Winst en verlies Zijl/LGB in dubbelprogramma Goede generaledames Mercasol LZ'86 passeert UZSC Duidelijke zege voor dames van Gemini/K STEEKERS: 2DE EN 3DE Gerard v. d. Ham vooraan in de Baarnse Domeincross Kostbare blunder Philidor MAANDAG 9 FEBRUARI 1976 LEIDEN - De Zijl/LGB heeft aan het eerste dubbelprogramma in de wa- terpolocompetitie twee punten overgehouden. Zaterdagavond verloren de Leidenaars de thuiswedstrijd tegen Zwemlust den Hommel met 7-9. Giste ravond volgde de revanche van De Zijl/LGB in Utrecht waar met 4-3 werd gewonnen. Eersteklasse LZ'86 benutte het weekeinde om UZSC op de ranglijst te passeren door die ploeg tweemaal te verslaan: thuis met 6-4 en uit met 3-4. De Leidenaars staan nu zelfs op de gedeelde tweede plaats. Duel om de bal tussen Rob Schouten van De Zijl/LGB wit 8) en Hoepelman i zwart). Rechts kijken Glijn (7) en Leo Onderwater toe. i Zwemlust /Den Hommel (10 Vrij spel LEIDEN - Gemmi/Kangeroes' eer ste herenteam kampt nog steeds met blessures. In het volleybalduel tegen WC/Excellent ,kon Piet Pij- nakken nog maar op'halve kracht meedoen en dat gebeurde pas in de derde set. Tot dat moment had Pe ter Bakker als spelverdeler in zijn eentje de aanval bediend. Die aan val liet het, zijn vele goede werk ten spijt, echter helemaal afweten. Piet Pijnakken wist later eveneens geen vaart in de ploeg te brengen. Het was en bleef van Gemini/Kangeroes-zijde een ma tige Vertoning, die een kansloze 0-3 nederlaag opleverde: 13-15, 10-15 en 8-15. In de regio tweede divisie wisten de dames van Gemim/Kangeroes en Groen Stereo Centrum de volle winst te boeken. Gemini/Kange- roes diende tegen degradatie kandidate AMVJ/GVC weliswaar de derde set in te leveren, 15-17, maar in de overige sets domineer den de Voorschotense dames zeer nadrukkelijk: 15-11, 15-12 en 15-8. Overigehs kampen niet alleen de heren van Gemini/Kangeroes met blessures. De dames zijn vanaf de start van de tweede helft van de conipetitie niet meer in de basis opstelling binnen de lijnen geko men. Tegen het zwakke AMV J /G V C mocht J oyce Walraven uit het derde team als invalster aan treden. Ook al omdat de tegen standster technisch beneden de maat bleef vormde dat geen enkel probleem. Groen Stereo Centrum, dat een overwinning langzaamaan best kan gebruiken, had Purvo uit Purme- rend op bezoek in de sportzaal Op dreef in Leiderdorp. Groen Stereo Centrum stak in een glanzende vorm en liet er met de cijfers 15-7,15-9 en 15-7 geen twijfel over bestaan wie in dit treffen het sterkste was. Purvo werkte wel hard, maar de simpele, hoge aanval was voor het blok van Groen Stereo Centrum gemakkelijk af te stop pen. Het hogere tempo bij Groen Stereo Centrum daarentegen stelde de Purmerendse defensie telkens weer voor onoplosbare problemen. In Noordwijk kon de oude glorie van Amsterdam/Boemerang het stuk niet redden tegen een agres sief en in hoog tempo aanvallend Haak/NOVO, dat zich in de eerste set door het rommelig lijkende, maar slim uitgevoerde spelsysteem van Amsterdam/Boemerang we liswaar liet verrassen, 4-15. maar daarna de lakens uitdeelde: 15-12, 15-10 en 15-9. In de derde divisie gingen de heren van Haak/Novo met 0-3 tenonder tegen Roswell 3 m de slechtste wedstrijd van de Noordwijkers tot dusver in deze competitie: 10-15, 14-16 en 12-15. De passes waren onzuiver, de aan val bleef forceren ook als de kansen op een doeltreffende klap minimaal waren en Roswell incasseerde de cadeautjes dankbaar. De heren van Gemini/Kangeroes 2 maakten geen fout en handhaafden zich via een afgetekende 3-1 zege (15-4, 14-16, 15-7 en 15-7) op Ad- vendo