Leidens mooiste woonwinkel is open (en de prijzen heten u deze week feestelijk welkom!) DeLange Welkom bij De Winter - De Lange. Mensen met warmte voor wonen. Dat ontbrak er in Leiden nog aan. Een grote, gezellige woonwinkel waar u terecht kunt met werkelijk al uw wensen. Waar mensen met warmte voor wonen u met plezier op nieuwe interieurideeën brengen. En waar ze zich deze week steeds weer fééstelijk vergissen met de prijzen. U vindt er altjjd een stukje woonmoois naar wens. Immers, bij De Winter/De Lange geldt het devies: zoveel zinnen, zoveel zitmeubelen. Zoveel dromen, zoveel slaapkamers. Zoveel smaken, zoveel eethoeken. Zoveel stijlen, zoveel tapijten. En dan is er ook nog de keus in gordijnen: in alle dessins en stoffen, die u zich maar bedenken kunt. Bewonder daarbij de talloze interieur-verfraaiers, de vele snuisterijen, die wonen net dat tikkeltje warmte geven. En denkt u niet, dat u voor alles diep in de beurs hoeft te tasten. Want u kunt bij De Winter/De Lange niet alleen in vele stijlen, maar ook in vele prijsklassen terecht. Begin er gewoon met kijken. De Winter/De Lange begint met luisteren. Naar uw ideeën, opvattingen, wensen. Tien tegen één, dat u met datgene thuis komt, waar u jarenlang plezier van hebt. Van harte welkom. Al is 't eerst alleen maar om eens gezellig rond te snuffelen. Speels-gekruld beuken met riet vormt dit dekoratieve zittertje, dat eigenlijk nooit weg is geweest. Beroemde naam:Thonet. Zeg maar: Lange Jan. Typisch van toen en vandaag weer zeer geliefd: 545,- Is dit sjiek? Of romantiek? In elk geval is deze zwierige, donkerbruine slaapkamer- kombinatie van solide makelij. De prijs is minder sjiek. Bed: 445.-. Toilettafel met spiegel:480,-. Nachtkastje: 225,- Het hoogst-exclusieve Banz Board wandsysteem. Oneindig te variëren. Verkrijg baar in een oneindig aantal houtsoorten bovendien. Het exclusieve? Schuilt vooral in de totaal onzichtbare bevestiging en het ontbreken van vertikale verbindingen. Een persoonlijk afgestemd ontwerp is kosteloos. Lekker luie lig-zitter, die de conversatie gemakkelijk maakt. Het leer zacht en gloed vol. De romp uit gelamineerd hout Extra hoofdsteun en lichtgebogen armleggers: 995,- Stoer kan ook elegant zijn. Zie deze zitkreatie uit eerlijk hout en soepel rundleer, door en doorgeverfd. De „Oporto" is praktisch bovendien: draaibaar op z'n kruispoot. In tal van tinten: 775,- Lekker lui onderuit of komfortabel konverseren in deze machtige zithoek. Uit streelzacht velours in de kleuren van heden. De prijs blijft bij deze imposante lobbes weer feestelijk verachter. Een welkomst-week lang slechts: 1345,- 'n Tikje sjiek, 'n tikje strak en toch uiterst komfortabel. Dat bezorgde deze „Gelder land" z'n grote naam. Verfijnde kreatie uit chroomstaai en stolTeh naar keus. Vanaf: 948,- Strak-gelijnde eethoek voor modern tafelen. Het tafel blad van matglanzend rookglas. De romp uit hoogglanzend chroomstaai. De eveneens Italiaanse stoeltjes zijn simpel- mooi met riet bekleed. De tafel: 465,- De stoeltjes: 129,- Een stuk warmte aan de wand. Ofwel: een fraai stuk ambacht, waaruit liefde voor 't vak spreekt. Zeer praktisch wandmeubel uit mat mahonie, een hogere prijs waardig: 2295,-en 1798,- Mooi-strak gelijnde twee-plus-driezitteruit robuust en gloedvol rundleder. Fijne, brede armleggers, praktische losse kussens. En u hebt de keus uit tal van tinten: nègre, groen, zwart, etcetera. De feestweek-prijs ligt hónderden guldens te laag: v.a. 1795.- Haarlemmerstraat 213, Leiden, tel. 071 -12 53 02.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 26