secretaresse Raad van State 16 DIRECTEUR amro bank lo PERSONEEL soneel PEI [përsönëeF^jpÊR ïeell perso pergne irranastaa uitzendbureau Welkom bij HEINEKEN Assistenten van de Inkopers B©irs*i Textiles BM Jongens en meisjes met MAVO of HAVO die het bankvak in de vingers willen krijgen. Direktie- secretaresse Direktie- assistenten l©rsim| Textiles WL TANDARTSASSISTENTE PERSONEEI.P®,son®®' fn verband met uitbreiding van de werkzaamheden van de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur (G.v.B.) van de Raad van State en de instelling van de Afdeling Rechtspraak (Arob) kunnen op de verschillende afdelingen van de secretarie medewerkers geplaatst worden. Secretarie G.v.B. en Arob. De werkzaamheden omvatten dossiervorming; samenvatting van de inhoud van dossiérstukken; werkzaamheden in verband met oproepen van belanghebbenden; voorbereiding voor de openbare vergaderingen van de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur c.q. de Afdeling Rechtspraak; uitwerken en typen van concepten. Afhankelijk van opleiding en ervaring zijn, naar gelang van de te verrichten werkzaamheden, functies te vervullen waaraan respectievelijk de navolgende rangen zijn Verbonden: adm. ambt. C 2e klas adjunct-commies adjunct-commies A hoofdcommies max. f 1842,- per maand f2011,- M f2235,- f2471,- f2825,- f3263,- Registratie post- en archiefzaken. De werkzaamheden omvatten o.m. inschrijven en registreren van inkomende stukken; selecteren; doorzending naar de betrokken afdelingen; registreren en verzending van uitgaande stukken; archiefvorming en -beheer. Afhankelijk van opleiding en ervaring zijn, naar gelang van de te verrichten werkzaamheden, functies te vervullen waaraan respectievelijk de navolgende rangen zijn verbonden: schrijver A adm.ambt C 2e klasse adjunct-commies nax., f1732,- per maand h f1842,- f2011,- m f2471,- f2825,- Voor de leiding van deze afdeling wordt, in het bijzonder met het oog op registratie- en selectiewerkzaamheden, een medewerker gezocht die bekend is met moderne registratuur en bij voorkeur beschikt over enige ervaring m.b.t. administratief-rechtelijke procedures. Beschikbaar is de rang van hoofdcommies, max. f3263,- per maand. Reproduktie. De werkzaamheden omvatten de vermenigvuldiging van stukken door middel van lichtdruk- en offset- apparatuur. Beschikbaar is de rang van aam. ambt C 3e klasse, max. f 1732,- per maand. Documentatie. De werkzaamheden omvatten het selectere,, van uitgebrachte adviezen c.q. gedane uitspraken; samenvatten en systematiseren; eventueel literatuur verwerking; uitwerken en typen van de samen vattingen. Afhankelijk van opleiding en ervaring zijn, naar gelang van de te verrichten werkzaamheden, functies 1e vervullen waaraan respectievelijk de navolgende rangen zijn verbonden; max. f 2471,- per maand f2825,- hoofdcommies M f3263,- Typekamer. Op de typekamer kunnen enige stenotypisten c.q. typisten geplaatst worden; max. f 1732,- per maand. Secretaresse/secretaris. Gevraagd worden enkele medewerkers voor het verrichten van secretariaatswerkzaamheden t.b.v, de leden en de secretaris van de Raad van State; max. f 1842,- per maand. I Bedienend personeel. De werkzaamheden omvatten bode- en koeriers dienst; keukendienst en serveren; schoonhouden en onderhouden van gebouwen. Afhankelijk van de te verrichten werkzaamheden zijn beschikbaar de rangen van: Rijksambtenaar f Rijksambtenaar li Rijksambtenaar III nax. f 1436,- per maand f1569,- f1732,- Bovengenoemde bedragen gelden voor medewerk' van 21 jaar en ouder. Voor salarissen t/m f 2011,- per maand geldt een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, te richten aan de secretaris van de Raad van State, Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. 