Veronica is terug tegen wil en dank (^^vandaag... Chris Hinze: begaafdmaar grillig artiest New Quintet in "De Spieghels ...en gisteren toegelicht Vijfentwintigste sportman van het jaar-verkiezing tbetrouwbare middel bij De Appel krijgt steun Z.-AFRIKA HEEFT OOK TELEVISIE RADIOPROGRAMMA DINSDAG 6 JANUARI 1976 RADIO - TV - KUNST PAGINA 5 HILVERSUM „Ik moet weer naar dat Veronica-tuig", zegt de ene technicus tegen de ander. Daarmee bescheiden illustre rend dat de jongste loot aan de Hilversumse omroepboom niet overal even geestdriftig is ontvangen. „Wat heeft Veronica nu nog toe te voegen aan ons bestel", vragen de grote omroep- componenten zich af. De Veronica Omroep Organisatie heeft daar wel een antwoord op: zij wil niet toevoegen, maar veran deren. En toch is ook het Veronica-team zelf nog niet erg en thousiast- Ex-manager de Beatles doodgeschoten LOS ANGELES, Californië Mal colm Evans, voormalig manager en „gorilla" van de voormalige Beatles, is in Los Angeles in Californië door de politie doodgeschoten omdat hij haar met een geweer bedreigde, zo heeft het korps gisteren meegedeeld. De politie vertelde dat de eigenaar van het huis waarin Evans woonde haar zondagavond had opgebeld met de mededeling dat de ex-manager van de Beatles zichzelf met een ge weer en pillen in zijn slaapkamer had opgesloten en met zelfmoord dreigde. De agenten die zich met gewald toe gang tot de kamer verschaften, wer den door Evans met geweer in de aanslag opgewacht. Zij schoten zes keer en doodden Evans. De 40-jaar geworden Evans was zo wel manager als lijfwacht van de Beatles op hun wereldreizen. Volgens de politie was hij al geruime tyd zonder werk. Voor de vijfentwintigste maal sportvrouw, sportploeg en sportstad kwamen later) wordt vanavond door de AVRO de sportman van het jaar gekozen. Dat wil zeggen: er wordt bekend gemaakt wie die sportman is, want d'e verkiezing heeft al plaats gevonden. Dat gebeurde door een college' van sportjournalisten, dat eerst een rijtje kandidaten opstelde en vervolgens tot de definitieve verkiezing overging. De kans is groot, dat DE sportman dezelfde is, die „het publiek" ook gekozen zou hebben en dan rijst de vraag waarom men om het helemaal zeker te weten, datzelfde publiek dan niet laat kiezen. Via het insturen van briefkaarten, of een bon in het programmablad, of zo. Het antwoord is vrij eenvoudig: sinds de 'eerste verkiezing <Abe Lenstra in '51), die inderdaad zo in z'n werk ging. heeft men nogal eens moeten constateren dat sommige sportlieden over uitgebreide en financieel redelijk draagkrachtige fanclubs bleken te beschikken. Zodat er met het versturen van e'en paar honderd briefkaarten met allemaal die ene naam erop kon worden bewerkstelligd dat de man zeer hoog op de ranglijst kwam. Die „fraude" heeft men sinds een jaar of wat ondervangen door de sportjournalis ten te latten kiezen. Of dat de Juiste vertegenwoordigers van het sportpu bliek zijn, zal vanavond blijken. "Ons enthousiasme wordt getemperd door de slechte zenduren, die we van de NOS hebben gekregen", zegt Lex Harding, programmaleider radio vun de VOO. „Mijn programma bijvoorbeeld zit vrijdags tegelijk met Toppop, en Tineke zit op een onwijs vroeg uur op zondag. Alleen Henk Terlingen zit met zijn Paul Meyer Show op maandagavond nog vrij gunstig."Nee: Lex, de man die jaren achtereen door de lezers van Muziek Expres werd uitgeroepen als discjoc- key nummer een, is een beetje gefrustreerd. „Vroeger had ik alleen al twintig uur radio per week vol te maken en nu dit Vrijdag, tijdens de eerste uitzending van de Aktuele Popinformatieshow op Hilversum III, brak toch ook bij Lex Harding een vleug enthousiasme door. Een microfoon is een microfoon en een programma een programma. Als je eenmaal bezig bent - omringd door oude en nieuwe collega's - vergeet