District-vertegenwoordiger die het pionieren nog niet verleerd is. PERSONEEL personeel F ïhdtJEEL0 Ben je een meisje met Mavo? Dan hebben wij een leuke baan voor je. jjj) amro bank IttNlolK soneel PERSONEEL PERSONEEL#n SYSTEEM ANALIST PROGRAMMEUR Verkoper FLINKE JONGEDAME de koning personeel personeel PERSONEEL personeel I Die zelf zijn route wil uitstippelen. Zelf zijn weg bepalen. Naar onze toekomstige klanten. Voor de Schone Diensten van Hokatex is de markt ruim genoeg. De district-vertegenwoordiger komt daar waar mensen werken of elkaar ontmoeten: kantoren, fabrieken, horeca-bedrijven, ziekenhuizen, instellingen, winkels etc. Daar kan hij zijn overeenkomsten afsluiten. Onze service-dienst zorgt verder voor stipte afwikkeling. Iets meer over de Schone Diensten. Hokatex is dienstverlening. Zo verhuren we bedrijfskleding. U ziet hier een deel van de kollektie. Speciaal ontworpen voor de voedingsmiddelen sector. Opvallend modieus. Leuke kleurenkombinaties. Verder linnengoed. Wordt steeds meer verhuurd aan hotels, restaurants en bedrijven. Of de schoonloper. Een stevig liggende, dikpolige mat die vuil en vocht van de schoenzolen zuigt. Maakt dit bordje over bodig. Dan is er de Air-Care lucht-verfrisser. Verdrijft on plezierige geurtjes. Houdt pas kamers, vergaderruimtes etc. voortdurend fris. Tenslotte de Hokatex hand doekautomaten. U kent ze wel, de witte automaten. Maar wellicht nog niet ons nieuwe model: Donkerbruin van kleur. Representatief. Waarmee we onze markt verder verbreed hebben. Hokatex, een modern bedrijf. Waar jonge mensen werken. De vertegenwoordigers hebben er regelmatig kontakt met elkaar. Om wederzijdse ervaringen en gegevens uit te wisselen. Om de plannen voor de toekomst door te nemen. Wat u kunt verwachten. Een inkomen van zo'n f 35.000,- (vast salaris plus provisie). En een ruime onkostenvergoe ding. En natuurlijk een prima personenwagen (ook voor privégebruik) beschikbaar. Onze sociale voorzieningen mogen goed genoemd worden. Uw reactie. Indien u enige ervaring in de verkoop hebt en tussen de 23 en 40 jaar bent. kunt u een brief zenden aan Hokatex B.V., Westeinde 50, Voorburg. T.a.v. Jan de Boorder.die u ook telefonisch informatie kan verstrekken. (070) 69 40 31. Het gaat om district-vertegen woordigers voor de rayons Rotterdam en Leiden/Gouda. HOKATEX Binnenkort hebben we plaats voor medewerksters bij de Amro Kantorencentrale in Leiden aan de Maresingel. De Kantorencentrale is gevestigd in een modern en gezellig ingericht pand. Daar verrichten we allerlei administratieve werkzaamheden voor een aantal kantoren van de Amro Bank in de buurt. Daarvoor hebben we de beschikking over de modernste kantoorapparatuur. Ben je een akkuraat meisje tussen 17 en 24 jaar met MAVO en een type diploma of een aardige dosis type- ervaring? Dan is een baan bij onze Kantorencentrale best iets voor jou. Je werkt in een team met leeftijd genoten. Aan een gemakkelijke schrijfmachine die met een computer verbonden is. Daarbij komt dat je alles wat je doet zelf kunt kontroleren op een beeldscherm. Een eventueel foutje kun je op die manier snel en gemakkelijk verhelpen. Als nieuwe medewerkster krijg je eerst een interne opleiding van een maand of twee. Je salaris is meteen al goed. Net als de overige arbeidsvoorwaar den, zoals o.a. een extra uitkering van 1/12 van je jaarsalaris, winstdeling, vakantietoeslag en totaal minstens 20 werkdagen vakantie. Ben je geïnteresseerd en zou je wel eens vrijblijvend een gesprekje willen hebben over werken op onze Kantorencentrale? Vul dan onderstaande bon in en stuur hem naar: Amro Kantorencentrale Afdeling Personeelzaken Rapenburg 39 Leiden. Ik zou graag eens een gesprekje hebben over werken op een Amro Kantorencentrale. Gevraagd Bollenpellers(sters) D. Hogewoning en Zn. BV Aanm. Katwijkseweg 16, Was senaar. B.V. INFORMATIE- EN DOCUMENTATIECENTRUM 1970 „ID 70" Het computer servicebureau „ID 70" ontwikkelt branche gerichte programmapakketten voor importeurs, dealerbedrijven, reclame- bureaux etc. Deze toepassingen worden verwerkt op een Burroughs B3700 com puter met data communicatie faciliteiten. Ter versterking van onze software afdeling (6 man) vragen wij voor spoedige indiensttreding: een Zijn taak zal bestaan uit het ontwerpen en detailleren van informatie systemen, alsmede het bijhouden van de documentatie. Die in staat moet zijn om in samenwerking met de systeem analist het gehele programma-technische deel van een project op te zetten en zelfstandig uit te werken. De programmeertaal is COBOL. Voor de vervulling van deze functies vragen wij candidaten die aan de volgende eisen voldoen: opleiding op middelbaar niveau aanvullende studie bijv. MBA/AMBI minimaal 3 jaar ervaring leeftijd 25-35 jaar goede contactuele eigenschappen Wij bieden u naast een zeer zelfstandige taak met grote verantwoor delijkheid onder andere: salaris in overeenstemming met de geboden functie 8% vakantietoeslag