zonder moeite op de eerste plaats van de ranglijst. Vooral de fensief lieten de Voorschotense re serves sterk spel zien. Met name Pieter Bas van Duyvenbode was met vrijwel ieder blok dat hij uit voerde Voor De Zyl/LGB is de 7-9 neder laag, die zaterdag tegen Zwem- lust/Den Hommel werd geleden toch wel teleurstellend te noemen. In de afgelopen jaren is De Zijl/LGB thuis wat sterker geweest dan de Utrechters, terwijl de Lei denaars er nu, vooral in de eerste helft van het duel, nauwelijks aan te pas kwamen. De wedstrijd op zich was overigens aantrekkelijk ge noeg, want er werd veel gezwom men en het spel golfde voortdurend op en neer. De Leidenaars konden, hoewel ze vaak in balbezit waren, in de aanval weer geen vuist maken, en ze kregen bovendien, doordat ze verdedigend niet al te geconcen treerd speelden, te veel goals om hun oren. Zwemlust/Den Hommel nam al snel een 0-1 voorsprong door een goal van Drenth. Leo Onderwater scoorde vanaf de twee-meterlijn wel tegen, maar miste even later de kans om zijn ploeg aan de leiding te brengen door het falen by het ne men van een strafworp. De gasten sloten mede daardoor de eerste pe riode af met een voorsprong van 1-3, bereikt door doelpunten van Hoepelman en Aantjes. De Utrech ters liepen in het tweede speldeel nog verder uit door Aantjes (man meer) en Hoepelman (strafworp). Bij een numerieke meerderheid voor De Zyl/LGB scoorde Peter Wolters tegen, waardoor de stand op 2-5 kwam. Harm Drenth liet met een fraai schot de bal voor de zesde maal achter Theo Uittenhout belanden. Pas daarna kwamen de roodwitten door wat konsekwenter uitverde digen terug. Albert Spijker en Frits Welling brachten 4-6 op het scorebord. In het laatste speldeel kreeg de thui sploeg zelfs nog een kans om de stand in evenwicht te brengen, want nadat Albert Spijker 5-6 had ingeschoten werd er een Utrechter voor één minuut naar de kant ge stuurd. Ondanks de numerieke minderheid slaagde Zwemlust er echter in te scoren. 5-7. Daarna liep de score via 5-8,6-8,6-9 op tot de 7-9 einstand. Voor Zwemlust werden de laatste twee goals gemaakt door Joop Glyn en Theo Stokman. Frits Welling nam de beide Leidse tref fers voor zijn rekening. De Zijl/LGB maakte gisteren in Utrecht minder fouten in de verde diging en hield daardoor de score beperkt. Het scoreverloop van de uitwedstrijd tegen Zwemlust was: lste periode: 0-1 Albert Spijker, 1-1 Harm Drenth (strafworp); 2de pe riode: 1-2 Peter Wolters, 2-2 Andy Hoepelman (man minder!); 3de pe riode: 2-3 Frits Welling, 2-4 Rob Schouten; 4de periode. 3-4 Johan Aantjes. LZ'86 en UZSC speelden zaterdag in "De Does" een spannende wed strijd. die pas in het laatste kwart m het voordeel van LZ'86 werd be slist. Het eerste speldeel was duidelijk voor de Leidenaars. Zij zetten met overleg hun aanvallen op en kwa men verdedigend nauwelijks in moeilijkheden. Aad van Mil opende voor LZ'86 de score met een midvoor-doelpunt. Dezelfde speler zorgde even later voor 2-0 na een goede uitbraak van Joop Siera. UZSC kwam in de tweede periode sterk terug. Bij LZ'86 was om nogal onbegrijpelijke redenen Aad van Mil gewisseld en daardoor was het meeste gevaar uit de Leidse aanval len verdwenen. Ook in de defensie ging het nu minder goed. Dankzij uitstekend keepen van Erik de Vos bleef voor de thui sploeg de schade echter tot één doelpunt beperkt, bij een nume rieke meerderheid voor UZSC kreeg Heus een van de lat terug springende bal precies op de hand, waarna hij gemakkelijk kom sco ren (2-1). In het derde part kon LZ'86 de kleine voorsprong niet vasthouden; een schot van Hans van Viegen