administratief bestuursambtenaren Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden ^2^ PER soneel personeel perst I perso ervaren programmeur EEN MEDEWERKSTER MAGAZIJNBEDIENDE Klynveld Kraayenhof co gevorderde assistent-accountants PERSOI\IEELPERSONEa J personetlpffisONEEL peisoneel "irsone REKENCENTRUM NEDERLANDSE GROOTHANDEL RIMGS is een Stichting waaraan een groot aantal handelsbedrijven de informatieverwerking heeft toevertrouwd. Sinds kort beschik ken wij over een Siemens 4004-systeem met schijven, magneetbanden, 256 K-ge heugen en datatransmissiefaciliteiten. Wij zoeken daarom contact met een (mnl./vrl.) die na een opleidingsperiode zal worden ingezet bij de ontwikkeling van datatrans missieprojecten. Functie-eisen: middelbare schoolopleiding leeftijd tot ongeveer 30 jaar programmeerervaring Naast een goede salariëring kennen wij de volgende voorzieningen: 21 vakantie dagen, 7'/2% vakantietoeslag, pensioen verzekering, gratificatieregeling, vergoe ding van studie-, reis- en lunchkosten, ziektekostenverzekering en variabele werktijden. Bij gebleken geschiktheid zijn goede toe komstmogelijkheden aanwezig. Belangstellenden kunnen hun schrifte lijke sollicitatie richten aan de directeur van het Rekencentrum. SEINPOSTSTRAAT 70, DEN HAAG. Toekomstig adres Noordwijk. Voor informatie telefoon 070-572101 's avonds 01718-20797. F ELICIT AS B.V. (FELICITATIEDIENST, FAMILY WELCOME, SELECT LADIES) We hebben plaats voor s» in de leeftijd van 18 a 20 Jaar die bereid is met veel enthousiasme mee te werken in een team van Jonge onze afdeling drukwerkverzending. De arbeidsvoorwaarden zijn goed we vertellen daarover graag meer na ontvangst van een schriftelijke of telefoni sche sollicitatie. Ons tel. no. is 071-899210 (de heer Blokhuizen). Ons adres is: Splinteriaam 154, Leiderdorp. PERSONEELSADVERTENTIES worden het beste gelezen als ze op de spe ciale personeelspagina staan. Verschijnt: iedere zaterdag. Sluit: donderdag 12.00 uur. Koninklijk Instituut voor Taal-. Land- en Volkenkunde GEVRAAGD: VOOR: 1. het halen en brengen van boeken uit en naar de magazijnen; 2. bijkomende werkzaamheden. Salaris volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Maximaal f 1.800,per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Bibliothecaris van het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volken kunde, Stationsplein 10, Leiden. DATISNOUM.M'N nENbEZi*iOP£RTJE. GE3-UKKIGi£>Aï-£>|E GoEbG&ezeN ACCOUNTANTS Op ons kantoor In 'sj-Gravenhage Is plaats voor die in een internationaal georiënteerde accountants praktijk veelzijdige ervaring willen opdoen. Onze gedachten gaan uit naar assistenten die: - het propaedeuse-gedeelte van het NIvRA hebben afgerond, dan wel in het bezit zijn van het diploma SPD 1 - enige jaren controle-ervaring hebben opgedaan op een accountantskantoor of in het bedrijfsleven. Wij bieden hen: - gevarieerd werk in verschillende bedrijven - mogelijkheid tot uitzending naar het buitenland - een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden met onder meer volledige vergoeding van.de les- en examengelden, een forensenreiskostenvergoeding en een gunstige gratificatieregeling. Wij nodigen geïnteresseerden gaarne uit voor een oriënterend gesprek. U kunt zich daartoe schriftelijk of telefonisch wenden tot de heer W. J. Rijnsburger, van Stolkweg 23, Den Haag, telefoon 070 - 51 23 31. Deventer Dordrecht Eindhoven 's-Gravenhage Groningen Haarlem Maastricht Middelburg Rotterdam Utrecht Zwolle Barcelona Brussel Madrid Milaan Parijs Zug Bogoté Buenos Aires Caracas Curagao Jakart ribo Quito Rio de Janeiro Salvador Sao Paulo. Heerlen Hengelo Düsseldorf Hamburg Montevideo New Yor Afhankelijk van de afdeling waar men geplaatst wordt, zal men worden belast met het uit voeren van regelingen en voorschriften op het gebied van het onderwijs en/of aangelegen heden van financiële aard. Vereist: diploma HBS, MMS, HAVO, MEAO, MMO of hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2235,- per maand. Mede om de algemene inzetbaarheid te bevorderen bestaat de mogelijkheid om na enkele jaren naar een andere afdeling over geplaatst te worden. Het salaris kan dan oplopen tot max. f2471,- per maand. Bovengenoemde salarisbedragen dienen te worden vermeerderd met een toeslag van 4,5% (voor meerderjarigen minimaal f 66,-). Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-3325/1158 (in linkerboven hoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 te 's-Gravenhage. Het salaris is exclusief 7,8% vakantie-uitkering. Secretaresse vac. nr. 078.10.A.10.LD Taak: het gereedmaken van te vertalen onderwijsprogramma's Lb.v. het projekt „ontwikkeling van een onderwijsprogramma oncologie", alsmede het voeren van het secretariaat Verlangd: - tenminste HAVO- niveau, ruime ervaring in zelf standige functies; kennis van medische terminologie en behoorlijke beheersing van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Salaris max. 1925 bruto per maand. Het project vindt plaats middels een subsidie van het Koningin Wilhelmina Fonds. Leids universitair kankercentrum fysiologie Analist (e) vac. nr. 078.65.A.10.LD Taak: het verrichten van bepalingen in het kader van een onderzoek naar de relatie tussen virussen en kanker bij de mens. Verlangd: H.B.O.