y NU I s kÖppes Mercedes-Benz hulpmonteur Intercedente VERKOPER(STERS) te koop TAALKUNDIG ASSISTENT(E) LEIDSE SPAARBANK JONGE VROUW een HUIS KOPEN Gemeenteraad m 19.30 uur, in de Raadzaal Agenda: Benoeming van een lid van de commissie voor de bedrijfstechnische school voor individueel technisch onderwijs uit de leden van de gemeenteraad (vacature de F. Mentzij). Benoeming van een directeur van de gemeentelijke school voor hoger beroepson derwijs voor de opleiding van museummedewerkers. Herstemming over het voorstel Schoute inzake opvoering van een post Lakenhal- schilderijenrekken op de begroting 1976. Brief van de Voorzitter van de Commissie voor de Beroepschriften van de ge meente Leiden ten geleide van de uitspraak van de commissie d.d. 17 december 1975, no. 305 (beroepskwestie W. A. Bergers e.a.). Regeling van de kosten van het opknappen van de burgemeesters woning. Brief van de heer Th. H. Wessels met de mededeling dat hij zijn ontslag neemt als lid van de commissie voor de Beroepschriften. Vaststeilen van besluiten tot wijziging van de gemeentebegroting, de begroting van het Saneringsbedrijf, de Sociale Dienst en de Dienst Sociale Werkvoorziening voor het dienstjaar 1975. In erfpacht uitgeven van een perceel grond gelegen aan de Vondellaan voor de bouw van een kunstijsbaan. Beschikbaar stellen van een krediet voor het doen van kapitaal uitgaven in 1976 door de Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit. Verlenen van machtiging aan Burgemeester en Wethouders om ter zake van inves teringen van de Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit gedurende het jaar 1977 in 1976 bestellingen te doen en opdrachten te verstrekken. Verlenen van aanvullênde krèdieten voor de verbouwing van het voormalige Car- melitessenklooster en voor de verbouwing en restauratie van de Leidse Schouw burg. Uitgifte in erfpacht van grond gelegen aan de Blauwe Vogelweg aan Prof. Dr. D. J. Kuenen ten behoeve van de bouw van een woning. Aanpassing van de koopsom van een aantal bungalowkavels in de Merenwijk. Wijziging van de gemeentebegroting en de begroting van het grondbedrijf voor het dienstjaar 197.5 (wijziging dekkingsvoorstel bouw zwembad "De Zijl"). Herschikking van middelen en mankracht voor het buurt- en clubhuiswerk. Verzoeken van besturen van bijzondere scholen om medewerking. Beschikbaar stellen van gelden voor de stichting van een tweede serie van negen lokalen voor openbaar en bijzonder kleuter- en gewoon lager onderwijs, op een terrein bij de Zwartemeerlaan en tot onderhandse opdracht van de bouw van de school. Aanloop krediet voor de bekpstiging van een aantal op korte termijn te verrichten uitgaven voor de hogere beroepsopleiding museologie. Toekennen aan de besturen van de bijzondere scholen voor gewoon lager onder wijs van een extra vergoeding. Extra vergoeding ten behoeve van de besturen van de bijzondere scholen voor voortgezet gewoon en uitgebreid lager onderwys, over het tijdvak 1963 tot en met 1968. Extra vergoeding ten behoeve van besturen van de bijzondere scholen voor buiten gewoon onderwijs over het tijdvak 1963 tot en met 1967. Voorschotten aan dé besturen van de bijzondere scholen voor buitengewoon on derwijs. op de hun over 1976 toekomende vergoeding. Voorschot aan de besturen van de bijzondere scholen voor buitengewoon onder wijs op de extra-vergoeding, over het tijdvak 1968 tot en met 1972. Verlenen van principiële instemming met het ontwikkelen van een plan