betekende de gelijk maker. Door een doelpunt van Aad van Mil tijdens een numerieke meerder heid kwam LZ'86 toch weer even aan de leiding (3-2). De Leidenaars kwamen daarna een strafminuut van Aad van Mil zonder kleer scheuren door. Toen de LZ-ploeg weer compleet was schoot Menno Weyers van af stand alsnog 3-3 in. Bijzonder on fortuinlijk was LZ'86-aanvoerder Jan Breedeveld, want by dat schot kwam hij met Weyers in botsing, waarna hij met een gebroken neus het water moest verlaten. LZ'86 opende het laatste speldeel sterk. Weliswaar leverde een straf minuut van UZ SC-aanvoerder Frans Heus geen doelpunt op, maar nauwelijks was Heus weer m het water of een afstandsschot van Joop Siera betekende 4-3 voor LZ. Kort daarna was de stryd beslist door een treffer van Jan de Graaf. Vyftig seconden voor tijd bracht Van Vliegen vanuit de hoek de Utrechters nog wel dichterbij, maar dankzy Aad van Mil finishte LZ'86 toch met twee punten verschil: 6-4 LZ'86 won gisteravond opnieuw van UZSC, maar gemakkelijk ging dat geenszins. Het scoreverloop: lste periode 1-0 Frans Heus (man meer), 1-1 Joop Siera (man meer), 1-2 Joop Siera; 2de periode: 2-2 Hans van Viegen; 3de periode: 2-3 Aad van Mil (man meer). 3-3 Lex van Loon (man meer); 4de periode 3-4 Fried Elzenga (strafworp). JACQUES DE GRAAF. Tennis - Tom Okker is in het toer nooi in Richmond in de halve finale uitgeschakeld door de Amerikaan Gottfried die met 6-1, 6-4 won. LEIDEN - De Noordwijker- houtse veldrijder Hans Steek ers is tijdens wedstrijden in Voorthuizen en Horst resp. op de tweede en derde plaats geëindigd. In beide wedstrijden ging de overwinning naar Ge rtie Wildeboer. In Voorthuizen won de prof uit Apeldoorn de rit over 24 kilometer in 1.04.45. Steekers had een achterstand van 2.15. min. Na hem finishten Herman Snoeyink, Max de Vries en Kees v. d. Wereld. Gis teren boekte Wildeboer in Horst (Limburg) zijn vijftigste over winning in zijn specialiteit In een wedstrijd over 21.5 kilome ter versloeg hij de nationale kampioen en plaatselijke favo riet Wil Brouwers met een mi nuut en vijf seconden. Hans Steekers moest 2.28 prijsgeven en eindigde als derde. Voor het Europees kam pioenschap cyclocross voor ju nioren op 7 maart in de Poolse stad Jelena Gora heeft de Ko ninklijke Nederlandse Wielre- nunie de volgende vier renners aangewezen. Jos Lammertink (Wierden), Berry Zoontjens (Tilburg). Martin van Dyk (So meren) en Peter Steyn (Wier den). Reserve is Herman Lam mertink (Wierden). P. Nieuwenhuis heeft zyn functie van hoofdbestuurslid en penningmeester van de Ko ninklijke Nederlandse Wielre- nunie neergelegd. Na een pe riode van zes jaar legt een goed uitoefenen van deze functie een te grote druk op zijn werk en gezin. In het kader van de wielercy- clus "Ahoy' op zondag" heeft Ron Smit in het Rotterdamse sportpaleis de titel veroverd in de strijd om het nationaal kam pioenschap klassements wed strijd over 28 kilometer. Ruim 2.000 toeschouwers zagen Smit in de slotfase een ronde voor sprong nemen. Tweede werd Ger Slot op een ronde. Wil de Vlam is gisteren als zesde geëindigd in de rit La Grande Motte-Besseges, on derdeel van de ster van Besse- ges, over 136 kilometer. De ster van Besseges bestaat uit een aantal ritten met aankomst plaats Besseges in het zuiden van Frankrijk en geldt als ope ning van het Franse wielersei- zoen. De ster van Besseges wordt morgen afgesloten. Het klassement wordt aangevoerd door de Fransman Labourdette. Gertie Wildeboer Harm Kuiper nog op dreef DEN HAAG. Harm Kuiper is het nog niet verleerd. De heersende wereldkampioen schaatsen legde zaterdag in Hollandseveld beslag op de Drentse langebaantitel door alle drie afstanden (500. 