de rijksoverheid vraagt lo Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden PER persi soneel PI PERSONEEL perso iergne REPRESENTATIEVE GEHUWDE DAMES KANTOOR ASSISTENTE Electro-technisch buro GERJOMA B.V. De Stichting Gem i va EEN NAAISTER ADMINISTRATIEVE KRACHT full-time personeel PERSONEEL personeel Proficital Felicitatie Service vraagt in de stad Leiden voor de verkoop aan winkeliers, periode febr., mrt., april, werktijden naar keuze. Sollicitaties met recente pasfoto's te zendien aan afd. personeelszaken PROFICITAL FELICITATIE SER VICE B.V., Wilhelminapark 115, Tilburg. WIJ VRAGEN: o spoedig mogelijk In bezit var vaardigheid vereist. Goede salariëring. Uw schriftelijke/mondelinge sollicitaties te richten die zich bezighoudt met de verzorging, verpleging, opvoe ding en behandeling van geestelijk gehandicapten, vraagt voor HUIZE „DE WEIPOORT", Vrouwenweg 1 te Leiden (eventueel part-time) Zij zal het voorkomende herstelwerk dienen te ver richten en incidenteel het maken van nieuwe kle ding. Gedacht wordt aan een vrouw met enige ervaring •in naaiwerk. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen by het hoofd van de huishouding MeJ. M. May, telefoon 01715—1841. Sollicitaties aan de Directrice van Huize "De Weipoort", Vrouwenweg 1, Leiden. De Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Duinstreek" zoekt ter versterking /an het huidige administratie-team bestaande uit een administrateur en twee assistentes, waar van één part-time een Het Praktijkdiploma Boekhouden met enige ervaring of een MEAO-opleiding achten wij hiervoor noodzakelijk. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de COAM- regeling. Het salaris loopt, afhankelijk van leeftijd en opledding van f 1.537,96 tot f 2.153,78 per maand. Sollicitaties kunt U richten aan de direkteur J. P. van Eijsden en de Stichting is gevestigd te Katwijk, Rijnstraat |20. financieel medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Politie, Bureau Administratieve en Financiële Zaken De sectie Financiële Zaken is o.m. belast met uitvoering van de vergoedingsregeling terzake van de gemeentelijke politiekosten. Taak: behandelen van aanvragen om buitenge wone uitkeringen voor het bouwen, verbouwen en uitbreiden van politiebureaus e.d. onderhou den van contacten, zowel mondeling als schrif telijk, met gemeentebesturen en andere over heidsinstanties. Vereist: tenminste diploma MAVO/MEAO of hier mee vergelijkbare opleiding; verdere studie op financieel terrein. Ervarjng op het gebied van de overheidsfinanciën en enige kennis van bouw zaken strekken tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2825,- per maand. medewerker geschiedkundig bureau (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen tb.v. het Bureau der Rijkscommissie Vaderlandse Geschiedenis Het Bureau houdt zich o.m. bezig met het voor bereiden van historische bronnenpublikaties, d.w.z. de wetenschappelijke uitgave in boekvorm van verzamelingen archiefstukken (brieven, ver slagen, oorkonden e.a. documenten) m.b.t. een verscheidenheid van onderwerpen uit de Neder landse Geschiedenis. Taak: lezen en uittypen van teksten van histori sche documenten die in oud handschrift en in oude taalvormen (Nederlands, Frans, Duits) zijn geschreven en die in bronnenpublikaties worden uitgegeven. Opleiding in het transcriberen van oud schrift vindt plaats tijdens de inwerkperiode. Voorts enige administratieve assistentie t.b.v. de wetenschappelijke medewerkers. Het Bureau telt vier medewerksters die met deze taken belast zij a Vereist: diploma VWO (met geschiedenis, Frans, Duits). Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding, max. f2011,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. medewerker bureau financiële zaken voor het Ministerie van Financiën tb.v. het Waarborgfonds Motorverkeer Taak: boekhoudkundige werkzaamheden alsmede leiding geven aan diverse werkzaamheden op boekhoudkundig terrein. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2235.- per maand. Bij bereidheid tot behalen van het diploma MBA bestaat de mogelijkheid na 2 jaar de huidige chef op te volgen. Bij opvolging max. te bereiken salaris f 2825,- per maand. secretaris (mnlArl.) vac. nr. 6-383311158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne tb.v. Werkgroepen voor het project studietoetsen voor de opleiding van ziekenverzorg(st)er (het project zal ongeveer 3 jaar duren) Taak: voorbereiden, verslaan en afwerken van vergaderingen - van werkgroepen van de stuur groep - die op verschillende plaatsen in het land worden gehouden; coördineren van de werk groepen; verzorgen van correspondentie en documentatie; samenstellen van publicaties en verzorgen van de lay-out; organiseren van bijeenkomsten t.b.v. de werkgroepen (b.v. cursusdagen studietoetsen); administratieve werkzaamheden. Vereist: tenminste diploma HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Redactionele of secreta riële ervaring. Standplaats: Leidschendam. i leeftijd en ervaring, max. Bovengenoemde salarisbedragen dienen te worden vermeerderd met een toeslag van 4,5'/* (voor meerderjarigen minimaal f 66,-). De salarissen zijn exclusief 7,8°/« vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Centraal klinisch bacteriologisch parasitologisch laboratorium Analist (e) vac.nr. 150.65.A.08.LD Aan het laboratorium is een streek- laboratorium en een parasitologische afdeling verbonden. Geboden wordt een prettige, afwisselende doch drukke werkkring. Zij die zich in de parasitologie wensen te bekwamen kunnen hier voor een cursus volgen. De mogelijkheid tot grensverleggend onderzoek is aanwezig. Verlangd: diploma analist, bacteriologische richting of diploma analist met ervaring op een bacteriologisch laboratorium. Salaris max. 2336 bruto per maand. Voor onregelmatige diensten geldt een gunstige compensatieregeling. Analist (e) vac.nr. 130.65. A.08.LD Taak: het verrichten van klinisch- chemische analyses en verder voor komende werkzaamheden tb.v. patiënten. Verlangd: diploma analist (medisch of chemische richting). Salaris max. 2336 bruto per maand. Gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten. Secretaresse hoogleraar vac.nr. 490.10.A.08.LD Taak: het verrichten van alle secretariële werkzaamheden tb.v. de hoogleraar neurologie. Verlangd: diploma V.W.O. (of hiermee vergelijkbaar). Beheersing van de Engelse en Franse taal in woord en geschrift Goed organi satievermogen en goede contactuele eigenschappen. Leeftijd omstreeks 30 jaar. Salaris max. 2336 bruto per maand. Hoofdafdeling inwendige genees kunde afdeling beheer en administratie Secretaresse afdelingsdirecteur vac.nr. 16024.R.08.LD Taak: het regelen van afspraken, bijhouden van de agenda, ontvangen van bezoekers, notuleren van ver gaderingen; voeren van correspondentie, verzorging van bijbehorend archief. Verlangd: middelbare school opleiding en secretaresse-opleiding. Enige jaren ervaring en represen tatief optreden. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Dermatologie (werkgroep fotochemotherapie) Dokters-assistente vac.nr. 561.72. A.08.LD Taak: het uitvoeren van licht behandelingen met langgolvig ultraviolet licht bij psoriasispatiënten die tevoren 8-methoxypsoraleen hebben gekregen; het maken en plannen van afspraken; het administratief bijhouden van behandelingsgegevens en het deel nemen aan werkgroepbesprekingen. Ervaring in zelfstandig werken en in de omgang met patiënten is gewenst. Leeftijd bij voorkeur 25 jaar of ouder. Salaris max. 1809 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Technische dienst Beheerder tekenarchief vac.nr. 010.29.A.08.LD Taak: het beheren van het teke ningen-archief en de technische