KOK fasson H0UTWERF KEUKENS B.V. Hoogovens heeft het werk dat u zoekt. <4f VERKOPER Produktieman hoogovens Produktieman staalfabriek Kraandrijver in opleiding HOOGOVENS IJMUIDEN v ALL-round DIESELMONTEUR Wordt u misschien onze nieuwe kwaliteitskontroleur? (Met het oog op de toekomst). secretaresse de koning Magazijnbediende (in 4-ploegendienst) Samen met een aantal collega's gaat u een hoogoven bedienen. U begint als hulpsmelter en verdient direct al circa 26.850,- bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. (Het salaris geldt vanaf 21 jaar.) Een gerichte vooropleiding is niet vereist. In de praktijk leert u de verschillende werkzaamheden. Bij gebleken geschiktheid wordt u na een half jaar adjunct-smelter met een bruto jaarinkomen van ongeveer 27.750,-. Na een verdere praktijk opleiding van zo'n anderhalf jaar erv een cursus van 3 weken kan benoeming volgen tot smelter. Het jaarsalaris is dan inclusief toeslagen inmiddels ruim 29.000,- Wie nog verder wil krijgt bij Hoogovens alle hulp voor studie. Mannen tot circa 40 jaar kunnen produktieman hoogovens worden (in 4-ploegendienst) Als u niet ouder bent dan 40 kunt u geplaatst worden in één van de kleine ploegen van de staalfabriek. Het bruto jaarsalaris is vanaf 21 jaar ongeveer 25.800,- inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. In de praktijk wordt u vertrouwd gemaakt met de verschillende werkzaamheden. Tijdens enkele korte cursussen krijgt u de benodigde theoretische kennis. Een vooropleiding op LTS-niveau kan daarbij van pas komen. Het salaris kan binnen 2 jaar oplopen tot circa 27.200,-. Wie hogerop wil krijgt alle hulp bi" verdere studie. (in 4-ploegendienst) In de staalfabrieken rijden verschillende typen kranen enorme lasten heel nauwkeurig worden verplaatst. Met vaste hand en grote oplettendheid worden ze door de kraandrijvers in air conditioned cabines bediend. Hoogovens leidt mannen van 21 tot circa 35 jaar op tot kraandrijver. Veel prima voorzieningen De sociale voorzieningen bij Hoogovens zijn uitstekend. Er is bijvoorbeeld een prima pensioen regeling, er zijn vakantiefaciliteiten in binnen- en buitenland en er zijn eigen gratis busdiensten in een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot aan Leiden toe. Als kraandrijver in opleiding verdien u meteen al circa 25.800,- bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. Als u na ongeveer twee jaar verschillende typen kraner kunt bedienen, is het salaris opgelopen tot ongeveer 27.200,- bruto per jaar. Meer weten over uw mogelijkheden? Hoogovens geeft u graag vrijblijvend meer informatie over bovenstaande drie functies of over een van de vele andere mogelijkheden in de produktie of onderhoud. Als u de bon opstuurt naar Hoog ovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel), wordt omgaand contact met u opgenomen. U kunt ook bellen: 02510 - 94000. Ik wil vrijblijvend meer weten o Produktieman hoogovens Produktieman staalfabriek Kraandrijver in opleiding Naam: Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd Wij vragen voor Indiensttreding per 01-09-1976: 't Zou kunnen wanneer u over de volgende kwalifikaties beschikt: een opleiding aan een lagere technische school of een aantal jaren mavo of mulo, graag een voortgezette opleiding plus ervaring op het gebied van kwaliteits- kontrole bij een produktiebedrijf, bij voorkeur in de grafische industrie of in de papierverwerking, Uw leeftijd zal liggen tussen de 25 en 35 jaar en u moet geen bezwaar hebben tegen het werken in vier-ploegendienst (dat ver dient trouwens extra) want Fasson draait dag en nacht om aan de vraag te kunnen voldoen. We maken zelfklevende materialen voor velerlei doeleinden zoals zelf klevende papieren en foliën Voor verwerking tot etiketten. Fasson is een .van de grootste industrieën ter wereld op dit terrein en exporteert dan ook naar vrijwel alle landen van de wereld. Een voortdurende en vakkundige kwaliteitscontrole is daarbij van funda menteel belang. Dat wordt dus uw werk: begeleiden en kontroleren van het produktie- proces, steekproeven nemen en het testen van produktiemonsters in ons laboratorium. Wie belangstelling heeft, reageert' telefonisch of schriftelijk: Personeels zaken van Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 86, Hazerswoude (bij Leiden), telefoon 01714-9008. CENTRAAL BUREAU VOOR VERIFICATIE EN FINANCIËLE ADVIEZEN Accountantskantoor van de vereniging van Nederlandse gemeenten Nassaulaan 12, Den Haag. vraagt voor de funktie van BEGINNEND