Gretsjko laatste hoge militair in Russische partij Zaak tegen Max L. maand uitgesteld Geen bevriezing van traktement Geen nieuwe „zware man Verdachte nou n hele Dat is kiksaus Nieuwe voorzitter NVV in Leiden DINSDAG 27 APRIL 1976 VARIA PAGINA 15 LEIDSE KANTONRECHTER MOSKOU De man die Andrej Gretsjko opvolgt als minister van defensie van de Sowjet-Unie is zo goed als zeker geen voor aanstaand politicus. Want met het overlijden van de 72-jarige maarschalk dringt het plotseling tot de waarnemers in Moskou door dat er verder op dit moment geen enkele hoge mi litair een toonaangevende functie in het Rus sische partij-apparaat bekleedt. Een situatie die waarschijnlijk peer bewust door partijleider Leonid Brezjnew is geschapen. De sluwe secretaris-generaal van de Russi sche communistische partij is altijd trg huiverig geweest voor een te £rote invloed van het leger en/of Verbazing over prinselijk bezoek Israel AMSTERDAM (ANP) Het Ne- lerlands Palestina comité is er ver baasd en ontstemd over dat prinses Beatrix en prins Claus in mei Israël pullen bezoeken. Als het een oriën- latiereis zou zijn, zou het comité het bezoek toejuichen, maar het vindt 3at het prinselijk paar dan „op zijn minst" de hoofdbetrokkenen by het tonflict, de Palestijnen", ook zou moeten bezoeken. Van een dergelyk ►oornemen blykt tot nu toe niets, al- flus het comité. Het Palestina comité noemt de reis yan het prinselijk paar een politieke daad. omdat het gebeurt in de week waarin Israël de onafhankelijkheids dag viert. Dit vindt het comité „ont hutsend". Pleidooi voor beroepsinstantie krijgsmacht en vakbond DEN HAAG (ANP) Het hoofd, bestuur van de PvdA is van mening dat er een beroepsinstantie moet ko men die uitspraak kan doen over meningsverschillen tussen een orga nisatie als de VVDM en de krijgs macht. Dat staat in een gisteren per telex aan minister Vredeling verzon den brief van internationaal secre taris Harry van den Bergh. Ook meent het hoofdbestuur van de PvdA dat er een reglement van spelregels moet komen in de verhou ding tussen krijgsmacht en vakbond. Het PvdA-hoofdbestuur doet de sug gesties naar aanleiding van moeilijk heden tussen het hoofdbestuur van de VVDM en de defensie-minister Over het weigeren van dienstbevelen. Die moelijkheden hangen samen met het feit dat moet worden bevorderd dat het werk van een vakbond bin- Hen de krijgsmacht beter aanvaard wordt, aldus het PvdA-hoofdbestuur. Bij meningsverschillen gaan verte genwoordigers van de WDM in be roep by „dezelfde werkgever", dat wil zeggen: de hoger geplaatste militaire rangorde. Gezien de aard van het werk van een vakbond is dat naar de mening van het PvdA-hoofdbe stuur onbevredigend. De beroepsinstantie zou naar de mening van het PvdA-hoofdbestuur Bnel moeten werken en direct ver. antwoordelijk moeten zijn aan de minister die bij meningsverschillen binnen de krijgsmacht uitspraak doet. De instelling van zo'n beroeps instantie noemt het PvdA-hoofdbe stuur „een drastische verbetering in de situatie van dit ogenblik". Yoor gewapende overval 9 jaar MAASTRICHT (ANP) De recht bank heeft gisteren de 21-Jarige God lief B uit Venlo veroordeeld tot negen Jaar gevangenisstraf. De man heelt op 26 juni 1974 met drie ande ren in Geleen een gewapende over val gepleegd op de flat van twee koppelbazen op het moment dat daar de lonen werden uitbetaald. Omdat het geld niet snel genoeg werd over handigd begonnen de vier te schie ten. Eén van de koppelbazen kwam idoor een schot uit het machinepis tool van Godlief om het leven. De andere koppelbaas werd zwaar ge wond. De officier van justitie had tegen Godlief negen Jaar geëist. AUTOSPORT Het circuit van Francorchamps zal binnenkort wor den ingekort- Deze beslissing werd g.steren genomen naar aanleiding van protesten van coureurs dat