r Walser bij Hoogovens: gewaardeerd vokmon. io ca LEIDSE SPAARBANK HOOGOVENS IJMUIDEN Thuis in de kluis De juiste koers De beste polis Veilige, handige reischeques Geld voor iets goeds BMW-service is net zo 'n prettige ervaring als BMW rijden Van der Plas Rob Gorris bv Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden Analist HBO-B m/v H.JQNSÉ Vakantie niet een De LeidSe Spaarbank is er voor alle geldzaken. En uw vakantie heeft natuurlijk ook iets te maken met geld. Daarom is de Leidse Spaarbank ook uwvakantiebank. Wilt u sieraden en waardepapieren niet alleen in uw huis achterlaten? Dan zijn ze veilig thuis ih de kluis JSJjca van de Leidse Spaarbank. Gaat u naar Vuurland of IJsland of iets daartussen? Voor alle buitenlands geld kunt u terecht bij de Leidse Spaarbank. Uw wisselkantoor voor de juiste koers. Reis/bagage.ziekte/ongevallen rechtsbijstand.tijdelijk all-risk verzekering... Bij de Leidse Spaarbank kunt u terecht voor alle verzekeringen. Voor vertrouwd advies en snelle regeling. -WW De travellercheque is overal te gebruiken. U bent verzekerd bij verlies of diefstal, terwijl ze onmiddellijk vervangen kunnen worden. Of wellicht heeft u liever Eurocheques, in veel landen goed voor een tegenwaarde van f300,-. De Leidse Spaarbank heeft een speciaal Recreatie-Krediet-Plan. Voor de aanschaf van caravan, kampeeruitrusting, boote.d. Of voor een geweldige vakantiereis. En als u met een nieuwe auto op vakantie wilt. kom dan eens praten over ons Auto- en Motor-Krediet. V, y Uw nuttige bank in alje geldzaken. 2 typistes voor bedienen van een ponsmachine terminal tot oktober in Leiden secretaresse met steno Ne derlands zo spoedig mogelijk tot 23 juli in Nieuw Vennep gerout. adm. medewerkster voor kliniek in Leiden ter assis tentie op afd. personeelszaken voor onbep. tijd Engelstalige secretaresse voor Amerikaans bedrijf in Sassenheim voor plm 6 weken typiste/adm. medewerkster in Leiden voor plm. 3 weken ponstypiste vanaf 1 juli plm 1 maand in Lisse telexiste m.i.v. 30 juni t/m 23 juli in Sassenheim verpleegkundigen A, B en Z ziekenverzorgsters typistes in Leiden en omge ving voor 1 week of langer zieken/bejaardenverzorgster voor dagdiensten in Alphen aan den Rijn voor onbepaalde tijd. Luba heeft meer goed betaald tijdelijk werk voor vrouwen en mannen vanaf 18 jaar. Kom snel langs of bel even op. Persoonlijke service betekent bij ons dat u uw ®MW met respect behandeld worden. VtïM jjk\ Snel en correct. Kom eens met ons kennis V V Bf maken. Om te constateren hoe fijn een DMW rijdt en blijft rijden. /il Dank zij onze service! Secr. Varkevisserstraat 64, Katwijk aan Zee Telefoon 01718-13241/13242 Hoge Rijndijk 278, Leiden Telefoon 071-140697 auto huren vracht baatal-para. wagen* st. aagtenstraat 10-14 Tel. (071) 125709 bgg 153627 geopend 8.00-22.30 Ook voor doe-het-zelf-vertiulzlngen. NIEUW: UITLAAT-SERVICE GAAT UW HAAR MEE met vakantie, zon, wind, zwembad? Knippen zonder watergolf Preventieve haar- en hoofdhuid behandeling Verzorgingsprodukten om mee te nemen. MUUSE - COIFFURE Dames- en Herensalon Doezastraat 7 Leiden. Tel126718. Immunohaematologic (Hoofd: Prof. Dr. J. J. van Rood) vac. nr. 3.70.65.A.25.LD De werkzaamheden zullen plaatsvinden in het kader van door het Koningin Wilhelmina Fonds gesubsidieerde onder zoekprojecten. Verlangd: volledig analistendiploma. HBO-B. Een grote mate van verantwoordelijkheids gevoel en nauwkeurigheid is voor de uit oefening van de functie vereist. Kandidaten met serologische en'of bio chemische ervaring genieten de voorkeur Overigens zal de noodzakelijke opleiding in het laboratorium worden gegeven Salaris max. 2336 bruto per maand. Nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door Drs. B. Cohen, tel. 071 - 14 72 22 tst. 4807. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.8r'r per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. a' WOONKEET TE KOOP geheel compleet, 5 x 12 m Te bevragen Stichting "Nooitgedacht" Brunelkamp 12 Leiderdorp Plan Voorhof VOOR Burl.tr 129. ld. 121S08. U kunt zo'n vakman worden bij Hoogovens. Als walser gaat u af wisselend en Interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met 'n paar collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plak ken staal met groot vakmanschap tot plaatstaal of blik worden uitge- walst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er schepen van, auto's en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. f 25.580,- bruto per jaar Als walser in opleiding verdient u meteen circa f 25.580.- bruto per jaar. inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. De vakantietoeslag komt er nog bovenop. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimoge lijkheden zijn. Zo kunt u na 2 jaar en 2x een cursus van één week op circa f 26.450,- bruto per jaar komen (met toeslagen, excl. vakantiegeld). Na nog eens 2 jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschikt heid - rond de f 27.750.- bruto per jaar. excl. vakantietoeslag. Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid- Holland tot Leiden. Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000 (geen postzegel) IJmuiden. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie 'walser' Geboortedatum: Woonplaats:. Gehuwd/ongehuwd

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 26