voor universitaire bebouwing op het Witte Singelterrein en het Doelenterrein. Aanvullende bijdragen ten behoeve van de subsidiring van het lokale en het z.g verlengde lokale openbaar vervoer, dat door de Noord-Zuid-H.ollandse Vervoer Maatschappij N.V. in deze gemeente wordt uitgeoefend overde jaren 1974 n 197 Verkoop van een perceel grond gelegen op het Waardeiland aan Nieman Holiding B.V. Dit is een mededeling van het gemeentebestuur B\\kSTELLE\ uit eigen fabriek Grote sortering kwaliteitsstof- fen. 5 jaar garantie op binnen werk. Normale prijs 1400 voor 795.-. DEM Meubel fabriek Toonzalen Culemborg, fabriek Houtweg 8. geopend ma. t/m za. tot 18 uur. Vrtot 21 uur. Den Haag, Weirnarstraat 263, geopend di. t/m za. tot 18 uur. Do. tot 21 uur. Voorhout. Loosterweg-5 (bij de Tapijt schuur), geopend maandag en woensdag t/m zaterdag tot 10 Voor alle inlichtingen Culem borg 03450-2602. Vanaf heden tot en met onze bankstellen-show op 2e paas dag ontvangt U bij aankoop van een bankstel als attentie een tafellamp van 45 winkelwaar- apothekers assistente wil (bij ziekte of vakantie) tijde lijk invallen in apotheekhou- dende huisartsenpraktijk? Bevragen: tel. 01728-9281. B.V. LIAM vraagt op korte termijn voor haar zojuist geopende r vestiging te SASSENHEIM 1e en/of 2e AUTOMONTEUR die zelfstandig alle voorkomende onderhouds- en reparatie werkzaamheden kan verrichten aan Mercedes-Benz perso nenwagens. die in staat is tot het verrichten van kleine en eenvoudige reparaties t.b.v. de afdeling van personenwagens. Onze V keur gaat uit naar een medewerker, die o. a. reeds part-time i volgt of bereid is dit in de toekomst te gaan doen. De juiste medewerkers bieden wij een zeei goede salariëring en een aantrekkelijk pakket aan overige faciliteiten, goede toekomstmogelijkheden in een snelgroeiend bedrijf en plezie rig werken in een modern, goed geoutilleerde werkplaats. Indien u niet de vereiste diploma's hebt. maar wel de nodige praktijkervaring kunt aantonen, is uw sollicitatie ook van harte welkom bij: B.V. L.I.A.M., Hoofdstraat 81Sassenheim, t.a.v. de Heer Hooymans, tel. 02522-19124. ALL-ROUND AUTOMONTEURS De werkzaamheden zullen bestaan uit het verkoopklaarmaken van en reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan ver schillende merken nieuwe en gebruikte personenwagens. Randstac de diens Hl in Neder Randstad is een internationale organisatie de dienstverlenende sektor met vestigingen in Nederland, Duitsland. België, Engeland en Frankrijk. Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Enerzijds ten behoeve van het bedrijfsleven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel. Anderzijds ten behoeve van hen, die om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandigheden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren. Wij zoeken i i vestigingen i Haar taak zal zijn: - het ontvangen, selecteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met bedrijven - het uitzenden van tijdelijk personeel. Wij verwachten van haar: - leeftijd van 21 tot 25 jaar - middelbare schoolopleiding - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit. Wij bieden, naast verdere emolumenten een goed inkomen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw mondelinge of schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau. de heer J. Jorna. Korte Rapenburg 6, LEIDEN. Tel 071-146546 -\r randstad uitzendbureau Op korte termijn willen wij ons team versterken. Daarom zoeken