CHEVETTE Het Motorhuis/Vauxhall Als u voor 10.997gulden een auto weet, die kom| de Chevette, moet u'm Vauxhall-Voorjaarsshow Vauxhall Precies wat je ervan maakt. KENNISGEVING Voorjaars-Show- Aanbieding SPECIALE AANBIEDING GORDIJN VELOURS met kleine schoonheidsfoutjes in prachtige warme gloedvolle kleuren 37,50 nu per mtr. 20,90 Nu ook in DRALON VELOURS 39,50 nu per mtr. 21,90 Woninginrichting Van Klarenbosch Haarlemmerstraat 51-53 Zeer beslist - de GORDIJNEN SPECIALIST. ingevolge artikel 37, lid 3, der Ruilverkavelingswet 1954. GEDEPUTEERDE STATEN DER PROVINCIE ZUID-HOLLAND, brengen ter voldoening aan het bepaalde in artikel 37. lid 3. der Ruilverkavelingswet 1954 ter openbare kennis, dat de stemming, bedoeld in het eerste lid van dat artikel, over de ruilverkaveling "Hogeveense Polder" door degenen, die bij het kadaster bekend staan als hebbende een recht van eigendom, opstal, erfpacht, beklemming, vruchtgebruik, gebruik of bewoning op onroerende goederen, behorende tot het blok van de ruilverkaveling "Hoge veense Polder", alsmede door degenen, die als pachter van tot dat biok behorende onroerende goederen zijn geregistreerd, zal worden gehouden op donderdag 8 april 1976 van 08.00 uur tot 19.00 uur in gebouw "Open House". Herenweg 2 te Noordwijker- hout. Een afschrift van hun in artikel 36, lid 2, van de Ruilverkavelings wet 1954 bedoelde besluit met twee wijzigingskaarten, waarbij het blok. het plan van wegen en waterlopen, het landschapsplan en de toewijzing aan openbare lichamen voorlopig zijn vastges teld. zal vanaf 22 maart 1976 tot en met de dag van de stemming voor een ieder kosteloos ter inzage liggen ter secretarie van de gemeenten Noordwijkerhout, Hillegom en Lisse. Het rechtsge volg van de stemming is. dat het besluit tot ruilverkaveling is genomen, indien, hetzij de meerderheid van de stemgerechtig den. die aan de stemming hebben deelgenomen, heeft voorge stemd, hetzij de stemgerechtigden, die tezamen stemgerechtigd zijn voor meer dan de helft van de oppervlakte waarvoor stemmen zijn uitgebracht, hebben voorgestemd De aandacht wordt gevestigd op het volgende: A Artikel 38 van de Ruilverkavelingswet 1954 luidt als volgt Men kan in persoon of bij gemachtigde aan de stemming deel- r dan e i persoon 2. Niemand kan als gemachtigde optreden 3. Als gemachtigde wordt slechts toegelaten hij. die desverlangd aan de voorzitter van het stembureau een schriftelijke volmacht overlegt en van wiens machtiging Gedeputeerde Staten ten minste twee dagen vóór de dag der stemming schriftelijk bericht van de lastgever hebben ontvangen. 4. De voorzitter van het stembureau Ran weigeren personen, die de volle ouderdom van achttien jaren niet hebben bereikt of die onder curatele zijn gesteld, als gemachtigde toe te laten. 5. De stemmen worden geheim uitgebracht. b. Een ieder, die in persoon aan de stemming wenst deel te nemen, dient de door hem ontvangen oproeping ter stemming mede te brengen en aan de voorzitter van het stembureau te overhandigen. c. Een ieder, die bij gemachtigde aan de stemming wenst deel te nemen, moet niet alleen de schriftelijke volmacht, maar ook de oproeping aan zijn gemachtigde ter hand stellen, opdat deze ds beide stukken aan de voorzitter van het stembureau kan overhandigen. (Een formulier van schriftelijke volmacht kan ter provinciale griffie van Zuid-Holland, Koningskade 1 te s- Gravenhage telefoon 070-264111toestel 2871worden aan gevraagd) d. Geen volmacht is nodig bij het stemmen door de vader voor zijn minderjarige kinderen of door de moeder, indien deze in plaats van de vader de ouderlijke macht alleen uitoefent, of door de wettelijke voogd. e. Stemgerechtigden, niet zijnde natuurlijke personen, kunnen slechts stemmen op basis van het daaromtrent bepaalde in de statuten, het huishoudelijk reglement enzovoort. Van de ven nootschappen onder firma zijn de firmanten ieder voor zich in de lijst van stemgerechtigden opgenomen f. De bepaling, dat zij, die noch in persoon noch door een schrifte lijk gemachtigde aan de stemming deelnemen, geacht worden hun toestemming tot de ruilverkaveling te verlenen, is verval len. Bij het bepalen van de uitslag van de stemming wordt slechts rekening gehouden met de werkelijk uitgebrachte geld ige stemmen. g. Voor deelneming aan de stemming worden met personen, die bij het kadaster als eigenaren bekend staan, respectievelijk met personen, die ais pachter geregistreerd zijn, gelijkgesteld zij. die door een verklanng van erfrecht aantonen erfgenaam van een zodanig persoon te zijn. Als verklaring van erfrecht komt slechts in aanmerking een door een notaris of, zo de erfenis niet in Nederland is opengevallen, door de ter plaatse bevoegde autoriteit opgestelde en ondertekende verklaring. Voor de in houd van die verklaring moge worden verwezen naar het ge stelde in artikel 42, lid 4 en lid 5, van genoemde wet. Het verdient aanbeveling tevoren een exemplaar van een verklaring van