het circuit te gevaarlijk was. Vorig Jaar tijdens de 24-uurs race kwamen de Nederlander Wim Boshuis en de Belg Alain Peltier om het leven. De leng te van het circuit zal van veertien kilometer worden teruggebracht tot VjJf. inlichtingendienst en benoemde vrij snel achtereen goede relaties in sleutelposities Joeri Andropow, van oorsprong geen veiligheidsman, werd hoofd van de KGB en Andrej Gretsjko niet alleen minister van Defensie, maar in 1973 ook lid van het Politbureau. De in 1957 bij Chroestsjow in ongenade geval len Georgi Zjoekow was de enige militair in de Sowjet-Unie vóór hem die deze eer te beurt was gevallen. De stralende carrière van Gretsj ko, de forsgebouwde boerenzoon uit de Oekraïne, leidt tot een simpele conclusie: hij was niet alleen een goede vriend van Breznjew hij was ook een van de weingie militairen die begreep hoe een politieke loopbaan moet worden opgebouwd. De al in 1955 tot maarschalk be vorderde Gretsjko heeft altijd erg handig zijn politieke vrienden tegen elkaar uitgespeeld en zorgde er voor steeds aan de kant van de winnen de partij te blijven. Na de oorlog was hij korte tijd militair comman dant van de Oekraïne en raakte toen op goede voet met Chrotsjow, die Gretsjko in 1957 bevorderde tot bevelhebber van de landstrijd krachten en tevens tot onderminis ter van defensie onder maarschalk Jïodjon Malinowsky. In 1960 werd hij opperbevelhebber van de strijd krachten van het Warschau Pact en pas in 1967, na het overlijden van Malinowsky, minister van de fensie. In dat jaar was Brezjnew al lang de sterke man in het Kremlin. Een Brezjnew die een grenzeloos vertrouwen stelde in zijn vroegere divisie-commandant tijdens de Tweede Wereldoorlog, kolonel-gene raal Gretsjko, die op zijn beurt in een boek over zijn oorlogservarin gen in de Kaukasus zich erg lovend uitlaat over zijn voornaamste po litiek-off iciër in die tijd, Leo nid Brezjnew. Waarnemers verwachten belang rijke wijzigingen in de top van de Sowjet-strijdkrachten. temeer daar vrijdag Sergej Sjtemenko, de chef-staf van het Warschau Pact. overleed. Geen van de mogelijke militaire opvolgers is echter zelfs lid van het centra le parti j-comi té en het is daarom zeker ndet denk beeldig dat er dit keer een burger toen op goede voet met Chroetsjow, huidige onderminister Wladimir To- loebko (62). „Er klopt helemaal geen malle moer van". Honend wuift de ver dachte zijn proces-verbaal weg. Het is nog vroeg op de maandag morgen en het is stil in zaal 2 van het kantongerecht. Het laatste, tartende oordeel trilt na via ha mer, aambeeld, stijgbeugel en slakkehuishet langzame besef komt op dat er niets van klopt, dat er echt niets klopt. Het zit he lemaal fout. De week is amper be gonnen en daar heb je het gelazer al. We gaan reddeloos ten onder in volstrekte chaos. Alleen al in het arrondissement Den Haag twee honderdduizend overtredingen per jaar! En dan nog de moordpar tijen, de aanrandingen, dief stallen en de omkoperijen. Snel, waar blijft het gezag, een sterke man, de sterke arm, het ratelend apparaat van rechters, griffiers en officieren van justitie? „Er klopt helemaal geen mallemoer van". Officier van justitie Lubberink laat zich dit niet gezeggen. Om de eenvoudigste zaken raakt hij steeds meer opgewonden. Hij is boos op winkelier K. die in Kat wijk op de stoep geparkeerd had gestaan voor zijn winkel. En K. was ongehoorzaam geweest tegen over de politie. Want hij zette zijn auto al vijfentwintig jaar op die plek. „Nou dan bent u vijfentwin tig Jaar behoorlijk fout geweest. U hebt zich bijzonder onhebbelijk gedragen tegenover deze agent. U had zich moeten legitimeren, en als die agent vraagt om uw auto ergens anders neer te zetten dan is dat een dienstbevel, dan moet u dat doen. Zelfs als een oude dame die over de stoep loopt