wij: RADIO-KTV-Techniker met rijbewijs BEdie zelfstandig de service aan deze appa ratuur kan verzorgen. LOODGIETER met rijbewijs BE voor zowel nieuwbouw als burgerwerk. Indien U naast een goed salaris een fijne werksfeer op prijs stelt, neemt U dan eens kontakt op met: IJSSELMUIDEN ZONEN B.V. Herenstraat 37 Voorhout Tel. 02522-11618 Wegens zeer sterke groei zoekt Slijterij Wijnhandel KLERKS voor haar filiaal in het Winkelcentrum de Kopermo len (Merenwijk Leiden) waarin o.a.: een eigentijdse wijntapperij is gevestigd op korte termijn 19 jaar. Sollicitaties na telefonische afspraak KLERKS B.V. Kcpermolen 36, Leiden, Tel. 071-146798. Bij geen gehoor 071-767571. □BD LEIDEN Korte Hansenstraat Afzonderlijke beneden- en bovenwonino Benedenwo ning verhuurd, bovenwoning leeg te aanvaarden. Ind bovenwoning- ruime kamer en suite, keuken, toilet, 3 slaapkamers, douche. Direkt leeg te aanvaarden. Vraagprijs 45.000,- k.k. makelaardij j. van iterson o.g. feiden, oude singel 188, te al onze aanbiedingen geschieden vrijblijvend Lid Nederlandse Bond van Makelaars in onroerende Stichting INSTITUUT VOOR NEDERLANDSE LEXICOLOGIE vraagt voor de afdeling WOORDENBOEK DER NEDERLANDSCHE TAAL Vereist is een middelbare schoolopleiding, bij voorkeur gymnasium. Onze gedachten gaan uit i .iemand met een duidelijke belangstelling voor de Nederlandse taal; enige kennis van het oudere I Nederlands (16de en 17de eeuw) en de grammatica strekt tot aanbeveling. De werkzaamheden bestaan uit het uitschrijven en ordenen van woordmateriaal ten behoeve van de redactie; tesse en kritische zin ziin daarbii een vereiste. n opleidingsperiode van 2 jaar wordt een grote mate van zelfstandigheid geboden, waarbij er rjiogeiijkheden zijn tot het ontplooien van eigen initiatief. Het salaris bedraagt minimaal 1502,-. maximaal 2952,-. De rechtspositie is overeenkomstig die van het rijkspersoneel. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure, i Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan: Redactie Woordenboek der Nederlandsche Taal. deel uitmakende van de Stichting Nutsspaarbank Den Hadg, Zoekt kontakt met vlotte medewerk(st)ers voor een leuke baan aan de balie. Samen met de beheerder van een bijkantoor ontvangt u de kliën- ten. U verricht afwisselende werkzaamheden, die te maken heb ben met spaar- en betalingsverkeer, vreemde valuta, reischè- ques, verzekeringen en nog veel meer. Voor deze representatieve baan is nauwkeurig en netjes werken een vereiste, evenals een diploma voor Middelbaar onderwijs. Vooreen interne opleiding wordt zorggedragen en veelbelovende assistenten zullen na verloop van tijd externe spaarbank- kursussen kunnen volgen bij het opleidingscentrum Bondsspaar banken, waarbij het salaris normaal wordt doorbetaald. Wij bieden een goed salaris. 7.5°o vakantietoeslag, een 13e maand en een zeer aantrekkelijke bedrijrsspaaregeling. Met vakantie-afspraken zai rekening worden gehouden Voor het maken van eer. afspraak kunt u zich wenden tot het distrikts-hoofdkantoor Doezastraat 35 te Leiden, (tel.nr. 071-141846) of u kunt schrijven aan bovengenoemd adres. TE KOOP TE LEIDEN 2 BUNGALOWS in de Merenwijk aan het Bijenveld en Herme- llijnvlinder (nieuwbouw), ruime woonkamer met open keuken en eetbar 43 m2. bijkeuken. 