reiskostenvergoeding goede studiefaciliteiten Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met de heer G. Di Meo, Parkstraat 71 te Den Haag. Tel.: (070) -63 09 20 Naam Adres Woonplaats Geboortedatum Opleiding in prettige afwisselende tandartsenpraktijk te Oegstgeest wordt een vriendelijke en hulpvaardige assistente De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brieI en enveloppe. MAVO diploma en enige kennis der moderne talen strekt tot aanbeveling. I Wij vragen voor medio vakature nr. 46.349 Universiteits bibliotheek (Fotografische Afdeling) fotograaf (mni./vri.) vakature nr. 46.354 Bureau Buitenland taak: het opnemen op microfilm van hand schriften die tot de oosterse collectie behoren en geschreven zijn op papier, bamboe, boombast of ander materiaal, zomede het ontwikkelen en vermenig vuldigen van deze microfilms. Hierbij wordt gebruik gemaakt van een 35 m.m microfilm camera, een volautomatische ontwikkei- machine en een microfilm-printer. Daarnaast kan funktionaris incidenteel worden betrok ken bij de overige fotografische aktiviteiten van de afdeling. ervaring op»fotografisch gebied. Specialistische kennis op het terrein van de reprografie en een fotografische opleiding (MTS of Fotovakschool) strekken tot aan beveling. Aanstelling zal voorlopig geschieden voor de duur van twee jaar, ten laste van een subsidie van het Programma Indonesische Studiën. administratief medewerkster (part-time, ochtend uren) taak: administratieve werkzaamheden m.b.t. financiële zaken (vreemde valuta), corres pondentie, dossiervorming en zelfstandig archiefbeheer. Het verstrekken van inlich tingen en het ontvangen van bezoekers. Opnemen in steno (nederlands en engels). vereist: opleiding op HAVO/MAVO-niveau. Tevens typen, steno nederlands en engels. salaris: max. f 962,50 bruto per maand. Voor elke funktie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8°/o van het laarsalaris. Direkte opneming m welvaartsvast pensioen fonds. voor dierenspeciaalzaak in Leiden. Soil, schriftelijk B.V. Verkoopcentra Dierenvreugd j Postbus 102, Hardinxveld-Giessendam t.a.v. de Hr. J. Gelder- I blom of telefoon na 6 uur 01846-4209. Wij zoeken op korte termijn contact met belangstellenden voor de functie van ADMINISTRATIEF MEDEWERKER met ervaring op gebied van loonadministratie, debiteuren en crediteurenadministratie, etc. eigenhandig geschreven brief met vermelding van uitgebreide gegevens te richten aan Polycel BV Postbus Voor het ontvangen van cliënten en bezoekers alsmede voor de verwerking van advertenties zoeken wij op korte termijn een LEIDSCH van minimaal 18 jaar. Vereisten voor een goede taakvervulling zijn: DAGBLAD 1Goede kenrtis van het Nederlands op voltooid MAVO- niveau (HAVO mag ook) 2. Accuratesse 3. Het bezit van een type-diploma Graag ontvangen wij uw schriftelijke sollicitatie aan de direktie van Leidsch Dagblad BV, Witte Singel 1Leiden. vraagt voor haar Poliklinische aktiviteiten, zo spoedig mogelijk (part-time), 2 VERPLEEGKUNDIGEN (dipl. A en evt. O.K.-opl.) f •-'Het Centrum heeft als doelstellingen het verlenen van direkte hulp bij: ongewenste zwangerschappen. Poliklinische sterilisatie van vrouwen en mannen en onvruchtbaar- heidsproblematiek Salariëring volgens de richtlijnen van het Ziekenhuis wezen v. part. instel. Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door D.A.F. van LITH of K. J. van Schie. dagelijks tussen 15.00 en 17.00 uur. Telefoon: 071-126941 Sollicitaties kunt u richten aan de Direktie Postbus 2025, Leiden. n de Stichting, BLOEMBOLLEN PELLERS (STERS) gevraagd. Aanmelden Van Schie, Hogeweg 23, Noordwijk, tel. 01719-12256. Oegstgeest UITZENDBUREAU Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden ixjabu Ten behoeve van een landschapsecologisch onderzoek van de Nederlandse duinvalleien worden voor de duur van 2 jaar gevraagd: een middelbare medewerker(ster) met kennis van inventarisatiemethoden voor flora en vegetatie. een middelbare medewerker(ster) met kennis van inventarisatiemethoden voor hydro logische en geomorfologi8che gegevens. Het doel van het onderzoek is een inventa- rische en ecologische waardering van eer tijds en thans nog aanwezige vochtige duinvalleien en het aangeven van het opti male natuurtechni8che beheer, wat betreft de geomorfologie, de bodem, de hydrolo gie, de vegetatie, flora en fauna. Voor het onderzoek zijn 3 academici aan gesteld; de gevraagde middelbare mede werkers zullen onder hun leiding werkzaam zijn. Werkterrein: het gehele Nederlandse duin gebied Standplaats: Leiden Salaris: Nader overeen te komen, afhanke lijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties te richten aan mevrouw ir. H. A. Meester-Broertjes, secretaris van de Begeleidings commissie, Studie- en Informatiecentrum TNO voor het Onderzoek ten dienste van het Milieubeheer, Postbus 186 te Delft, (telefoon 015-569330).

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 22