regio Weekhoofdprijzen (2) in de Leiclse Leidenaar reed fietser eafe dood en ging naar Perzisch tapijt wijkt voor fabrieksprodukt Wijkcentrum in Slaaghwijk: kerken trekken zich terug EERST GESPREK MET BEDRIJVEN Officier eist acht maanden gevangenisstraf Nationale puzzelactie Werking wet op ontwikkeling van huurprijs wordt verlengd TWEE DENEN NAAR AJAX KOERSEN IN HILVERSUM VRIJDAG 21 NOVEMBER 1975 LEIDEN PAGINA 19 Na acht puzzels is er voor het Nationaal Fonds Sport Gehan dicapten al bijna anderhalf miljoen bijeen gepuzzeld- Om pre cies te zijn: f 1-421.532,80. In het verschijningsgebied van het Leidsch/Alphens Dagblad vielen deze week twee hoofdprijzen: mevrouw S. Rietbergen uit de Driftstraat 124a, Leiden, won een Singer naaimachine en een Sperry Remington-rekenmachine ging naar de heer F. K. Hellemink, Splinterlaan 35, Leiderdorp. In de extra-prijzenpot kwam de ze week f3.588,01, zodat het totaal in die pot op het ogenblik is: f 18.593,99- Met spanning wachten we nu op het moment dat notaris J. H. Birkhoff de datum openbaar maakt waarop die extra-pot mag worden uitgekeerd, in ronde bedra- DEN HAAG (ANP) De Tweede Kamer heeft gisteren, zonder hoofde lijke stemming, het regeringsvoorstel goedgekeurd om de werkingsduur van de wet huurprijsontwikkeling woon ruimte te verlengen van 1 januari 1976 tot 1 april 1977. Deze wet verplicht verhuurders om huurverhogingen boven het trendma tige percentage te melden en bevat een bevoegdheid voor minister Gruy- ters om een maximum voor huurprys- verhogingen vast te stellen. Dank zij de wet is er de laatste ja ren een rustige huurprijsontwikkeling geweest, deelde staatssecretaris Van Dam mee in de schriftelijke stukken. De verlenging van de werkingsduur is noodzakelijk omdat er nog geen nieu we huurprijzenwet is, die een regeling zal bevatten voor de huurprijzen van woonruimte. Bij de voorbereiding van die wet wordt nagegaan of meldings plicht en maximeringsbevoegdheid nog nodig zijn. AMSTERDAM Ajax heeft gis teren twee Deense spelers gecon tracteerd. Het zijn de 19-jarige Frank Arnesen en de 17-jarige Sö- ren Lerbij. Beiden zijn afkomstig van de eerstfódivisieclub Fremad Amager ui!". Kopenhagen en spelen in verte genwoordigende elftallen. Lerbij maakt deel uit van het UEFA-jeugd- elftal. Arnesen speelt op het middenveld, Lerbij in de spits. De overeenkomst tussen Ajax en de beide Denen aangegaan voor 2V2 jaar op 1 december. De Westduitse Bundesligaver- eniging Hamburger SV wil Arno Stef fenhagen van Ajax overnemen. De c 2G-jarige Westduitser, die een paar jaar geleden betrokken was bij het bundesligaschandaal, heeft reeds gesprekken gehad met de Hamburg- se club. Volgens dr. Peter Krohn, de manager van HSV, 6teffenhagen zelf al tot overeen stemming zijn gekomen. gen van duizend gulden. Het zouden nu al achttien deelnemers zijn, die zo'n bedrag krijgen. De spanning stijgt met de week. De oplossing van puzzel "El ke inspanning is ook een'SflPwng". WEEKHOOFDPRIJMW Een VW Golf extra: a. Coppens, Raktweg 3, Uden. Een Philips kleurentelevisie: mevr. M. van der Veen, Geleen 54, Zwol le. Een Summa encyclopedie: fam. L. Chr. Klees, Duurstedestr. 54, Bre da (NB). Een Olga springboxkombinatieH. G. M. Coolen, Oude Roermondseweg 46, Herten. Een Pelgrim de luxe gasfornuis: W. Ockeloen, Bolstraat 22, Utrecht. Een Singer naaimachine: mevr. S. Rietbergen, Driftstr. 124a Leiden fZH). Een Sperry Remington rekenma chine: F. K. Hellemink, Splinterlaan 35, Leiderdorp. Een hometrainer fiets bicyclette: C. Baas, Watermolenstr. 