„Besturen op kleine schaal" i agenda Zomerfeesten in Wassenaar Bewoners protesteren tegen munitie-opslag Gewonden bij ongeval maken het redelijk PAGINA 2 STAD EN RAND DINSDAG 29 JJ LEIDERDORP Op 1 juli vergadert de Leiderdorpse commis sie voor de straatnaamgeving. Op de agenda staat* een tweetal punten. Dat zyn een verzoek van de Vereni ging van Eigenaren Flatgebouw Ju- lianastraat om die straat in een laan te veranderen en de naamgeving van het toekomstige pad langs de Dwars- watering, dat de molens in de Zijl- laan en de Meijepolder en de Mun- nikenpolder verbindt. Suggesties voor de naam van dat pad zijn „Coach- pad" en „Recreatiepad". De ophaaldienst voor grofvuil van Voorschoten komt op 30 juni in de wijk Adegeest (met uitzondering van het gedeelte Oude Adegeesterlaan tussen de Prins Bernhardlaan en de Nassaukade), aan de Leidseweg (het gedeelte tussen Raadhuislaan en Voorschoterweg)Voorschoterweg Hofweg (het gedeelte ten oosten van de Voorschoterweg), Prof. Boer ha a - veweg, Krimkade, J.P. Coenstraat, Vondelstraat, Marnixstraat en Bere- steynstraat. Op donderdag 1 juli '76 komt de dienst in de Nassauwijk, KLM-wijk, aan de Papelaan (van 't station tot de grens met de gemeen te Wassenaar), Dobbeweg, Donklaan, Industrieweg. Wijngaardenlaan (n.z.) Elstlaan, Oude Adegeesterlaan (het gedeelte tussen de Prins Bernhard laan en de Nassaukade)Erasmus- straat. Bakkersteeg. Schoolstraat. Kon. Marinelaan, Bloklaan, Voorstr., Kerkplein, Treubstraat, Willibrordus- straat, Leidseweg, (tussen School straat en Raadhuislaan), Oranje boomstraat, Molenlaan (het gedeelte tussen Prof. Asserlaan en Kerkplein), Chr. Huygensstraat. Van Heuven Goedhartstr.. Prof. Asserlaan, Raad huislaan (het gedeelte tussen Leidse weg en Prof. Asserlaan). Vreden- hoeffstraat, Langenhorststr., Bethle- hemstraat. Vlietzicht en Tolstraat. Zoeterwoude speurt naar onwettige honden" M. J. Walraven verlaat Warmonds gemeentehuis WARMOND „Laat ik beginnen met de constatering dat de zes en een half jaar ge meentehuis Warmond zich kenmerkte door uitstekende onderlinge verhoudingen. Er heerst een echte teamgeest. Dat mag vandaag de dag ook wel eens gezegd zijn". Door Hans Meije In de tweede plaats dit: gemeente bestuurder of een functie die daar nauw mee te maken heeft, is van lie verlede wel mijn ideaal geworden. Wanneer je echter bedenkt dat mijn vrouw en ik 10 jaar hebben moeten wachten op gezinsuitbreiding (zoon Arjan is nu li/2 jaar en daar willen we nu wel van genieten), dan loop ik met de functie van gemeentesecre taris dé oplossing te hebben gevon den om enerzijds toch als eerste ad viseur zo dicht mogelijk bij de be leidsvorming te staan en anderzijds voldoende tijd voor mijn gezin over te houden. In dat opzicht heb ik inderdaad mijn loopbaan afgestemd op mijn ge zin", aldus chef algemene zaken M. J. Walraven van de Warmondse ge meentesecretarie, die per 1 augustus aanstaande is benoemd tot gemeen tesecretaris van Groot-Ammers, Langerak en Nieuwpoort (5500 inwo- Kleine schaal „Ik ben het met u eens dat bur gemeestersposten tegenwoordig met name in de kleinere en middelgrote gemeenten erg gewild zijn en dat veel van mijn collega's het secreta riaat zien als een springplank naar het burgemeesterschap. Op grond van wat ik zoéven zei moet ik u zeggen dat een dergelijke veeleisende post momenteel door mij niet wordt geambieerd". Walraven werd 34 jaar geleden in Middelburg geboren. Op Walcheren begon ook zijn loopbaan: per 1 sep tember 1959 leerling-ambtenaar op het gemeentehuis van Vrouwenpol der. „Ik zocht iets in de administra tieve sfeer en de secretarie van een gemeente leek me wel wat. Door praktijk en vakstudies groei je dan meer en