a IttNllliÉ Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden PERSONEEL 'PSjoneeip*1*®*1**' soneel PERSONEEL vertegenwoordiger Analist(e) M.B.0. Analist (e) Bacteriologisch analist(e) Secretaresse Administratief medewerkster Assistente Administratief medewerkster Verpleegkundigen Verpleegkundige Part-time nachthoofd Assistent(e) v.d. bibliothecaresse Administratief medewerker Medewerker Huishoudelijk medewerkster Huishoudelijk medewerkster NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V., LEIDEN Wij vragen voor spoedige indiensttreding een ASSISTENT(E) VOOR DE BOEKHOUDING Leeftijd ca. 20 jaar. Studie voor of in bezit geeft voorkeur. U werkt in een klein team met jonge mogelijke zelfstandigheid in uw werk. het PRAKTIJKDIPLOMA BOEKHOUDEN i krijgt een zo groot Aan uw mogelijkheden zich praktisch en theoretisch te bekwamen, wordt veel aandacht gegeven ondermeer door een aantrekkelijke studiekostenregeling. U kunt telefonisch met ons een afspraak maken voor een persoonlijke kennisma king. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onze afdeling Personeelszaken. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Oosterkerkstraat 11 - Leiden Telefoon (071) 125045. Elce staal b.v. is een dynamisch handelskantoor op het gebied van metaalprodukten. Voorde afdeling sanitaire produkten van roestvrijstaal: ziekenhuis-, verplegings- en horeca-artikelen, zoeken wij een Leeftijd 25 tot 35 jaar en bij voorkeur woonachtig in het rayon. Voor een representatieve persoonlijkheid met middelbare schoolopleiding, die op een prettige wijze kontakten kan leg gen en onderhouden met relaties van uiteenlopend niveau, bieden wij een goed vast salaris, dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring. Gunstige arbeidsvoorwaarden. Bij gebleken geschiktheid is opname in het pensioenfonds mogelijk. Een auto wordt ter beschikking gesteld. U gelieve uw sollicitaties met gegevens over leeftijd, opleiding en verkoop ervaring te richten aan de Direktie. U kunt ons ook bellen voor een afspraak: 010-13.64 10. toestel 20 Gevraagd voor faktuurcontröle een MEDEWERKSTER Will U in klein teamverband en in een prettige sfeer werken en bent U in staat accuraat met cijfers om te gaan, dan zien wij Uw sollicitaties gaarne spoedigst schriftelijk of mondeling tegemoet. B.V. Necomij, Europaweg 1a, Zoeterwoude/dorp, telefoon 01715-1140. Restaurant "DE VETTE OS- vraagt per 14 apnl TWEE NETTE SERVEERSTERS Hoog loon. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 46.095 typiste/secretaresse (V2 dagtaak; ochtend) Faculteit Letteren (vakgroep Engelse Taal- en Letterkunde) taak; typen, stenograferen en verzendklaar maken van brieven, rapporten, munus- cripten. collegedictaten e.d.. ook in de Engelse taal; verrichten van werkzaam heden van algemeen assisterende aard zoals postdistributie en telefoonbeant- woording. vereist: middelbare schoolopleiding; typediploma; goede mondelinge en schriftelijke be heersing van de Engelse taalgoede type vaardigheid; bekendheid met steno en enige kantoorervaring. Secretaresseopleiding strekt tot aan beveling. salaris maximaal 962,50 bruto per maand. vakature nr. 76.124 Bureau van de Universiteit (Inlichtingen en Inschrijvingen) coördinator taak: voeren van de dagelijkse leiding van de afdeling, in het bijzonder met betrekking tot de inschrijving van studenten en de centrale studenten- en studieresultaten- registratie; medewerken aan de verdere structurering van de geautomatiseerde gegevensverwerking, mede ten behoeve van de centrale informatiesystemen van de universiteit. T.z.t. zal betrokkene het hoofd van de afdeling na diens pensionering kunnen opvolgen. vereist: SPD. HEAO of gelijkwaardig bekendheid met administratieve automati sering; goede schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; leidinggevende kwaliteiten. Leeftijd van ca. 30 tot 35 jaar. salaris: maximaal 3.819,bruto per maand. Voor beide vakatures geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8°/o van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds GEVRAAGD VERKOOPSTER MET ERVARING IN FOTOHANDEL. Foto Henny Hoogeveen Hoofdstraat 49. Noordwijk. Tel 01719-12544. Met spoed gevraagd LOODGIETERS CV MONTEURS Loodgietersbedrijf C. C. Olijerhoek vraagt HALFWAS LOODGIETER Lcids universitair kankercentrum pathologisch laboratorium vac. nr. 078.66.A. 12.LD Taak: medewerken aan het onder zoek van hersentumoren en de invloed van de behandeling daarop middels enzymhisto- chemische technieken en elek- tronenmikroskopie. Verlangd: diploma M.B.O. en/of H.B.O.