t vraagt moet u het doen. U past En dan nog de tirade tegen me neer B Aja dat is iets voor fijn proevers: een rijschoolhouder waarmee de vloer wordt aange veegd. De Jonge officier en wijze rechter wisselen elkaar af in een stort vloed van kritiek als de rijschool houder de roekeloze opmerking laat vallen dat „die agent tekeer ging alsof hij Jezus was". En hij had op de rijksweg op de linker- strook wel honderdtwintig gereden maar niet drie meter achter een voorligger, het was minstens vijf tien meter geweest. „U reed roeke- niet in de verkeersgemeenschap; er zijn niet alleen verkeersregels, want als u had gedaan wat elk normaal mens had gedaan dan was het allemaal geen punt ge weest. Nogmaals, het was een bij zonder onhebbelijk gedrag, en dan niet eens omdat het tegen de wet Gelukkig, het vaderland is ge red. En de staat wordt honderd gulden rijker. loos dicht achter hem. Als u plot seling had moeten remmen zou u in 1 seconde reactietijd bij 120 ki lometer per uur nog drieëndertig meter afleggen, en daarbij komt nog de remweg". „U hebt geprobeerd u een weg door *t verkeer heen tes telen, dat is bijzonder hinderlijk. En dat deed u achter elkaar bij twee au to's". De officier met in heesheid overslaande stem: „Als dat soort mensen rijschoolhouder is De hardleerse instructeur probeer de het nogmaals: „De zaak is een kledn beetje door die agent opge vijzeldDe reohter: „Het is een bijzonder ergerljke overtre ding het is onaanvaardbaar. Als u geen rijschoolhouder was geweest dan had ik u de rijbevoegdheid 'n half Jaar ontzegd, maar ik wil u niet brodeloos maken". Het wordt 25 gulden boete en vier maan den voorwaardelijke ontzegging. „Bij de volgende keer zal ik niet schromen u een half jaar uit het verkeer te halen". Alles is weer op z'n pootjes te recht gekomen. Dat was nog 'ns even fijn afreageren. Daarna zijn rechter en officier tegenover de café-eigenaar van Napoleon >»n de Steenstraat opmerkelijk mild. Ze wilden best geloven dat de mensen die om drie uur 's nachts in de zaak werden aangetroffen leden waren van een band die de instrumenten hadden ingepakt en stonden te wachten op een taxi. Ontslagen van rechtsvervol ging wegens het ontbreken van schuld. Om met een van de verdachten van gisteren te spreken: „Dat is nou een hele kiksaus". TOM MAAS LEIDEN Tijdens de jaarverga dering van het NVV, afdeling Leiden, heeft voorzitter I. Coster gisteravond zijn functie neergelegd. De heer Cos- Bond van predikanten: UTRECHT Dc voorzitter van de Bond van Nederlandse Predikanten, ds. H. W. Colstee, heeft gisteren op de algemene vergadering van deze (interkerkelijke) bond in Utrecht ge zegd, dat het hoofdbestuur niet ge makkelijk een initiatief zal nemen tot bevriezing van predikantstrakte menten. „Wu zyn er voor dc behar tiging van de materiële en maat schappelijke belangen van dc predi kanten. Als kerkclyke organen zoiets willen, zullen we dat moeten aan vaarden, maar voordien hopen we een aantal contra-argumenten op ta fel te hebben gebracht". Ds. Colstee reageerde hiermee op een actie van enige Friese predikan ten tot versobering en afremming van de traktementsstyging. Hy meen de dat opheffing van een predikante- plaats haar oorzaak vindt in de ker kelijke malaise en dat bevriezing van het predikantetraktement in de ker kelijke begroting toch maar een kleine verlichting zou brengen. In een voordracht over de plaats van de predikant in de kerk van straks, merkte dr. A. H. van den Heu vel .secretaris-generaal van de Her vormde Kerk, op, zich de toekomst van ons land niet zonder dominees te kunnen voorstellen; althans, daar houdt myn verbeeldingskracht op. Zolang er muziek is, zal er wel iemand od de trompet blazen". Soorten dominees Dr. van den Heuvel verwacht, dat we in de komende twintig jaar meer soorten