meer in wat men tegen woordig „bestuurszaken" noemt". Typische ambtenaren-grapjes gaan bij Walraven op voor zover ze de papierbaai op zijn bureau betref fen. Van het spreekwoordelijk ge brek aan werklust waarop de meeste van die grappen doelen, is Walraven wars: „Wat mij in dit vak zo boeit is de bestuurs-adviserende taak; je werkt mee aan het totale beleid bin nen een gemeente". Bewust zijn dat kleinere gemeenten geweest: „Hoe groter het aantal in woners, hoek groter ook de afstand bestuur met adviseurs bestuurden. Het is dacht ik een bekend feit dat de burger (en om vie gaat het an ders?) het best tot zijn recht komt in rela tief kleine best uurseenheden. Ja, ik ben een fervent voorstander van besturen op kleine schaal". dat zaken alsde aanleg van de Schiphollijn dat evenwicht weer wel dreigen te verstoren. Secretaris Zoetemelk omschreef de plannen voor de Schiphollijn al eens als een zwarte bladzijde in de histo rie van Warmond. „Ik ben het daar helemaal meen eens" .aldus Walra ven. „Het is een aantasting van een mooi landschap (denk aan de Klin kenbergerpolder )en het intensiever wordende treinverkeer gekoppeld aan hogere snelheden zal vrees ik extra geluidsoverlast veroorzaken. Boven dien dan nog met esthetisch weinig fraaie kunstwerken zoals viaducten e.d. Overigens had ik graag de verdere gang van zaken meegemaakt, in het bijzonder de juriddsch-planologische. Ook wat dat betreft is het jammer Warmond nu te moeten gaan ver laten". DINSDAG spreekuur i bureau voor levens- en gezlnsvraj Hooigracht 38. spreekuur sticlil Rijnsburger weg jureau voor leven 7.30—8.30 v Hoolgracl huisvesting werkende Jongeren, 7.J Meij van Streefkerkstraat 48, inj matleavond Baha'l Gemeenschap, i Nieuw Rijn 20a, Vrouwencafé, S Steenstraat lb. Wereldwinkel, 1 uur vm.—6 uur nam. Gemeentehuis Leiderdorp, sie onderwijs, 7 uur nam. Stadhuis, commissie interne orgi WOENSDAG Geversstraat 65. Oegstgeest. so teit voor kamerbewoners en alleT staanden. 91 uur nam. Kennedylaan 11, Oegstgeest. in:., matleavond Baha'l Gemeenschap, ij Walraven: „Loopbaan af ge stetnd op gezin". Haasitprocedure Schiphollijn Meewerken aan het beleid bete kende voor Walraven in zijn War mondse periode meedenken over met name ruimtelijke ordening en plano logie (bestemmingsplannen, streek plannen. recreatie etc.). Eén van de doelstellingen van het ruimtelijk or deningsbeleid van Warmond is erop gericht het landeylk karakter van de gemeente zoveel mogelijk te behou den, maar ook de recreatie in goede banen en te zorgen voor de opvang (.huisvesting) van de natuurlijke be volkingsgroei. In het vinden van een zeker venwicht daarin is het ge meentebestuur, naai* de mening van Walraven, beslist geslaagd, zij het, Naast de aanleg van de Schiphol lijn is er ook nog een andere lan delijke ontwikkeling gaande waar Walraven het allerminst mee eens is: het ondergraven van de gemeente lijke taken en bevoegdheden wanneer de plannen van minister De Gaay Fortman voor de reorganisatie van het binnenlands bestuur doorgaan: „Dat als oplossing voor lokaalbe- tuurlijke problemen alléén schaal vergroting gepredikt wordt, wil ik eerst wel eens bewezen zien. Dooi* steeds op die oplossing te hameren, woden pogingen om alternatieven te bedenken verhinderd. En die zijn zeker aanwezig". Warmonds chef AZ is in dat op zicht persoonlijk een aanhanger van het standpunt van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Walra ven: „De minister moet eerst maar eens duidelijk maken welke taken het Rijk denkt af te stoten. Wanneer dat wettelijk vast ligt kunnen de huidige provincies voorlopig die ta ken overnemen. Dan krijg je een stuk ervaring van waaruit je bruik bare criteria voor