erfrecht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Ko ningskade 1 te 's-Gravenhage, in te zenden. h. De stemgerechtigde wiens oproeping tot de stemming in het ongerede is geraakt of (Se geen oproeping heeft ontvangen - bijvoorbeeld (Segene, die in het bezit is van een verklaring van erfrecht - dient zich te melden bij het hoofdbureau, eveneens gevestigd in gebouw "Open House", Herenweg 2 te Noordwij kerhout, ter verkrijging van een (nieuwe) oproeping. Het hoofd stembureau, dat onder voorzitterschap staat van het lid van ons college de heer G. van der Zande, houdt zitting vanaf het tijdstip, dal de stemming aanvangt. I. Gedurende de stemming is het hoofdbureau tevens belast met het geven van voorlichting omtrent de stemming. Vóór de dag der stemming kunnen inlichtingen omtrent de stemming worden ingewonnen bij de Provinciale Griffie van Zuid-Holland, Ko ningskade 1 te 's-Gravenhage, telefoon 070-264111toestel 2870 J. Indien dat gevraagd wordt dient de stemgerechtigde of zijn gemachtigde zijn Identiteit voldoende te kunnen aantonen K. Indien geconstateerd wordt, dat naam of adres op de ter inzage gelegde naamlijst niet juist vermeld is, wordt aangeraden nog tijdig zorg te dragen voor een juiste tenaamstelling bij het kadas ter. L. Als bij het kadaster bekend staande eigenaren worden voor wat betreft de uitoefening van het stemrecht uitsluitend aange merkt diegenen, die deze hoedanigheid bezitten aan het einde van de zevende dag, voorafgaande aan die ter stemming. Het in de vorige volzin bepaalde geldt niet ten aanzien van erfgena men van personen, die op grond van het aldaar bepaalde als bij het kadaster bekend staande eigenaren worden aangemerkt M. Vrolijk, voorzitter. P. Zegwaard, griffier. Tienduizendzoveel gulden. Dat is geen geringe som en General Motors vindt dan ook dat u daarvoor't uiterste mag verlangen. Moet verlangen. Inderdaad, dat is een nogal uniek standpunt vandaag de dag en daarom zal het niet meevallen een auto te vinden die kompleter is dan de Chevette. Wat betreft accessoires, uitvoering, kwaliteit en karakter. Vergelijkt u maar. Eigentijds. De Chevette heeft een uit gesproken modern uiterlijk, dat ook over een paar jaar nog bij-de-tijd zal zijn. De karrosserie is gestroomlijnd en strak als een sportcoupé. Vteel glas rondom, ver zonken koplampen, sportstuur, brede wielbasis, stoere radiaalbanden en een stoere spoiler. Sportief. De sportiviteit van de Chevette is niet louter uiterlijke schijn. Zijn solide 1256cc motor trekt u van nul naar honderd in 15.3 sekonden en zo verder tot ruim 145 echte kilometers per uur. Intussen zorgen schroefveren, stabilisa toren, een onafhankelijke vooiwielophanging en een starre achteras met geleide armen en Panhardstangen voor een stabiele wegligging. Zelfs in zeer scherpe bochten zal de Chevette niet ontsporen. Veilig. Een rappe auto stelt zware eisen. Daarom heeft de Chevette een gescheiden remcircuit met bekrachtiging. Grote schijven vóór en trommels achter. Een speciale druk- regelklep voorkomt remblokkering. Andere veiligheidsfeitendriepunts- veiligheidsgordels. telescopische stuurkolom. gecapitonneerd dashboard, robuuste kooi- konstruktie, geïsoleerde benzinetank. Luxe Komfort. Als eigenaar van een Chevette bezit uanatomisch gevormde, verstelbare voorstoelen. Een komfortabele driezitsachterbank. Tapijten op de vloer. Aehterruitveiwarming. Ruitesproeiere. Armsteunen aan de deuren. Vier alarm knipperlichten. Plus tal van andere nuttige en nodige accessoires die u elders duur moet bijbetalen. Ruimte. De Chevette is elegant uitgevoerd met een brede derde deur met hydraulische steunstangen. Daarachter vindt u een bagage ruimte van liefst 340 liter. En als u meer nodig heeft, klapt u een voudig de achterbank neer en u kunt 991 liter bagage kwijt. Moeiteloos, op een volmaakt vlakke laadvloer. Hebben we teveel gezegd Niet, want de Chevette is aantoonbaar de meest veelzijdige wagen in zijn klasse. Een ruime gezinswagen, een sportieve coupé en een handige estate voor hetzelfde geld. Als u dat eenmaal weet, is die 10.997 gulden ineens niet te veel. Om u in de gelegenheid te stellen deze veelzijdige wagen te bewonderen en te testen, houden wij een Vauxhall-voorjaarshow van donderdag 18 maart tot en met zaterdag 20 maart. Natuurlijk kunnen wij u onder het genot van een gezellig drankje ook alle bijzonderheden vertellen van de overige Vauxhall modellen. Bovendien zullen wij vrijblijvend de waarde (waar we het wel over eens worden) van uw huidige auto bepalen. Uw Vauxhall/Ranger/Bedford CF dealer: Wanneer li op «nzé show eqn,K niéuwe atifo koópr. krijgt ti'èéff&êf vérstralers. gemonteerd en wel. cadeau. Leiden, Vondellaan 80. tel. 071-769313 Katwijk, Ambachtsweg 1. tel. 01718-29203 Voorschoten,Julianalaan 46. tel. 01717-2236 Alphen a/d Rijn, Prins Hendrikstraat 41. tel. 01720-73904 Dagelijks van 09.00 tot 18.00 uur. Op koopavond bovendien tot 21.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18