16 Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden PERSONEEE 'p&0NEElPtrso,,Ml soneel PERSONEEL de rijksoverheid vraagt hoofd sectie bestandsbeheer JOH. DURIEUX B.V. VERTEGENWOORDIGER Chef de partie Hoofd inschrijving polikliniek m/v Hoofd van het secretariaat Medewerker Secretaresse van de hoofd verpleegkundige Kok Administratief medewerkster Administratief medewerkster Telefoniste Medewerkster voor de naaikamer Stoffeerder groepsleider (-ster) DOCENT LATIJN DOCENT GESCHIEDENIS DOCENT WISKUNDE DOCENTEN v00 Typiste PERsoEEff-1—* V ^.S I Wl MM» personeel PERSONEEL peisoneel voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Afdeling Personeelsadministratie en Salarisadministratie De afdeling is belast met administratieve uit voering van de rechtspositieregelingen van ambtenaren en arbeidscontracten; registreren van salarismutaties; in gereedheid brengen van ponsconcepten voor het Rijks Computer Centrum. Taak: toezicht op verwerking van mutatie opdrachten; onderzoek van werkprocedures. Vereist: tenminste HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van de rechtspositie- en salaris regelingen bij de overheid strekt tot aanbeveling. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage/Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2952,- per maand. Bovengenoemd salaris Is Inclusief de per 1 januari 1976 toegekende toeslag van 4,5%. Het salaris is exclusief 7,8vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-2605/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. EEN SECRETARESSE Zij zal tot taak krijgen de Hoogleraar en de Senior staf organisatorisch en administratief ter zijde te staan, waarbij de werkverdeling in overleg met de reeds aanwezige secretaresse zal plaatsvinden. Gezien de vele kontakten binnen en buiten de afde ling zullen goede kontaktuele eigenschappen en het vermogen om - waar mogelijk - zelfstandig beslissingen te nemen, bij de beoordeling een grote rol spelen. Einddiploma H.B.S. of M.M.S. of gymnasium. Secretaresse opleiding (Schroevers) en/of r dere jaren ervaring als secretaresse. Goed kunnen typen en een goede beheersing v de Engelse taal is noodzakelijk. Groot verantwoordelijkheidsgevoel en accurates- Ervaring in, of belangstelling voor een werkknng in een medisch-wetenschappelijke omgeving. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring tot een maximum van 2336.- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan Prof Dr. J. de Graeff, Afdeling Inwendige Geneeskunde, Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10, te Leiden. Rijnstraat 69 Katwijk aan den Rijn i smeermiddelen in het - goede algemene ontwikkeling op MULO/MAVO niveau - leeftijd tot 35 jaar - goede contactuele eigenschappen - bij voorkeur bedrijfservaring in de aardoliebranche - in het bezit van rijbewijs BE. Geboden wordt: Joh. Durieux B.V. Rijnstraat 69 KATWIJK AAN DEN RIJN Hotcldienst Binnenkort kan op de dienst voeding en diëtetiek t.b.v. de centrale keuken geplaatst worden een vac.nr. 020.31.A.23.LD Taak: - het voeren van de dagelijkse leiding over één der productie eenheden; - het dragen van de verant woording voor de bereiding en uitgave van maaltijden en dieetmaaltijden; - het bijhouden van de dag voorraden. Verlangd: diploma L.T.S. kok, B.G.P.