Hunkemöllei; nieuwe stijl, opent in de Breestraat 99 te Leiden meteen regen van kerstrozen. Er ligt 'n kerstroos op u te wachten. De nieuwe naam iS: hunkemöller De andere winkel Voor als je jong bent. Morgen, donderdag 18 december. Bij de opening van Hunkemöller, nieuwe stijl. Waarom? Omdat we blij zijn. Blij, met uw jarenlange vertrouwen in onze speciaalzaken op het gebied van foundations, lingerie en badgoed: Hunkemöller, Lexis. Een vertrouwen, dat wij nooit zullen beschamen. Deskundigheid, service en de wens elk foundation probleem feilloos op te lossen, blijven voor ons nummer één. Zeker nu in Leiden onze naam verandert. Ja, Hunkemöller deelt morgen kerst rozen uit. Maar niet alleen uit blijdschap. Ook omdat wij dankbaar zijn. Want alleen dankzij u, kan Hunkemöller Lexis nu ook zijn tweede gezicht laten zien. Door een gloednieuwe winkel. Modern en open. Waar iedereen vrij is om te komen en te gaan. Door een splinter nieuwe naam, met het behoud van de oude waarden waarop wij trots zijn. Kort en goed: Hunkemöller. Hunkemöller - Breestraat 99 - Leiden Hunkemöller is een andere winkel gewor-i den. Open modern, licht en vrij. Een winkel waar je echt welkom bent. Gewoon, om zo maar es binnen te lopen. En te kijken. En de volgende dag nog eens te kijken. Om eens vrijblijvend advies te vragen over een bepaal de heupfoun dation of een speciaal corset en dat te proberen. Om die fijne nacht pon, die je 's avonds in huis ook heel mooi aan kunt, even te passen. Er staan bakken vol kleurige slipjes om zelf keus uit te n kunnen maken. Er j hangen warme heerlijke zachte dusters naast flinterdunne verleidelijke dustertjes. Om rustig met de hand langs te gaan. En te kijken en te keuren. Of er iets bij is of niet. Ach, u merkt het zodra u binnen komt: Hunkemöller is van u. Van u mevrouw. Van u juffrouw. Maar ook van jou! Hunkemöller hangt en ligt vol met jonge, fijne dingen om aan te trekken. Om jelekker in te voelen, om mooi in te zijn. Betaalbaar, zonder meer en erg modieus. Een jurk kan trouwens niet zo gek uitgesneden zijn of Hunkemöller heeft er wel de juiste beha onder. Heel soepeitjes. Wat, panty's? Hebben we in de nieuwste modekleuren. En dan de thuis-uit sets Zo'n soort nachtachtige avondjurk, waarin je direkt naar een feest kunt. Of thuis blijft, om lief en vrouw te zijn. En nogmaals: helemaal niet duur. Hunkemöller is voortaan echt voor elke vrouw. Welkom.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 36