-A of B en biochemische belangstelling. Salaris max. 2336 bruto per maand. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Dr. S. O. Warnaar. tel. 071 - 14 83 33 toestel 6122. Het onderzoek vindt plaats middels een subsidie van het Koningin Wilhelmina Fonds. Leids universitair kankercentrum dermatologie Analist (e) vac. nr. 078.66.A.10.LD Taak: verrichten van kwantitatief cytochemisch onderzoek (CNA cytofotometrie) bij de vroegtijdige diagnostiek van kwaadaardige huidaandoeningen: betrokken worden bij het ontwikkelen van andere kleurtechnieken en bij het fundamentele onderzoek bij deze ziekte. Verlangd: biochemisch of medisch analist(e) met belangstelling voor analytische technieken. Salaris max. 2336 bruto per maand. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Dr. W. A. van Vloten, tel. 071 - 14 72 22 tst. 2460/2630. Het onderzoek vindt plaats middels een subsidie van het Koningin Wilhelmina Fonds. Typiste/ administratief medewerkster (part-time voor de ochtenduren) vac. nr. 320.07.A.10.LD Deze functie, die rechtstreeks valt onder verantwoordelijkheid van de manager van de afdeling,'is bestemd voor het verlenen van assistentie bij diverse werkzaam heden van de afdeling zoals: het verrichten van typewerkzaamheden (hoofdzakelijk medische brieven van concept en band, zowel in het Nederlands als in het Engels); het verlenen van administratieve assistentie aan de secretariaten van de subafdelingen (o.a. archivering en administratieve verwerking van onderzoekresultaten). Verlangd: opleiding op MAVO- niveau, type-diploma: ervaring in het typen van brieven met medische terminologie (Nederlands en Engels). Salaris max. 905 bruto per maand (20 uur per week). Klinische neurofysiologie (eventueel leerling EEG-Laborante) In verband met uitbreiding van de werkzaamheden verband houdende met samenwerking tussen het Academisch Ziekenhuis en het Diaconessen Ziekenhuis Leiden, kan op korte termijn worden geplaatst een EEG-Laborante vac. nr. 520.74.A.I0.LD Taak: ontvangen van de patiënten; opnemen van de E.E.G. onder de vastgestelde voorschriften: deel nemen aan de patiëntenbespreking i.v.m. beoordeling van de curves. Verlangd: diploma E.E.G.- Laborante A of B. Salaris max. ƒ2102 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door dr. H. A. C. Kamphuisen, hoofd van de afdeling, tel. 071 -147222 toestel 2138. Kok/ chef de partie dienst voeding en le centrale keuken vac. nr. 020.22jA.10.LD Taak: medewerken aan het bereiden van maaltijden voor patiënten en personeel en aan bijzondere taken (koude buffetten e.d.). Gewerkt wordt met een centraal voedselverdeelsysteem. Verlangd: diploma diëetkok of hiervoor studerend. Salaris max. 1809 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Voor het werken op onregelmatige uren wordt extra vergoeding toegekend. Commerciële dienst Administratief assistente inkoopafdeling vac. nr. 909.07jA.10.LD Taak: gereedmaken van de orders aan de hand van door de inkopers verstrekte gegevens en verdere afhandeling daarvan; bijhouden van leveranciersbestand en enkele opbergsystemen; invoeren van gegevens via de terminal; bij afwezigheid van de secretaresse overnemen van een aantal taken. Verlangd: HAVO-diploma of MEAO, typediploma. Leeftijd ongeveer 20 jaar. Salaris max. 1809 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig tot max. 1925 bruto per maand. Op deze afdeling waar gewerkt wordt met teamverpleging kunnen geplaatst worden Verpleegkundigen vac. nr. 333.53.A.10.LD De mogelijkheid bestaat dat men na een in werkperiode als team lei der(ster) kan gaan fungeren* Er zijn twee teams. Verlangd: diploma Zieken verpleging-A, zo mogelijk ervaring met teamverpleging. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. S. Vilbach. Coördinerend Hoofd Verpleegkundige, tel. 071 -14 72 22 tst. 2249. Op deze afdeling waar gewerkt wordt met teamverpleging kunnen geplaatst worden Verpleegkundigen vac. nr. 583.53.A.10.LD De afdeling heeft een totaal van 63 bedden verdeeld over de units: vrouwen, kinderen en klasse. Verlangd: diploma Ziekenverpleging-A. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Medewerker produktie afdeling I^'^nndige vac. nr. 080.35.A. 10.LD Taak: assisteren bij de produktie van vloeistoffen en andere farmaceutische produkten: bedienen en eerste onderhoud van apparatuur verrichten van algemene werkzaamheden in opdracht van de bedrijfsleider. Verlangd: opleiding L.T.S.-werk- tuigbouw of technische ervaring. Salaris max. 1809 bruto per maand. vac. nr. 651.53.A.10.LD De verpleegkundige zal speciaal belast worden met de verpleging op de Isolettezaal waar veel moderne bewakingsapparatuur gehanteerd wordt. Salaris max. 2102 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. C. M. Paul, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, teL 071 -14 7222 toestel 286a U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring* Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 23