r IONIimi r~ fasson 1 Produktieman hoogovens K englcbert M.B.A.-er ferso -dj magazijnbediende BROODBAKKER persone JEEL Amanuensis B medewerker/ster personeelszorg en administratie SECRETARESSE HOOGOVENS IJMUIDEN ERVAREN EERSTE MONTEURS Voor ons Centraal Magazijn in Voorschoten (direkt achter het NS-station) zoeken wij op zeer korte termijn een die alle in het magazijn voorkomende werkzaamheden gaat verrichten, zoals het laden en lossen, het verzamelen en con troleren van de uitgaande goederen, het inpakken daarvan en de expeditie en postverzorging Wij denken aan een kandidaat tussen de 30 en 40 jaar, die hulpvaardig is en zelfstandig kan werken. Het geboden salaris is f 1644,10 bruto per maand. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken/Algemene Zaken, Wassenaarseweg 220, Den Haag. Tel. 070-264426, toestel 2171 PEHSCf€£P'scr*a 1 Voor onze broodbakkerij zoeken wij op korte termijn een kwali teitsbewuste liefst met enkele jaren ervaring, die met ons dagelijks een heerlijk verse sortering brood wil bakkken. Voelt U er wat voor, komt U even langs of bel even naar ECHTE BAKKER DEN BUTTER Lisserdijk 532 Lisse 02521-13721. PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS ENDEGEEST In ons ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kan worden geplaatst BEWEGINGS- THERAPEUT(E) Tot de taak zal o.m. behoren: - het uitvoeren van bewegingstherapieën - observatie, vastlegging van gegevens en rapportering - leiding geven aan een assistent. Kandidaten dienen bij voorkeur in het bezit te zijn van een M.O.- P.-opleiding, een opleiding voor bewegingstherapie of een C.I.Ó.S.-opleiding. Salariëring: nader overeen te komen Pensioenregeling: Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Ziektekostenregeling: I.Z.A. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en 'Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 46.230 Centraal Rekeninstituut secretaresse taak: verrichten van secretariële werkzaam heden (agenda, telefoon, correspondentie) voor de adjunct-directeur van het instituut; verzorgen van typewerk; voorts t.b.v. de afdeling Kleine Computers het: opzetten van de documentatie van de afdeling; bijhouden van de administratie van de bestellingen; verwerken van gegevens in overzichten; fungeren als centraal punt voor storings meldingen; verrichten van secretariële werkzaamheden voor de Commissie van gebruikers van Kleine Computers. vereist: middelbare schoolopleiding; bij voorkeur een secretaressediploma; zelfstandigheid. salaris: maximaal 2.102,bruto per maand. vakature nr. 46 231 secretaresse van de lector Pathologisch taak: het geheel zelfstandig uitvoeren van Laboratorium algemene secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de obductie-afdeling, w.o. het uittypen van obductieverslagen en publicaties; verzorgen van de correspondentie van de lector, hoofd van de afdeling; verrichten van werkzaamheden t.b.v. het onderwijs aan medische studenten; bijhouden van het geautomatiseerde archief. vereist: HAVO-diploma; secretaressediploma, accuratesse, goede typevaardigheid. Ervaring in een soortgelijke functie en bekendheid met de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur vanaf 20 jaar, salaris: maximaal 2.102,bruto per maand. Voor beide functies geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8°/o van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen- londs. vakature datum vakaturenummer 2772 Chr. Scholengemeenschap voor Mavo en Havo Dotterbloemstraat 7 Nieuw-Vennep Tel. 02526-2288 Gevraagd per 1-8-1976 of zo spoedig mogelijk daarna Vereist a het volledige diploma amanuensis of b. een diploma van een lagere technische school of een instrumentna- kersschool waarbij enige jaren ervaring tot aanbeveling strekken. Er wordt van sollicitanten verwacht dat zij het Chr. onderwfffe uit overtui- aing willen dienen. Het salaris per (1 -1 -1976) bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. 