Kom met Pinksteren naar de meest komplete woonshowvan Nederland Home Centre haagse schouw i Duizenden schitterende icoonideeën onder één dak! Home Centre Haagse Schouw geeft u een verrassend nieuwe kijk op het hedendaagse woongebeuren. Gezellige speciaalafdelingen en boetiekjes tonen u een schat aan mogelijkheden voor elk vertrek in uwhuis. Maak kennis met ditfascinerend schouwspel van woonkunst op z'n mooist en kom met Pinksteren gezellig naar Home Centre. Natuurlijk gaan de kinderen mee, want die vermaken zich geweldig in onze leuke speelkrèche. Kom nü naar Home Centre9 de meest komplete woonshow van Nederland! Klasse-meubelen voor bijzonder aantrekkelijke prijzen. Internationale woonkomfort van Europa's grootste meubel-organisatie. Van vloerbedekking tot een komplete woonkamer. Van bijzettafeltje tot een volledig ingerichte slaapkamer. Kostelijke zitmeubelen in puur natuurlijk leer. Leer uit alle delen van de wereld. Van zijdezacht nappa tot het 5 mm dikke mammoetleder. Leer in natuurlijke en harmonische kleuren De komplete Mondileder-kollektie, dagelijks te zien in Home Centre. SCHAKELKEUKENS Deskundige adviezen, optimale service, betaalbare prijzen en volle garantie maken uw bezoek aan Home Centre extra aantrekkelijk. U bent welkom in Home Centre, wanneer u maar wilt. /K. Permanente show van open haarden en schouwen van de beroemde "Cheminées Philippe!' Intieme sfeer en behaaglijkheid voor iedere huiskamer. Klassiek, rustiek of modern, u kiest maar. Zeldzaam mooie kollektie aanbouw- keukens. Uitgekiende modellen in prachtig edelhout of fraai afgewerkt kunststof. Neem alvast uw keukenmaten mee. Schakel- £8 keukens, de onmisbare schakel in uw woon gebeuren! Fijn even bijkomen van uw wandeling door Home Centre met een gratis kopje koffie aan onze gezellige koffiebar. Home Centre-Koopcentrum 'Levering airekt aan partikuliereny 'Gemakkelijke betaling door eigen interieurkrediet. Voorschoterweg 45-47 Valkenburg ZH. (bij Leiden) Tel. 071-769325

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 28