het aantal en de omvang van de nieuwe provincies krijgt. Pas dan ook kun je mijns in ziens komen tot een zinvolle taak verdeling tussen de nieuwe provincies en de gemeenten". „Zeker, dat is een langere proce dure, maar wel beter dan de haast- procedure van de minister". „Ook mij bekruipt namelijk het angstige gevoel dat de instelling van 24 mini-provincies dreigt te gaan ge beuren op basis van vermoeidheid inplaats van gepast onderzoek. Zo van laten we het alsjeblieft maar doen en er niet nog weer eens over gaan praten. Onder gepast onderzoek versta ik in ieder geval het doorlich ten van alternatieven. En dat is nog steeds niet gebeurd". Als liefhebber van een wat klein schaliger bestuur, trekken de nieuwe gemeenten Walraven natuurlijk erg aan: „Het zyn drie in de Alblasser- waard gelegen gemeenten met een heel eigen structuur, maar toch ook weer met een aantal overeenkom sten". „Groot Ammers kent industriële bedrijvigheid; het is bovendien een aantrekkelijke woongemeente en zal mogelijk nog worden aangewezen tot kleine groeikern. Nieuwpoort is dus qua opervlakte de kleinste gemeente van Nederland. Het is een oud vestingstadje en een beschermd stadsgezicht ingevolge de monumen tenwet. Men heeft een ambitieus be- stemmings- en saneringsplan opge zet, waarin veel ruimte is voor re constructie, rehabilitatie etc. Lange rak tenslotte is een overwegend agrarische gemeente, met veel vee- teel tbedi*ij ven". „Ik denk dat ik net als in War mond aan de "ruimtelijke ordening en planologie wel weer myn hart kan ophalen". Onder de zaken die Walraven in Warmond achterlaat, bevindt zich onder meer de Warmondse CDA-af- dellng. die hy hielp opzetten. „Dat dit gelukt is en dat ik daar myn steentje aan heb mogen bijdragen, is een grote voldoening. Het CDA mar cheert prima in Warmond". „Ik stel me overigens op het stand punt dat je als ambtenaar, zeker in een kleinere gemeente en in fucties als deze (afdelingshoofd), moet op- liassen dat bij bepaalde burgers door je politieke aktiviteiten een zekere drempelvrees ontstaat om naar Je toe te komen als er wat is. Dat wil na tuurlijk weer niet zeggen dat je als .ambtenaar a.politiek hoeft te zijn. Maar een beetje achter de schermen blijvend, kun je toch wel aktiek zijn. Dat is tenminste mijn ervaring". Steenstraat lb. Wereldwinkel. 9.3L. uur vm6 uur nam. 1 Ontmoetingscentrum.hoek Bosl zerlaan, bejaardensoo6 Zuid West, 'U De Overdekte. Haarlemmerst zwemmen voor gehandicapten, 8in Begijnhof 2, 't Begijntje. praatl.g voor relaties en seksualiteit, do. 1—5 uur nam. en 7.30—9.30 uur rin tel. 126831. >lg DONDERDAG j" Baptistengei..cc««^, Nieuwe Rijn 20a. Theehuis Len werkgroep homofilie/COC, 811 m lb. Wereldwinkel. dienstweigeren. 810 65. Oegstgeest, al8e feloi So 1, tentoonstelling. 11.30 uu Gemeentehuis Wassenaar, sie technische diensten. 8 uur nafin Gemeentehuis Leiderdorp, comi sie straatnaamgeving, 8 uur nam. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdip der apotheken in de regio Lea- wordt van 25 Juni tot 2 Juli waad" nomen door: Zuider Apotheek. Uk menschansweg 7, tel. 123553; Apot^d Voorschoten. Leidseweg 66. Voorst tel. 01717-2525. Tevens op theek. Wilhelminapark 8, Oegstg< tel. 153274. SOS-dienst Voor keren. Bereikbaar fe ck< Telefonische hulpdienst, tel. 12ir- i leilljkheden half acht 'éS morg. en tijdens het wvd end doorlopend van vrijdagavond>m maandagmorgen. 