10.750,- LI.1M.& TOYOTA Academisch Ziekenhuis Leiden Medische Faculteit Toyota is zuinig met uw geld TOYOI verpleegkundigen Agenda's Het gezellige kado mastóuwfe«5^hedeeïmrait% Logopedist- akoupedist Hoofd radiologisch laborante Radiologisch laborante Observatrice of spelleidster Secretaresse Analist(e) M.B.0./H.B.0. Eerste administratieve medewerkster Administratief medewerkster Administratief medewerkster (part-time) Assistente (part-time) Gediplomeerde O.K.-assistente of O.K.-verpleeg- kundige Eerste verpleegkundige Haemodialyse- verpleegkundigen Verpleegkundigen SUCCES AGENDA In 3 formaten en in alle uitvoerin gen voorradig. Bandjes in leer, kunstleer en plastic. Interieurs 1976 voor: senior: f 10,75 - f 11,95 junior: f 8,75 - f 9,75 lady of mini f 8,75 NECO - RINGAGENDA Dezelfde eigenschappen, maar voordeliger. Interieurs 1976 voor Junior-band: 1 dag per pagina f 7,10 2 dagen per pagina f 6, 3 dagen pre pagina f 5,30 KANTOORAGENDA'S Zakagenda's, planmasters, kantoor- kalenders. Enorme keuze. Reeds een planmaster voor f 2,95 MONOPOLY Het spel dat nooit verveelt. In mooie uitvoering vanaf f 20,85 SCRABBLE Het zeer leerzame spel. Het spel om de geest te scherpenf 19,95 Jeugd-scrabble f 12,50 RONDOGRAPH Modern tekenspel met veel mogelijkheden f 14,45 f 22,95 MASTERMIND Het bekroonde denkspel voor 2 personen f 12,50 Idem voor 4 personen f 25,25 PUZZELS Een enorme kollektie puzzels van 150 tot en met 4000 stukjes. VALKUIL WIE KAN zijn knikkers het beste tegen vallen behoeden f 29,95 SPIROGRAPH Een kreatief tekenspel voor jong en oud. Vanaf f 12,65 DAM- EN SCHAAKSPELLEN Ton Sijbrands trok weer velen naar de damsport. Het schaak spel wordt door duizenden be oefend. Dam/schaakbord vanaf f 7,90 Damstenen f 6,10 Kompleet damspel f 14,60 Schaakstukken in vele formaten en uitvoeringen, reeds vanaf f 10,95 Dam- en schaakspellen ook in reisuitvoering. Schaakklok f 51,95 SKETCH-O-GRAPH Voor het vérgroten en verkleinen van kaar ten, tekeningen, pa tronen, foto's enz. Voor jong en oud. Bekend van de tele visie f 9,95 POKERSPELEN Pokerstenen Pokerbekers Pokerpistes leder f 24,70 Plastic v.af 11,30 EM ME NI E haarle m m e rst r a'a t 167/171 telef o o nnr: Q71 - 146041 Kom bij ons langsmaak een proefrit. Kijk. Vergelijk. En zie hóé zuinig Toyota omspringt met uw geld. GOUWESTRAAT 60 bij Gouwesluisbrug. ALPHEN A. D. RUN - TEL. (01720) - 13344 worden geplaatst. e rijksregeling, afhankelijk van diensttijd en ervaring, i verpleegkundige. Het salaris zal maximum f 2011, bruto per maand bedragen. gen na het verschijnen van dit blad, met burgemeester en wethouders, Stadhuis, Leiden. s» Voor de verspreiding van onze pakketten Felicitatiedienst, Family Welcome) over de diverse distributiepunten in het gehele land kunnen wij een CHAUFFEUR plaatsen. Onze belangstelling gaat uit naar iemand in de leeftijdsgroep van 21 tot 30 jaar met enige ervaring op lichtere vrachtauto's. Heeft u belangstelling voor deze afwisselende job, bel dan even 071 899210 (toestel 20) om een afspraak te maken voor een persoonlijk gesprek. Felicitas B.V., Splinterlaan 154, Leiderdorp. Keel-neus-oorheelkunde Audiologisch Centrum vac.nr. 75.337 AZ Taak: het verrichten van gehoor- onderzoeken en hoorrevalidatie bij kinderen en volwassenen: het medewerken aan alle overige logopedische-akoupedische werk zaamheden op het audiologisch centrum. Het verlenen van mede werking aan de aan het universitair medisch centrum verbonden opleiding logopedisch-akoupedie behoort tot de mogelijkheden. Drs. A. Spoor, hoofd van het audiologisch