erstshow b Home Centr Home Centre haagse schouw Welkom allemaal BP*$S "1[ Twee weken lang,vannuaftot en met 3 januari 1976, brengt Home Centre een alles- overtreffende woonmanifestatie in de geur van dennegroen en rode wijn. U ziet er uw interieur opnieuw geboren worden. Deze Kerstshow in Home Centre wordt een keerpunt in uw leven! 't Begint letterlijk van de grond af, bijvoorbeeld met Scan Design lamellen parket en daarop een warm oosters tapijt uit de nieuwe Afghan Corner. Of met vast tapijt uit de EM-tapijt boetiek. Kijk hier! Het huiselijk middelpunt: de open haard. 26 Keer hele maal anders in de pas geopende presentatie van Interschouw. Woonkunst van Franse allure van de beroemde! "Cheminées Philippe". Afgestemd op uw woningtype: klassiek, rustiek of modern. Dat is gezelligheid waarvoor iedereen warm loopt. Rond de haard schuiven we een kostelijke leren zitgroep uit de Mondileder-kollektie. sfeerverlichting, die u overal door het hele Home Centre aantreft. En om al die rijkdom aan sfeerte beschutten is er de EM-gordijnen-boetiek. Dan naar de eetkamer: in stoer Oud-Hollands eiken, in verfijnde stijlmeubelen of in strak modern komfort. Tafels, stoelen, wand- en bergmeubelen uit de grootste en meest verrassende kollektie: Europameubel. Hetfeestmaal zelf wordt bereid in een originele Schakel-Keuken, de ideale aanbouwkeuken, ook alweer in de kleur en stijl van uw voorkeur. Denk nu nietfï dat we in ons enthousiasme u alles ineens willen laten zien. Zitplaatsen -V genoeg. Ze zijn ervoor. L Neem uw gemak. Voor koffie wordt gezorgd. Een'j feestelijk glas wijn houdt de stemming er in. Uw bezoek aan Home Centre Tl moeteen echte feestdag zijn. Bankstellen, zitgroepen, leef kuilen, zitelementen van overal ter wereld, allemaal in levensecht leer. Van knus flatjes-komfort tot exklusieve landhuis-luxe. Vergeet niet de kunstzinnige vondsten op gebied van Toch nog even verder zien. De eindeloze Europameubel-kollektievoorzietnl.ookin uw studeerkamer, in de tienerkamer en in alle slaap-woonvertrekken, met meubelkreaties die niet alleen tot uw rust maar ook tot heerlijk bezige ontspanning bijdragen. Wonen is leven en woonkunst van Home Centre maakt het leven tot een feest! Overweldigend, bijna verbijsterend! Hebben wij uw keuze niet gemakkelijker gemaakt? Komt u dezer dagen nog eens kijken. Veertien dagen show en nog een heel jaar om plannen te laten rijpen en te verwezenlijken. Alleen één punt - en dat kan zelfs Home Centre niet voorkomen - in 1976 gaan de prijzen weer omhoog. En een geluk: Home Centre garandeert u, dat al uw aankopen tijdens deze Kerstshow, nog worden geleverd tegen de huidige 1975-prijzen. Reden genoeg om de Kerstshow in Home Centre in uw programma op te nemen. Niet vergeten! Voorschoterweg 45-47 -Tel. 071-769325 - Valkenburg ZH. {bij Leiden). Home Centre - koopcentrum. Levering direktaan partikulieren. Gemakkelijke betaling door eigen interieurkrediet.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 16