Ben je een meisje met Mavo? Dan hebben wij een leuke baan voor je. amro bank EENTE ALPHEN Binnenkort hebben we plaats voor medewerksters bij de Amro Kantorencentrale in Leiden aan de Maresingel. De Kantorencentrale is gevestigd in een modern en gezellig ingericht pand. Daar verrichten we allerlei administratieve werkzaamheden voor een aantal kantoren van de Amro Bank in de buurt. Daarvoor hebben we de beschikking over de modernste kantoorapparatuur. Ben je een akkuraat meisje tussen 17 en 24 jaar met MAVO en een type diploma of een aardige dosis type ervaring? Dan is een baan bij onze Kantorencentrale best iets voor jou. Je werkt in een.team met leeftijd genoten. Aan een gemakkelijke schrijfmachine die met een computer verbonden is. Daarbij komt dat je alles wat je doet zelf kunt kontroleren op een beeldscherm. Een eventueel foutje kun je op die manier snel en gemakkelijk verhelpen. Als nieuwe medewerkster krijg je eerst een interne opleiding van een maand of twee. Je salaris is meteen al goed. Net als de overige arbeidsvoorwaar den, zoals o.a. een extra uitkering van 1/12 van je jaarsalaris, winstdeling, vakantietoeslag en totaal minstens 20 werkdagen vakantie. Ben je geïnteresseerd en zou je wel eens vrijblijvend een gesprekje willen hebben over werken op onze Kantorencentrale? Vul dan onderstaande bon in en stuur hem in een ongefrankeerde envelop naar: Amro Kantorencentrale Afdeling Personeelzaken Rapenburg 39 Leiden Ik zou graag eens een gesprekje hebben over werken op een Amro Kantorencentrale. Naam Adres Woonplaats Geboortedatum Opleiding Bij Samsom-Sijthoff grafische be drijven bv kunnen op korte termijn klein-monteurs worden geplaatst. Onze gedachten gaan uit naar ge diplomeerde handzetters, die na een korte inwerkperiode onze losbladige uitgaven en advertenties monteren. Ook bestaat de mogelijkheid na ge bleken geschiktheidomgeschooldte worden naar de offset-technieken. Eveneens kunnen er tele-typistes worden geplaatst voor het vervaar digen van ponsbanden voor de foto grafische zetmachines. Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven bv ca. 300 man sterk, vervaar digt naast een pakket formulieren hoofdzakelijk tijdschriften, losbladi ge uitgaven en ander aktueel infor matief drukwerk. Er wordt gewerkt met de modernste apparatuur en uitgekiende werk methoden. Hoe solliciteert U U zendt een brief over uw opleiding en/of ervaring aan Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv. Prinses Mar grietlaan 1, Alphen aan den Rijn, t a v. R.A.M. de Boer, hoofd Perso neelszaken. ICCJ Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Commu nicatie Unie, waarin o.a. opgeno men de activiteiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uit geversmaatschappij nv en Wolters- Noordhoff nv.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 14