l«i«lon aKTCWlB Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden 2 serveersters randstad redalctie assistente FLINKE JONGEDAME samsom-sijthoff Op het ANWB-hoofdkantoor gevestigd aan de Wassenaarse- weg 220, zoeken wij voor onze kantine Wij denken aan kandidaten tussen de 16 en 35 jaar. met bij voorkeur enige ervaring. De werktijden zijn van 8 15 -16 30 uur Het salaris ligt afhanke lijk van leeftijd en ervaring tussen f 1 061,16 enf 1 560,27 bruto per maand met een uitloop naar f 1.732,75 Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken/Algemene Zaken, Wassenaarseweg 220. Den Haag. Tel. 070-264426, toestel 2171 De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op briel en enveloppe. vakature nr. 46.348 Sylvius Laboratoria (Fysiologische Scheikunde) vakature nr. 46.363 Sylvius Laboratoria (Fysiologische Scheikunde) vakature nr. 46.364 Faculteit der Geneeskunde (Directo raat Onderwijszaken) hulpsecretaresse-typiste (part-time) taak: assisteren van de afdelingssecreta resse bij haar werkzaamheden. beslist goede typevaardigheid: bekendheid met de Engelse taal. maximaal i 1.809.bruto per maand (bij volledige dagtaak). secretaresse taak. het voeren van de correspondentie voor drie lectoren en de wetenschappelijke staf: het verzorgen van publicaties in de Engelse taal en andere gevarieerde werk zaamheden energiek, representatief optreden; goede contactuele eigenschappen; goede kennis van het Engels; behoorlijke typevaardigheid Leeftijd bij voorkeur van ca. 22 tot ca. 28 jaar secretaresse van de adjunct-beheerder taak: voeren van het secretariaat van de adjunct-beheerder; maken van de indeling van co-assistenten en het onderhouden van de daarvoor benodigde contacten met ziekenhuisafdelingen; opstellen van beurs- adviezen op grond van bestaande richt lijnen. vereist: minstens MULO/MAVO-diploma; type- diploma; diploma nederlandse handels correspondentie en redelijke kennis van de Engelse taal gewenst; grote accuratesse; goede contactuele eigenschappen. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. Administratieve ervaring strekt tot aanbe veling. salaris: maximaal t 2.102,bruto per maand. Voor iedere funktie geldt: salaris afhankelijk van teeltijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7.8% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. -ir randstad Uitzendbureau Vraagt met spoed ANALIST(E) klinisch chemisch op de afde ling Kindergeneeskunde voor onbepaalde tijd in een zieken huis in Leiden m.i.v. zo spoedig mogelijk. RADIOLOGISCH LABORANT(E)/ ASSISTENT(E) m.i.v. 19 juli voor een paar we ken in een verpleeginrichting in Katwijk ZIEKENVERZORGSTER hoeft niet gediplomeerd te ziji m.i.v. 15 juli voor plm. 2 maar I den. Alle diensten, in een be jaardencentrum te Leiden. I B-VERPLEEGKUNDIGE m.i.v. zo spoedig mogelijk op een psychiatrische afdeling :.van een instelling in Noordwij- kerhout. voor alle diensten (evt. pari time) voor enkele maan den. A/B-VERPLEEGKUNDIGEN I m.i.v. zo spoedig mogelijk op de verzorgingsafdeling van I een psychiatrische inrichting in Noordwijkerhout voor alle diensten (evt. part time) voor enkele maanden. A/B-VERPLEEGKUNDIGE m.i.v. zo spoedig mogelijk als hoofd van de polikliniek van de afdeling somatiek. voor lange periode, hele dagen in Noord wijkerhout. VERPLEEGKUNDIGE i.b.v. kinderaantekening voor onbepaalde tijd op de kinderaf deling van een ziekenhuis in Alphen a/d Rijn m.i.v. zo spoe dig mogelijk. A-VERPLEEGKUNDIGE voor een verpleeginrichting in Katwijk voor onbepaalde tijd en alle diensten op de afdeling Volwassen Revalidatie m.i.v. zo spoedig mogelijk. Uitzendbureau Kort Rapenburg 6. Leiden. Telefoon 071-149541. Groen- oord 76. Alphen a/d Rijn, tele foon 01720-92023 (tussen 14.00-17 00 uur). Op de redaktie van een van de ANWB-bondsbladen. de Toe ristenkampioen. onfstaaf binnenkort de vakature van Haar werkzaamheden