bont in de zomer Boekhouder Hp englebert ITT H. Englebert N.V., BOEKHOUDIG MEDEWERKER loideii loilllMK ervaren boekhouder dvd taiMia aantrekkelijke prijzen VAN EGMOND-BREESTRAAT BONTMODE Wij zijn een gezonde, veelzijdige handelsonderneming. Ons bedrijf importeert vooraanstaande merken op het gebied van interne transportmiddelen, land bouwmachines, grondverzetmachines, personenauto's, hi-fi-apparatuur en doe-het-zelf produkten. Enkele namen zijn International Harvester, NCK, Skoda, Polski Fiat, Monarch, Lloyds en FMC-Wayne. Voor het onderdelen-magazijn, vrager* wij voor spoedige indiensttreding een AFDELINGS-SECRETARESSE Tot haar taak zal o.a. behoren: het verzorgen van de correspondentie van zowel de parts manager als de onder hem ressorterende in- en verkoopafdelingen: het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden; het bijhouden van de agenda voor de parts manager. Vereisten: middelbare opleiding, goede type-vaardigheid, kennis van de En gelse en Duitse taal. Leeftijd tot 25 jaar. Wij bieden een interessante werkkring op een dynamische afdeling en een goede honorering. Schriftelijke sollicitaties (handgeschreven) gaarne zo spoedig mogelijk zenden aan: Postbus 20, Voorschoten. t.a.v. de afdeling Personeelszaken Voor spoedige indiensttreding vragen wij in het bezit van het diploma Havo of Mavo. Hij zal belast worden met de administratieve behandeling van de binnenkomende goederen en de in- koop/faktuurkontröle, welke per computer verwerkt wordt. Hiervoor is boekhoudkundige ervaring vereist. Praktijkdiploma boekhou den strekt tot aanbeveling. Wij bieden een plezierige werkkring temidden van 8 collega's op ons moderne kantoorU mag rekenen op een goed salaris. Reiskosten worden vergoed. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan ons adres Postbus 130, Hazerswoude-Rijndijk. U kunt ook telefonisch een afspraak maken, tel. 01714-9016. Vragen naar mevrouw Van Aken. groothandel in wijnen en gedistilleerd Willem Kloosstraat 66, Hazerswoude (Rijndijk) Telefoon 01714-9016 Verhuizingen door geheel Europa. Pianotransport Telefoon 125468-124060 MIDDELSTEGRACHT 36 - LEIDEN VERPAKKINGEN VOOR OVERZEE VERWARMDE BERGPLAATS VOOR INBOEDELS. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en enveloppe. vak. nr. 46.325 Academisch Ziekenhuis (atdeling Radiologie) vak. nr. 46.393 documentalist(e) taak: assisteren bij litteratuurresearch; beheren, uitbouwen en hanteren van het wetenschappelijk radiologisch codeer systeem; beheren documentatiebestand; beheren bibliotheek. vereist: bibliotheek en documentatie academie; bi'/ voorkeur kandidaatsopleiding medicijnen*, ervaring als medisch documentalist(e) strekt tot aanbeveling. salarii maximaal 2.952,bruto per maand. secretaresse (per 1-10-76) Fakulteit der Letteren (vakgroep Engels) taak: het terzijde staari van wetenschap pelijk personeel en studenten; het nauw samenwerken met de administratrice van de vakgroep; behandelen van correspon dentie en telefonische contacten. middelbare schoolopleiding; secretaresse opleiding; een zeer goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse taa Enige kennis van academische verhou dingen strekt tot aanbeveling, terwijl het vermogen met studenten, met administra tieve en wetenschappelijke leden van de staf te kunnen samenwerken een eerste vereiste is. salarnmaximaal 2.336,bruto per maand. vak. nr. 46.404 Fakulteit der Sociale Wetenschappen secretaresse (per 1-9-76) vak. nr. 46.405 Subfakulteit der Psychologie taak: het in hoge mate zelfstandig uitvoerer van correspondentie; verrichten van uiteenlopend administratief werk; bijhoude van agenda's en het maken van afspraken*, zoveel mogelijk afhandelen van telefoon gesprekken. vereis middelbare schoolopleiding; goede vaardigheid in steno-typen nederlands en engels; bereidheid tot goede samenwerking, met een klein team van vier andere secretaresses op het fakulteitsbureau, in het bijzonder tijdens de piekperioden. Bekendheid met de universitaire organisatie* en verhoudingen strekt tot aanbeveling. salaris maximaal 2.102,bruto per maand. secretaresse bestuur en beheer taak: correspondentie voor het subfakulteits- bestuur en de administrateur (grotendeels zelfstandig); het geven van alle mogelijke inlichtingen aan docenten en studenten; het voorbereiden en verslaan van vergaderingen; bijhouden van personeels- en andere archieven. vereist opleiding op MMS/HAVO-niveau; sekretaresse-opleiding; improvisatie vermogen en inventiviteit; ervaring in de universitaire wereld strekt tot aanbeveling. salaris maximaal 2.336,bruto per maand. vak. nr. 46.408 bibliotheekmedewerk(st)er Fakulteit der Letteren taak: het terzijde staan van de vakgroepen de