ieci service monteur Je raakt langzaam maarzeker, te laag verzekerd Rabobank O Tekenaar- konstrukteur nutricia/zoetermeer DE GOUDEN LEEUW Sales-correspondent bij 3M. Boeiende baan voor jongeman met minstens HAVO. volledig bevoegd onderwijzer FASSON districtmanager in Zuid-Holland gevraagd om computerservice teadviseren HULP-KOK/KOOKSTER Bel Luba N.V. Nutricia te Zoetermeer omvat een drietal produktie- bedrijven. Behalve de bekende produkten, zoals Chocomel. Nutroma, Elcemel, Olvarit, Bambix en Nutrix, vervaar digen wij een groot aantal verschillende sceciaal- en dieetvoedingen. Op korte termijn vragen wij voor de technische onder houdsdienst een service monteur in de 3-ploegendienst. Zijn taak ia! bestaan uit: het ?o mogelijk voorkomen of opheffen van mechani sche storingen in machines, transportbanden enz.; het verrichten van preventief onderhoud, hetgeen door storingen kan worden onderbroken. Na een inwerkperiode zal hij zelfstandig moeten kunnen werken. Hij moet kunnen bankwerken, elektrisch en autogeen lassen en montagewerk kunnen verrichten. Salaris: 22 jaar en ouder tussen 1 759.70 en 1.998.08 bruto per 4 weker (incl. ploegentoeslag) Ervaring op bovengenoemde punten strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Afdeling Personeels zaken N.V. Nutricia, Postbus 1 te Zoetermeer, t.a.v. de heer C. van Etten. Tel. (079) 21 92 50. n.vverenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenconcern, waarin onderge Ni t.icit» Zoetermeer Nutricia Cuyk. Nutnoa Belgie. Nutricia Grieke NuiriciaSr.anje Bonema Klunden Preservenbednjf - Breda SVZ-groep - Enen-Leur. Remia - Den Dolder en Luycks Diemen. ~v X De inboedelverzekering en opstalverzekering op indexbasis geü en goede raad AANGEBODEN Dubbele woning winkel gelegen te Leiden Winkel-woning over plm.1 V* jaar leeg te aanvaarden Brieven onder nr. 47475 bur. van dat blad. Zomertijd - T-shirttijd Overal en iedereen!!! Een T-shirt met de naam van vereniging of bedrijf. Gdedkoopste vorm van reclame. Gekleurde bedrukte shirts 1e kwaliteit, zeer snelle levertijd Friendship Postbus 101 Katwijk a/z Telefoon 01718-15961 T-SHIRTS STICKERS TRANSPARANTEN POSTERS RESTAURANT VRAAGT VOOR DIRECT AANKOMEND KOK 3M Nederland B V. is de Nederlandse dochtermaatschappij san een wereldwijd concern. Een groot aantal artikelen wordt via verschillende verkoopgroepen op de markt gebracht. 3M NEDERLAND B V. POSTBUS 193 LEIDEN Het boeiende van zo'n baan zit "m in de veelzijdigheid. De jónge man die wij zoeken om als "thuisbasis" onze dagelijkse verkoopakjiviteiten te ondersteunen, krijgt te maken met interessante facetten. Hij heeft bijvoorbeeld veel contact met klanten. Als vast steunpunt voor onze vertegenwoordigers sluit hij telefonisch orders af. behandelt creditnota's en draagt de verantwoording voor hel maken an ordersets en offertes. Hij ontvangt ook de klanten die onze showroom willen bezoeken. 'an deze jongeman (zo tussen de 21 en J5 jaar) vragen we niet alleen wat administratieve vaardigheid en werklust maar ook een groot gevoel voor serv ice. Want van zijn manier van optreden en adviseren hangt het vooreen niet onbelangri jk deel af. of onze klanten tev reden zijn. Een boeiende baan. Voor u. met minimaal HAVO of een gelijkwaardige middelbare opleiding. Met een goede ken; van de Engelse taal. En. als het even kan. met al wat erv aring op een handelskantoor Hebt u belangstelling? Richt uw schriftelijke sollicitatie onder v ermelding v an de letters LD aan: 3M Nederland B.- Postbus 193. Leiden. Tel. 071-769330. De opleidingen die de Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen, zijn binnen haar organisa tie ondergebracht bij gespecialiseerde scholen en instituten. het onderhouden van contacten met onze docenten; het begeleiden en coördineren van de werkzaamheden van onze docenten; het meewerken aan het "up to date" houden van ons lesmateriaal. Een brede belangstelling voor het onderwijs en goede organisatorische en contactuele eigenschappen zijn gewenst. Honorering vindt plaats op basis van 2e graads bevoegdheid. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties - met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring - te richten a'an het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon(071) 89 92 55' in Hazerswoude zoekt A. Produktiemedewerkers in 4-ploegendienst B. Inpakkers in 4-ploegendienst C. Een vrachtwagenchauffeur in 3-ploegendienst D. Inpakkers in dagdienst Fasson is één van de grote producenten van zelfklevend materiaal en exporteert dit over de gehele wereld. Onze grootste en uiterst moderne fabriek staat in Hazerswoude waar wij voor onze belijmingsmachines mede werkers vragen, leeftijd tussen 20-40 jaar, met eem paar jaar technische opleiding. Aan de inpakkers stellen wij dezelfde leeftijdseis, doch voor deze functie is een lagere school-opleiding voldoende. De chauffeur die wij zoeken draagt zorg voor do transporten tussen de bedrijven in Leiden. Hazerswoude en het centraal magazijn in Leiderdorp, hij heeft zijn dienstplicht vervuld (of heeft vrijstelling), is met ouder dan 40 jaar en beschikt uiteraard over het ..groot" rijbewijs. ploegendiensten extra gehonoreerd Voor meer informatie of een afspraak bel de afdeling Personeelszaken van FASSON (Nederland) B.V., Rijndijk 86, Hazerswoude, telefoon 01714-9008. iea is een dienstverlenend bedrijf op het gebied van electronische gegevensverwerking. Wij leveren dus geen computers maar werken ermee voor derden. We doen hun financiële administratie, loon- en salaris administratie, voorraadadministratie, leden en abonnemen tenadministratie. en ook direct-marketing behoort tot ons dienstenterrein. Sedert 1960 groeiden we tot meer dan honderd medewerkers. Deze groei danken we voor een niet gering deel aan de kwaliteit van onze service. Bij elke medewerker staat SERVICE rood onderstreept. De begeleiding van prospects en klanten (pre- en after- sales support) is maximaal. We zoeken thans een medewerker die kan optreden als manager van een district in Zuid-Holland. We verwachten dat u 25 tot 35 jaar bent, dat u een gedegen ervaring hebt opge daan in de dienstverlening in onze sector of in de verkoop van administratiemachines en dat u doordrenkt bent met de door ons bedoelde, dienstverlenende mentaliteit. U krijgt van ons een opleiding. Dan gaat u uw district in. Dit heeft de optimale grootte om volledig door één man te kunnen worden beheerd. U gaat er het bedrijfsleven in kaart brengen. Aldoende zult u gewaar worden waar behoefte leeft aan computerservice. Hier luistert u met aandacht naar dc prospect, definieert zijn probleem en biedt hiervoor een op lossing. De oplossing, die hem wél de lusten maar niet de lasten van een computer verzekert. Uw activiteiten komen te steunen op voortreffelijke universele programmapakketten, op een parate organisatie, op een goede reputatie en op voorlichtende publiciteit in uw district (u hebt hierin uw inbreng). Bel (010) 132320 en vraag naar Sonja Soek van perso neelszaken. Dan zitten we overmorgen om de tafel. computerservice b.v. Instituut voor Electronische Administratie Diergaardesingel68-70,Postbus 1288 Rotlerdam-Tel 010-132320*lidc 32 Automatic Dala Processing Centers in Europa, Canada en de V Ter assistentie van de chef Bedrijfsbureau van ons groeiend bedrijf, heeft ALURA Hekwerk B V., gevestigd te Noorwijkerhout, plaats voor een Alura stelt aan zijn hekwerk qua ontwikkeling, produktie en montage hoge eisen, welke uitsluitend door gekwalificeerde medewerkers gehonoreerd kunnen worden. Bewezen ervaring en inventiviteit hebben grote voor voorkeur bij ons bij het kiezen van de juiste kandidaat' voor deze goed gesalarieerde funktie. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto te richten aan de Oirektie van Alura Hekwerk B V Leidsevaart 162. Noordwijkerhout. Tel. 02523 -2141 CORTANA-Huis voor 48 moeders en kinderen. Zoekt op korte termijn een - Die voor en met de cliënten de voeding kan verzorgen. - Instellings-ervaring lijkt ons een voorwaarde. - Salariëring en arbeidsvoorwaarden n.o.t.k. - Sollicitaties te richten aan de Directie Haagweg 47, Leiden, Telefoon 121639. Typistes Nederlands, mod. talen hele en halve dagen 071-140341, 01720-94645

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20