lolden Zadelhoff Den Haag 070-643955 ASSISTENTE Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid-Holland ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Makelaars &Taxateurs 0.G JacobdeGraefflaan2 bedrijfsruimte Leiderdorp bedrijfsruimte "De Waard" kantoorruimte Schuttersveld bedrijfsruimte Gabriël Metsustraat kantoorruimte Morskwartier bedrijfsruimte Zoeterwoude bedrijfsruimte Zoeterwoude industriegrond Zoeterwoude LEIDSCH DAGBLAD De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 vakature nr. 475356 Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagene- vakature nr. 475414 Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagene- salaris: vakature nr. 475417 vakature nr. 475428 Geologisch Instituut vereist: salaris: vakature nr. 475431 Anatomisch-Embryo- logisch Laboratorium vakature nr. 475432 Sociologisch Instituut vakature nr. 475433 Bureau van de Univer siteit .(Administratie) i het vakaturenummer. laboratoriumbediende (5 dagtaak; bij voorkeur 's middags) taak: het verrichten van werkzaamheden in de spoelkeuken. maximaal 866,bruto per maand. Aanstelling vindt plaats t.l.v. een Euratom- subsidie. afdelingssecretaresse taak: het verrichten van alle voorkomende secretariële werkzaamheden t.b.v. de hoogleraar van genoemd laboratorium. middelbare schoolopleiding; goede kennis van de Engelse taal; bekendheid met het gebruik van een dicteerapparaat Een secretaresse-opleiding strekt tot aanbeveling. maximaal 2.235,bruto per maand. secretaresse/notuliste (5 dagtaak; in overleg 's ochtens of 's middags) taak: het verlenen van assistentie bij de voorbereiding en het notuleren van ver gaderingen van een aantal commissies binnen de faculteit; verrichten van alge mene secretaressewerkzaamheden. vereist: middelbare schoolopleiding; secretaresse opleiding; ervaring in steno en typen; ervaring in het notuleren van vergade ringen; goede taalbeheersing; accuratesse. salaris: maximaal 1.005,50 bruto per maand. administratief medewerkster taak: verrichten van algemene administra tieve werkzaamheden ten behoeve van de financiële administratie. HAVO-diploma (talenpakket) of een verge lijkbare opleiding; goede typevaardigheid maximaal 1.842,bruto per maand analist(e) taak: verlenen van medewerking bij het morfologisch onderzoek van vezelverbin dingen binnen de hersenen m.b.v. radio actieve tracers en electronenmicroscopie. HBO of vergelijkbare opleiding. Ervaring met histologische of electronen- microscopische technieken strekt tot aanbeveling. maximaal 2.235,bruto per maand. Aanstelling vindt plaats t.l.v. een FUNGO (ZWO) subsidie. vakgroepssecretaresse taak: verrichten van secretaressewerk zaamheden t.b.v. de leden van de vakgroep i.o. Algemene en Wijsgerige Sociologie. Dit houdt o.m. in: typen van rapporten, artikelen, verslagen en nota's; behandelen van correspondentie; geven van informatie aan studenten en derden; bijhouden van documentaties, archieven en agenda's. vereist: secretaresse-ervaring; goede typevaardig heid; zelfstandigheid; organisatorisch ver mogen. Verder moet zij in staat en bereid zijn om als centraal contactpunt van de vakgroep te fungeren. salaris: maximaal 1.842,bruto per maand. administratief medewerkster taak: behandelen van de in- en uitgaande correspondentie; bijhouden van de dossiers (Bouw, Ruimtebestand e.d.); verlenen van assistentie in de ruimste zin aan de andere medewerkers van de afdeling. vereist: MULO/MAVO; type-diploma; enige ervaring in een soortgelijke functie. Steno strekt tot aanbeveling. Leeftijd van ca. 20 tot ca. 30 jaar. salaris: maximaal 1.732,bruto per maand. Voor elke vakature geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. vraagt voor haar subburo in Alphen aan den Rijn, Stationsstraat 21, een Zij zal op dit buro op full-time basis werken ten behoeve van een 6-tal ambulante veldmedewerk(st)ers. Deze afwisselende werkzaamheden bestaan uit oa. het typen van rap porten, het verwerken van bandop namen, het bijhouden van dossiers, het notuleren van vergaderingen, te lefonische kontakten binnen en bui ten de stichting, terwijl de gast- vrouwfunktie eveneens een belang rijke rol speelt. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een mavo/havo of gelijk waardige opleiding, die vlot kan typen en bij voorkeur enige ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke sektor; minimum leeftijd omstreeks 23 Jaar. Salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maksimaal f 2153,78 per maand, eksklusief 7,8 procent vakan tietoeslag; sekundaire 'arbeidsvoor waarden volgens rijksregeling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mevr. A. M. Vriezekoop, telefoon 01720 72666, tijdens kantooruren. 1 de direktie, postbus 54, Totaal ruim 1600 m2, eenheden van ca. 800 m2 Direct te aanvaarden Volledig afgewerkt Gunstige huurvoorwaarden Bepaalde detailhandels vormen toegestaan Op industrieterrein "De Waard" te huur: eenheden vanaf 630 m2, incl. 200 m2 kantoor Geheel afgewerkt overeenkomstig uw eisen Te huur totaal ca. 6800 m2 Reeds verhuurd ca. 3500 m2 Eenheden vanaf 300 m2 air-conditioned vloerbedekking ruime parkeergelegenheid ca. 820 m2 bedrijfsruimte Ideaal voor distributie en opslag Te huur totaal ca. 8700 m2 ca. 2400 m2 in optie Eenheden vanaf ca. 400 m2 air-conditioned vloerbedekking ruime parkeergelegenheid Aan de Industrieweg direct voor verhuur beschikbaar ca 10000 m2 Eenheden vanaf 2000 m2, volledig afgewerkt Te huur op het industrie terrein "de grote polder". moderne bedrijfshallen vanaf ca. 1080 m2 Nog beschikbaar totaal ca. 3500 m2 Ideaal voor distributie en opslag Gelegen direct aan rijksweg Den Haag - Amsterdam Gunstige huurvoorwaarden Te koop ca. 22000 m2 Ideaal gelegen nabij rijksweg 4 Den Haag - Amsterdam - Rotterdam drs. C.van Zadelhoff bv Amsterdam Arnhem Deventer Eindhoven makelaars-taxateurs o.g. 020-766464 085-229026 05700-18344 040-110521 Ook de administratie snel groeiende krant neemt toe. Wij zoeken daarom van de chef administratie. Voor de vervulling van deze zeer zelfstandige funktie is een bezit van een MAVO-diploma en en kele jaren ervaring in boekhouding noodzakelijk. Omstreeks 20 jaar lijkt ons de meest optimale leeftijd van de aan te stellen assistente. Bel, voor het maken van een afspraak (071) 144941 de heer P. Chaudron of richt uw sollicitatie aan de Direktie van Leidsch Dagblad, Witte Singel 1 te Leiden. Menken vleeswaren gevestigd vraagt voo n de VALKENBURGSEWEG 15 te Leiden, enkele middagen per week een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER Onze gedachten gaan uit naar een gepensio neerd boekhouder of boekhoudster, die op deze wijze zijn of haar vrije tijd nuttig wil besteden. Voor sollicitaties kunt u een telefonische afspraak maken op nummer 071=761400.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 25