e op school: "k A A kA PANORAMA U hebt een kans van 1 op 36 dat u een nva-assurantieadviseur treft. nva Gordijnafdeling: Wij maken en plaatsen o.a. Ploeg-gordijnen Tapijfafdeling: Vloerbedekking, o.a. Weston-tapijtfop maat gelegd, dus Zonwering: Luxaflex, markiezen e.d. en Cordima-vitrages (uniek in Nederland).géén verlies) en alle andere merken wol en nylon.kompleet geplaatst. Als Uw assurantieadviseur is aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Assurantieadviseurs dan boft U. Went dan behoort hij tot de kleine groep assurantieadviseurs die aan.de strengste normen voldoet. Hij moet bijvoorbeeld over de beste opleiding en zeer grote vakbekwaamheid beschikken. En hij mag niet gebonden zijn aan een verzekeringsmaatschappij. Een NVA-assurantieadviseurkan een volkomen objectief verzekeringsadvies geven. Omdat hij kan kiezen uit alle polissen van alle maatschappijen. Omdat hij een verzekering-naar-maat kan bieden. Omdat zijn ere-code een garantie biedt dat hij Uw vertrouwen waard is. Centraal Rijnlands Assurantiebedrijf, Rijnsburgersingel 22a, Leiden Inter-top verzekeringen, Doezastraat 9, Leiden Assurantiekantoor G. Kooyman bv. Hoge Rijndijk264, Leiden Algemeen Assurantiekantoor lm. Noomen bv. Rapenburg 1, Leiden Assurantiekantoor Hassefras bv. Burg. Warnaarkade 2, Hazerswoude Makelaarskantoor W. de Leeuw, Rljnsburgerweg 100, Rijnsburg Firma H. van der Poel Zonen, Hoge Rijndijk49, Zoeterwoude Eijgendaal Verzekeringen bv, Ln. van Eik Duinen 181, Den Haag Randstad Assurantie bv, Statenplein 21, Den Haag Assurantiekantoor L. B. M. Driessen, Zwarte/aan 43, Voorburg Assurantiekanttor W. van der Waard, Leidseweg 120, Voorschoten Assurantiekantoor Jos Harts, Lange Kerkdam 22b, Wassenaar Bureau Rewa, Drs.A. H. L Ressing, Lange Kerkdam 3, Wassenaar Op het grote voorterrein bij onze showroom Vondellaan, hoek Plesmanlaan in Leiden staan permanent (ook 's avonds en in de weekends) vele aantrekkelijke occasions buiten opgesteld. Al deze auto's zijn voorzien van een kaart met gegevens, zoals km-stand, bouwjaar, prijs enz. U kunt deze geheel vrijblijvend bekijken op een tijdstip dat het beste uitkomtl Het Motorhuis Vondellaan 80/ hoek Plesmanlaan, Leiden telefoon 071 - 76 93 13 B.V. aannemingsmaatschappij „ERICA" vraagt voor direct technisch organisatorisch medewerker voor haar vestiging te Noordwijk, bestaande uit de afdeling timmerfabriek, materieelbeheer, voorraadbeheer en transport. Voor'actieve kracht ruime mogelijkheden. Sollicitaties aan ons hoofdkantoor Paul Gabriëlstraat 70 Den Haag, telefoon 070—245452. De GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST - 's-GRAVENHAGE personeelsfunctionaris die bij de stafafdeling Personeel Organisatie een taak krijgt te vervullen op het gebied van de werving, de me thodische personeelsbeoordeling en de loopbaanbege leiding. Hij/zij zal tevens bereid moeten zijn om in teamverband mee te helpen aan de verdere uitbouw van de loopbaan begeleiding en andere ontwikkelingen op het gebied van het moderne personeelsbeleid. Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige functie vormen integriteit, het vermogen tot kritische oordeelsvorming en goede contactuele hoedanigheden de eerste vereisten. Daarnaast dient te worden beschikt over een goede mon delinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Gedacht wordt aan een medewerk(st)er die enige ervaring op het gebied van het personeelswerk heeft en de h.b.o.