'dJ lei ZOETERWOUDE De goe den moeten onder de kwaden lij den. Hier mogen geen honden binnenEen kaart met deze tekst komt sinds enkele dagen voor op de etalages van vele Zoeteriooud- se zaken. Zij is verstrekt door winkeliersvereniging WIZO waar van liet bestuur meende dat men in aktie moest komen tegen de steeds toenemende overlast. Voorzitter M. Berg; Het liep de spuigaten uit, vele ivinkels.zijn de laatste tijd bevuild". Dat gebeur de ook in mijn zaak waar ik on langs nog een grote stapel schrif ten kon weggooien"Hij illustreert de slechte mentaliteit van som mige hondenbezitters met het verhaal van een klant die hem enkele weken terug attendeerde hond zijn behoefte in de zaak had op een vertrekkende koper iviens gedaan en toch zonder iets te zeggen vertrok. „En dan heb ik nog niet eens levensmiddelen in mijn winkel" aldus de heer Berg. In de gemeenteraad is meerma len geklaagd over de bevuiling van de straten door honden. Dat zit sommige raadsleden erg hoog temeer daar de indruk bestaat dat voor het merendeel van de honden geen hondenbelasting wordt betaald. B. en W. delen de verontrusting. De gedachte leeft om over te gaan tot het aanstel len van een funciionaris welke tot taak zou krijgen om „onwet tige" honden op te sporsn. WASSENAAR De hoeveelheid opgeslagen munitie op de mobilisa tie-opslagplaats van de Landmacht in Wassenaar is in strijd met de in 1953 afgegeven hinderwetvergunning, aldus kunstschilder Blöte in een brief aan de Wassenaarse commissie Tech nische Diensten, die donderdag aan staande vergadert. Blöte wil dat de gemeente Wassenaar stappen onder neemt om die hinderwetvergunning ingetrokken te krijgen. Blöte reageert in zijn brief op een bezwaarschrift dat Eerst Aanwezend Ingenieur Snijdewind van de genie indiende tegen he£ bestemmingsplan Ter Weer. Een deel van dat plan onder meer het Ammonslaantje. de Maaldrift, het tennispark „De Oude Eik" en de camping „Maaldrift" zouden volgens gegevens uit dat be zwaarschrift in gevarenzone A lig gen: de zone rond het kamp die bij eventuele explosie van de opgesla gen munitie ernstig gevaar loopt. Snijdewind sprak over „zeer groot gevaar". Onder de circa honderd buurtbe woners en een deel van de tweehon derd gasten van de camping „Maal drift" is onrust over de situatie ont staan. De gemeente Wassenaar heeft al toegezegd het ministerie van de fensie om opheldering over de zaak te zullen vragen. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leldenjs Voor hulpverlening aan verongel honden, katten, vogels, e.d. In de>LI meenten Lelden en Lelderdom. ar en nacht bereikbaar tel. 134687 Ij^ Onder wijs winkel ari Sophlastraat 36. tel. 126325. Geoi°r maandag t/m vrijdag 12.0017.30'n Maatschappelijk Werk Bureau maatschappelijk werk. <M i Rijn 44c. Spreekuur dagel. 14.00-^1,-j uur. Maandag en dinsdag 19.00r uur. Tel. 142144. Leidse Rechtswinkel >rmalig marinecomplex) do. geopend van 18.3020.30 enstencentrum van Hogendorj^h, vrijdag 19.0020.00 uur Miï st Moreweg, donderdag 19.00J Burgerlijke sta™; WARMOND Gebd V/ASSENAAR De Wassenaarse Oranjevereniging heeft de plannen gereed voor het jaarlijkse zomer dat op 5, 6 en 7 augustus g wordt. Het programma is in t lijnen gelyk aan dat van vorige ja ren, maar bevat ook enkele nieuwe elementen. Op de vooravond van de eerste feestdag, woensdagavond 4 augustus, wordt er voor de jazzlief hebbers, jong en oud, een bijzondere avond georganiseerd in de sporthal: het optreden van de Dutch Swing College Band en van de Zuidameri- kaanse groep „Ritmo Laliente". Op donderdagmorgen 5 augustus zijn er kinderspelen, 's middags is er de tekenwedstrijd op de Starrenburg- laan en 's avonds het kuipjesteken in de Perkheistraat. Vrijdagmor gen worden de ringrijderijen gehou den en 's middags is er klaverjassen en pandoeren voor ouderen in het Sophiekehuis. Nieuw is een kabel-- baanwedstrijd over de Zijlwatering. Zaterdagmorgen 7 augustus wordt er een hengelwedstrijd gehouden en een rubberkanowedstrijd in het bui