predikanten krijgen, zoals de 'transconfessionele' dominee, die in 'n andere kerk werkt, anderen die ge heel buiten het kerkelijke instituut gaan werken, zwarte, bruine en gele predikanten zullen naar ons toe komen, we krijgen veel meer vrouwe lijke predikanten, niet alleen WD'ers maar ook CPN'ers onder de dominees, kortom, we zullen ér mee moeten leren leven dat aantal en soort van nevenwerkzaamheden niet tot zie kenhuis, school en maatschappelijk werk-beperkt blijven. Sprekend over een grotere samen werking tussen de predikanten vroeg di'. van den Heuvel zich af of het werkelijk in strijd zou zyn met de gereformeerde traditie, een aantal gemeenten binnen een classis op een zodanige manier samen te voegen dat een van de predikanten gekozen wordt tot „eerste onder zyns gelij ken", met pastorale opdrachten voor zijn collega's en een zekere leiding over het team dat zich om hem heen schaart. Hij zou er een voorstander van zyn, als de Hervormde Synode punten, zoals het verband van de predikanten onderling, het pastoraat aan de predikanten en een zekere werkbegeleiding op haar agenda zette. De 17-jarige Giuseppe Pelosi is voor moord op filmregisseur Pier Paolo Pasolini veroordeeld tot een gevangenisstraf van negen jaar. ze ven maanden en tien dagen. Sidney James, een van de be kendste Britse blijspelspelers. is tijdens een voorstelling in de En gelse plaats Dunserland op het to neel in elkaar gezakt en kort daar na overleden. Hij was 62 jaar. James die afkomstig was uit Zuid-Afrika, trad op in ruim 180 De altredende NVV-voorzitter I. Coster (rechts) overhandigt de voorzittershamer aan zijn opvol ger, J. Bloem. ter is ongeveer dertig jaar bestuurs lid geweest. In zyn plaats werd de heer J. Bloem (ABVA) tot NVV-af delingsvoorzitter gekozen. Aan de wisseling van het voor zitterschap werd gisteravond niet veel aandacht besteed, omdat van de heer Coster op een aparte bijeen komst afscheid zal worden genomen. Deze bijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 12 juni om half drie in het Antonius Clubhuis. In het bestuur van de Leldse NVV- afdeling werden verder gekozen: de heer A. van Westbroek (Industrie bond) en de heer H. Bey (Bouwbond). De heer K. Rietdijk (Industriebond) werd herkozen. Een discussie over de vraag, of de vakbeweging per 1 juli een volledige of een gedeeltelijke prijscompensatie moet eisen, werd gisteravond niet aangegaan, ondanks het pleidooi van secretaris Dick Wortel. De meerder heid van de aanwezigen vond een discussie daarover binnen NW-ver band weinig zinvol, omdat de by die centrale aangesloten bonden in eigen kring hun oordeel hebben gevormd of nog zullen vormen. Eén van de bonden die al een me ning heeft gevormd, is de Industrie bond NW, afdeling Leiden, die tij dens een ledenvergadering het stand punt van het bondsbestuur heeft on derschreven. Dat wil zeggen dat ook de afdeling Leiden van die bond on verkort vasthoudt aan een volledige pryscompehsatie per 1 Juli a.s. ANS heeft werk gedaan DEN HAAG (SP) De ANS heeft zijn werk gedaan. Tij dens een laatste contact met de vludhtleiding in Darmstadt (West-Duitsland) is de astro nomische Nederlandse satelliet in de ruststand gezet, waarbij de kijkrichting van de instru menten van de aarde af is ge richt. De satelliet zal ziah nu alleen nog bezighouden met een continu lopend programma, waarby de röntgenstraling wordt gemeten, die zich Juist in de kijkrichting van de satel liet bevindt. NASA-voflgstations zullen vier keer pier dag de meetgegevens blijven opvangen, die later in het laboratorium voor ruimteonderzoek van de Utrechtse universiteit ver der zullen worden verwerkt. De ANS heeft ruim ander half Jaar met een korte on derbreking trussen Januari en maart van dit jaar een groot aantal wetenschappelijke waarnemingen gedaan. Staats