directeur-beheerder en het faculteits bestuur bij de voorbereiding en de uitvoering van het beleid m.b.t. de fakultaire bibliotheekvoorzieningen, in het bijzonder de bij een aantal grote vakgroepen in te richten vakgroepsboekerijen. vereist: middelbare bibliotheekopleiding; ruime ervaring met universitaire of daarmee vergelijkbare bibliotheekzaken; enige ervaring in het werken met geautomati seerde systemen; uitstekende contactuele eigenschappen. Leeftijd: niet jonger dan ca. 30 jaar. Geboden wordt een veelzijdige en afwisse lende werkkring, waarin doordat belangrijke voorzieningen nog in een beginstadium verkeren veel ruimte is voor eigen initiatief en vindingrijkheid. selaris: maximaal 3.410,bruto per maand. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en enveloppe. vak. nr. 46.409 Fakulteit der Letteren (vakgroep Dramaturgie) vak. nr. 46.410 Bureau van de Universiteit (Dienst Financieel Economische Zaken vak. nr. 46.411 Fakulteit der Letteren (Sinologisch instituut) vak. nr. 46.412 Sylvius Laboratoria (afdeling Drosophilai vak. nr. 46.414 Universiteitsbibliotheek vak. nr. 46.415 Bureau v. d. Universiteit (Huishoudelijke dienst) secretaresse (1/5 dagtaak) vereist: middelbare schoolopleiding; secretaresse-opleiding; goede typevaardig heid; accuratesse; zo mogelijk enige ervaring met en althans belangstelling voor drama en toneel. maximaal 2.102,bruto per maand, bij volledige dagtaak. administratief medewerkster (tijdelijk) taak: typen van binnen en buitenlandse bank- en girobetalingen; lichte administra tieve werkzaamheden. vereist: MAVO-diploma en type-diploma. Leeftijd: ca. 19-20 jaar. bibliotheekmedewerk(st)er (tijdelijk; 3/< dagtaak) taak: het beheer van de Europese Boekerij van het Instituut; het verrichten van bestellingen; verwerken van binnengekomen tijdschriften en boeken (titelbeschrijving en voorlopige systematische indeling); ontvan gen van bezoekers, uitlenen van boeken. middelbare schoolopleiding; diploma GO-A 3; typen; enige bibliotheektechnische ervaring; kennis van het Russische alfabet strekt tot aanbeveling. maximaal 2.102,^- bruto per maand, bij volledige dagtaak. (adjunct)-laboranten (vrouwelijk) die geplaatst zullen worden bij een gesubsidieerd internationaal onderzoeks project naar overerfbare effecten van chemische stoffen in ons leefmilieu. MAVO-djploma; richting biologie strekt tot aanbeveling. bibliotheekmedewerk(st)ers taak: het verrichten van bibliotheek technische en administratieve werkzaam heden bij de verschillende afdelingen van de bibliotheek. Belangstellenden die part-time (20 uur per week) willen werken, kunnen ook solliciteren. Het dienstverband wordt aangegaan tot uiterlijk 31 december '76. Verlenging kar niet worden gegarandeerd. een voltooide middelbare opleiding (MAVO/HAVO/Atheneum/Gymnasjum); m talenkennis en nauwkeurigheid; voor sommige functies: typevaardigheid. maximaal 1.925,bruto per maand, bij volledige dagtaak. kantine-juffrouw Tot haar taak zullen o.m. behoren het zetten en serveren van koffie en thee, het verzorgen van recepties en enige lichte schoonmaakwerkzaamheden. De voorkeur gaat uit naar een beschaafde jonge vrouw van ca. 25 tot 35 jaar met ervaring in soortgelijk werk. Reflectanten dienen bereid te zijn deze werkzaamheden mede enige malen per maand in de avonduren te verrichten. salaris: maximaal 1.640,bruto per maand. Voor elke funktie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8°/o van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. De aktiviteiten van de Nederlandsche Standard Electric Mij B.V. liggen op het gebied van de telekommunikatie en elektronika. Het bedrijf - 1600 medewerkers - is een Neder landse onderneming die deel uitmaakt van het wereldconcern International Telephone and Telegraph Corporation (ITT). Op onze afdeling Grootboek en Rapportering hebben wij plaats voor een De man die wij zoeken heeft het Praktijkdiploma boekhouden. Zijn studie M.B.A. is gevorderd. Leeftijd tot 30 jaar. Interesse? Schrijf dan aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Nederlandsche Standard Electric Mij N.V. ITT, 1e van der Kunstraat 292, Den Haag. Telefoon 070 - 88 93 83. Nederlandsche Standard Electric Mij B.V. <M *"*5"» Bont en zomer zijn twee tegenstrijdige zaken. Behalve op het punt van de prijs. Daarin vinden ze elkaar nu juist. Want in de zomer is onze collectie al helemaal compleet, zodat u rustig uw keuze kunt maken. En wij als bontspecialisten de tijd hebben om al uw wensen rustig te bespreken en uit te voeren. Terwijl u daarnaast kunt profiteren van de zomerkorting. Dat is altijd aantrekkelijk. Breestraat 173 - Leiden Tel.: 071 - 123337

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 14