3 slaapk., badk., zowel woon- jals slaapkamer komen uit op een ommuurde patio. Oplevering mei 1976 Vraagprijs vanaf 230.000 k.k. jwinkel met dubbel woonhuis, gelegen aan de Cityring, ruime loarkeergelegenheid. Oplevering direkt. Prijs 185.000 k.k. WINKELCENTRUM BLOKHUIS TE LISSE vraagt eer. Zij moet bereid zijn om als rechterhand van de direktie de verantwoordelijkheid voor de verkoop op zich te nemen. ing in de verkoop van damesmode is vereist. Vanzelfsprekend .s de salariëring in overeensfemming met fpnktie en verantwoordelijkheid. Wij zijn een nog jonge öamesconfectiezaak in het nieuwe winkelcentrum Blokhuis te Lisse en brengen leuke eigen tijdse mode voor de vrouw die er vlot en tegelijkertijd gedistingeerd uit wil zien. Heeft u interesse? Neem dan contact met ons op. MYRA MODE B.V. Blokhuis 10 - Lisse - Telefoon (02521) 10377 RIJNSBURG: 4 Halfvrijstaande herenhuizen met garage in centrum (nieuw bouw), 3 verschillende typen: woonk. met open haard 42 m2 of woonk. 34 m2. 3 slaapk.l badk. en ligbad. 2e toilet, (berg)zolder. Oplevering jucw 1976. Prijzen vanaf 210.000 k.k. Ons kantoor is 's zaterdagsmorgens geopend van 9-11 uur. /IN. Makelaardij o.g. [MS] van der Plas B.V, ffl Princestraat 31, Katwijk aan Zee Telefoon (01718)73641* 74433 HYPOTHEKEN tot 70% van de executiewaarde: 8% rente per jaar; HYPOTHEKEN tot 110% van de koopsom: 8.25% rente per jaar. Tevens deskundige voorlichting over belastingfaciliteiten m.b.t. de aankoop van een eigen woning. TE HUUR AANGEBODEN Bedrijfsruimte 160 m2 begane grond, geschikt voor kantoor, showroom enz., voorzien van elektra, ver warming en telefoon aansluiting aan het Noordeinde hoek Varkenmarkt te Leiden. Momenteel in gebruik als uitzendburo. Inlichtingen Korevaarstraat 47a, tel. 071 -142146, tst 15. OEGSTGEEST President Kennedylaan 135. Te koop. één van de mooist gelegen service-flats in "Haeswijk". Indeling van de woning: grote woonkamer (ca. 10 m diep) met riant uitzicht en aangrenzend zonnig balkon, twee zeer ruime slaapkamers, toilet, luxq moderne keuken met afzuigkap en inge bouwd, fornuis, schitterende badkamer met ligbad en gekleurd sanitair. Deze flat is zeer luxe uitgevoerd. Er is een huurgarage beschikbaar. Wegens bijzondere omstandigheden is de flat te koop voor 169.000.- k.k. (nieuwbouwprijs 193.000.-). Inl.: Makelaardij Romeyn B.V.. Heereweg 282 te Lisse. Tel.: 02521-15441, b g g. 02522-14876. De Veren. Neef. Makelaarèbureaux Geversstraat 63 Oegstgeest/071-152540* Direktie J. N. Lancel, makelaar i.o.g. TE KOOP GEVRAAGD Grote Herenhuizen in Leiden en omstreken. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen Lid Makelaars Computer Centrum Te koop te Noordwijk aan Zee Een hoekhuis met zomerhuis, zeer geschikt voor zomerverhuur. Zeer dicht bij zee en strand. Dit huis bevat: woon/eetkamer met parketvloer, houten wand etc., keuken met eetbar, toilet en kel derkast. 1 e etage: 2x 2 p.sl.krs. met w en k. str. w.. 2x 1 p.sl.krs., badkamer met douche en toilet. 2e etage: 2x 2 p.sl.krs. met w. en k.str.w., bergkamer. Zomerhuis: woon/eetkamer, keuken, toilet, douche, 2 kamers. Zijpad. Vraagprijs: 165.000 - k.k. Te koop te Leiden aan de Rijnsburgerweg Groot herenhuis met voor- en achtertuin, bevattende: 2 kamers ensuite, keuken, toilet, kelderkast, hal. 1e etage: 2x 2 p.sl.krs. beide met balkon, 1 x 1 p.sl. kr.badkamer met toilet. 2e etage: 2x 2 p.sl.krs. en 1x 1 p.sl.kr. Op één kamer na is het gehele huis mei gaskachels verwarmd. Oplevering in nader overleg. Vraagprijs: 265.000.- k.k. Max Sedelaar en Zoon Quarles van Uffordstraat 124 - Noordwijk aan Zee Telefoon 01719-11223-12869.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18