j Paspoort op zak? Planten in goede handen? \&kantiepret q/De Rabobank Rabobank S De Grenswisselkantoren zijn ook vanavond enl weekend voor u open. De Grenswisselkantoren meisje voor de winkelverkoop De Dochter van de Weduwe a y O...noggeenvreemdgeldopzak? 0 Geeft niks. I Bij De Grenswissel- '*"■0: kantoren kunt u bijna door- .j lopend terecht voor vreemdgeld - zowel L.' bankpapier als munt- x geld - tegen de officiële 7 koersen. In een grote sortering. Praktisch altijd direkt uit voorraad leverbaar. Handig, die Grenswisselkantoren op de stations - en natuurlijk - aan de grenzen. Voor groot geld in vreemd bankpapier. Voor uw zakgeld over-de-grens in kleine biljetten en munten. Speciaal voor de 'doorreis'-landen. Bij terugkeer kunt u bij GWK het niet gebruikte vreemdgeld (óók munt geld) weer inwisselen tegen de ver trouwde nederlandse gulden. GWK biedt u een komplete vakantie- qeldservice, zoals: - alle reischeques - klaar terwijl u wacht - veilige reisverzekering - direkt mee te nemen - tijdelijke auto-cascoverzekering (brand, diefstal, etc.) in het buiten land - omwisselen van groene betaal cheques, eurocheques, giro-betaal kaarten (ook van Gemeentegiro Amsterdam) en kascheques in nederlands of vreemd geld. (Dit laatste zonder extra kosten) f Voor houders van Pas-65 op ve{- toon van de pas geld wisselen zonder provisie- of administratiekosten. Haal zo'n handige GWK-folder voor uw reistips en vreemdgeld-tips bij elk van de 60 GWK-kantoren op de stations en aan de grenzen. «ank en haar spaarinstelling N.V. Crediet en Depositokas kunnen u helpen met méér dan u denkt. Hoofdkantoor Centraal Station, Amsterdam. Telefoon: 020-221324, telex 14101 Boekhandel J. de Slegte B.V. zoekt voor haar filiaal in Leiden een In de leeftijd van 18-22 jaar. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt Zwelling verdwijnt. Üe wetenschap kent tegenwoordig een middel dat de bijzondere ei genschap heeft aambeien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwel ling verdwijnt. Dit middel heet Sperti Met Sperti Preparatio schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H Is piild en ont smettend Voor direkte, snelle, al- doende behandeling van aambeien is er maar één middel Sperti Pre paration H. zaif en zetpillen Lekker even aanpakken. Voor je plezier, j'ill Met een hall/zware Van Nelle tussendoor, jijt Samengesteld uit pittige tabakken. 1,85 De Rabobank is een coöperatieve instelling, waarin individuele belangen gebundeld zijn tot algemeen belang hecht zeer veel waarde aan de opleiding en deskundigheid van haar medewerkers is ongebonden en daardoor objektief in haar adviezen geeft een vérgaande service is met ruim 3100 vestigingen in Nederland altijd in de buurt en hoe beter de voorzorg, hoe onbezorgder genieten Waaraan u moet denken voor u met vakantie gaat: buitenlands geld eurocheques of reischeques: veilig en gemakkelijk ideale reisverzekering internationale reis- en kredietbrief van de ANWB tijdelijke verzekering voor schade aan eigen auto safeloket voor kostbaarheden en waarde papieren. Goede reis en veel plezier!

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 22