Toen de Blauwe Tram nog door de bochten gierde, vestigde Tissing zich op de Heereweg.... Uitnodiging tJssiiia (20 jaar op de Heereweg Kunt u meteen ontdekken wat nieuw en mooi is op meubelgebieden in het woongebeuren. Deze illustriatie kwam tot stand met medewerkmg van de NZHVM v/h NZHTM. Vijfentwintig jaar geleden vestigde Tissing zich op de Heereweg in Lisse. Toen naar huidige maatstaven een bescheiden zaakje, voortgekomen uit manufacturenhandel Tissing, waarvoor 68 jaar geleden de grondslag werd gelegd in de Van der Veldstraat. Nu een grote moderne meubelzaak, die in Lisse de toon aangeeft op 't gebied van interieurverzorging. In 1963 sloot Tissing zich aan bij de Europa Meubel groep, omdat kollektieve inkoop hogere kwaliteitseisen en lagere prijzen mogelijk maakt. Vijfentwintig jaar op de Heereweg Daar moet op geklonken worden. En dat doen we graag. Met een goed glas wijn. Enin goed gezelschap. Daarom nodigen wij u hierbij uit met ons het glas te komen heffen! Zithoeken, wandmeubels, keukens, tapijt, gordijnen, eetkamers, slaap kamers, tienerkamers, op elk gebied is er veel nieuws te zien. Lampen, spreien, dekbedden, u kunt 't zo gek'niet noemen, pf bij Tissing vindt u de nieuwste trends, 't Mooiste en nieuwste uit Europa op 2500 m2 bijeen. Enu kunt er ruimschoots parkeren - handig met die heel voordelige mee-neem meubelen van tegenwoordig. Uw kinderen amuseren zich kostelijk in de kresj. En vanzelfsprekend zijn er een boel speciale jubileum-aanbiedingen, waar u nü van profiteren kunt. Doen, ook al komt het u toevallig financieel niet uit, dan is er altijd nog die soepele EM- kredietservice. Wij verwachten u, met de kurk van de fles en 't glas in de hand! Lisse: Heereweg 148-152, tel. 02521-19005* 's Maandags gesloten. EUROPA MEUBEL

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 28