ASSISTENT-ACCOUNTANT met standplaatsen binnen de driehoek Leiden, Woerden, Capelle a.d. IJssel, of in deze gemeenten. EINDEXAMEN-KANDIDATEN. (VWO-HEAO) Ons bureau oefent als groot accountantskantoor onder leiding van register-accountants een omvangrijke controle- en adviespraktijk uit op het terrein van de provinciale en gemeentelijke overheid en van instellingen waarin deze overheid is geïnteresseerd. WIJ BIEDEN: een afwisselende werkkring, goede secundaire arbeidsvoorwaar den, waartoe behoren: welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pen sioenwet: premie AOW voor rekening van de werkgever: IZA-ziektekostenregeling; ruime tegemoetkoming in alle aan de vakstudie verbonden kosten. i bo- De N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols vraagt een secretaresse voor het Hoofd van haar Stafdienst Personeelszaken. Haar taak zal o.rn. bestaan uit: - het verzorgen van correspondentie - het verrichten van type-werkzaamheden, in steno opgenomen of vanaf een geschreven concept - het notuleren van diverse vergaderingen - het bijhouden van de agenda - het verzorgen van het archief - het bewaken van het rappelsysteem - het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Voor de vervulling van deze vacature gaan onze gedachten uit naar kandidaten van tenminste 21 jaar met een middelbare schoolopleiding en in het bezit van een stenodiploma (Ned.). Aangezien zij regelmatig persoonlijke en telefonische kontakten, zowel intern als extern, moet onderhouden zullen aan kontaktuele eigenschappen hoge eisen worden gesteld. Ervaring als secretaresse - bij voorkeur op een afdeling personeelszaken - is vereist. Wij verzorgen gratis personeelsvervoer o.a. vanuit Amsterdam, Haarlem en Leiden (reisduur 30-45 minuten). Onze werktijden zijn van 8.15 tot 16.45 uur- Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer C. B. Holman, tel. 02526 - 81 41, toestel 257. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Stafdienst Personeelszaken van de N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols, Lucas Bols- straat 7 te Nieuw-Vennep. Hotel-Café-Restaurant "Het Karrewlel" vraagt met spoed een zelfstandig werkende Gevraagd TYPISTE/TELEFONISTE Wij vragen voor ons bedrijf een vlotte medewerkster die zelfstandig kan werken, werkzaamheden bestaan uit tele foon aannemen en tikwerk. Leeftijd 18 tot 20 jaar. Mavo- en typediploma vereist. Zij die belangstelling hebben voor bovengenoemde ture kunnen ons bellen voor een afspraak onder 071-131726. WEBER KOELTECHNIEK Hoofdstraat 110, Leiderdorp. Zoekt u tijdelijk werk? Als u 4 weken tot 6 mnd. be schikbaar bent, kom dan bij. Hoogovens werken. U kunt direkt beginnen. Het gaat om fabriekswerk in 4-ploegendienst voor mannen van 18-50 jaar. Goede salaris- en arbeids voorwaarden. Melden tussen 8 30 en 16.30 uur: Hoogovens, Personeels voorziening, Hoofdkantoor 2, Wenckebachstraat, velsen-Noord. Telefoon 02510-94000. UITZENDBUREAU Telef. 071-131710, Korevaarstraat 331 Leiden lidABu, Dagblad Het Parool (middagkrant) zoekt voor direct een VASTE LOPER voor een kleine wijk in Leiderdorp. Hooigracht 57, Lelden, telefoon 071-131461 tussen 1.30 uur 16.00 uur. Narmstraat 4 (naast Lido-theater) ook telefoon 071-120840. Lammenschansweg 130, Leiden telefoon 769326 Wegens uitbreiding van ons assortiment, zoeken wij voor spoedige indiensttreding een jonge ambitieuze Voor het onderhoud van ons wagenpark en vorkheftruckbestand. De medewerker die wij zoeken id in staat om zelfstandig te werken en bereid om bij te springen in het onderhoud van het machinepark, als. daar gelegenheid voor is. Schriftelijke of telefonische sollicitaties bij: Steijn's Emballage bv die zelfstandig de gehele orderafwikkeling kan verzorgen. Zij die denken aan bovenstaande eisen te kunnen voldoen, worden verzocht telefonisch kontakt op te nemen met ons bedrijf aan de Lammenschansweg, en te vragen naar de heer G. Verbeek. Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hoofd Scholengemeenschap voor v.w.o. havo en mavo Kagerstraat 1, Leiden. Gevraagd z.s.m. een gediplomeerd Amanuensis Ervaring op het gebied van Audio-visuele appara tuur (bandrecorders etc) strekt tot aanbeveling. Brieven aan de rector A. Middeldorp, Kager straat 1, Leiden, telefoon 071-151740. Voor spoedige indiensttreding gevraagd 3 vestiging te Leiden. Inlichtingen verstrekt onze filiaalchef Ie Leiden: de heer H. de. Man, Overrijn7 (hoek Zijlsingel), telefoon 071-124242, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20