«fl Doorlopend Krediet nu ekstra aantrekkelijk 3% Rentever!""' Rabobank G3 Cox anb ilennon Renteverlaging Cox and Lennon pak. Een degelijk kostuum. Perfekt van snit. Prima afgewerkt. En natuurlijk van zuiver scheerwol. Kortom een kostuum dat prettig zit. En waar de prijs erg van meevalt. Temeer omdat u er 'n jaar garantie op krijgt. Voor inlichtingen: J. van Kollem s Heren kledingfabrieken b.v. Tel. 020-22 22 16. BOSCH KG 360 S KOEL-VRIES COMBINATIE Van 1.577 voor 1.1 Per weekt 16,73*) Hxbxd 182x60x60 BOSCH GS 12E DIEPVRIEZER Van 757 voor 499 Per week f 8.23*) Hxbxd:85x50x60 INDESIT 225 E KOELKAST Van 599 voor 428 Per week f6,90*) Hxbxd- 132x50x59 AEG PRINCESS SL WASAUTOMAAT Van 1.685 voor 1.095 Per weekt 17.06*) Hxbxd: 85x59.5x60 Leiden Haarlemmerstraat 83 Tel. 13 20 21 Den Haag Schoolstraat 4 Tel. 64 88 04 Donderdagavond koopavond Amsterdam Rotterdam Den Haag Utrecht Amersfoort Apeldoorn Arnhem Breda Dordrecht Eindhoven Haarlem Hilversum Leiden Nijmegen Schiedam Tilburg Zwolle Brussel Antwerpen Hoe Gerard de Lange aan zijn lage prijzen komt? Bekijk zijn reusachtige magazijnen en er gaat u een licht op. "Deze man moet een fantastische omzet hebben", zal uw conclusie zijn. Nou dat heeft ie inderdaad! In 19 filialen waar het altijd druk is, verkoopt Gerard de Lange meer koel kasten en wasautomaten dan wie ook. En wie veel omzet, kan scherp inkopen. Vandaar. Profiteer ervan. Maar vergelijk eerst de prijzen vóór u bij Gerard binnenstapt. U ziet dan duidelijk hoe "betaalbaar" zijn prijzen zijn. Zéér betaalbaar! Slechts 50 cm. smal is dit tafelmodel diepvriezer, dus bijzonder geschikt voorde kleine keuken. Diepvriesruimte: ca. 120 Itr. Met snelvriesruimte. Een grote dubbeldeurs koelkast nu voor iedereen betaalbaar, kijk maar naar de lage prijs. Totale inhoud 225 Itr., waarvan 40.ltr. -18°C. voor het lange tijd bewaren van uw diep- vriesprodukten. Zelfs voor deze lage prijs, uitgevoerd met volautomatische ontdooiing. 1 De Consumentenbond staat achter u. Gerard de Lange levert volgens de voorwaard err van de Consumentenbond Deze voorwaarden liggen in al onze filialen voor het grijpen. Geheel gratis en voor ieder- een. Want openheid voor alles! 2 Dubbele garantie Als in geval van storing de fabrikant "niet thuis" geeft, staat Gerard de Lange volledig borg. Met andere woorden U 'hoeft zich totaal geen zorgen te maken. Dat is pas kopen met zekerheid! 3 Betrouwbare service Gerard de Lange staat volledig geld-terug"-garantie. Ook prettig: gratis thuisbezorgen en uitpakken. Gewoon 'een kwestie van beleefdheid! 4 Objektieve voorlichting geven de doorslag. U wordt dus niet naar een machine "toege- praat", maar u krijgt een deskundig advies. Een plezierig, vrij gevoel! 5 Enorme kollektie Gerard de Lange is niet zuinig met merken. Alle vooraan staande merken zijn present, i Met vele typen en modellen. Dat geeft overzicht. En u hebt de zekerheid van de juiste keuze. Met bovenin 215 liter koel en onderin 145 liter vries- ruimte! Met apart snel- vriesvak en uitschuifbare manden. Dubbeldeurs. Deze kast zag u in Koning Klant. De beste in de test! De enige echte Duitse AEG Princess SL was automaat, waarbij u zelfs geen aparte centrifuge meer nodig heeft. Van witwas tot wolwas, u kunt erélles mee wassen. Met 3 zeepbakjes, uitscha- kelbare centrifuge, krasvrij- bovenblad en deur beveiliging. Deze machine is ook onder de aanrecht te plaatsen. Een 45cm. smalle boven- lader met bedienings paneel achter op de bovenkant! Met 10 pro gramma's en 3 delig zeep bakje. Handig: deze machine is verrijdbaar! ZANUSSI A 33 WASAUTOMAAT Van 948 voor 695 Per week f 11,15*) Hxbxd.85x45x60 ETNA 74 RTL GASFORNUIS Van 795 voor 497 Per week f8.23*) Hxbxd. 87x53,5x49,5 Nu modern kookcomfort met dit Etna gasfornuis. verlichting en ovenruit. Onder de oven bevindt zich een ruime opberglade. (per jaar berekend) „Doorlopend Krediet": één keer afspreken met de Rabobank en verder gebruiken wanneer en hoe je maar wilt. Of het nu voor een auto, een stereo-installatie of 'n vakantiereis is, u bepaalt het helemaal zelf! Over de afgeloste bedragen kunt u steeds weer beschikken en rente betaalt u alleen over geld dat u écht opneemt en pas vanaf de datum van opname. De rente wordt dus niet vooraf berekend, u krijgt het gewenste bedrag volledig in handen! Het Doorlopend Krediet is een nieuwe, makkelijke en wel zeer voordelige manier om altijd geld achter de hand te hebben! kredietmaximum maandtermijn rentepercentage* f100 f120 f 160 f200 f250 f400 OUD 1,5% p.m. 1,5% p.m. 1,3% p.m. 1,1% p.m. 1,1% p.m. 1,1% p.m. •Rente per 1-4-1976 Het kredietmaximum wordt in overleg met u bepaald. Bij de vermelde maandtermijnen is de rente inbegrepen. U kunt ook een hogere aflossing afspreken en bovendien mag u zonder meer vervroegd aflossen als het u uitkomt. De rente is fiscaal aftrekbaar. geld en goede raad •voor iedereen die een Doorlopend Krediet afsluit ook voor iedereen die al een Doorlopend Krediet heeft op een aantal andere kredietvormen is de rente ook drastisch verlaagd Kom even langs bij de Rabobank om te praten over een Doorlopend Krediet of stuur de bon in voor meer informatie! PAVT Graag ontvang ik meer informatie ■Dv^l. ll over 'Doorlopend Krediet' U kunt deze bon opsturen naar de Rabobank in uw woonplaats of ongefrankeerd zenden naar: de Centrale,Rabobank, antwoordnr.700. Eindhoven.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 30