^®8Tde koning Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden LEUKE BIJVERDIENSTEN VERHUIZING Groepsleidster ervaren secretaresse verpleegkundigen voor de laminar-flow unit verpleegkundige op de kinderkliniek verpleegkundigen verpleegkundige voor de nachtdienst verpleegkundigen verpleegkundigen verpleegkundige verpleegkundigen verpleegkundigen verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundige part-time verpleegkundigen voor de nachtdienst full-time verpleegkundigen part-time verpleegkundigen Wie wil voor ons vraaggesprekken voeren? U hoeft niets te verkopen, alleen vragen stellen en antwoorden noteren, enquêteren dus. U doet dit op doordeweekse dagen, op door u zelf te bepalen uren. De vergoeding is belastingvrij (wanneer u geen andere bijverdiensten heeft). Heeft u een middelbare schoolopleiding gevolgd en beschikt u over een vervoermiddel, bel of schrijf dan binnen één week aan: Stichting voor Research en Marketing Dautzenbergstraat 8, Heerlen, telefoon 045-713471. Dijkstra Katwijk Bouwmaterialen B.V. Wij zijn: Een sterk expanderende groothandel in bouwma terialen en keukens. Wij zoeken Hoofd Administratie De aan te stellen functionaris wordt rechtstreeks onder de directie geplaatst. Tot zijn taak behoort o.m. leiding en verantwoording van het gehele administratieve gebeuren. Periodiek opstellen van overzichten en rapporten. Gezien de verantwoording van de funktie denken wij aan een medewerker van omstreeks 30 jaar. Opleiding minimaal M.B.A. liefst in bezit van of studerend voor S.P.D. en een ruime ervaring in een soortgelijke funktie. Voor deze funktie zijn goede kontaktuele eigenschappen vereist. Wij bieden een goede salariëring en secondaire arbeids voorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie p/a Burggravenlaan 13, Katwijk a.d. Rijn. Technische maatschappij Oudshoorn B.V. Gasstookwacht Zuid-Holland B.V. Erro International B.V. m.i.v. 16 augustus is ons nieuwe adres: AMBACHTSWEG 11, POSTBUS 207, KATWIJK, TELEFOON 01718-29206. DeGasstookwachtZuid-Holland B.V. is te bereiken onder nummer 01718-22756. M 7^ I UITZENDBUREAU Vraagt met spoed: SECRETARESSES TYPISTES NEDERLANDS EN ENGELS ADMINISTRATIEVE KRACHTEN Korevaarstraat33 Leiden Jelefoon 071-13T710 Aangesloten bij "gemene Bond izendbureaus A HUWELIJK i levenspartner zoeken, STICHTING LANDELIJK CENTRUM VOOR HUWELIJKSCONTACTEN (Erkend door de Raad van Toezicht) Deze instelling is in 1970 ontstaan door een fusie van vier levensbeschouwelijke bureaus, waardoor deskundigheid en ervaring van meer dan 25 jaar zijn gebundeld. Het cen trum telt (als grootste instelling) thans ruim 2900 inge schrevenen. Vraagt u eens (gratis) inlichtingen, waardoor u een goede indruk krijgt over de specifieke werkwijze. ADRES: Prinsenlaan 1, De Bilt, Tel. 030 - 760630. Bij de afdeling Centrale Tekstverwerking van de Gemeentesecretarie van Leiden is op korte termijn plaats voor een Zij geeft leiding aan medewerksters van de groep "lange tekst", is verantwoordelijk voor een zorgvuldig en efficiënt gebruik van de beschikbare apparatuur en zal o.m. belast worden met het samenstellen van een "handleiding tekstverwerking" en een "standaard brievenboek". Zij heeft tevens actief aandeel in de totale productie van de afdeling. Vereist - een algemene vooropleiding op middelbaar niveau aangevuld met een typediploma, - ruime ervaring in een soortgelijke functie, - leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen, - kennis van de werking van moderne tekstverwerkende apparatuur, zoals de MK 82. - leeftijd circa 30 jaar. Salaris. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd, opleiding en ervaring en kan maximaal 2336,— bruto per maand bedragen Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van vacaturenummer 76078, binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders. Stadhuis, Leiden. Voor onze afdeling Publiciteit zoeken wij een (part-time) Haar werkzaamheden, die in ca. 30 uur per week verricht kunnen worden, zullen o.a. bestaan uit het behandelen van de afdelingscorrespondentie, het typen van brochure-vertalingen, het controle ren van reclame-campagnes en het bijhouden van het afdelings- en documentatie-archief Behalve dat u inventief en