1500 en 5000 meter) te winnen. Tweede werd A. Ananias. Op een succesvol weekeinde kan ook Johnny Olof terugkijken. Za terdag werd hij in Amsterdam- Noord gewestelijk kortebaan- kampioen van Noord Holland- Utrecht. In drie finaleritten ver- slpeg bij Klaas Knaap uit Koog a.d. Zaan. Gisteren werd Olof winnaar van een kortebaanvyedstrijd in Ou derkerk a.d. Amstel voor Vrolijk uit AalsmeëT. In Warga heeft Jappie van Dijk gis teren' een 50-ronden-wedstrijd. ge wonnen. De schaatser uit Balk hield o.m. Jeen v.d. Berg, Anne Postmus, Jan v.d. Meulen en Johan Wardenier achter zich. LEIDEN - Gerard van de Ham, de lange afstand-loper van AV Hol land die zich de laatste maanden zo nadrukkelijk op de voorgrond plaatst, heeft gisteren ook weer een uitstekende prestatie geleverd. In de traditioneel sterk bezette Do meincross in Baarn behaalde de uit Zevenhoven afkomstige Van de Ham in de race over 11 kilometer bij de heren een zesde plaats. Met zyn tyd van 35 minuten 39 seconden kwam hij ruim anderhalve minuut tekort op winnaar Henk Mentinck uit Deventer, die 34.02,9 noteerde. Utrechtenaar Wink en oud- Leidenaar Robert Strik eindigden op de tweede en derde plaats. Nog enkele AV Holland-atleten verschenen in Baarn op de 11 km bij de heren aan de start en zij de den het niet slecht. Bert Paauw en Frans Kroone gaven elkaar weing toe, resp. 25ste en 26ste in 38 min. 50 Leids „Toureomité" gaat weer praten in Parijs LEIDEN - Het organisatie-comité, dat de start van de Tour naar Leiden wil halen, gaat weer met Felix Lévitan praten. Joop Riethoven, Bas Vonk en Cees Kouwenhoven worden op dinsdag 17 februari om 2.30 uur verwacht in het gebouw van het dagblad L'Equipe in Parijs. In een gesprek met Tour-directeur Lévitan, wil het drietal daar een optie zien te krijgen op de Tourstart in 1978, nadat eerdere pogingen om de wielerkaravaan in 1977 uit Leiden te laten vertrekken op het laatste moment waren afgeketst. sec. en 38 min. 51 sec.; Nico Volker werd 33ste in 39 30 en Jan van Vie gen 38ste in 40.08. Enkele Holland-junioren waren za terdag succesvol tijdens mdoor- wedstrijden in Utrecht A-junior Rudie Eveleens won de sprint by de jongens over 50m in 6.3 sec. ter wijl bij het verspringen, dat hem steeds beter afgaat, een sprong van 6.15 meter werd opgemeten. Daar mee werd hij tweede. Eveneens tweede plaatsen werden in de wacht gesleept door de meisjes Barry van Haarlem en Yolanda van Leeuwen. Barry van Haarlem werd tweede op de 50m meisjes A in 6.9 sec. terwijl Yolanda van Leeuwen dezelfde plaats op dezelfde afstand by de meisjes B behaalde in 7.0 sec. In de halve finales was ook zij tot een tijd van 6.9 sec. gekomen De vereniging De Bataven hield za terdag in de Leidse Hout de tweede wedstryd van de onderünge winter-competitie De winnende plaatsen werden behaald door He ren, 1500m: Ane van Tol; Jongens AB, 1500m: ex aequo Wybo Lelie veld en Koen Gijsberts; Jongens C, 1200m: Wim van Scheppingen; Jongens D, 900m: Sjors Hoog- eboom; Jongens pupillen, 900m: Remco Teegelaar: Dames, 1200m: JICorrie van de Meer; Meisjes AB, 1200m: Heieen Haverkort Meisjes C, 900m: Linda Krouwel; Meisjes D en pupillen, 900m: Mance Hunck LEIDEN. Het damesteam van Mer casol Leiden heeft zaterdagavond door een ruime overwinning op het Amsterdamse Racing Agon(69-44) de aanval op de bovenste plaatsen in de eerste divisie geopend. Ra cing Agon was voor Leiden de laat ste oefening voor de ontmoetingen van de komende weken, die beslis send zijn voor de promotie naar de