-cursus, bij voorkeur diploma dieetkok of bereid hier voor te gaan studeren. Het salaris van de volledig opgeleide en ingewerkte chef de partie bedraagt max. 2102 bruto per maand. Voor het werken op onregelmatige I uren wordt een extra vergoeding toegekend. Oogheelkunde vac.nr. 671.07.A.23.LD Taken: - Het regelen, controleren en begeleiden van de werkzaam heden van een viertal mede werkers op de inschrijving van de polikliniek, zoals: afspraken maken met patiënten voor poliklinische en eventueel specifieke vervolgonder zoeken; het indelen van deze afspraken voor artsen; het administratief voorbereiden van de spreekuren. het archiveren, beheren van de medische patiëntengegevens. - Het afwerken van spreekuur- gegevens en vervaardigen van statistische overzichten; het (mede) verzorgen van post voor de artsen; het onderhouden van contacten met de Centrale Inschrijving, belanghebbende andere poliklinieken, klinieken en laboratoria. Het plaatsvervangend hoofd inschrijving polikliniek is aanwezig. Verlangd: middelbare schooloplei ding. Ervaring in een leidinggevende functie. Salaris max. 2102 bruto per maand Polikliniek kindergeneeskunde vac.nr. 611.07.A.23.LD Taak: coördinatie en leiding van secretariële werkzaamheden van de polikliniek; toezicht houden op de patiëntenadministratie en medische archivering. Verlangd: middelbare school opleiding en goede secretaresse opleiding. Ruime ervaring in medische administratie is gewenst. Goede contactuele eigenschappen zijn vereist. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. T. K. de Vries en Dr. J. J. P. v.d. Kamp tel. 071 - 14 72 22 tst. 2892/2830. Salaris max. 2102 bruto per maand. Dienst personeelszaken personeelsadministratie Bij deze afdeling die momenteel 12 medewerkers omvat kan binnen kort geplaatst worden een vac.nr. 032.07. A.23.LD Taak: - het ontvangen van personeels leden en het verstrekken van informatie en adviezen over wat zich binnen de personeels administratie afspeelt zoals: ziektekostenregelingen, reiskosten- regeling, kindertoelageregeling e.d.- - het in dit kader verrichten van werkzaamheden bij de uitvoering zoals: het formulieren (laten) invullen, verwijzen naar betrokken deskundigen, een aanzet maken tot het verwerken van personele gegevens. Verlangd: diploma MAVÖ; administratieve ervaring is vereist alsmede het vermogen goed met mensen om te gaan. Kennis van de overheidsregelingen strekt tot aanbeveling. Leeftijd tenminste 22 jaar. Salaris max. 1925 bruto per maand, mogelijkheid tot verdere uitbouw van de functie is aanwezig. Hoofdafdeling inwendige geneeskunde klasse paviljoen (part-time voor de middaguren) vac.nr. 303.07.A.23.LD Taak: het in samenwerking met een collega verrichten van diverse administratieve werkzaamheden waaronder: - het in en uitschrijven van patiënten, - het maken van afspraken voor consulten en onderzoeken; - het verzorgen van etens- en dieetkaarten; - het verwerken van uitslagen in de statussen; - het verzorgen van de patiënten- post en het bedienen van de telefoon; - het verrichten van diverse typewerkzaamheden. Verlangd: MAVO-opleiding en typediploma, goede omgangsvormen. Salaris voor 20 uur in de week max. 904,50 bruto per maand, promotiemogelijkheid tot 962,50 bruto per maand aanwezig. Hoteldienst Binnenkort kan op de dienst voeding en diëtetiek t.b.v. de centrale keuken geplaatst worden een vac.nr. 020.22.A.23.LD Taak: meewerken aan het bereiden van maaltijden voor patiënten en personeel; het verrichten van bijzondere taken, zoals koude buffetten e.d. Er wordt gewerkt met een centraal voedsel verdeelsysteem. Verlangd: bijscholingscursus groot keukenpersoneel of een gelijk waardige opleiding. Salaris max. 1809 bruto per maand, promotiemogelijkheid is aanwezig. Voor Ret werken op onregelmatige uren wordt een extra vergoeding toegekend. Endocrinologie polikliniek vac.nr. 331.07.A.23.LD Taak: regelen van afspraken; ontvangen en te woord staan van patiënten; bijhouden van het patiëntenarchief en het verrichten van typewerk zaamheden. Verlangd: diploma MAVO; typevaardigheid. Salaris max. 1809 bruto per maand Oogheelkunde (t.b.v. de inschrijving van de polikliniek) vac.nr. 032.10.A.23.LD Taken: het dagelijks inzamelen, controleren, ordenen