enthousiast bent, ver wachten we dat: u ca. 25 jaar of ouder bent. uw opleiding op HAVO-niveau ligt. uw kennis van de Engelse taal goed is. En uiteraard kunt u vlot en accuraat typen. Als u houdt var. samenwerken met voornamelijk jonge mensen op een prettig - airconditioned - kantoor, neem dan schriftelijk of telefonisch con tact op met de heer W. Ruyterman van onze afdeling Publiciteit. IMPORTEUR IN NEDERLAND VOOR Rijndijk 141 - Hazerswoude Tel. 01714-9010. Rindcrkliniek Op deze afdeling die 50 bedden omvat en waar gewerkt wordt volgens het systeem van de team- verpleging ontstaan binnenkort de volgende plaatsingsmogelijkheden vac. nr. 6I3.1.53.A.35.LD Op deze unit worden kinderen verpleegd volgens de methode van de omgekeerde isolatie (d.w.z. bescherming tegen besmettingen van buitenaf). Omgekeerde isolatie vindt plaats in speciaal daarvoor gebouwde isolatoren, waarin aan één kant gesteriliseerde lucht binnenkomt, die aan de andere kant wordt afgezogen. Het is een betrekkelijk nieuwe vorm van patiëntenzorg op verpleegtechnisch hoog niveau. Uiteraard is voor dit werk naast de grootst mogelijke accuratesse ook een goed contact met de patiëntjes en hun ouders van groot belang. Verlangd: diploma ziekenverple- ging-A. Kinderaantekening strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2102 bruto per maand. Aanstelling als verpleeg- kundige-A (salaris max. 2220 bruto per maand) is in principe, afhankelijk van opleiding en ervaring, mogelijk. vac. nr. 613.2.53.A.35.LD Verlangd: diploma ziekenverple ging-A^ H.B.O.-V of M.B.O. V. Kinderaantekening strekt tot aan beveling. Ook diegenen die niet in het bezit zijn van de kinderaan tekening kunnen geplaatst worden. Na gebleken geschiktheid is het in principe mogelijk om t.z.t. deze opleiding te gaan volgen. Salaris max. 2102 bruto per maand. Keel-, Neus- en Oorheelkunde Op deze afdeling waar gewerkt wordt met teamverpleging kunnen geplaatst worden vac. nr. 583.53.A.35.LD De afdeling heeft een totaal van 63 bedden verdeeld over de units: mannen, vrouwen, kinderen en klasse. Verlangd: diploma ziekenverple ging-A^ H.B.O.-V of M.B.O.-V. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is ging en begeleiding van patiënte! met aandoeningen van de trache digestives. Verlangd: diploma ziekenverple ging-A. H.B.O.-V of M.B.O. V. Men dient goed te kunnen functioneren in teamverband. Salaris max. 2102 bruto per maand. Aanstelling in een hogere rang is. afhankelijk van ervaring, in principe mogelijk. Cardiologie (part-time) vac. nr. 323.53.A.35.LD Deze afdeling omvat een kleine unit van 11 bedden waar patiënten worden opgenomen o.a. voor: analyse van hartritmestoornissen, klepvitae hartoperaties, inbrengen en verwisselen van pacemakers. Gedacht wordt aan I week nacht dienst. 1 a 2 weken vrij. Hen andere regeling is in principe ook mogelijk. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A. Salaris op basis van max. 2102 bruto per maand. (Het bezit van het diploma coronary care kan extra worden gehonoreerd.) Reanimatie Op de afdeling r patiënten (volw zuigelingen) opgenomen, waarvan vitale levensfuncties - ademhaling, temperatuurregulatie, bloeddruk- regulatie - kunstmatig dienen te worden overgenomen of bijgeregeld en bewaakt. Voor deze afdeling, welke een regionale functie heeft, vragen wij vac. nr. 430.54.A.35.LD In het bezit van het diploma ziekenverpleging-A en het diploma Intensive Care. Salaris max 2220 bruto per maand. Tevens kunnen geplaatst worden vac. nr. 430.53.A.35.LD In het bezit van het diploma ziekenverpleging-A. H.B.O.-V of M.B.O.-V die in de toekomst de cursus Intensive Care wensen te volgen. Salaris max. 2102 bruto per maand. Voor beide functies zijn promotie mogelijkheden aanwezig. Gyncacologie Op deze afdeling die 35 bedden omvat kan binnenkort geplaatst vac. nr. 653.53.A.35.LD Verlangd: diploma ziekenverple ging-A. H.B.O.-V of M.B.O.-V. Salaris max. 2102 bruto per maand. Gastro-Enterologie vac. nr. 343.53.A.35.LD Deze afdeling omvat 13 bedden. Er wordt met een klein team gewerkt Lb.v. de intensieve verple- vac. nr. 563.53.A.35.LD Deze afdeling omvat 26 bedden. Het werk omvat de intensieve verpleegkundige zorg en begeleiding van de patiënten. Voor deze functie kunnen zowel A als B verpleegkundigen in aanmerking komen. Verlangd: H.B.O.