Wineenppjjs! Home Centre haagse schouw met meer dan 100 verschillende zitgroepen* Kom nu Mondileder zien in Home Centre 8000m2 woongenoegenl Stow e Oentpe Nooit eerder was de Mondileder-kollektie in Home Centre zó groot, zó rijk aan nieuwe kleuren en leersoorten. Leer uit Argentinië en Duitsland, uit Thailand en Afrika. Leer op vele manieren bewerkt, van zijdezacht nappa tot het 5 mm dikke mammoet-leder. Leer in alle harmonische en natuurlijke kleuren, in de meest uiteenlopende stijlen. Beleef dit boeiend avontuur van wonen in goudeerlijk leer en kom naar de Mondileder Leer-show in Home Centre! U bent van harte welkom! Monte Carlo Royale 3+2-zits kombinatie mei losse zit- en rugkussens in degelijk rundleder. Leverbaar in diverse kleuren. Milaan Bekend Skandinavisch ontwerp in luxe leer .net kontrasterend stiksel. Basis naar keuze in zwart gebeitst of blank beuken. Gelderiand Massief eiken model in Oud Hollandse stijl met oorfauteuils. Bekleed met lederantiek. Aquarius Doordacht komfort, ontworpen door de Finse top-ontwerper Matti Halme. in luxueus Skandinavisch leder. Las Vegas Luxe leefkuil in bijzonder soepel patchwork wildleer. Tafels met doorlopende rug. Ingebouwde stereo-set. Een meubelgroep die alle spanningen in zich heeft. Home Centre stelt 8 Home Centre Waardebonnen ter beschikking als prijs in een unieke voorjaarsaktie Iedere koper, die vóór 1 mei 1976 bij Home Centre voor 3000,- of meer besteedt, mag gratis meedoen aan deze wedstrijd. Richt nu uw huis prachtige prijs! Voorschoterweg 45-47 Tel. 071-769325 Valkenburg ZH. (bij Leiden).

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 12