71, Westzaan. Een waardebon van f500,- van Witteveen: P. a. Sleurink, Semmel- weisstr. 2, Hengelo (O). Een waardebon van f500,- van van Witteveen: N. v. d. Velden. Hof- stade 17, Alphen (NB). De volledige trekkingslyst ligt van af maandag a.s. ter inzage op onze bureaus in Leiden (Witte Singel 1), Alphen a. d. Rijn (Julianastraat. 19) en Katwijk aan Zee (Badhuisstraat NIEUWE UITGAVEN Imperialisme, door Prof. dr. D. K. Fieldhouse. Uitgeverij Fibula Van Dishoeck/Unieboek, Bussum. f27.50. Koloniale expansie, door Prof. dr. C. Verlinden. Fibula Van Dishoeck/ Unieboek, f 27.50. Het Nationaal Syndicaat 1902—1805, door Mr. A. M. Elias. Fibula Van Dishoeck. f29.50. Breinbrekers, door S. U. Ottevangers. Uitgeverij De Tijdstroom, Lochem. f9.—. Mijn vriend Luke, door E. Clymer. Jeugdboek. Uitgevers-maatschappij „West-friesland", Hoorn, f8.50. Hetzwaard van Ahiram, door R. A. van Dijk. Jeugdboek. „West-friesland" gaat in 19-90- Het land Narnia, door C. S. Lewis. Jeugdboek. „West-friesland", f 14.90. zijn koninkrijk, door Barbara Sleigh. Jeugdboek. „West- friesland". f 14.90 Valko Vos. door A. D. Hildebrand, Jeugdboek "West-friesland", f 9.50 Taran zwerver, door Lloyd Alexan- HILVERSUM Uitslagen van de gisteravond gehouden koersen in Hil versum zijn: Nievre-prys (2440 m)1. Monte Carlo (W. van Dalen) 3.20.9 1.26.4; 2. Ma riano; 3. Moniek Donne. Toto winn. 2.70 pl 1.90 1.40 1.90 kopp 10.40 trio 146.20. Cote d'Or-prijs (2000 m)1. Nestor Pride (G. van Eykelenborg) 2.57.8 1.28.9; 2. New Roodnoot; 3. Ninon la Plata, Toto winn 7.60 pl 2.30 3.40 6.50 kopp 46.8Q. Aveyron-prijs (eerste afd. (2000 m) 1. Mogambo (F. Eerenberg) 2.52.3 1.26.2; 2. Lidin; 3. Manon. Toto winn 9.90 pl 3.00 4.70 3.50 kopp 180.70 trio weekbladnieuws (1909—1969). Samen- Noord wijk in oude ansichten, deel 2, door M. A. M. van der VoortRuyg- rok. Uitgeverij Europese Bibliotheek, Zaltbommel. f22.90. De kroon van de porselein-boom, door Olaf J. de Landell. Uitgeversbedrijf De Boekerij, Baarn. f 24.90. Burcht der verschrikking, door Victo ria Holt. Uitgeverij L. J. Veen, Wage- ningen. f 19.90. 2596. Avignon-prys (2440 m)1. Nenu phar (M. Tolenaars) 3.26.6 1.26.1; 2. Korinotte; 3. Mike Nardinclant. Toto Winn 2.90 pl 2.90 3.30 2.00 kopp 14.80. Herault-prijs (eerste afd.) (1600 m): 1. Myrly Terraise (J. S. van Leeuwen) 2.08.9 1.20.6; 2. Luck H; 3. Kaballus. Toto winn 5.70 pl 1.90 1.50 2.40 kopp 7.20 trio 210.10. Auvergne-prijs (2020 meter) 1. Menyanthes (L. Boonen) 2.51.1 1.24.7; 2. Norma Kid; 3. Majoor. Toto Winn 3.80 pl 1.70 2.30 12.10 kopp 8.80. stelling Piet Terlouw. Uitgeverij Zo mer Keuning, Wageningen. f 19.90. Vóór 1-1-1976: f 15.90. Kruidenstrip. Een spannend relaas over het planten, plukken en plezierig gebruik van kruiden, door Hanneke Woerdeman en Willem Overmars. Zo mer Keuning. f 10.— Macramé-knoopsels, door Freya E. Lentz. Zomer Keuning. f 8.90. Haken met plezier. Een overvloed van ideeën en toepassingen, door Lis Pa- cicrmönt"pr«s «ÖÖo'mT: TïmpaTa duan. Ariadne handwerkbibliotheek. (R. Pools) 2.42.2 1.21.1; 2. Kolja T; 3. Zomer en Keuning. f 19.50. Lely Rodney. Toto winn 6.40, pl 2.30 Het handige jongensboek, door Jos 1.40 1.40 kopp 9.40 trio 230.20. Heraultprijs (tweede afd.) (1600 m): 1. Leonard (L. Schoonhoven) 2.11.1 1.21.9; 2. Lime du Eois, 3. Jerolimo. Toto winn 2.70 pl 1.40 1.40 2.50 kopp 4.70. Ardeche-prys (2000 m): 1. Leo D (F. Bosscha) 2.45.9 1.23.0; 2. J. Rood noot; 3. Libertine. Toto winn 18.80 pl 4.10 6.40 3.80 kopp 413.40 trio 6790.20. Aveyron-prijs (tweede afd.) (2000 m)1. Muresj (J. Wagenaar) 2.50.4 1.25,2; 2. Nectar; 3. Majoor Voorne. Toto winn 2.