je de zorgen. „Van mij mag de FM afgezet worden", riep hij„Veronica is middengolf". Nadat Lex het programma nog een keer op de band beluisterde en verzucht heeft: „Het was weer zoals vroeger", vertelt hij geestdriftiger dan tevoren over de drijfveren achter de VOO, die door de medewerkers nog steeds Radio Veronica genoemd wordt. „Wij willen binnen dit bestel een stimulerende taak vervullen. De omroep is te oppervlakkig: het moet teruggebracht worden naar waar het hoortde mensen. Radio en televisie zijn er niet om ideologieën of filosofieën uit te dragen". In de VOO-gedachte moeten de omroepen verdwijnen en zullen ze plaats moeten maken voor categora le zenders: een klassieke 24-uurs zender, een echte popzender, een familiale en een culturele zender. Met de twee categorale zenders Hilversum 3 en 4) die we al hebben is Lex allerminst tevreden. „Wat er bij Hilversum 3 ontbreekt is beleid. Er zijn best goeie dagen bij, maar het is te verward. Hilversum 4, de klassieke zender, zou 24 uur moeten uitzenden. En dan komt daar* nog bij dat. de omroepen hun „bood schapjes" ook nog op deze zenders kwijt willen". De VOO hoopt dat het verstand ooit eens in Hilversum zal zegevieren. „We willen daar dan wel bij zijn", onderstreept Lex Harding. Veronica is terug, maar sommigen zullen zich afvragen of dat wel nodig was. Vroegere en huidige (freelance) Veronica-presentatoren vullen op Hilversum 3 bij andere omroepen al een-zevende deel van de totale zendtijd. Dat is opgeteld een etmaal. Tellen we daar nog bij de uitzending van de Nederlandse (voormalige Veronica-) Top 40 en Tipparade en het eigen uur van de VOO, dan komen we op een totaal van dertig uren Veronica-op-drie. Dat is ongeveer evenveel zendtijd als bijvoorbeeld AVRO en VARA hebben. De Veronicanen, die gast vrijheid hebben gekregen bij andere omroepen, kunnen in die uren niet het Veronica-ideaal uitdragen. Daarom vindt de VOO het zelf wel nuttig dat ze er is. Woensdag 21 april begint de eerste televisie-avond van de VOO. Henk Terlingen, zal dan samen met Tineke Vos een magazine presente ren, met nieuws, actualiteiten, amusement en als rode draad goede muziek. VOO-Magazine wordt voor afgegaan door een comedy-serie - en gevolgd door harde aktie. Voorlopig krijgt Veronica een - en soms twee - avonden per maand. Wanneer de C-status zal zijn bereikt, naar men verwacht in oktober, gaat dat naar een avond per week. Na de eerste twee radioprogramma's kwamen er zo'n zeshonderd nieuwe leden in totaal bij, na de Popinformatieshow van vrijdag zevenhonderd. Wat die aanwaa betreft is Veronica optimis tisch. De medewerkers zijn ervan over tuigd dat Veronica het redt, maar dat zal bewezen moeten worden. Nog steeds geldt de slogan „Veronica blijftals u dat wilt", want wanneer Veronica op 1 Januari 1977 geen honderdduizend wettige leden heeft is het definitief afgelopen, ondanks een nieuw gebouw aan de Groest in Hilversum, een nieuw team, grootse plannen en een goedkoop omroepblad. 1976 is het jaar. waarin Veronica moet bewijzen van een onwettig kind een gewenst kind te worden. In de ogen van het publiek, althans. De grote omroepen, met uitzondering van de TROS, zullen Veronica - zeker met het ideaal, het door die omroepen angsvfLllig bewaakte, omroepbestel omver te werpen - nog lang als indringer beschouwen. Zeker als de VOO na het bereiken van de C-status. uurtjes van de omroepen gaat afknabbelen. JACQUES GELUK LEIDEN De Leidse Jazzsocdëteit De Twee Spieghels begint het nieuwe Jaar morgenavond met een concert van de New Quintet, een groep be staande uit twee Amerikanen en drie Nederlandse musici. Solisten in de New Quintet formatie zijn trompettist Frank Rosso, trom bonist John English en gitarist Joop Schol ten. Rosso en English zijn twee musici die in Nederland nog volslagen onbekend