centrum, is gaarne bereid informatie over de functie te verstrekken. Tel. 071 - 14 72 22 tst.. 2439. Salaris max. 2235 bruto per maand. vac. nr. 75.329 AZ. Taak: de dagelijkse leiding van alle werkzaamheden die op het terrein van de radiologisch laborante liggen in het bijzonder t.a.v. de centrale afdeling waar alle vascu laire diagnostiek is geconcentreerd. Verlangd: ruime ervaring, leiding gevende kwaliteiten. Salaris: max, 2471 bruto per maand. vac. nr. 75.330 AZ. Taak: het zelfstandig maken van röntgenfoto's met diagnostische doeleinden; het coachen van leerling-radiologisch-laboranten. Verlangd: diploma diagnostiek. Salaris: max. 2011 bruto per maand. vac. nr. 75.336 AZ De werkzaamheden worden verricht op de volgende units: a. de kinderzaal van de afdeling Neurologie (hier is plaats voor 10 kinderen in de leeftijd van 0 t/m 13 jaar). b. de intensieve verpleegafdeling (hier worden zeer zieke kinderen verpleegd). Taak: begeleiding en observatie van de patiëntjes, in overleg met de verpleegkundigen, kinder- neuroloog, neuropsycholoog, fysiotherapeut en maatschappelijk werker. Gewenst: opleiding K en O of N XX, ook diegenen die over een gelijkwaardige opleiding en/of over ervaring beschikken kunnen in aanmerking komen. Salaris max. 2235 bruto per maand. Arbeidsfysiologie vac. nr. 75.332 AZ. Taak: het verrichten van secretariaatswerkzaamheden vc het hoofd van de afdeling; zelfstandig verzorgen van de correspondentie, ook in de moderne talen (in hoofdzaak Engels); verdelen, coördineren en documenteren van informatie inzake de onderzoeken, die op de afdeling plaatsvinden. Verlangd: Middelbare School opleiding; goede kennis van het Engels. Ruime administratieve ervaring. Salaris max. 2011 bruto per maand. vac. nr. 75.338 AZ. Voor deze functie gaat onze belangstelling uit naar een ervaren analist(e) H.B.O.-A, Haematolo- g^sche scholing. Diegenen die in het bezit zijn van het M.B.O.- diploma en over voldoende ervaring beschikken kunnen echter ook in aanmerking komen. Taak: het in teamverband verrichten van haematologische bepalingen. Hij/zij zal op het laboratorium ingezet worden voor microscopisch werk en opgeleid worden voor het bedienen van moderne apparatuur. Werktijd: volledige dagtaak, met weekend-, avond- en nachtdiensten. Salaris: max. ƒ2011 bruto per maand met gunstige compensatie regeling voor onregelmatige dienst. Promotiemogelijkheid aanwezig. Endocrinologie polikliniek vac. nr. 75.335 AZ. Taak: - leiding over de administratieve medewerksters van de polikliniek; - zorgdragen voor een goede opvang van de patiënten; - maken van afspraken met de patiënten; - uittypen van medische verslagen; - zorgdragen voor het bijhouden van patiëntendossiers. Verlangd: diploma HAVO en typediploma. Enige jaren ervaring op een administratie is gewenst, goede contactuele eigenschappen. Leeftijd: omstreeks 21 jaar. Salaris: max. 1732 bruto per maand, promotiemogelijkheid is aanwezig. vac. nr. 75.334 AZ. Taak: ontvangen van patiënten; uittypen van medische verslagen; bijhouden van patiëntendossiers. Verlangd: diploma MAVO en typediploma. Leeftijd: omstreeks 19 jaar. Salaris: max. 1732 bruto per maand. Polikliniek interne geneeskunde vac. nr. 75.331 AZ Taak: het maken van afspraken met patiënten: het bijhouden van de afspraakadministratie; het verzorgen van noodzakelijke administratieve gegevens voor de arts. Werkduur: 24 uur per week; de werktijden liggen tussen 8.00 uur en 15.00 uur (inclusief een uur lunchpauze). Verlangd: opleiding op MAVO- niveau; typediploma. Goede contactuele