- pl 1.20 5.50 1.80 kopp ZUMk Lening Nederland zal Kenia ten uitvoering van "ontwikkelingsprojec ten" 19 miljoen dollar lenen. Een deel van dit geld zal worden besteed aan het verlenen van technische hulp in landelijke streken, aldus deelde ambassadeur Fein mee na een onderhoud met minister van Finan ciën. Mwai Kibaki» Toekomst van Eurocontrol verzekerd MAASTRICHT (ANP) Het voortbestaan van de Europese orga nisatie voor de veiligheid van het luchtverkeer, Eurocontrol, is na af loop van de huidige conventie in 1983 verzekerd. Minister Westerterp (Verkeer en Waterstaat) heeft dit gistermiddag als voorzitter van de ze organisatie meegedeeld tijdens de 46-ste zitting van de raad in Maas tricht. "Ook na 1983 zal Eurocontrol in Beek bij Maastricht hoogwaardige werkgelegenheid blyven bieden", al dus de bewindsman van Verkeer en Waterstaat. Bij Eurocontrol wer ken op dit moment 550 mensen, on der wie 150 Nederlanders. In afwachting van het resultaat van een onderzoek wilde de minis ter nog geen antwoord geven op de vraag of het aantal personeelsleden bij Eurocontrol in Beek zal worden opgevoerd of wellicht zal moeten worden verminderd. In 1976, zo deel de minister Westerterp na afloop van de ministerraad van Eurocontrol mee zal over de voortzetting en verdere ontwikkeling van Eurocontrol na 1983 een eerste rapport door de mi nisterraad in behandeling genomen worden. Ondermeer zal bekeken i Over gronden tussen Sumatrastraat en Zijl r>r> •n LEIDEN Met opzet hebben B en W informatie over de bedrijfs economische belangen en de werkge legenheid achtergehouden bij het voorbreidingsbelsuit voor de gronden tussen de Sumatrastraat en de Zijl. Dankzij de commissie economische zaken is dit toch nog boven water gekomen". In dergelijke felle be woordingen zette Houtman (SGP/ GPV) zich gisteravond in de com missie voor ruimtelijke ordening af tegen de "onzorgvuldige beleidsvoor bereiding" van B en W. De meer derheid van de commissie stemde met Houtman in en eiste dat B en W eerst een gesprek zouden voe ren met de daar gevestigde bedrij ven; nadat dan de problemen zijn doorgepraat die voor de bedrijven zouden ontstaan, kan het voorberei dingsbesluit behandeld worden. Houtman: "Het is voor mij on- den of Eurocontrol Beek ook belast verteerbaar zoals het kan worden met de controle van Iedereen heeft uit de woorden van vliegverkeer in de hogere luchtla- Van Aken in de commissie econo- gen, aldus de bewindsman. mische zaken op kunnen maken dat hij had willen praten met de be drijven, maar dat hij van het colle ge geen toestemming heeft ickre- gen". "Iedereen zal vinden dat daar op den duur woningen moeten ko men. Maar het is een plicht om eerst met de bedrijven te praten. Je wint er niets mee om nu een voorbe- reidingsbeluit te nemen". Het commissielid Peeters (PvdA) was het daar niet mee eens: "Hout man overdrijft. Praten zou galanter zijn, maar het is geen onbehoorlijk bestuur als je het niet doet. Met een voorbereidingsbesluit voorkom je ongewenste ontwikkelingen, en in de procedure voor een nieuw bestem mingsplan zitten nog alle mogelijk heden voor inspraak en om in be roep te gaan. Het is een formeel juiste procedure". Laurens Beyen (PPR) sloot zich hierbij aan; sa men met Peters was hij van me ning dat het voorbereidingsbesluit nu genomen kon worden. De meerder heid van de commissie hield ech ter een slag om de arm en wenste eerst een gesprek. LEIDEN Volgende week ivoensdag wordt in het pand