zijn. Maar in hun vader land hebben zij genoeg ervaring op gedaan om voor een uitstekend con cert te kunnen zorgen. Frank Rosso heeft in de Verenigde Staten gewerkt met diverse grote orkesten. Ook was hij vaak als sessiemuzikant in de pla- tenstudio's te vinden, waar hij of deel uitmaakte van een blazerssectie of als solist naar voren trad. Ook trombo nist John English heeft zijn sporen in de jazzmuziek ruimschoots ver diend. Gitarist Joop Scholten, vaak in één adem genoemd met Wim Overgaamv. heeft eigen formaties geleid, speelt regelmatig in allerlei grote telvisie- orkesten en is daarnaast in de pla- tenstudio zeer actief als begeleider. Slagwerker van de New Quintet is John Engels. John Engels heeft voor al naam gemaakt als drummer van het trio van pianist Louis van Dijk, met wie hij nu al weer ruim tien jaar samenspeelt. Maar ook in meer „Jazzy" formaties in John Engels al tijd een gedegen rytmische steunpi laar geweest. Bassist Henk Haverhoek is zo lang zamerhand een stamgast van De Twee Spieghels geworden. Onlangs was hij er nog te horen met de Ame rikaanse tenorsaxofonist Johnny Griffin. Henk Haverhoek, die zijn muzikale carrière als klarinettist be gon, is de vaste bassist van het kwar tet van pianist Rein de Graaff en saxofonist Dick Vennik. Ook speelde Haverhoek in ons land met talloze Amerikanen, zoals Dexter Gordon, George Coleman, Eddie Lockjaw Da vis en natuurlijk Ben Webster, die hy in De Twee Spieghels begeleidde tij dens het befaamde „Last Concert", dat Ben Webster in 1973 kort voor zijn overlijden gaf in Leiden. Het concert van New Quintet mor genavond in De Twee Spieghels be gint om negen uur. Jt De stichting Amsterdamse draadloze omroep „Stad radio Ajnsterdam" heeft gistermiddag haar eerste uitzending verzorgd. Als Nederlands nieuwste zendge machtigde mag radio Amsterdam van minister Van Doom (CRM) de komende tivee jaar op proef gedurende twee uren per dag uit zenden op de middengolf (240 me ter, 1250 khz). Radio Amsterdam is te ontvangen in Amsterdam en wijde omgeving. De uitzendingen van Amsterdams lokale omroep (met meer zend tijd dan VPRO en EO) vinden voorlopig plaats tussen vijf en zeven u. 's middags. De program makers, die tijdens de eerste uit zending hun plannen bekend maakten, overwegen de uitzen ding te splitsen in een ochtend en avondgedeelte. Zij proberen zoveel mogelijk het Amsterdamse publiek bij de vooral informatieve programma's te betrekken. Foto: De voorzitter van de stich ting Armand Sliepen, drukt op de knop, waarna de technicus de band kan starten. ADVERTENTIE DEN HAAG «ANP» De gemeente Den Haag zal de Toneelgroep „De Appel" voor het seizoen 1975/1976 een subsidie toekennen van 30 procent in het geraamde exploitatietekort. De gemeenteraad heeft gistermiddag be sloten hiervoor een bedrag van f 357.000 te bestemmen. Het rijk neemt het resterende deel van het exploitatietekort voor zijn rekening. De raad ging unaniem akkoord, nadat vertegenwoordigers van verschillende fracties de toneelgroep geprezen had den om haar kwaliteiten. De raad vond het goed dat da enkele jaren geloden als experiment begonnen groep nu met een jaarlijks terugke rende subsidie aan Den Haag wordt gebonden. De raad besloot ook de Haagse stich ting Bzztóh Theater die zich de laat ste tijd vooral op literair terrein be weegt. financieel te steunen. Reeds enkele malen heeft de stichting doel subsidies ontvangen, nu werd ruim 1118.000 beschikbaar gesteld. JOHANNESBURG (AP) Zuid-Afrika is gisteren officieel het televisie-tijdperk binnenge treden. De officiële uitzendingen be tekenden het einde van meer dan tien jaren verhitte debatten over de vraag o Zuid-Afrika al dan niet televisie moest invoe- De afgelopen zes maanden heeft de SABC-tv reeds proef- uitzendingen verzorgd. Er zijn tot nu toe ongeveer 250 000 