eigenschappen. Kennis van medische terminologie is niet noodzakelijk doch strekt tot aanbeveling. Salaris op basis van max. 1732 bruto per maand. Centrale prikdienst vac. nr. 75.333 AZ Op deze afdeling zijn plaatsen vacant voor een part-time functie van 12% uur per week of 30 uur per maand. Taak: het afnemen van bloed op de verschillende afdelingen t.b.v. de laboratoria. Verlangd: diploma MULO/ MAVO-4, bij voorkeur ervaring in het afnemen van bloed. Nadere informaties over de functie en de werktijden worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, Mej. \J. Lemaire tel. 071 - 14 7212 tst. 2363. Salaris op basis van max. 1732 bruto per maand (full-time). Bij 30 uur per maand max. 300,35 bruto per maand. Bij 12% uur per week max. ƒ541,25 bruto per maand. Voor het verrichten van onregelmatige diensten wordt een toelage gegeven. Operatiekamer neurochirurgie vac. nr. 75.342 AZ Verlangd diploma O.K.-assistente N.Z.R. of diploma zieken- verpleging-A met O.K. aan tekening. Salaris: vanaf 1522 tot max. ƒ2011 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. A. de Bruyn-van der Scheer, coördinerend hoofd Neurologic- Neurochirurgie, tel. 071 - 14 72 22 toestel 4351. vac. nr. 75.341 AZ Taak: - Het dragen van de verantwoor delijkheid voor het verpleeg kundig handelen op de verloskamer; - het begeleiden van de leerling verpleegkundigen; - het dragen van de verantwoor delijkheid voor het materiaal. Verlangd: diploma Ziekenverpleeg- kundige A; kraamaantekening of ervaring in de Verloskunde. Wanneer kandidate niet de staf opleiding heeft gevolgd, moet zij/hij bereidt zijn, dit alsnog te doen. Bij gebleken geschiktheid en voldoende ervaring is promotie tot le verpleegkundige A mogelijk. Nadere informaties over de functie worden gaarne verstrekt door: Mw. Zr. C. M. Paul. coördinerend Hoofd Verpleegkundige Vrouwenkliniek. Tel. 071 - 14 72 22 toestel 2860. Salaris max. 2235 bruto per maand. Haemodialyse/ niertransplantatie Wegens toename van de opname/ behandelmogelijkheden kunnen voor zowel de Afdeling Haemo dialyse als de Niertransplantatie afdeling, verpleegkundige! geplaatst. Tussen beide afdelingen is een nauwe vorm van samenwerking, die ook in de organisatie zijn weerslag vindt. Voor de sub-afdeling Haemo dialyse waar gemiddeld 38 chronische patiënten worden gedialyseerd is binnenkort plaatsing worden mogelijk vac. nr. 75.343 AZ. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A, aantekening Haemodialyse. Salaris: max. 2011 bruto per maand. Aanstelling als verpleegkundige-A (salaris max. 2124 bruto per maand) behoort tot de mogelijkheden. Op de onlangs geheel verbouwde sub-afdeling Niertransplantatie, waar gemiddeld 13 klinische transplantatie patiënten op een intensieve wijze worden verpleegd is binnenkort plaatsing mogelijk vac. nr. 75.344 AZ Verlangd: diploma Zieken verpleging-Agoede verpleeg- technische vaardigheden, goede contactuele eigenschappen. Ervaring met intensieve verpleging strekt tot aanbeveling. Salaris: max. ƒ2011 bruto per maand. Aanstelling als verpleeg kundige-A (salaris max. ƒ2124 bruto per maand) is afhankelijk van ervaring mogelijk. Informatie over beide functies wordt gaarne verstrekt door Zr. M. A. C. Polderman, Haemodialyse tel. 071 - 14 72 22 tst. 3749 en Zr. S. van Wieringen, Niertransplantatie tst. 3492 of de heer L. C. van Ewijk, Personele Zaken tst. 5511/2724. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adiunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. En de kenletters LD.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 28