Apo- thekersdijk 37 in Leiden een speciaalzaak in zeevissentropi sche vissen, vogels en dierenbenodigdheden geopend. Het pand waarin vroeger een sanitair-zaak gevestigd zoas, werd geheel gemoderniseerd. Op de foto: de -familie De Wit voor Mm nieu we bedrijf „De Zioarte Neon" aan de Apothekersdijk. TEHERAN (AFP) Het echte, met de hand geknoopte Perzische ta pijt wordt ernstig bedreigd en het mechanisch vervaardigde tapijt staat op het punt het over te nemen, on danks de klaagzang van de puristen. De crisis duurt nu al drie jaar en er is geen uitzicht op een ople ving. Het lijkt tegenstrijdig, maar de moeilijkheden zijn begonnen met de economische opleving in Perzië, waardoor de prijs van wol en verf is gestegen, terwijl de lonen omhoog zijn geschoten. Dit laatste weliswaar nie in die mate dat nu alle hand werkslieden er nu maar mee ophou den. Het werk vereist een grote mate van geduld en vakkennis en steeds minder blijken de knopers bereid een half jaar achtereen te werken voor 15 gulden per uur om de miljoenen knoopjes te leggen die voor een ta pijt nodig zijn. De jongelui gaan liever naar de stad, waar ze 't dubbele kunnen ver dienen in de bouw als ze 18 jaar of ouder zijn. Het aantal tapijtwerkers, waarvan er nu nog een miljoen zijn, hoofd zakelijk op het platteland, wordt steeds minder zonder dat er vervan ging komt. Sinds vorig jaar is hier ook de we reldrecessie voelbaar geworden. De LEIDEN/DEN HAAG „Een president van de Haagse rechtbank merkwaardige manier van optreden gisteren uiting aan zijn veront- is dat. Iemand dood rijden en dan waardiging over het gedrag rustig weer naar een café gaan verder drinken. En dan naar huis en naar bed, terwijl u het slachtof fer als een hond op straat laat lig gen". in deze bewoordingen gaf de De besluitvaardige zeiler, door J. Schuit. Goed zeemanschap in vraag en antwoord. Serie Hollandia water sportboeken. Uitgeverij Hollandia, Baarn. f 19.50. Kamerleden borstkanker onderzoek in Leiden bekijken LEIDEN De Tweede-Kamerleden Tilanus en Kruisinga (CHU) hebben er bij staatssecretaris Hendriks van volksgezondheid en milieuhygiëne op aangedrongen contact op te ne men met het plaatselijk comité voor het bevolkingsonderzoek op borst kanker bij vrouwen in Leiden om te gaan praten over de resulta ten van het borstkankeronderzoek dat hier onlangs is afgesloten. De kamerleden vragen de staatssecre taris hoe hij het initiatief van het Leidse comité beoordeelt en hoe hij staat tegenover het opzetten van een gecombineerd bevolkingsonderzoek op baarmoederhalskanker en borst kanker. De bewindsman wordt ver der gevraagd in elk geval deze mo gelijkheid te onderzoeken en dat te betrekken bij de voorgenomen uit breiding van het onderzoek op baar moederhalskanker. Wielrennen Na de neutralisatie van woensdagnacht om één uur hadden de Belgen Eddy Merckx en Patrick Sercu nog altijd de leiding in de zesdaagse van Gent. De twee de plaats was voor Stevens/Gilmo re. Roy Schuiten en Ferdinand Bracke hebben een achterstand van één ronde opgelopen. Schaken Jan Timman zal vol gende week niet uitkomen tegen prof. dr. Max Euwe. De tweekamp gaat nu tussen Euwe en de in Ne derland wonende Rus Genna Soson- kO. 2-jarige zich "road manager" noemende (door de president ver taald in: zoiets als toneelknecht) P W. v.d. K. uit Leiden. Met de door hem bestuurde auto reed hij in de nacht van 3 juni op de Hooigracht de wielrijder W. F. Dreef dood. Man en fiets vlogen door de lucht, en het slachtoffer bleef dodelijk gewond op het weg dek achter, terwijl de