zijn nogal veelomvattend: - korrespondentie en administratie - drukwerkbehandeling - verzorging van foto- en diamateriaal - het onderhouden van diverse kontakten met medewerkers en relaties. Gedacht wordt aan een kandidate vanaf 21 jaar met een op leiding op mavo/havo-niveau, een goede beheersing van de nederlandse taal. een goede typevaardigheid en kantoor ervaring. Kennis van geografie en het toerisme strekt tot aanbeveling. Het geboden aanvangssalaris ligt afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 1.438.81 en f 1.670.82 bruto per maand, met een uitloop naar f 1.902.75. Sollicitaties kunt u richten aan de ANWB. Afdeling Personeelszaken/ AHD, Wassernaarseweg 220, Den Haag. tel. 070-264426. toestel 2171 LEIDSCH DAGBLAD Voor het ontvangen van cliënten en bezoekers alsmede voor de verwerking van advertenties zoeken wij op korte termijn een van minimaal 18 jaar. Vereisten voor een goede taakvervulling zijn: 1. Goede kennis van het Nederlands op voltooid MAVO- niveau (HAVO mag ook) 2. Accuratesse 3. Het bezit van een type-diploma Graag ontvangen wij uw schriftelijke sollicitatie aan de direktie van Leidsch Dagblad BV. Witte Singel 1Leiden. Kindergeneeskunde observator mv vac.nr. 6I4.80.A.28.LD Uw taak zal zijn: - begeleiding van zieke kinderen in leeftijd variërend van 0-14 jaar; - observatie en rapportage van de gedragsuitingen van het kind: - deelname aan verschillende multidisciplinaire besprekingen: - samenwerken in teamverband binnen de kliniek. Verlangd: K en O. Sociale Academie (i.w.) of een andere vergelijkbare opleiding. Het is wenselijk dat u ervaring heeft met kinderen in een zieken huis of in eeri vergelijkbare situatie. Per 16 augustus a.s. komt deze plaats vacant. Voor nadere inlichtingen kunt u mej. Wiepje Dijk bellen, telefoon 071 - 14 72 22. tst. 2820/4868. Salaris afhankelijk van uw ervaring maximaal 2336 bruto per maand. Pathologisch Laboratorium analist m/v vac.nr. 078.65.A.28.LD De werkzaamheden zullen plaats vinden in het kader van door het Koningin Wilhelmina Fonds gesubsidieerde onderzoekprojecten. Taak: kweken van weefsels binnen de groep der R.N.A.-kanker- Verlangd: diploma Analist(e) H.B O. A of H B O. B (eventueel zoölogische of biologische richting). Salaris max. 2102 bruto per maand. Kindergeneeskunde secretaresse van de hoofd verpleegkundige vac.nr. 613.07.A.28.LD Taak: het. ten behoeve van een onlangs aangetrokken hoofd verpleegkundige (m.). verrichten van voornamelijk administratieve werkzaamheden zoals: - verwerken van gegevens bij opname en ontslag van patiënten - typen van uitslagen, brieven, rapporten, dienstroosters e.d.. - bijhouden van de agenda, verzorgen van post: - bedienen van de centrale afdelingstelefoon: - ontvangen van bezoekers en verstrekken van inlichtingen. Administratieve ondersteuning aar artsen en arts-assistenten behoort s tot de taak. Gewenst: MAVO/M.E.A.O. diploma, type-ervaring. Leeftijd 21 jaar. Goede omgangsvormen en voldoende eigen initiatief zijn belangrijk in deze functie. Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 1925 bruto per maand, promotie tot max. 2102 bruto per maand is mogelijk. Directie Verplegingsdienst Op het secretariaat van deze dienst komt binnenkort de plaats vrij van secretaresse vac.nr. 040.04.A.28.LD De taak zal bestaan uit het in teamverband uitvoeren van de volgende werkzaamheden: - het behandelen van de correspondentie: - het stenografisch notuleren van vergaderingen en het verzorgen van de uitwerking daarvan: - het bijhouden van de agenda van de directrice en haar staf en het regelen van de afspraken: - het verlenen van assistentie t.a.v. de uitvoering van de geauto matiseerde praktijkstageplanning voor leerling-verpleegkundigen: - het beheren en betrokken zijn bij de ontwikkeling .van diverse documentatiesystemen. Verlangd: diploma MEAO (secretariële opl.)