1984,- exclusief vakantietoeslag. Nieuw-Vennep is een snel groeiende plaats in de zuidelijke Haarlem- De woningpositie is voor mensen die bij het onderwijs werken gunstig Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunct-directeur G. van Nierop tel. 02526-2288 (school) 2764 (huis). fUiilimitaties aan de directeur E. H. Trip Westerdreef 82 Nieuw-Vennep. ERASMUS UNIVERSITEIT ROTTERDAM I bij de hoofdafdeling Personeelszaken, zo spoedig mogelijk aak o.a. het uitvoeren van een groot aantal rijksrechts positieregelingen, het verstrekken van informatie op dit gebied en het behandelen van de z.g.n. secondaire arbeidsvoorwaarden bij sollicitanten. gevraagd gezien de aard van de te verrichten werkzaamheden naast een MAVO/MEAO opleiding te beschikken over een ruime ervaring op het terrein van de overheids- personeelsadministratie, terwijl voorts goede contactuele eigenschappen een vereiste zijn. salariëring inlichtingen volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring. omtrent deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de Heer T. W. M. Akerboom, tel. 010-361000 toestel 2135. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vakaturenummer te richten aan het Hoofd van de hoofdafdeling Personeelszaken van de Erasmus Universiteit Rotterdam, Postbus 1738 te Rotterdam. Misschien bent u het juiste type voor de full-time job v voor onze verkoopleider. Wanneer u bovendien vlot kunt stenograferen, corresponderen, (meest Nederlands) en typen en door uw middelbare opleiding ook in staat bent een administratie bij te houden.. dan bent u de candidate met wie wij graag willen kennismaken NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Leiden, Oosterkerkstraat 11. Tel. 071-125045* ^1 Een interessante en goedbetaalde baan voor mannen die van aanpakken weten In een hoogoven wordt ruwijzer gemaakt. Het goed laten verlopen van het produktieproces biedt interessant werk, dat in 4-ploegendienst wordt verricht. U begint als hulpsmelter en verdient direct 26.550,bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. (Het salaris geldt vanaf 21 jaar.) Een gerichte vooropleiding of ervaring is niet vereist. U ontvangt een opleiding in de praktijk. Doorgroeimogelijkheden Een half jaar na indiensttreding wordt u bij gebleken geschiktheid adjunct-smelter, met een bruto jaar inkomen van 27.415, Na een voortgezette praktijk opleiding van ongeveer 1 '/2 jaar en een cursus van 3 weken kan benoeming volgen tot smelter. Het jaarsalaris inclusief de toe slagen is dan inmiddels ruim 28.700,Wie nog verder wil, krijgt bij Hoogovens alle hulp voor studie. Werk in een klein team De verschillende werkzaamheden bij een hoogoven worden verricht door een klein team van vak mensen. Het gaat om interessant en afwisselend werk, waarbij samenwerking met de collega's van groot belang is. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens biedt ook uitstekende sociale voorzieningen waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Indien u niet ouder bent dan 40 jaar en belangstelling hebt voor deze functie kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtinoen: 02510-94000. Enkele namen zijn Internationaal Harves ter, NCK, Skoda, Polski Fiat, Monarch, Lloyds en FMC-Wayne. Wij zijn een gezonde, veelzijdige handel sonderneming. Ons bedrijf importeert vooraanstaande merken op het gebied van interne transportmiddelen, land bouwmachines, grondverzetmachines, personenauto's, hi-fi-apparatuur en doe het zelf produkten. Voor de afdeling Personenautomobielen, vragen wij voor spoedige indiensttreding enige Schriftelijke of (na afspraak) mondelinge sollicitaties richten aan: H. Englebert N.V. Voorschoten Tel. 01717-2010 De Heer L. P. N. Hofsté. Fasson is een van de grote fabrikanten van zelfklevend materiaal ter wereld, dat in vrijwel alle sectoren van het bedrijfsleven wordt toegepast, vooral in de grafische industrie. Wij zoeken voor onze centrale administratieafdeling iemand van 21-25 jaar met praktijkdiploma boekhouden plus MBA of studerend daarvoor. Enkele jaren boekhoudervaring is vereist. Hij gaat zich bezighouden met het registreren, bewaken en controleren van investeringen en het vaste activa bestand. Hij behandelt de maandelijkse afsluitposten en assisteert bij de rapportering. Telefonische of schriftelijke sollicitaties: Fasson (Nederland) B.V., Rijndijk 86, Hazerswoude, afdeling Personeelszaken. Telefoon 01714 - 90 08.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 27