-A (eventueel studerende voor H.B.O.-A): bereidheid om in teamverband te werken: ervaring in genoemde technieken strekt tot aanbeveling, maar is niet direkt noodzakelijk. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Het onderzoek vindt plaats middels een subsidie van het Koningin Wilhelmina Fonds. Pathologische scheikunde (klinisch chemisch) vac. nr. 16.122.R.12.LD Taak: verrichten van hormoon bepalingen in het routine- laboratorium: medewerking verlenen aan de verbetering van bestaande en invoering van nieuwe bepalingsmethoden. Verlangd: diploma H.B.O.-A of hiervoor studerend. Salaris max. 2336 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door dr. A. J. Moolenaar, afd. Phatnologische scheikunde, tel. 071 -14 72 22 1st. 4356. Infectieziekten vac. nr. 16.128.R.12.LD Taak: werkzaam zijn bij de organisatie; uitvoering en uitwerking van een bevolkings onderzoek naar het voorkomen van urineweginfecties in de gemeente Zoetermeer. Verlangd: diploma H.B.O., bezit van een rijbewijs is gewenst. Salaris max. 2336 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Prof. dr. R. van Furth, afd. Infectieziekten tel. 071 - 14 72 22 tst. 26 13. Vrouwenkliniek (t.b.v. hoogleraar) vac. nr. 16.127.R.I2.LD Verlangd: middelbare school opleiding; secretaresse-diploma Schoevers; goede kennis van d< moderne talen; kennis van de medische terminologie. Leeftijd omstreeks 23 jaar. Salaris max. 2102 bruto per maand. vac. nr. 230.07.A. 12.LD Taak: het verlenen van admini stratieve ondersteuning aan de stafmedewerkers, zoals typen van brieven,verslagen, artikelen e.d.: ontvangen van patiënten en maken van afspraken; bijhouden van patiëntenstatussen. Verlangd: diploma's MAVO, typen, kennis van de Engelse taal. Kandidaten met ervaring in het typen met gebruikmaking van een dictafoon genieten de voorkeur. Salaris max. 1925 bruto per maand. Centrale prikdieust (part-time) vac. nr. 121.72.A.12.LD De diensten dienen in het algemee verricht te worden van maandag t/m vrijdag van 14.00 tot 18.30 uui Taak: het afnemen van bloed op verschillende afdelingen t.b.v. de laboratoria. Verlangd: diploma MULO/ MAVO-4: bij voorkeur ervaring ir het afnemen van bloed. Men dient bereid te zijn om eens in de acht dagen nachtdienst te verrichten. Salaris max. circa 1017 bruto per maand. Voor het verrichten van nachtdiensten wordt een toelage verstrekt. polikliniek vac. nr. 671.07.A.12.LD Taak: regelen van afspraken: ontvangen en te woord staan van patiënten: administratieve voor bereiding van de spreekuren; bijhouden van het patiëntenarchief en het verrichten van type werkzaamheden. Verlangd: diploma HAVO, typevaardigheid, accuratesse. Enige administratieve ervaring is gewenst. Salaris max. 1809 bruto per maand. vac. nr. 563.53.A.12.LD Deze afdeling omvat 26 bedden. Het werk omvat de intensieve verpleegkundige zorg en begeleiding van de patiënten. Voor deze functie kunnen zowel A als B verpleegkundigen in' aanmerking komen. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotie tot verpleeg kundige A (salaris max. 2220 bruto per maand) is in principe mogelijk. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. A. de Bruyn- van der Scheer, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22 tst. 43 51. vac. nr. 673.53.A.12.LD Deze afdeling omvat 52 bedden en is in 3-units verdeeld, er wordt gewerkt met teamverpleging. De voorkeur gaat uit naar hen die belangstelling hebben voor oogheelkundige verpleging en bereid zijn in teamverband te functioneren. Het is mogelijk om de opleiding voor de aantekening oogheelkundige-verpleging, op kosten van het ziekenhuis te gaan volgen. Verlangd: diploma ziekenverpleging A. Salaris max. ƒ2102 bruto per maand. Promotie tot verpleegkundige-A (salaris 2220 bruto per maand i: in principe mogelijk). Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. A. de Bruyn- van der Scheer, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22 tst. 43 51. Afdeling verloskunde en gynaecologie Op deze afdeling komt binnenkort de functie vrij van vac. nr. 653.51.A.12.LD De aan te trekken functionaris zal worden belast met de verpleeg kundige verantwoordelijkheid voor de patiënten. Tevens zal zij tijdens de nachtdienst verantwoordelijk zijn t.a.v. de supervisie over - en eventueel begeleiding van de leerling verpleegkundigen. De voorkeur gaat uit naar diegenen die full-time wensen te werken. Het totaal aantal diensturen per maand is in principe in nader overleg te regelen. Verlangd: diploma Zieken verpleging-A. gynaecologische - en/of verloskundige ervaring. Salaris bij full-time dienst max. 2336 bruto per maand. excl. de toeslag voor onregelmatige diensten. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. C. M. Paul, coördinerend hoofdverpleeg kundige, tel. 071 - 14 72 22 tst. 28 60. Hoofd afdeling inwendige geneeskunde vac. nr. 300.36.A.12.LD Taak: het verzorgen van de uitlening van boeken en tijd schriften alsmede van de uitleen administratie; het geven van inlichtingen aan gebruikers; het onderhouden van contacten met de Universiteitsbibliotheek, de Centrale Medische Bibliotheek en andere instellingen; het assisteren bij het beheren van de bibliotheken van de Hoofdafdeling. Verlangd: middelbare school opleiding, bibliotheekopleiding GO Al of A3; kennis van medische terminologie alsmede bibliotheekervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: bij aanstelling max. 1925 bruto per maand. Promotie mogelijkheid tot max. ƒ2102 bruto per maand is aanwezig. Stichting Lurotransplant De Stichting Eurotransplant is een internationale orgaanuitwisseling- organisatie, waarin meer dan 70 ziekenhuizen in 4 West- Europese landen samenwerken. De ter beschikking komende organen, worden op grond van verschillende kriteria geselecteerd. Op de centrale administratie van de Stichting komt binnenkort de functie vrij van vac. nr. 074.07.A.12.LD Verlangd: middelbare school opleiding; goede spreekvaardigheid in de Engelse en Duitse taal. Salaris max. 1925 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot max. 2102 bruto per maand. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door drs. B. Cohen, tel. 071 -14 72 22 tst. 48 07. Stichting bloedbank vac. nr. 370.21 .A. 12.LD Taak: het afnemen van bloed van donoren van de Bloedtransfusie dienst; het verrichten van alle op de bloedbank voorkomende werkzaamheden zoals het verzenden en wassen van vuil glaswerk, het ophalen van schoon glaswerk bij de Centrale Sterilisatie Afdeling, het wegbrengen van serum, het in ordelijke toestand houden van de afnamekamertjes Verlangd: enig voortgezet onderwijs, accuratesse en goede omgangsvormen. Salaris: aanstelling vindt plaats als adjunct laborant, max. salaris 1640 bruto'per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Inwendige geneeskunde vac. nr. 313.15.A.12.LD Taak: het verrichten van huishoudelijke werkzaamheden 1 allerlei aard. Salaris max. 1640 bruto per maand. vac. nr020.15.A.12.LD Op het woon- en opleidingscentrum ..Nieuweroord", komt binnenkort een plaats vrij voor een mede werkster voor de huishouding. Men dient bereid te zijn alle voorkomende werkzaamheden te verrichten, leeftijd liefst niet ouder dan 25 jaar. Salaris max. 1640 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden (betr. vacature R) aan de afdeling Werving en Selectie RUL, Stationsweg 46, Leiden, en (betr. vacature Aaan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vermelden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20