tv- toestcllen verkocht. Naar schat ting een miljoen mensen zullen de eerste nationale uitzending hebben gevolgd. Maar voor het merendeel van de bevolking heeft de komst van de televisie geen verandering gebracht in hun leefpatroon. De meeste huizen in de stads wijken. thuislanden en lande lijke gebieden waar de Afrika nen wonen hebben geen elektri citeit. Verder kast een kleuren-tv ongeveer 1000 dollar, een bedrag dat de zwarte meerderheid van de bevolking nooit kan opbren gen. De uitzendingen vfjf uur per dag zijn gesplitst in En gelstalige en Zuidafrikaanse. Chris Hinze blijft een grillig musicus. Hij is de enige artiest, die ik ken die zijn hond meeneemt naar een con cert. Tijdens het concert laat de hond zich soms duidelijk horen, hetgeen weliswaar een komisch effect teweeg brengt, maar tegelijkertijd de concen tratie van de musici moet verstoren. Op 23 februari van het vorig Jaar speelde Chris Hinze met zijn ..Com bination" in de Leiderdorpse Dorps kerk en ik bediende mij destijds niet bepaald van superlatieven om dat concert te recenseren. Het bleek een moeilijk plaatsbare muziek, die slechts voor een vrij select publiek toegankelijk was. Chris Hinze noem de het gisteravond na de pauze zelf een „gemotiveerd publiek" toen hU het verschil in toeschouwersaantal vóór en nó de pauze bemerkte. Waar schijnlijk waren deze mensen voortij dig weggegaan, omdat Hinze gister avond weinig echt klassiek in zijn re pertoire deed. Zijn combinatie op stond uit Stephan Diez (gitaar), Ha- kln Emmanuel Thompson (drums), James Batton (piano/orgel) en Jonn Turner (bas). Chris Hinze zelf be speelde gisteravond verschillende fluiten. Voor de pauze viel in posi tieve zin op „Feelings", terwijl na de pauze, behalve het vrij gevoelige „Skyrider" ook nummers als „Camil- le'3 Dance", „Good Bye", ..From The Very Beginning" en de toegift „Sister Slick" Indruk maakten. Chris Hinze is zonder enige twijfel begaafd, maar lijkt vaak moeite te hebben die be gaafdheid in vertaalbare muziek om te zetten. Degenen, die na de pauze zijn gebleven hebben ongetwijfeld bij zonder van het optreden van Chris Hinze en zijn Combination-nieuwe stijl genoten. Zij die in de pauze weggingen hebben waarschijnlijk een genuanceerder beeld van dit concert Gitarist Stephan Diez, met wie ik na afloop van het concert nog even sprak zei in leder geval voor een pret tige zaal gespeeld te hebben. Men moet die uitspraak dan maar ais norm hanteren. Nieuw is overigens het nog min of meer vage voornemen van Chris Hinze en Louis van Dijk om binnenkort samen te gaan op*re- NEDERLAND I 18.15 Les Gammas, les 19 (herh.) (TELEAC) la.45 TV-informatie voor Spanjaarden (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Geheimen der zee, natuurfilmserie (AVRO) 19.55 25 x Sportman van het jaar (AVRO) 21.35 Journaal (NOS) 21.50 Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan, (slot (AVRO) 22.45 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Paulus de boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19 05 Dominic, jeugdserie (NCRV) 19.30 Tweekamp (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 20.25 Sam, tv-serie (NCRV) 21.20 Mini-voetbal-Show (NCRV) 22.10 Hier en Nu (NCRV) 22 50 Tot besluit (NCRV) 22.55 Journaal (NOS) Onlangs ontving Hans van Willi gen burg in zijn radioprogramma van twaalf tot twee 'n Jeugdige zan ger. De gast beantwoordde de vra gen van de presentator met enige branie, en toen zei Hans van Willi genburg Ineens heel kattig: "Waar om ben Je nu niet zo aardig meer als voor de uitzending?" Het kerel tje bleek niet adrem genoeg om de vraag pardoes terug te kaatsen. Jammer. Nu heeft Hans weer een tv-programma in rondje theater, gis teravond een tweede aflevering. De vorige keer had ik bedenkin gen, maar nu is het uit met de vriendelijkheden: het i6 een