documentatie; het maken van lichtdrukken; het beheren van de tekenmaterialen; het bijwerken van revisietekeningen. Verlangd: diploma L.T.S. Leeftijd omstreeks 25 jaar. Salaris max. 1809 bruto per maand* Promotiemogelijkheden zijn in de toekomst niet uitgesloten. Obstetrie Op deze afdeling bestaande uit Verloskunde en Verloskamers (de Verloskamers zijn sinds kort geheel verbouwd) ontstaat op korte termijn een vacature voor een Verloskundige vac.nr. 643.52.A.08.LD Hoofdtaak: - het begeleiden van co-assistenten bij het leiden van fysiologische baringen; - het verlenen van assistentie bij pathologische baringen. Verlangd: diploma Verloskundige. Goed in teamverband kunnen werken. Salaris max. 2336 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mw. Zr. C. M. Paul, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, tel 071 - 14 72 22, tst. 2860. Afdeling verloskunde en gynaecologie Op deze afdeling komt binnenkort de functie vrij van Nachthoofd vac.nr. 653.51.A.08.LD De aan te trekken functionaris zal worden belast met de verpleeg kundige verantwoordelijkheid voor de patiënten. Tevens zal zij tijdens de nachtdienst verantwoordelijk zijn t.a.v. de supervisie over - en eventueel bege leiding van de leerling-verpleeg kundigen. De voorkeur gaat uit naar diegenen die fulltime wensen te werken. Part-time is in principe echter ook mogelijk. Verlangd: diploma Ziekenverple- ging-A, gynaecologische - en/of verloskundige ervaring. Salaris bij full time dienst max. 2336 bruto per maand, excl. de toeslag voor onregelmatige diensten. Tevens is op deze afdeling plaatsing mogelijk voor een Vast avondhoofd ▼ac.nr. 643.51. A.08.LD De diensttijd loopt van 14.30 uur tot 23.00 uur. Part-time (diensttijd van 16.00 tot 23.00 uur) is in principe ook mogelijk. Verlangd: diploma Ziekenverple ging-A, gynaecologische - en/of verloskundige ervaring. Salaris bij full-time dienst max. 2336 bruto per maand; excl. de toeslag voor onregelmatige diensten. Informatie over deze functies wordt gaarne verstrekt door Mw. Zr. C. M. Paul, Coördinerend Hoofd Verpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, tst 2860. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden (betr. vacature R) aan de afdeling Werving en Selectie RUL, Stationsweg 46, Leiden, en (betr. vacature A) aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. Het Sociaal Fonds Bouwnijverheid te Amsterdam, belast met de uitvoering van diverse sociale verzekeringswetten en voor zieningen t.b.v. de bouwnijverheid, vraagt op korte termijn voor haar medische vestiging te Leiden een assistente voor de verzekerings- geneeskundige Haar werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het ontvangen en te woord staan van verzekerden, verwerken van gegevens va het spreekuur van de verzekeringsgenees- kundige en het verrichten van type- werkzaamheden. Voor deze funktie vragen wij een enthousiast medewerkster met MULO/MAVO opleiding e1 type-vaardigheid. Leeftijd minimaal 20 jaar. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden verbonden zijn. Sollicitatiebrieven kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken van het Sociaal Fonds Bouwnijverheid. Sociaal Fonds Bouwnijverheid Postbus 637 - Basisweg 10 AMSTERDAM - Sloterdijk Tel. 020 - 583 33 05 Parlevliet en Van der Plas B.V. REDERIJSTRAAT 15 KATWIJK AAN ZEE i vraagt voor directe indiensttreding: adm. medewerker/ster van plm. 17 jaar. Vereisten: type-diploma, Mavo of daarmee gelijk te stellen opleiding strekt tot aanbeve* ling. Geboden: goede salariëring, prettige werk kring en grote variatie in de werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne verwacht op bovengenoemd adres. Gevraagd: CHAUFFEUR (groot rijbewijs) voor bestelwerk in de Randstad Aanmelden: H. Ligtermoet TELEFOON 020—IIII2I.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16