tenbad van het sportfondsenbad. Aan het eind van de Van Duivenvoorde- laan werden enkele volksspelen ge houden: mastklimmen en touwtrek ken. Op het parkeerterrein aan de Dr. Mansveltkade worden 's middags brandspuitwedstrijden gehouden voor groepen van 8 deelnemers en zater dagavond is er een muzikale ster- tocht naar het kermisterrein, waar aan Excelsior en de drumband van Irene uit Wassenaar en „Adest Mu- sica" uit Sassenheim deelnemen. Vanzelfsprekend is er donderdag, vrijdag en zaterdag de gehele dag kermis op het terrein aan de Dr. Mansveltkade. Het programma werd bekend ge maakt op de dezer dagen gehouden algemene ledenvergadering van de vereniging. Secretaris H. Hilgeman herinnerde in zijn jaarverslag aan de geslaagde viering van het 70- jarig bestaan van de vereniging in 1975. Bij die gelegenheid kreeg ir. H. W. Dunnewolt, de scheidende voorzitter van de vereniging de ere penning van de gemeente Wasse- Vier aftredende bestuursleden, de heren Groene woud, Van der Kooy, Pot en Winnubst werden herkozen. Op de vergadering werd in woord en beeld herinnerd aan de geslaagde manifestatie van een aantal Neder landse Oranjeverenigingen op het grasveld voor paleis Soestdijk op 30 april j.l. Wassenaar was daar ver tegenwoordigd met de kuipjessteek- installatie. Het was een geslaagde manifestatie van de confederatie van Oranjeverenigingen. Het programma voor de a.s. zomer feesten zal via een huis-aan-huis- folder aan de ingezetenen van Was senaar bekend gemaakt worden. Geen bloedproef van Turk Franciscus, i der Zijden. G. h Vakantie De vakanties zijn aangebroken, de warme dagen ook al weer enige tijd, de natuur roept, als ook het Jeugd- vakantiedorp aan de Voorschoterweg. Zoals elk iaar worden kinderen tus sen de twee en de twaalf jaar elke dag tussen half tien en drie uur ver wacht. Er is voor de kleintjes een peuterspeelplaats en voor de wat gro tere kinderen gelegenheid om te ver ven, te kleien, te timmeren en de tra ditionele vakantiekrant samen te stellen. Vakantie 2 Deze week staat in het teken van Turkije. In het jeugdvakantiedorp zijn de kinderen al begonnen met het opzetten van een tentoonstelling. Op het programma staan verder een speurtocht, volksdansen, een Turkse markt een haremroofspel en brood bakken. Fiets De Werkgroep Fiets E.N.W.B. (Kai- serstraat 63, Leiden) is van plan een voorstel te doen aan het gemeente bestuur voor meer fietsklemmen en fietsstroken in de stad. Een ieder die een plek weet aan te geven, waar de noodzaak bestaat om klemmen of stroken aan te leggen, wordt ver zocht even contact op te nemen. Scouting Veertig gidsen en verkenners van Scouting Zoeterwoude zijn op het ogenblik in Engeland. Ze logeren bij de First Normandy Scoutgroep in Guildford. In '73 en '75 waren de En gelsen in Zoeterwoude op bezoek. Test Veilig Verkeer Nederland gaat tij dens de Kaagweek in Warmond in formatie geven over de veiligheid in het verkeer. Ook is er een mogelijk heid om gratis een ogentest te onder gaan. De speciaal voor dit doel inge richte wagen staat op 2 Juli tussen tien en half één en één en half vijf op het pleintje bij de pomp. Gesloten 1 Het kantoor van de burgerraads man is met ingang van vandaag ge sloten in verband met vakanties en achterstallig werk. Tot 2 augustus blijft dat zo, maar, de wetswinkel en de sociale raadsvrouw nemen waar. Gesloten 2 De middenstand heeft het ook moei lijk in deze hitte: Getuige de aan kondiging op de deur van de platen zaak Primo Pretto Plato aan de Bree- straat: „Wegens zonnesteek en zweet voeten gesloten". LEIDEN Alle zes gewonden van het tragische verkeersongeluk op de Haagweg, dat aan een 67-jarige Lei- denaar het leven heeft gekost, maken het