autobestuur der doorreed. "Ik dacht dat er een meêuw te gen mijn voorruit vloog", aldus de „verklaring" van verdachte. On danks het feit dat zijn voorruit aan diggelen lag reed hij door en begaf zich naar een bar in de binnenstad. Daar hoorde hij van andere ca fébezoekers, dat zojuist iemand op de Hooigracht was doodgereden. Verdachte moet toen in ieder geval begrepen hebben wat er gebeurt was. Nadat hij was gearresteerd en nadat er een bloedproef was geno men, bleek dat zijn bloed een alco holpromillage van 1.03 bevatte. De officier van Justitie, mr. E. van der Schans eiste tegen de Leidenaar waarvan één maand voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar en twintig maanden ontzegging van de rijbevoegdheid. De president van de rechtbank sprak tijdens de behan deling van de zaak zijn verwonde ring uit over het feit dat de café- Verkracht De politie van Los An geles heeft een 70-jarige vrouw ver moord in haar appartement aange troffen. Zij is vermoedelijk het ne gende slachtoffer van de zogenaam de "verkrachter van Westside". Buren troffen de vrouw woensdag levenloos vastgeboden aan in haar bed. De serie moorden begon vorig jaar no vember. Het achtste slachtoffer, een 67-jarige vrouw, werd vorige week vrijdag gevonden. Tien jaar Een rechtbank in Mün- chen heeft gisteren de voormalige SS-arts di'. Heinrich Schütz (69) tot tien jaar gevangenisstraf veroor deeld wegens medeplichtigheid aan elf moorden. Schütz heeft in het concentratiekamp Dachau medische experimenten uitgevoerd op gevange nen. Hij had de leiding van een proef waarbij elf geestelijken, over wegend uit Oost-Europa, een pijnlijke dood stierven. bezoekers zich onmenselijk hadden gedragen door het standpunt in te nemen: "Wy bemoeien ons er niet mee en zeggen niets tegen de poli- Volgens de Leidse verdachte had hij op de Hooigracht achter een an dere auto gereden, die plotseling was uitgeweken voor de wielrijder die een zwenking naar links zou hebben gemaakt. Verdachte zou daarin niet meer geslaagd zijn. Hij had die avond zeven glazen bier ge- buitenlandse importeurs kopen aan merkelijk minder door gebrek aan klanten. Er zijn er zelfs die par tijen tapijten hebben teruggezonden naar Perzië omdat zij hun voorra den niet langer konden financie- De uitvoer van tapijten, na de olie de voornaamste bron van in komsten, is tussen 1972 en 1974 met 30 procent verminderd en in 1975 nog scherper gedaald. Van april rot september was de uitvoer 43 pro cent in volume minder dan in dezelf de periode van vorig jaar. De recessie is niet de enige oor zaak. Indië, Pakistan en Oosteuro- pese landen doen Perzië een scher pe concurrentie aan met „Perzische tapijten" die op de wereldmarkt veel goedkoper zijn, maar slechter van kwaliteit zijn. Deze zijn veel goed koper te vervaardigen. Door deze concurrentie is de prijs van de echte Perzen gezakt en de markt schijnt wat te zullen aantrek ken door een uitbreiding van het aantal koopkrachtigen in het land zelf die zo'n tapijt, dat dikwijls meer dan 300 gulden de vierkante meter kost en tot dusver alleen voor de elite bereikbaar was, nu ook kun nen betalen. Niets garandeert echter dat deze binnenlandse verkoop de verliezen op de uitvoer goed maakt en er wordt al voorspeld dat het traditionele, met de hand geknoopte tapijt voor het einde van deze eeuw zal zijn ver dwenen, met uitzondering van de kunstwerken. Intussen gaat de industriële vervaar diging van tapijten met sprongen om hoog. Er zijn al drie fabrieken in gebruik genomen. Vorig jaar wer den een