-V of M.B.O.-V Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotie tot verpleeg- kundige-A (salaris max 2220 bruto per maand) is in principe mogelijk. Isolaticpaviljoen vac. nr. 073.53.A.35.LD Op deze afdeling worden patiënten verpleegd volgens de methode van de omgekeerde isolatie (d.w.z. bescherming tegen besmettingen van buitenaf), bijvoorbeeld bij leukemie, aplastische anaemie en beenmergtransplantaties. Omgekeerde isolatie vindt plaats in speciaal daarvoor gebouwde kamers: isolatoren, waarin aan één kant gesteriliseerde lucht binnen komt, die aan de andere kant weer wordt afgezogen. Het is een betrekkelijk nieuwe vorm van patiëntenzorg op verpleegtechnisch gebied. Verlangd: diploma ziekenverple- ging-A. H.B.O.-V of M.B.O.-V, bij voorkeur enige jaren ervaring met intensieve verpleging. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn in principe aanwezig. Urologie Op deze verpleegafdeling die 32 bedden omvat en uit 2 units is samengesteld kan t.b.v. de teams geplaatst worden een (eventueel part-time) vac. nr. 673.53.A.35.LD De afdeling omvat 52 bedden en is in drie units verdeeld, er wordt gewerkt met teamverplcging. De voorkeur gaat uit naar hen die belangstelling hebben voor oog heelkundige verpleging en bereid zijn in teamverband te werken. Het is mogelijk om de opleiding voor de aantekening oogheel kundige verpleging, op kosten van het ziekenhuis te gaan volgen. Hoewel onze belangstelling in eerste instantie uitgaat naar diegene die full time wenst te werken is een aanstelling in part-time dienstverband (min. 16 uur per week) eventueel ook mogelijk. Verlangd: diploma ziekenverple ging-A. H.B.O.-V of M.B.O.-V Salaris max. 2102 bruto per r and. Promotie tot verpleegkundige-A (salaris max 2220 bruto per maand) is in principe mogelijk. 233.53.A.35.LD erk- die, eventueel na periode, in staat is als teamleidster te fungeren. Verlangd: diploma ziekenverple ging A. H.B.O.-V of M.B.O.-V, zo mogelijk enige urologische ervaring. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot verpleeg- kundige-A (salaris max. 2220 bruto per maand) is aanwezig. Heelkunde diverse afdelingen vac. nr. 200.53.A.35.LD Gestreefd wordt naar een dienst tijd-regeling van bijvoorbeeld I week nachtdienst. 2 weken vrij, I week nachtdienst. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A. Salaris op basis van max 2102 bruto per maand. De onregelmatige dienst toeslag zal ca 40% van het overeen gekomen bruto maand salaris bedragen. Ambulatorium-Radiotherapie Oncologie Op deze afdeling die 30 bedden omvat en wordt geleid door een hoofdverpleegkundige en enkele stafverpleegkundigen kunnen geplaatst worden zowel vac. nr. 789.1.53.A.35.LD als vac. nr. 789.2.53.A.35.LD plaatsingsmogelijkheden zijn: dag en/of avonddienst en part-time nachtdienst (b.v. 1 x per 3 weken nachtdienst). Verlangd: diploma ziekenverple ging-A, H.B.O.-V of M.B.O.-V. Goede contactuele eigenschappen, en de bereidheid in teamverband samen te werken. Salaris max 2102 bruto per maand. Nadere informatie over deze functies wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. E. S. P. Pluiter- Wenting. coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22 tst 27 83. Nadere informaties over de functies 613.1.53.A/613.2.53.A/583.53.A en 653.53.A. wordt gaarne verstrekt door mevr. zr, C. M. Paul. coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22. tst. 28 60. Nadere informatie over de functies 343.53.A '323.53.A/430.54.A en 430.53.A wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. S. Vilbach, coördinerend hoofdverpleegkundige tel. 071 - 14 72 22. tst. 22 49. Nadere informatie over de functies 673.53.A/563.53.A en 073.53.A wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. A. de Bruyn-van der Scheer, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, tst. 43 51. Nadere informatie over de functies 223.53.A en 200.53.A wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. A. Mol- v. d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, tst 23 37. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toeslag van 30 per maand. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 26