in deMondileder- koll PRIJS! LENTE-LEERSHOW rwïs in geuren en kleuren Home Centre haagse schouw Kom gezellig leer kijken in Home Centre! Nieu Home Centre stelt 8 Home Centre Waardebonnen ter beschikking als prijs in een unieke voorjaarsaktie. Iedere koper, die vóór 1 mei 1976 bij Home Centre voor f 3.000,- of meer besteedt mag gratis meedoen aan deze wedstrijd. Richt nü uw huis in en win een prachtige prijs! Leer, de diamant onder de bekledingsmaterialen, fonkelt weer met vele nieuwe facetten. Nieuwe, verrassend mooie kleuren als olifantgrijs, olijfgroen, oxblood en soudan. Markante nieuwe leersoorten, herkenbaar aan hun typische eigen strukturen, zoals waterbuffel, bison, Thailands rund, "scrubbed" lederen leer van het Argentijns prairierund met zijn boeiende kleurschakeringen. Iets heel bijzonders is het zogenaamde mammoetleder, liefst 4 a 5 mm dik, dat uitsluitend met de hand verwerkt kan worden. Allemaal te zien in de Mondileder-kollektie van Home Centre en nog hebben wij u lang niet alles verteld Leren meubelen koopt u niet in een opwelling. Leer kiest u kritisch en op uw gemak bij Nederlands grootste leerspecialist, die u alles, juist ook het nieuwste in geuren en kleuren voorzet. Om te zien, te voelen, om het u eigen te maken. Als leer u lief is, koopt u echt leren kwaliteitsmeubelen van Mondileder. Dan zit u goed! Voorschoterweg 45-49 Tel. 071-769325 Valkenburg ZH. (bij Leiden). Home Centre - koopcentrum. Levering direkt aan partikulieren. Gemakkelijke betaling door eigen interieurkrediet.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 30