eredivisie. De Leidse basketbal- sters spelen zaterdag namely k tegen koploopster Juventus en een week later tegen de nummer twee op de ranglyst, JRC Boxtel. De eer ste twee posities geven recht op promotie naar de hoogste afdeling en hoewel Juventus door een voor sprong van tien punten (maar twee duels meer gespeeld) vrijwel onbe reikbaar is voor Mercasol valt JRC nog onder de te kloppen tegen standsters, omdat de voorsprong van Boxtel herleid naar het aantal verlies wedstrijd en slechts twee punten bedraagt De ontmoeting met Agon was dan ook eigenlijk een "generale repeti tie" voor de komende topduels, die door Leiden niet verloren mogen worden. De krachtmeting met Agon zou een indicatie kunnen vormen van de mogelijkheden van de formatie van trainer-coach Van Mastrigt. Het spelverloop van de eerste helft gaf niet zo veel reden tot optimis me, de ruststand (29-26) was duide lijk tegen de veld verhoudingen in. De tweede helft verliep aanmerke lijk beter en schutters werk van Mieke Zandbergen(20 punten) en Annette Maasend 6 punten, maar ook een aantal missers) bracht Mercasol uiteindelijk de hoopge vende 69-44 zege. In de tweede divisie C verstevigden de heren van Lisse dankzij een knappe overwinning op Ariola<91- 83) hun positie in de middenmoot. De jongensjunioren van Mercasol i de regionale jeugd com petitie met speelsgemak van ROS Forcial 104-53). Beste spelers in dit overigens vrij matige duel waren Maassen en Baars. Peter de Bruin verving Eric Berendsen, die met de herenploeg meespeelde. De Leide naars hebben na dit weekeinde nog drie spelers in de selectiegroep van het Nederlands jeugdteam: Maas sen, Berendsen en Van Rooden. Walter Baars is deze week afgeval len In de ploeg van bondscoach Zweserijnen bevinden zich naast het duo Berendsen-Van Rooden nog twee eredivisiespelers: Geer- ten Ryks( Pioneer) en Bert Kragt- wyk(Delta Lloyd). De jeugd van Lu ba. d ie vorige week lange man Ket- l' lonk zag vertrek ken, trad met zeven spelers aan tegen AMVJ Rotterdam. Tot twee minuten voor het eindsignaal had Luba de leiding, toen wisten de Rotterdammers een 58-62 achter stand om te zetten in een 68-64 zege. Het meines team van Leiden speelde bijzonder ongeïnspireerd tegen het Zoetermeerse Zoebas. Desondanks kende Mercasol weinig problemen met Zoebas. dat by rust tegen een 23-17 achterstand aankeek Leiden's spel resulteerde tenslotte in een 46-32 overwinning. HANS JACOBS. fl^ Schaakcom petitie LEIDEN - Byna hadden de opti misten, die een zege voor het eerste schaakteam van Philidor/Leiden op Charlois hadden voorspeld, ge lijk gekregen. Bij de stand 4-4 had den de Leidenaars de wedstryd "in hun zak". Joop Piket stond geweldig, terwijl zyn broer Theo tegen Den Ouden ook lang niet gek stond. Toen Den Ouden een pion verloor, bood hij remise aan, hetgeen Theo weiger de. Twee zetten later blunderde Pi ket, hetgeen Philidor de overwin ning zal kosten. Beide partyen werden afgebroken en ter arbitrage opgestuurd. Joop staat nog steeds zeer goe, maar Theo's koning zit in een matnet en het is de vraag of hij nog kan ontsnappen. We verwach ten dan ook een 5-5 gelijkspel. Ondanks deze tegenvaller klom Philidor naar de vijfde plaats. Het passeerde BSG, dat met maar liefst 1-7 klop kreeg van Desisco/WGM. De andere kandidaat voor de titel in de hoofdklasse van de KNSB, Volmac/Rotterdam, nam een 5-3 voorsprong op Utrecht. In de on derste regionen was Eindhoven de grote winnaar Het versloeg Gro ningen met 21/2-51/2. Voor Gronin gen en het Haagse DD, dat door Philidor/Leewarden werd "inge blikt", begint het doek langzaam maar zeker te