en dat drink je* provinciaal studiefonds noord-holland Er is een VW die precies bij u past provinciaal bestuur van noord-holland TIMMERLIEDEN KAMSTEEG'S Automobielbedrijf B.V. Gedeputeerde Staten van Noord-Holland maken bekend dat ten behoeve van personen met voldoende begaafdheid, die in de provincie Noord-Holland woonachtig zijn of (ingeval van minderjarigheid) wier ouders in deze provincie wonen, en die niet in staat zijn de kosten van hun voorgenomen of reeds aangevangen studie te betalen, in die kosten een toelage uit de provinciale kas kan worden verleend in de vorm van een renteloos voorschot of een beurs. Een dergelijke toelage kan worden aangevraagd voor: 6 het bezoeken van een inrichting voor onderwijs of een instelling van kunsten; 9 het volgen van een cursus ter verkrijging van maatschappelijke bekwaamheden; O het volgen van het zgn. tweede kans onderwijs het voorbereiden van de publikatie van een wetenschappelijke verhandeling over een onderwerp van gewestelijk of regionaal belang. Geen toelagen worden verstrekt voor het volgen van scholen voor gewoon- of buitengewoon lager onderwijs, alsmede scholen voor hoger beroepsonderwijs en universiteiten en hogescholen en voor parttime opleidingen en avondcursussen. Om voor een provinciale studietoelage in aanmerking te kunnen komen dient men ook een aanvraag voor een tegemoetkoming in de studiekosten in te dienen bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen te Groningen. Kemkensberg 2 en bij de gemeente INDIEN DE STUDIEKOSTEN MINDER DAN 450 BEDRAGEN, WORDT GEEN STUDIETOELAGE VERSTREKT Aanvragen voor een studietoelage als hier bedoeld voor het studiejaar 1976/1977 behoren zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk vóór 31 december 1976 te worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Noord-Hplland. Dreef 3 te Haarlem. X is goed X is grolsch Dat zegje als je grolsch drinkt. Grolsch hier i-. vers hierop natuurlijke wijze gebrouwen en daarna lang gerijpt, daarom heeft het die goede smaak en frisheid. fi Grolsch hier is er in pijpjes, beugelflessen en tinnetjes. Vakmanschap is meesterschap HUURMAN-LEIDEN B.V., I onderdeel van een sterke onroerend goed groep, is een oerdegelijk, modern geleid j ouderwets" aannemingsbedrijf, waar plaats Is voor (echte vakmensen) Zij, die liefde voor hun vak hebben en trots zijn op hun werk. mogen bij ons solliciteren om te worden ingezet bij: a. Verbouwingen b. Onderhoudswerken c. Nieuwbouw villa's en bungalows d. Bedrijfshallen-bouw. Modern uitgeruste mobiele werkplaatsen staan ter beschikking. Inlichtingen: HUURMAN-LEIDEN B.V. Herengracht 10. Postbus 214, Leiden Telefoon 071 -144046. Na 19 00 uur: 071 - 12 66 46 VW-Scirocco Of u jong bent of oud, groot of klein, meneer of mevrouw, een flitsende vrijgezel of een bezadigd zakenman Er zijn nu al 4 nieuwe VW's met een watergekoel- de motor die de voorwielen aandrijft. De nieuwe VW-Polo: klein van buiten, groot van binnen. Een auto die zuinig is met z'n brand stof en met de ruimte die hij inneemt. En gul met z'n prestaties: top/kruissnelheid 132 km/u; accele ratie van 0 -80 km/u in 12,7 sec. De Golf, de Compoct-VW is de gebruiksauto van vandaag. Heeft veel plaats voor passagiers, maar - als het moet - ook voor bagage. (Achter deur en wegklap-bank). Presteert veel, maar is toch zuinig. Bij de stijlvolle VW-Passat kunt u kiezen uit maar liefst 38 typen, allemaal op basis van een limousine, een Variant en een limousine met achterdeur, de Passat Comfort. De VW-Scirocco is de sportcoupé van Volks wagen. Op maat gemaakt voor mensen met een sportief karakter en...een praktische instelling! De meest verkochte Bedrijfswagen - er zijn er al 4 miljoen gemaakt! - is er in elke gewenste uit voering. Hij kan "op maat" worden gemaakt om aan uw eisen te voldoen. En zijn economie is spreekwoordelijk. De nieuwe VW-LT. De grote bedrijfswagen van VW. Gebouwd voor jarenlang zwaar werk. De VW-LT is verkrijgbaar als bestelwagen, pick up en chassis-cabine. Volkswagen, gewoon even rekenen: Voor alle VW's geldt - met uitzondering van de VW-LT - een heel /aar garantie, on geacht het aantal kilometers. Voor de VW-LT is de garantietermijn een i heel jaar of 50.000 km. Geversstraat 30 Oegstgeest Telefoon 071 -151940/152661 v. d Valk Boumanweg 2 Leiderdorp Telefoon 071-899212 Hofweg 39 Voorschoten Telefoon 071-769307 Tramstraat 67 Katwijk aan Zee Telefoon 01718-15141 VW-Bedrijfswagen

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 22