Thuis in Europa nieuwe katalogus'76 1| Bankstel Ochten Massief eiken bankstel met el—-Ji prachtig "antiek" leer bekleed. (ook te leveren als 3-2-1 kombinatie) Fauteuil Oslo *5 Hoge fauteuil met een frame van bulghout. Leren kussens op kanvas onderstoffering. Keus uit diverse kleuren geprent nappa leer Bankstel Henty Geheel rondom bekleed met^^*5iiS echt leder. Keus uit diverse kleuren. Ook verkrijgbaar met relaxfauteuil 4-zitsbank en 2 fauteuils 'ook leverbaar met 3-zits bank) «A| Bankstel Brigitta Dit moderne bankstel, recht streeks door ons uit Italië geïmporteerd heeft 3 extra pluspunten: 1aparte progessieve vormgeving. 2. ongeëvenaard zitkomfort. 3. de superieure afwerking. Fauteuil Relax Wat 'n prachtig zwart rundleder. Wat 'n afwerking. En wat zit-ie uitermate goed! Deze stoel is er voor puur relaxen! Zitgroep Victor Dit klassieke bankstel heeft een bijzonder goed zitkomfort. Verkrijgbaar in diverse kleuren leer. Fauteuil Minette Ga zitten in deze komfortabele fauteuil en u bent verkocht. Uitgevoerd in een soepel rundleder, ijae (exclusief kuitenbankje) Zitgroep Klaverweide Moderne 3-2 zits kombinatie met losse rundlederen kussens. De romp is gemaakt uit massief houten zwart gebeitst. 1995,- Dat vindt u nergens! (dok verkrijgbaar in groen en donkerbruinleer) Woonlandschap Dally Nieuw: vuilafstotend leer door een speciale .behandeling. Alleen bij Europa Meubel. Daarom verkrijgbaar o.a. in een frisse oranje kleur. 5 elementen inklusief 2 armleggers AQQC Zitkombinatie Sidney Echt zacht Italiaanse zitkomfort, bekleed met een topkwaliteit rundleder. >3-zits en 2-zits bank 2995 tezamen voor Bijpassende fauteuil 985.- Bijpassende fauteuil Lisse: Heereweg 148-152, tel. 02521 -1 90 05*

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 28