- opleiding P.W. volgt of heeft voltooid. Leeftijd ten minste 25 jaar. Vakantietoelage 7,8c/o van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hier van wordt door de psycholoog met de sollicitant be sproken. Indien de kandidaat besluit zich terug te trekken wordt geen rapport uitgebracht. Sollicitaties met vermelding van volledige personalia binnen 14 dagen te zenden aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Neherkade 110, 's-Gra- venhage. Op couvert te vermelden: GSD no. 83. Gemeente 's-Gravenhage GEDIPL. ZIEKENVERZORGSTERS VERPLEEGKUNDIGEN A. B en Z TYPISTES ALLROUND SECRETARESSE o.a. in Gouda ERVAREN STRIJKSTER ERVAREN NAAISTER in Katwijk ELEKTRO MONTEURS omg. Alphen C.V. MONTEURS omg. Alphen j PRODUKTIE- j MEDEWERKERS/STERS Sinds 25 oktober j.l. is Luba zaterdags gesloten. Luba heeft meer goed bètaald tijdelijk werk voor vrouwen en mannen vanaf 18 jaar. Kom snel langs of bel de Tombei Mei se S co, registeraccountants, hebben 20 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam Apetdoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe administratief medewerkster Voor ons kantoor te Leiden zoeken wij een administratief medewerkster die in het bezit is van een MAVO- diploma en over een goede typevaardigheid beschikt. Naast het verrichten van administratieve werkzaamheden zal het bedienen van de boekhoud machine ook tot haar taak behoren. Zij. die graag willen werken in een jong team, en een goed salaris willen verdienen kunnen hun sollicitatie richten aan ons adres Zoeterwoudse- singel 50 te Leiden of even telefonisch kontakt opnemen. Ons telefoonnummer is (071) 14 44 51. Melse&co accountants Er is een alarmerend schrijven een paar maanden te leven, naar de Raad van Onderwijs gestuurd. Want niemand houdt van de dood. En dus Ondertekend door schoolhoofden, komt ook niemand meer langs.' artsen en predikanten. Het gaat over Panorama sprak met iemand die,erover r kan meepraten. Nog even. een nieuwe verslaving op school spiritisme. Slachtoffers onder leerlingen De Spooky Sue Sexshow? zouden al gevallen zijn. Want door geesten De heIft van Neeriands explosiefste op te roepen kan de duivel binnen slut - zangduo vindt zelf: „dat een lekkere 'pen. Weinig leerkrachten durven erover meid nooit weg is". En „hoé minder aan, te praten. Panorama ging op onderzoek. hpe me^ut^t' hAbeh zepiiiR' al ilt worden' (f 16,25 per kwartaal, 13.nummers), 51 uur dan een lege envelop niet op ,1e achterkant uw naam en adres naar Panorama, 7' Sfr Antwoordnummer 7147, Amsterdam^ 'Postzegel hoeft niet Abofmcretj;(% v, telefoon kan ook (van 9.0b tol 17:00 üurjvv Bel 026.-5411 345,1toestel 21$, ontdekt. Daarom lijkt een muzikale strip-act 1 Doodverklaard doorvrionden. Dat word je al voordat je overleden bent, keurde alvast óf't goed zit met de als ze horen dat je kanker hebt en nog stroomlijn van deze nachtegaaltjes. En nog veel meer nieuws in Panorama van deze week. Mogelijkheden in aanbouwkamers. Alle onderdelen los verkrijgbaar. Kombinatie van bruin-crème, laqué, grenen, essen en eiken gekombineerd met groen, mahonie en mahonie gekombineerd mei groen. 2-10 deurs kasten ledikanten en litsjumeaux nachtkastjes bovenbouw met verlichting toilettafels bijpassende matrassen, spreien, vloerbedekking en gordijnen DEN HAAG: Saturnusstraat 1Binckhorst. Tel. 070 - 85 19 05 (Volg de gele borden). Bus, tram en treinverbindingen: - BUS: lijn 20 stopt voor de deur. TRAM: lijn 10 op steenworp afstand. TREIN: station Voorburg, achterzijde verlaten en u bent bij ons. MOERKAPELLE: Bredeweg 35. Tussen Zoetermeer en Gouda. Tel. 01793 - 21 46 Busverbindingen: Autobusdienst ..West Nederland'' vertrekt vanuit Gouda, Rotterdam en Zoetermeer.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18