/HAVO. secretaresse-opleidirig of vergelijk bare opleiding en ervaring als zodanig. Bekwaamheid in hel notuleren van vergaderingen. Goede typevaardigheid. Men dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen en goed in teamverband kunnen werken. Ervaring met documentatiesysteme» strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2102 bruto per maand. Centrale Dienst Informatieverwerking administratief assistente vac.nr. 072.07. A.28.LD Taak: het t.b.v-. het secretariaat van de afdeling verrichten van alle voorkomende typewerkzaamheden ook in de Engelse taal: bijhouden van de agenda: telefoonbediening: te woord staan van bezoekers: archiefwerk. Verlangd: diploma MAVO-4: vaardigheid in typen en goede kennis van de Engelse taal. Bij voorkeur ervaring als zodanig. Salaris max. 1809 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Vrouwenkliniek secretaresse stafmedewerkers vac.nr. I6.294.R.28.LD Taak: verrichten van alle voor komende secretaressewerkzaam- heden t.b.v. enkele staf medewerkers van de Vrouwen kliniek. Verlangd: middelbare school opleiding; secretaresse-diploma: goede typevaardigheid: kennis van de moderne talen en van de medische terminologie: zelfstandig kunnen werken. Leeftijd van ca. 25 tot ca. 30 jaar. Salaris max. 1925 bruto permaanc Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde Afdeling Longziekten secretaresse vac.nr. 16.324.R.28.LD Taak: het. in samenwerking met de reeds aanwezige secretaresse, organisatorisch en administratief ter zijde staan van de Chef de Clinique en de seniorstaf van de afdeling bij de uitoefening van hun taken. Verlangd: middelbare school opleiding: secretaresse-opleiding: goed kunnen typen (ook in het Engels); goede contactuele eigen schappen. Ervaring in een medische werkkring strekt tot aanbeveling. Oogheelkunde technisch oogheel kundig assistente vac.nr. 670.79.A.28.LD Taak: het verrichten van oogfunctie- onderzoek: het voeren van de noodzakelijke administratie. Vereist: HAVO en TOA-diploma strekken tot aanbeveling. Salaris: max. 1809 bruto per maand. administratief medewerker/ receptionist m/v vac.nr. 549.07.A.28.LD Taak: het ontvangen van patiënten voor het spreekuur van de psychiaters: het verzorgen van de statussen en het archief: het typen van brieven, rapporten e.c Verlangd: diploma's MAVO en typen. Administratieve ervaring is vereist alsmede het vermogen goed met mensen om te gaan. Salaris max. 1925 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.8rr per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden (betr. vacature R) aan de afdeling Werving en Selectie RUL. Stationsweg 46. Leiden, en (betr. vacature A) aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. Bij Samsom-Sijthoff grafische be drijven bv kunnen op korte termijn nog enkele klein-monteurs geplaatst worden. Gediplomeerde handzetters of jon gelui die van de Grafische school komen, zijn van harte welkom. De mogelijkheid bestaat - na ge bleken geschiktheid - omgeschoold te worden naar de offset-technië- ken. Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven bv ca. 300 man sterk, vervaar digt naast een pakket formulieren hoofdzakelijk tijdschriften, losbladi ge uitgaven en ander aktueel infor matief drukwerk. Er wordt gewerkt met de modernste apparatuur en uitgekiende werk methoden. Hoe solliciteert U U zendt een brief over uw opleiding en/of ervaring aan Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv. Prinses Mar grietlaan 1, Alphen aan den Rijr t.a.v. R.A.M. de Boer, hoofd Perso neelszaken. ICLJ Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven is een werkmaatschappij var de nv ICU, Informatie en Commu nicatie Unie, waarin o.a. opgeno men de activiteiten van voorheer N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uit geversmaatschappij nv en Wolters- Noordhoff nv.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18