snert- programma. En dat komt door Hans van Willigenburg. Hij heeft de verkeerde mentali teit voor zo'n magazine, 'n Rondje theater informeert over toneel, caba ret, ballet, etc. De rode draad is een spel door twee theater-randfiguren. Tegen deze mensen ziet Hans van Willigenburg op. De babbeltjes met de ouvreuse uit Amsterdam en de grimeur uit Den Haag had hij duide lijk voorbereid. De vrouwelijke kan didaat ontschoot de verwachte ant woorden, en dan hielp Hans 'n hand je. Bij de sterren voelt de televisie- voorlichter van het theaterwe zen zich meer op zijn gemak. Hij drijft op zijn eigen beperkte opvat tingen. Aan de grimeur uit Den Haag en de ouvreuse uit Am sterdam vroeg hij: "Kent u elkaar uit het vak?" typerend. De Van Willigenburg-handicap functioneerde op volle toeren in een gesprek met 'n balletdanser en -dan seres. Steekwoorden: Nurejew, New York, kans van Je leven. "Hoe moet dat nu?", vraagt Hans van Willigen burg de danser, „mannen worden eerder dan vrouwen te oud voor het ballet". Zelfs de onnozelste kracht van Studio Sport vraagt het een voetballer niet meer: het antwoord luidt: "Dan ga ik coachen". Volgen de vraag: "Zo'n romantische pas de deux, kun Je dat ook dansen met iemand die Je niet uit kunt staan?" Wat een visie. En al die tijd zat tus sen het echtpaar in balletkostuum de pianiste. De microfoon ging steeds rakelings haar neus voorbij, maar haar werd niets gevraagd. Zij is tenslotte geen ster. Voor gewone mensen interesseert Hans zich niet, en de sterren benadert hij met zijn clichés, zijn waanideeën, zijn voor oordelen. Kritiekloos en ondoor dacht Kijk, als Aktua begint met Ad Hor vers die op het KNMI in De Bilt een we er deskundige over de storm gaat interviewen, dan is dat natuurlijk ook helemaal niets, dan hebben die slimmeriken van de TROS gewoon gedacht: "Wat beroert het volk? De storm? Dan moeten we iets over de storm hebben", maar er is tenmin ste een gedachte: de Aktua-verslag gever hamerde op een stormwaar- schuwingasysteem. Prima, prima, dan kunnen we allemaal tijdig on ze auto's midden op een heel groot leeg weiland (ver van bomen, dak pannen en overvliegende koeien) zetten. Aktua besteedde ook aandacht aan de politieke storm, die zo lang zamerhand de proporties van "een broekhoe6t" ("Simplistisch Verbond) heeft aangenomen. Hans Wie gel kwam de kleine man te gen Den Uyl verdedigen, als Ed van Thijn en André van der Louw er naast waren gaan zitten, ik zou wa rempel niet geweten hebben wie van de drie de echte socialist was. Maar Wiegels strijdvaardigheid kwam na Den Uyls verklaringen in het Jour naal, waarbij hij woorden als kin derbijslag en een getal als 24.000 niet in de mond nam. Broekhoest, zoals gezegd. Maar gelukkig: er was toch nog een prachtig, beeldschoon, heerlijk programma. Berend Boudewiin ont ving in zijn keuken de Engelse actri ce Susan Hampshire, Fleur in de Forsyte Sage en Glencora In de Pal- lisers. "Voor ren actrice ben ik aardig mezelf", sprak zij. Eerlijk, verstandig, mooi. Met aardige ge dachten over het vak: "Entertain ment kan een troost zijn voor som mige mensen, misschien is het niet zo'n egoïstische bezigheid als Je vaak denkt". BERT VAN DER VEER In „Geheimen der zee" vanavond op Nederland I komt Jacques Cousteau met zijn schip de „Calypso" in een sneeuw storm terecht. Drie dagen en nachten is men in het Zuidpool gebied aan de elementen overgeleverd. Voor wie dit avontuur te spannend vindt, is er op hetzelfde net om tien voor tien het slot te zien van Couperus' „Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan" Op Nederland 2 zet de NCRV haar serie Samvoort. Al is er wel wat veranderd sinds Sam de mijnen inging, de grauwe ontluistering van de Midlands is er nog steeds. Om een beetje bij te komen van alle ellende is er de mini-voetbal show vlak achter geplaatst. den. Iedereen deed daar vrjj geheim zinnig over, zodat de veronderstelling gewettigd lijkt, dat er reeds verge vorderde plannen ln die richting be- A. C. KOEKEBAKKER JR. KRO IN EEN NIEUW HUIS gymnastiek. 