secretaris Klein heeft de as tronomen toestemming ge geven vanaf l maart een spe ciaal waarnemingsprogramma af te werken, dat thans is be ëindigd. AMSTERDAM (SP) De officier van justitie bij de rechtbank in Am sterdam heeft straffen variërend van vier tot zeven maanden geëist tegen drie betrokkenen van de verij delde bomaanslag op een in aanbouw zijnd metrostation in Amsterdam. De zaak tegen de vierde verdachte, de 56-jarige koopman. Max L. isaan- gehouden tot maandagmiddag 31 mei Zijn raadsman wilde nog een springstofdeskundige horen, die op verzoek van verdachte een rapport heeft uitgebracht over de uitwerking, die de bom had kunnen hebben. In de nacht van 13 op 14 februari arresteerde de politie nabij het me trostation Venserpolder in de Am sterdamse Bijlmer de 43-jarige tv- reparateur J.B. en de 28-jarige elek- tromonteur R.J.H. de L., beiden Am sterdammers. Zij hadden toen een diplomatenkoffertje met 'bijna zeven kilo springstof en een ontstekings mechanisme bij ziah. Tegen hen werd respectievelijk zeiven en zes maanden met aftrek van voorarrest geëist. De 32-jarige chemicus drs. E.M. uit Utrecht hoorde als medeplichti ge in deze zaak, die destijds veel politiek stof heeft doen opwaaien, vier maanden tegen zioh eisen. Alle verdachten hebben vorig jaar onge veer twee en een halve maand in voorarrest gezeten. Aan B. en L. was ook nog ten laste gelegd, het laten ontploffen in ou dejaarsnacht van een bom van 2,7 kilo gelatine-dynamiet in de Bijlmer. De officier vroeg hiervoor vrij spraak, omdat de explosie verder geen gevaar had opgeleverd. Het doel van de aanslag op het me trostation was volgens de officier schade aanbrengen aan het metro project om op deze wijze de Nieuw- marktbuurt in opspraak te brengen. Een anti-metro-demonstratie, die 2 dagen later zou worden gehouden, wilde men de mist insturen. Raadsman van de beide verdach ten. die met de bom bij het station zijn aangehouden, voerden aan dat niet hun cliënten de metro hebben 'opgeblazen', maar het college van B en W, dat tijdig was ingelioht over de daders en de zaak toch aan de actievoerders in de Nieuwmarktbuurt toeschreef. De rechtbank doet uitspraak op 10 mei. De 65-jarige koopman Max L., die als de 'geestelijke vader' ach ter het geheel wordt gezien, moet op 31 mei opnieuw voorkomen. Leids jeugdteam naar 3-0 winst LEIDEN Het Leids elftal van dertien en veertien jarigen heeft gis teravond Dordrecht verslagen met 31. De wedstrijd om de districts- titel van West II. in het kader van het jeugdplan Nederland, was op het LFC-terrein al voor de rust be slist. John Ma-rijt van Noordwijk en Huug Aandewiel van Quick Boys imet twee treffers) hadden de jon ge Leidenaars toen al een 30 voor sprong bezorgd. Beretentvol van Fluks scoorde na de pauze voor Dordrecht tegen. Leiden hoeft in het tweede duel tegen Den Haag nu aan een gelijkspel voldoende om de Nederlandse titel te kunnen verde digen tijdens het eindtoernooi in Zeist. De A-junioren van LFC spelen zaterdag hun eerste wedstrijd om een plaats bij de B-regionalen. Xer xes is in Rotterdam de tegenstander. Swift vierde ZOETERWOUDE De eerste rit van de zomercompetitie van de Leid- se wielervereniging Swift is gewon nen door Cock v. d. Hulst. In de Grote Polder in Zoeterwoude bleef hij Piet Kok en Teun van Duuren voor. Van de Swift-jeugd was Ri chard Neuteboom succesvol. Tijdens een nationaal toernooi in Odijk be haalde hij een overwinning. In het clubklassement werd Swift vierde. Fibak klopt Ilie Nastase STOCKHOLM De Poolse tennis ser Wojtek Fibak heeft het laatste WCT-toernooi van dit seizoen op zijn naam gebracht. Gisteren won hij in Stockholm in de finale van de Roe meen Ilie Nastase met 6-4 en 7-6. De 23-jarige student in de rech ten uit Poznan ontpopte zich in dit toernooi als een ware reuzendoder, door achtereenvolgens de geplaats te spelers Vilas, Okker en Nastase uit te schakelen. Verkoop bij Executie welke zal worden gehouden op woensdag. 