naar omstandigheden redelijk goed. Het zeer ernstig gewonde zoon tje van de Leidse aurobestuurder ver keert nu volgens de politie buiten levensgevaar. De Leidenaar (35) raak te bij dit ongeval zelf ook gewond, evenals zijn vrouw en een ander zoontje. De 67-jarige F. van der Mark, die naast hem in de auto zat, moet zoals reeds gemeld op slag dood zijn geweest. De behandelende artsen in het Acad. Ziekenhuis hebben overigens; naar Activiteiten in Vrolijcke Arke LEIDEN Ten onrechte is gis- ren een aantal vakantiebezig heden van „In de Vrolijcke Arke" in deze krant genoemd on der het Volkshuis. Het program ma van In de Vrolijcke Arke vermeldt voor de komende da gen op 30 juni spel en stok brood bakken bij de Witte Sin gel, op 1 juli donderdag) ruil- en rommelmarkt op het spelterrein aan de Pieterskerkstraat (oude kleren, boeken en speelgoed zijn welkom), deze markt begint om twee uur, dezelfde dag beginnend om één uur wordt er een fiets- speurtocht georganiseerd, en op 2 juli ten slotte is er een speur tocht op de Kaag die ook voor niet-zwemmers bedoeld is. Het Volkshuis organiseert a.s. don derdag overigens een picknick op de terp van de Burcht. de Leidse politie vanochtend desge vraagd, meedeelde, de bestuurder van de ander auto, een 49-jarige in Voor schoten wonende Turk, geen bloed proef willen afnemen. Zij zouden hun medewerking op ethische gronden hebben geweigerd. Omdat het ver moeden bestond dat de Turk alcohol had gebruikt werd hem door de po litie tot tweemaal een blaastest af genomen. die in beide gevallen posi tief uitviel. In de meeste gevallen wordt de bloedproef afgenomen door artsen van de GGD. maar op hen kon geen beroep worden gedaan, omdat de (gewonde) Turk in het Ac. Ziekenhuis onder medische behande ling is. De behandelende artsen heb ben wel de urine van de Turkse au tobestuurder ter beschikking van de Leidse politie gesteld. Deze urine wordt in het gerechtelijk laborato rium in Den Haag op alcohol onder zocht. Van de uitslag zal schriftelijk kennis worden gegeven aan de poli tie. De Turk is gisteren in het zieken huis door de politie verhoord. WEER ZEVEN DODE EENDEN IN LEIDEN LEIDEN In een sloot langs de Rijndijk zyn gistermiddag zeven dode eenden aangetroffen. Van deze tries te vondst is melding gemaakt by de Leidse politie. Personeel van de Ge meentelijke Reinigingsdienst heeft de dieren uit het water gehaald. De dode eenden zullen op botulisme worden onderzocht. JC OEGSTGEEST Aan de T de Christelijke Katwykse Indus^D en Huishoudschool .Prinses Marfds slaagden uit Oegstgeest: Pameinoi Coole, Wilma Perfors en Rita.'en de Vyvei*; uit Wassenaar: Made Drenth en Els Tost. t bc lat rouw gewone LEIDEN Een 63-jarige imfm ster van Leiden raakte gistera gewond bij een verkeersongeval i^en Voorschoterweg. De vrouw. diejvei haar fiets van de Roosevelt^,r j kwam, zou volgens de politie de ;rcj-r schoterweg zijn overgestoken o\] e: moment dat een uit de richting^, het Lammenschansplein nadeerfj, auto al dicht was genaderd. Ze T£j^ een hersenschudding, een hoofd en schaafwonden aan armen e™" nen. De EHD bracht haar over het Academisch Ziekenhuis. LEIDSCH DAGBLA DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad Hoofdredacteur Ha.n Mulder Hoofdkantoor: Leiden Witte Singel 1. Postbus 54 Giro 67055. Voor betaling van abonneme*" gelden uitsluitend giro 28884 Telefoon: 071—14494L Nabezorging van 18.00-20.00 Zaterdag van 16.00-18.00 Telefoon 071—130500. Indiei gesprek 071—134539. Kwartaalabonnement ..15 Per post 1 Jaarabonnement 115 Jaarabonnement p. post lf Losse nummers f Bij automatische overschry geen administratie- en inca D kosten.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 2