7.20 (S) In de Roode Nieuws). 9.35 nden. 9.40 B.30 Nieuws. 18.4 veatisten. NOS: 19.15 00 Zevendedagsad- "3 Accoord, kroniek muziekbeoefening. Promenade Orkest. 20 30 (S) Her- sengymnostiek. 20.55 (S) De Derde Ka mer. programma over landspolltlek en randgebeuren. 21.25 (S) Paul Vlaan- het Margot-mys spel. 22.05 (S) Koepelsafé. 22 30 Nws. 22.40 Radiojournaal. 23 00 (S) Lichte muziek. 23.20 (S) Er floot, een vogel Schoolradio. 10.00 (S) Radloweekblad. 11.00 Nieuws. 11.03 De Ombudsman. 11.15 (S) Even „bij" draalen, nieuwe grammofoonplaten. 12.00 Noord Schar- woude-centraal. 13.00 Nieuws. 13.11 Dingen van de dag. 13.25 (S) Een middagje stoomradio 16 00 Nws. 16.03 (S) Moordbrigade Stockholm, hoorspel. 17.00 Promenade-orkest. 17.55 Mede delingen. Hilversum UI HILVERSUM (ANP) Bij de KRO viel gisteren de nieuwjaarsbijeen komst met het personeel samen met de ingebruikneming van de nieuwe behuizing voor de televisledienst. De KRO heeft hiervoor het grootste ge deelte van hotel Gooiland van de ge meente gehuurd. Bij de ingebruikne ming was burgemeester Plateel aan wezig. KRO-voorzitter Th. J. Loerakker zei ln zijn nieuwjaarsrede dat 1976 voor de principiële omroepen een moeilijk Jaar zal worden. De KRO heeft ech ter de steun van 558.550 leden en be gunstigers achter zich. In 1975 i er een aanwas van 16563 leden en be gunstigers geweest. Ramp met veerboot Tot dusver is geen spoor gevonden van de 150 op varenden van de veerboot die zater dag ten zuidwesten van de Birmese hoofdstad Rangoon zonk na een ontploffing De Birmese hoofdstad Rngoon zonk na een ontploffing. De Birmese autoriteiten hebben de li chamen van 12 slachtoffers reborgen en 27 personen kunnen redden. On der de overlevenden bevinden zich enkele ernstig gewonden. De explo sie op de boot werd veroorzaakt toen een passagier in de buurt van een lekkend benzinevat een sigaret aanstak. 23.55-24.00 Nieuws, um II 18 00 Nieuws. 18.11 (S) Echo (S) Op vleugels. Improvisatie op vleugels. 18.50 (S) KRO Muzlekfei 1975. 1915 (S) Zin 1 meervoud. 20.00 Nws. ep-op-drle. 12.03 (S) Drie tussen de middag: om de KRO-Kles- schljf. 14.08 (S) Pop-Kontakt: De Theo Stokkinkshow, met een special over Yew. 16.03 (S) De HitmeestersDe Vincent van Engelenshow. Hilversum IV NCRV: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende >rd. 7.0 (S) Te Deum Laudemus, Theater, Oentropolls, hoorspel. 22.40 (S) To You. NOS: 23.00 Met he 23 55-24.00 Nieuws. Hilversum III NOS: 180 (S) NOS-Maal. VARA: 19.02 (S) Pop rokonstruktle. 20.02 (S) Nashville. 21.0'. (S) Jazz en blues. 22.02 (S) P)opdon der. 23.02 (S) Wachten op middernacht 0.02 (S) Nacht-drle-draal. 2.02 (S) (S* Orkeetpaiet: klass. en baUetr 12.00 (S) Planowerken uit de Ro- reanic ia in manti®k- 12 30 (S) Zangersportret. r« tw. °Perafra«?m®nt»n. 13.00 (S) Promena- 4.02 De Rode Dageraad 5.02-7 00 DUITSE TV (S) Truck, een programma voor vracht wagenchauffeurs. WOENSDAG 7 JANUARI Hilversum I TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Ont- bljt-soos, licht- en populair klassieke i L de en mensen. 11.45 (3) Café Chan- tant. 12.26 Meel. voor land- en tuin bouw. 12.30 Nieuws 12.41 Aktua II. 13.00 (S) Een mondje Frans, muziek en Informatie uit Frankrllk. 13 30 Sport na sport, sportprogr. voor de Jeugd. 14.00 (S) Specialiteiten a la carte, muzikaal wensproer. 15 00 (S) Close-up (15.30 Nieuws). 1630 (S) n. Over heid. 17.30 Nieuws. 17.32 18.00 Reportage. 18. manneke. 18 55 Nordschau 1926 Eln Fall fur Manndll c'fic I,adv. tv-»©n .1. (Regions: 45 Zand- 22.45 Journaal. kultureel magazlr

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 5