en opbergen van patiënten gegevens, inclusief het bijwerken met laboratoriumuitslagen en brieven; het gereedleggen ervan voor de spreekuren van de volgende dag. Kortom: volledig service verlenen aan de artsen met betrekking tot het ter beschikking stellen van bijgewerkte mappen patiënten gegevens. Zonodig assistentie verlenen bij andere werkzaam heden op de inschrijving polikliniek. Verlangd: middelbare school opleiding. Enige administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris max. 1809 bruto per maand. Telefoondienst vac.nr. 910.19.A.23.LD Taak: ontvangen en doorverbinden van uitgaande- en binnenkomende telefoongesprekken uit binnen- en buitenland; opgeven van telegrammen, telefonisch verstrekken van inlichtingen over bezoekuren, ongevallendiensten e.d.; verrichten van licht administratief werk zoals het bijhouden van doctorenlijsten, roosters, adres verandering van personeelsleden t.b.v. de adressenmolen. Men dient bereid te zijn onregel matige- en weekenddiensten te verrichten, hiervoor ontvangt men een toelage. Verlangd: diploma MULO/MAVO en ervaring als telefoniste; enige typevaardigheid strekt tot aanbeveling. Salaris max. 1640 bruto per maand, promotiemogelijkheid is aanwezig. naaikamer en uniformenmagazijn vac.nr. 020.76.A.23.LD Taak: in teamverband meewerken bij het vervaardigen van o.a. gordijnen en distributie van uniformen en beschermende kleding van het ziekenhuis. Salaris max. 1640 bruto per maand. vac.nr. 020.27.A.23.LD Taak: - meewerken aan het onderhoud van de stoffering; - desinfecteren van artikelen met behulp van aanwezige apparatuur Salaris max. 1640 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. H. E. STENFERT KROESE B.V. uitgeverij van wetenschappelijke en educatieve boeken vraagt SECRETARESSE Vereisten: opleiding op middelbaar niveau, in het bezit van steno en typediploma, goede kennis van de Nederlandse en de Engelse taal. accuratesse en in staat om na een inwerkperiode zelfstandig te werken. Geboden wordt een werkkring, waarin eigen initiatief wordt ge vraagd in verband met de contacten met auteurs, de correspon dentie, het regelen van afspraken, het bijhouden van het archief voor present- en recensie-exemplaren, het verzorgen en contro leren van advertentieteksten enz. Het Kinderpsychiatrisch Centrum "Curium" te Oegstgeest vraagt voor zo spoedig mogelijk een Enige vooropleiding is vereist. Geboden wordt: goede en geregelde supervisie opleiding. 40- urige werkweek, salariëring volgens normen van de Nationale Ziekenfondsraad. Inlichtingen: bij mej. F. van Vliet (tel. 071-152240). Vanwege een sterke groei van ons bedrijf zoeken wij een administratieve kractit (mnl) leeftijd 17-20 jaar. Gezien de aard van de werkzaamheden is een opleiding op Mavo-niveau vereist. Wij bieden een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan Menken Landbouw B.V. Postbus 70 Wassenaar Tel. 01751-79944. toestel 24. Chr. Scholengemeenschap Atheneum-Havo Prins Frederikdreef 15 Tel. 01718-16342 Gevraagd m.i.v. 1 augustus a.s. voor 15 uur per week voor plm. 16 uur per week voor 8 uur per week Van sollicitanten wordt verwacht dat zij achter de doelstellingen van het prot. chr. onderwijs staan. Sollicitaties en inlichtingen bij de rector, G. L. Heij, aan het adres van de school. "Bonaventura-Kijckenborg" Gevraagd per 1 augustus a.s. trans 6 uur lean: 9 uur 3e gr. duits 7 uur 3e gr. katecheae 4 uur Van sollicitanten wordt verwacht dat zij positief staan ten opzichte van het katholiek onderwijs. Sollicitaties aan de rector, Drs. A. P. Th. Overeem, Mariënpoel- straat 6. Leiden, tel. 071-153540. Notaris Mr. A. A. C. Verhees Zeeweg 80. te Katwijk aan Zee. telefoon 01718-71646 vraagt een

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16