28 aprtl 1976 *e 14.00 uur. ten leste ven J. W. Kroezen, wonende te Leiden, Heertemmer straat nr. 218 van enige ROERENDE GOEDE REN. bestaande uit: meubilaire goederen, keuken gereedschappen. glas- aar dewerk, schilderijen, machines en wet verder te koop zai wor den aangeboden. De verkoop geschiedt contant zonder op geld. De goederen zijn een uur vóór de verkoop voor een ieder te bezichtigen. De chtrurgen Dr. M. A. van Dongen, O. A. M. langezaal, E. M. Vroom, Elisabeth Zie kenhuis Leiderdorp, vragen voor zo spoedig mogelijk een SECRETARESSE Eventueel part time Sollicitaties schriftelijk Lessen en clubs Lm v«Mg Van Rooden Leidena grootste Autorijschool, «erste 3 lee- •en f 60,90 Vete merken lesauto's. Telefoon 071-761614-767673- 126136-1411'* van gitaren - Yamaha. Gianmni, Horugel a»c geven Wf ook laat In- •chttngan natuurt* r* LmOm Pteno en Ogethendtf Beming Sta tionsweg 11-17 Leiden telefoon 071-122868 Ptenoteaaan WSt U graag owno spelen, bij one bestaat hiervoor de mogelijkheid en U kunt hiervoor zelfs een piano huren met recht ven koop' Inlrcbtlngen natuurt* btj: Leid» piano en orgethandet ear ning. Stettofwwep 11-17. Leiden ♦«tetoon 071 -122896. Bij ons kost een rijtee f 17.90. Au torijschool combinatie de Centrale Leiden telefoon 134255 Fietsen en bromfietsen Jan Petersen hertelt het voordelig en direct Beter uedeater Jarwoe- senateeg 12, telefoon 121503 Kretdter verz, f875,- BSA da meshele 3 wekan oud f 295,- Fon- gera herenfiets veren. 1 dag oud, nieuwprijs f520,- voor f 300,- Ra leigh herenfiets 1976 f 285.- ea. Rbnaburper«ongel 5. teftoon 124275 ook 's avonds. In verband met aanschaf motor te koop Fantic bromfiets, croea mo del oud 16 mnd. en verzekering pr* n.o.t k Lage Rhnd* 41. Lei den tussen 16 30 en 17.30 uur Nieuwe njwieten v.a. 1139.- met veriichSng met kntjprem f 149,- met 3 versnellingen f 100,- tender race rijwiel 3 veren, f140,- Choppers vanaf f 130.50, vouwfiets compi. f 132,50, receritwie! 8 versn. f 215.- oudenvete dameerijwiel met gebo gen frame f 259,50. Op alle rijwie len 1 jaar garantie Rijwiel Caeh and Carry Oueoswa BV Turfmarkt 2, Leiden telefoon 124409. Te koop Batevua Bronco i.z.g.s». 9 mnd na 18 30 uur Haags»-eg 184. Leiden. T» «r™ aangrtxx»» km, veef chroom, geheel i.gst. pma Meubilair en antiek 8lenkgrenen tafels - klaptafels - stoelen-, krukken - wandkastje - kHtenkaafjes en buffetten enz. Voordkks Houthandel Leidsn Mare 106, telefoon 122017. Te koop gevraagd 2-3 zitsbenk helst groen of brum, geen sket br. ond. nr. 0818 bur. v d. blad. Te koob aangeboden secretaire Huisdieren if Papever- kaat. pnjs f 35. teMi 1. Oegstgeest ParticiAter biedt een antiek En gels benketel aan (geen handela ren). Te bevraqen Spieghetetraat 22, telefoon 761161 Antieke boerenmeubeten, o.a. ake soorten kasten, schrijfkabine- tjes, broodkasten, secretaires, kw- ten, tafels, klokken eic. Ook onge- reetaureerd. Antiek import Rijks straatweg 75, Saeeenheim Tate- foon 02522-14682 Ooen degelijks 11-18 uur. Ander» lijden na af spraak. Aangeboden een jongs poede» reu (zwert) gratis af te haten Dta- menriean 182 na 20.00 uur Voor ruefig poedelt» (reu. 2 jeai oud) Moet heteae wegens ziekte eigenares een heel goed thuis ge zocht worden na 18 uur telefoon 071-124295. 500 gram poulef of hart f 2.50. krto lever ot kopvtees f 2.50, pens per pak f 1.25.10 kg kopviees f 20.- 10 kg hou f37.50. Slagen, Bolle Hogewoerd 37. Ksnnisniakiin Nette vrouw 38 jaar. 1 kind. zoekt beekat netto man tot pk» 45 jaar Br ond. nr 84745 bur v. d blad Gevraagd TWEE METSELAARS Bonapart B V. Voorschoten, tel. 071-76304/

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 15