'M'. De Leidse Onderwijsinstellingen' vragen j:£> voor de afdeling DRUKPROEFCORRECTIE ]!j§ corrector/correctrice (leeftijd 2030 jaar) De funktie bestaat uit het op taal en stijl corrigeren van de drukproeven van LOI- lessen, brochures, folders, mailings enz. Hiervoor is een goede kennis van de Ne derlandse taal op Atheneum/HBS of Gym nasium-niveau vereist. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Deze f.ull-time funktie wordt uitgenoefend in het LOI-gebouw; dus géén thuiswerk. Belangstellenden wordt verzocht hun mon delinge of schriftelijke sollicitatie te rich ten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs JP instellingen TELEFONISCH VERKOPER/STER, lange periode, Alphen. ADMINISTRATIEVE KRACHT/TYPISTE, onbepaalde tijd, Ledden. MEDISCH DICTAFONISTE, enkele dagen, Leiden. ADMINISTRATIEVE KRACHT, met technisch inzicht, omgeving Leiden. TYPISTES M.T., onbepaalde tijd, Leiden en omg. TYPISTES N., onbepaalde tijd, Leiden en omg. Goede beloning, wekelijkse uitbetaling. Vakantiegeld. Alle Sociale Voorzieningen. Doorlopend plaatsingsmogelijkheden. Leiden, Kort Rapenburg 6, telefoon 071149541 Nieuwe Rijn 44, telefoon 071144841. Voor het Hoofd Technical Coordination Control, tevens Technical Manager van de Groep Oostelijk Halfrond van de Divisie Internationaal te Zoeterwoude zoeken wij een secretaresse. Naast de gebruikelijke werkzaam heden zal zij speciaal betrokken worden bij de koördinatie van de kontakten binnen en buiten de eigen Divisie. Voor deze funktie kijken wij uit naar een jonge vrouw van 25 jaar oud, die in het bezit is van een H.A.V.O.- of gelijkwaardig diploma, aangevuld met een secretaresse-opleiding Schoevers. Tevens zijn voor een goede ver vulling van deze funktie een grote mate van zelfstandigheid, initiatief en goede kontaktuele eigenschappen vereist. Naast een goed salaris bieden wij een aantrekkelijk tantième, 8% vakantietoeslag en 20 vakantiedagen. Belangstellenden voor deze funktie worden verzocht telefonisch of schriftelijk kontakt op te nemen met mejuffrouw Christiaanse, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 te Zoeterwoude. Telefoon (071) 814565. Op korte termijn hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor: Deze assistenten zullen onze inkopers administratief steu nen met o.a. het bijhouden van voorraadgegevens, corres pondentie, enz. Leeftijd tot 24 jaar. Mavo-4 diploma en goede kennis van de Engelse taal noodzakelijk, terwijl enige textielkennis/ -ervaring tot aanbeveling strekt. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van recente pasfoto kunt u richten aan afdeling Personeelszaken van De Lasso 4, Roelofarendsveen, Holland DE STICHTINGEN ..HUIZE ROOMBURGH" en „ST. ELISABETH GAST- HUISHOF" te LEIDEN wagen voor hun Bejaardencentrum aan de Zaan- straat 151 te Leiden een R.K. ter opvolging van de huidige directeur, die de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt. Het bejaardencentrum heeft een capaciteit van 134 bewoners met een zieken afdeling van 10 bedden, terwijl bij het complex tevens 36 woningen voor zelf standig wonende bejaarden behoren. i de orga- Van deze functionaris wordt verwacht in teamverband te kunnen werken, een opleiding op middelbaar niveau te hebben gehad en bereid te zijn een psychotechnisch onderzoek te ondergaan. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen van opleiding, werkkring en recente pasfoto worden gaarne zo spoedig mogelijk ingewacht bij de voor zitter van de stichtingen, de heer S. Menken, de Laat de Kantersbraat 20 te Leiden. Voor ons Amro-kantoor zoeken we jongens en meisjes met een MAVO- of HAVO-diploma. Ze gaan bij ons een poosje meelopen om op die manier het bankwezen tot in de puntjes te leren kennen. Na verloop van tijd kunnen ze - in overleg - kiezen voor een bepaalde bankdienst. Dat kan o.a. zijn: effecten, kredieten of de afdeling buitenland. Ook een job aan de balie behoort tot de mogelijkheden. In veel gevallen zullen ze kontakt onderhouden met onze kliënten. (Dat hangt ervan af hoe ze werken en of ze willen doorstuderen.) Lijkt zo'n oriëntatie bij de bank je ook een prima start voor de toekomst? Bel, of schrijf dan een briefje aan de heer Chr. van Puffelen van de Amro Bank, Rapenburg 39, Leiden, telefoon 071 -12 37 41. Borsumij Textiles B.V. is een jonge dochter van N.V. Bor- sumij Wehry en is een vooraanstaand importeur van textiel uit het Verre Oosten. In verband met uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij een Naast haar normale werkzaamheden, zoals opnemen en uitwerken in de Nederlandse zowel als in de moderne talen, zal zij ook andere afwisselende bijkomstige secretariaats werkzaamheden moeten verrichten. Middelbare schoolopleiding, alsmede een secretaresse opleiding zijn noodzakelijk. Leeftijd tot ca. 25 jaar. Tevens hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor voor het Topmanagement te Hong Kong die reeds als zodanig werkzaam zijn (geweest) bij een internationale handelsonderneming. Middelbare schoolopleiding alsmede een uitstekende be heersing van de moderne talen zijn noodzakelijk. Zij die textielkennis/-ervaring hebben genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van recente pasfoto, kunt u richten aan afdeling Personeelszaken van De Lasso 4, Roelofarendsveen. Holland Mevrouw, verhoog uw inkomen d. Met werk in uw omge- Mej. Luijendijk, Valeriusrondeel 235, Capelle GEVRAAGD: Zo mogelijk met ervaring. Sollicitaties onder nummer 65162 bureau van dit blad. medewerker bureau meerjarenplan, begrotingsvoorbereiding en -wijziging (mnl./vrl.) vac. nr. 5-222311158 voor hel Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat, Hoofdafdeling Financieel-Economische en Planologische Zaken Taak: werkzaamheden m.b.t. het jaarlijks tot stand brengen van (financiële) meerjarenplannen betreffende waterstaatswerken; ordenen en aktueel houden van op die werken betrekking hebbende meerjarengegevensbestanden, zowel bestaande uit cijfermateriaal als uit beschrijvin gen van de oorzaken van mutaties; meewerken aan samenstelling en wijziging van de begroting van hoofdstuk XII (Verkeer en Waterstaat) en van de begroting van het Rijkswegenfonds. Vereist: diploma HEAO (bedrijfseconomische richting) of de diploma's HBS en SPD I en II, alsmede ervaring in soortgelijke werkzaam heden. Standplaats: VGravenhage. leeftijd en ervaring, max. assistent (mnl./vrl.) Taak: dagelijkse leiding van de afdeling m.b.t. de financiële en de personeelsadministratie. De functionaris kan mede worden betrokken bij de beoordeling van sollicitanten. Standplaats: 's-Gr.avenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, r f 2235,- per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. hoofd onderafdeling algemene zaken (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat Hoofd afdeling Financieel-Economische en Planolo gische Zaken Taak: doen van voorstellen aan het hoofd van de hoofdafdeling over personeels-, huisvestings- en materiële aangelegenheden; uitvoeren van de daarop genomen beslissingen, dit met' inbegrip van het onderhouden van de hiervoor nodige contacten; leiding geven aan het hoofdafdelings secretariaat dat de administratieve gang van zaken binnen de hoofdafdeling verzorgt; ver zorgen van periodieke overzichten welke inzicht geven in de stand van zaken en de vorderingen m.b.t. de werkzaamheden; notuleren van een beperkt aantal stafvergaderingen; uitvoeren van incidentele opdrachten van de leiding van de hoofdafdeling. Vereist: diploma HBS/HAVO. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18