miljoen vierkante meters ta pijt mechanisch vervaardigd. Het voornaamste voordeel hiervan ligt in de prijs: vier tot vijf maal goedkoper. Een machine kan elke zes uur een tapijt maken, terwijl hand werk een half jaar zwoegen voor twee man betekent. dronken. Verdachte werd in het Een fabriekskleed van twaalf vier- verleden reeds eerder veroordeeld wegens het rijden onder invloed van drank. Toen kreeg hij 1000 gulden boete en twee weken voorwaarde lijke gevangenisstraf alsmede voor waardelijke intrekking van het rij bewijs gedurende een half jaar. Verder zijn er nog diverse andere veroordelingen geweest o.a. wegens diefstal, brandstichting en vernie ling. Wat dat laatste betreft moest hij zich gisteren ook nog verant woorden voor de vernieling van kante meter, in kasjanstijl kost 1500 gulden tegen hetzelfde in handwerk 6.000 gulden. Motieven en kleuren zijn hetzelf de, maar het kleurengamma is veel beperkter en de kwaliteit verschilt ook nogal wat. Voor een fabriekskleed kan geen langere levensduur worden gegaran deerd, terwijl handwerk wel drie of vier generaties mee gaat. Het fabriekswerk ziet er ook niet sprankelend en helder uit. Voor bloembakken. Een feit dat hij had het handwerk werd alleen de beste gepleegd twee weken na het dodelij- wol gebruikt, die het levende tegen de Leidse verdachte. zoals de kenners zeggen. LEIDEN indien de gemeente- een stuk grond aan de Ketelmeer, raad ermee akkoord gaat zal er in de Slaaghwijk (Merenwijk) een wijk/buurtcentrum worden ge bouwd. B. en W. hebben afgezien van de bouw van een dergelijk cen trum aan de Ketelmeerlaan, hoewel zij deze plaats evenals de kerken in de Merenwijk aanvankelijk verkozen boven de Slaaghwijk. Financiële selaar gisteravond tijdens gadering van de commissie voor sa menlevingsopbouw. Het nieuwe wijk/buurtcentrum zou een vloeroppervlakte van 1150 vier kante meter moeten krijgen. Het denen hebben het college evenwel gebouw bevat verder een grote zaal, doen besluiten voor de Slaaghwijk te kleinere zalen, kantoorruimten, kiezen. De kerken hebben daarin peuterspeelzaal, creativiteitsruim- aanleiding gezien om niet aan het centrum deel te nemen. Zij hebben inmiddels aan B. en W. gevraagd gen bestaan en zal toegankelijk wor- erfpacht uit te geven den gemaakt voor gehandicapten, om daar de nodige kerkvoorzienin- Het complex is bedoeld voor zowel gen te bouwen, aldus wethouder Tes- de Slaaghwijk als de Zijlwljk Leedewijk, ofschoon wat het gebruik betreft het accent komt te liggen op de Slaaghwijk, gezien de sociale op bouw van de bevolking in d~~^ wijk. Wat de beheersvorm van het ge bouw betreft wordt er gedacht aan een stichting waarin o.a. vertegen woordigers van de wijkbewoners en de gebruikersgroepen zullen deelne- l ontmoetingsruimte en uiter- men. Zoals bekend is het centrum aard de nodige garderobes, gangen stencentrum, het opbouwwerk, de peuterspeelzaal etc. De totale kosten van het complex zijn geraamd op f 1.265.000. Daarvan zal CRM een bedrag van f950.000 aan bouwkosten voor zijn rekening ne men, indien er althans vóór 1 april 1976 met de bouw wordt begonnen. Daarnaast zal het ministerie voor een ton subsidiëren in het buurt- en clubhuiswerk, zodat er voor de ge meente f 215.000 aan lasten over blijft. Wethouder Tesselaar deelde gisteravond mee dat juist woens- bedoeld voor alle buurt- en club- dag CRM heeft toegezegd het projekt toiletten. Het gebouw zal uit twee la- huiswerk in de Merenwijk, het dien- mede te willen financieren.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 19