Orkest BONAPARTE THERMO-FOAM ISOLATIE B.V. RARiTEITEHCflNCEiïï W iewesfteiytc Wïtteveen en de andere jeanslook. Omdat smaken verschillen. Openingsexpositie Bakker's Automobielbedrijf bv denim doorknoopjurk met een binnenzak Apart zijn ook de raglan mouwen. Halflang met epauletten om de omslagen. 4 Natuurlijk indigo. Maten 36 tlm 42 r CITROEN Laat u vrijblijvend inlichten tegen die ver slindende verwarmingskosten of offerte maken met 33 1/3% subsidie. Voor inlichtingen: Postbus 25, Voorschoten telefoon 071-763047. Horaca Organisatiebureau Verhage vraagt met spoed voor het Golden Service-team SERVEERSTERS (evt. part-time) ollicitaties na telefonische afspraak 071-143760. Het Gewestelijk Orkest weet niet van ophouden: nauwelijks hebben onze 37 muziekmannen het jaar geopend met een daverende ballet-show of ze ontpoppen zich als gretige verzamelaars én verkopers van muzikaal curiosa... Zij zullen op het komende concert uw nieuwsgierigheid danig op de proef stellen, want het programma biedt geen enkel aanknopingspunt. De enige voorwaarde, die wij gesteld hebben, is: hoe curieuzer, hoe liever. Natuurlijk zijn er altijd mensen, die alles van te voren willen weten. Welnu, we stallen een paar rariteiten voor u uit. Wat dacht u van: de Italiaanse Liefdesdrank van Wagner, de twee katten van Rossini, de bril van Satie, de tuinslang van Mozart, de vogeltjes van Respighi, de blaas-piano van Albeniz en een overzicht van de uitspattingen van de heer Glazunov? Op deze vreemde en onvoorspelbare avond zullen een aantal bekwame gidsen u de weg wijzen: de sopranen Marilyn Tyler en Mabelle Romero-Sangalli, "terzijde" gestaan door de mimespelers Lida Engelsman en Koos Elfering en de hoornist Jan Verhagen. De leiding is in handen van dirigent Frits Kox. de presentatie in handen van Bert van Mourik. U komt toch? Donderdag 18 maart 1976, 20.30 uur precies, Antoniuskerk, Churchill-laan, hoek Vijf Mei-laan, Leiden toegang gratis In samenwerking met de Cultui Culturele Raad Leiden Vlot voor t voorjaar. J Met een houtje-touwtje f sluiting op de hals en lekke1 korte mouwen. Een strik- ceintuur geeft de hoge taille 'n leuk accent. En de kleur móet vandaag wel indigo zijn. Maten 36 tlm 42 OfjZ4 net even anders Jas of jurk? Mag allebei. Zit allebei lekker makkelijk. En wordt extra gezellig door de sierstiksels op de borstzakjes, de strikcein- tuur en de schuine steek- zakken. Van denim geverfd in indigo. Maten 36 t/m 42 U komt toch ook kijken? Met de ingebruikneming van onze nieuwe showroom zijn we weer een stap dichter gekomen tot een algehele modernisering van ons bedrijf. Ter gelegenheid hiervan houden wij een aantal feestelijke exposities van alle Citroën-modellen 1976. U komt toch ook kijken? Want blijven kijken en vergelijken en daarmede op de hoogte blijven van wat vandaag wordt geboden, kan bepalend zijn voor het rijcomfort dat u morgen kiest. Hartelijk welkom op vrijdag 19 maart en op de zaterdagen 20 maart, 27 maart en 3 april van 9 tot 17 uur. Uw komst biedt u tevens de mogelijkheid om via Citroën's Voorjaarsactie '76 straks in mei een bezoek te brengen aan de Citroën fabriek in Bretagne. Autoshop Loop ook eens binnen in onze autoshop met allerhande accessoires tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Zijlsingel 36, Leiden 071-120342.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 12