vallen. Philidor Leiden zette Charlois al snel op een achterstand. Na een snelle remise van De Graaff zorgde Den Broeder met een geslaagde koningsaanval voor 1/1-1/2. Bakker hield Charlois' kanon Van Wyger- den op remise Ook John van der Wiel vond een sluitende verdediging: 1 1/2-21/2. Henk van Maaren won op zijn be* kende rustige wyze: 1 1/2-31/2. Ad van den Berg had met een ingewik kelde combinatie een pion kunnen winnen. Ad zag het niet, maar hy zorgde wel voor een goede remise: 2-4. Toen ging het fout met Phili dor. Van Halderen had steeds iets beter spel, maar door een foutieve afwikkeling vond hy zyn Waterloo. Van Reek, die de hele partij minder heeft gestaan, kon het tenslotte met houden, zodat de voorlopige stand 4-4 werd. De persoonlijke scores zijn: Van Wygerden (Charlois)- Bakker (Phi lidor) 1/2-1/2; Kerkhoff- J. V.D. Wiel 1/2-1/2; Riksen- Van Maaren 0-1; Westerveld- A. v.d. Berg 1/2-1/2; Koevermans- De Graaff 1/2-1/2; Vosselman- J. Piket x-x; Kunnen- Van Reek 1-0; Den Ouden- Th. Pi ket x-x; Staal- Van Halderen 1-0; Van Wageningen- Den Broeder 0-1 LSG I sloeg de aanval van Dord recht op zijn koppositie in klasse II C resoluut af: 61/2-31/2. Charlois II, dat DSC klopte, is nu de enig over gebleven concurrent van LSG, want Overschie verloor van De Ba- LSG kwam goedkoop aan een voorsprong op Dordrecht. Bakker kreeg een toren cadeau. Voor de tydnoodfase kwam LSG op 3-1 via remises van Konings en Mieremet en een merkwaardige winstparty van Baart. Op een bepaald moment claimde de opponent van Baart een zet wegens "aanraken is zetten Hoewel de claim ten onrechte was, voerde Baart deze zet toch uit Hy had daarna moeten verliezen, maar zijn opponent blunderde. Sikkel, Kemperman en Wichers maakten hun tegenstanders in tijdnood fraai af. Hörchner kon hetzelfde doen, maar hy Liet de kans liggen. Wiebes redde zich met remise, maar Smout overzag mat in één zet Voorschoten I is door vier opeen volgende duels.te winnen als een raket omhooggeschoten: van de gedeelde laatste naar een gedeelde derde plaats. Zaterdag werd Goes het slachtoffer van Voorschoten: 61 2-1 1/2 Wouters, Thieme, Wise, Schuckink, Kool en Both wonnen briljant. Toen Van Schaik zijn party cadeau kreeg, was het pleit beslecht Gommers offerde tegen Bongers een dame tegen drie stukken, maar kwam niet verder dan remise. Jan sen scoorde Goelks' enig winstpunt door Huizer positioneel weg te spe len. In de beide hangstellingen hebben alle spelers winst geclaimd. Sluiter heeft een sterke vrijpion, maar staat twee pionnen achter, terwijl Bert Houweling een moei lijk te beoordelen stelling over hield Philidor II is koploper Amstelveen I in klasse IIB tot op een half puntje genaderd. Amstelveen krygt blyk- baar last van de zenuwen, want het kwam tegen Kyk Uit I niet verder dan 51/2-31/2. Philidor versloeg het zo sterk geachte VAS ASC' II met met minder dan 21/2-61 2 Alleen Cees Berg verloor. Van den Bosch, Barkema. Kohlbeck. Pols en Van der Meer wonnen vlotjes. Visser. Brmkers en Smit maakten remise. Van Loon staat in het afgebroken toreneindspel iets beter LSG II heeft het tegen titelkandi daat Desisco/WGM II niet kunnen redden, hoewel het wel kansen kreeg. Ton Timman en Borm waren zoals verwacht te sterk voor De Visser en Dobbelaar Ossewaarde, Van Rongen en Tonelaar wonnen gedicideerd, Noordyk en Van der Drift kwamen tot remise Geertsma en Verra hadden niet behoeven te verhezen, maar zy schoten beiden enorme bokken. Toen Jansen het slachtoffer werd van een matcom- binatie was de 4-6 nederlaag een

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 11