Turk hoort tweeenhalf jaar eisen agenda LEZERS SCHRIJVEN Drie jaar geeist tegen Leidenaar die bank overviel Serie inbraken opgelost Opnemen van Drieven In deze rubriek behoeft niet te betekenen dat de redactie het met de inhoud eens is De redactie behoudt zich daarenboven het recht, voor om bijdragen te telgeren dan wel in te korten Werkgroepen De heer Van den Berg stelt in uw krant van 8 november j.l. een paar duidelijke vragen over werkgroepen. Hij verdient derhalve een duidelijk antwoord, al vinden wij het jammer dat zijn brief zo'n onvriendelijke toon had. Maar vooruit, het is een goede gelegenheid om doel en werkwijzen van de "Werkgroep Fiets" nog eens uiteen te zetten, en wie weet houden we er een paar nieuwe leden aan De "Werkgroep Fiets" werd begin 1973 opgericht naar aanleiding van een door K O georganiseerde le zing van dr. H. A. Udo de Haes (mi lieubeheer Rijksuniversiteit) over fietsroutes. De werkgroep ontstond vanuit het besef dat massaal en on gebreideld gemotoriseerd verkeer on herroepelijk zou vastlopen in onze kleinschalige, historische binnenste den. Het fietsen, een voor de hand liggend en oer-Hollands alternatief, werd alsmaar gevaarlijker en onaan trekkelijker door het toenemende ver keer en door het falende overheids beleid, dat het fietsen als een aflo pende zaak leek te beschouwen. De bedoeling van de werkgroep was om juist dat overheidsbeleid weer oog te geven voor de fietser. Intussen is er wel wat veranderd: steeds meer mensen gaan weer fietsen omdat het gezond is, vrijwel geen ge vaar oplevert voor de medemens, mi lieuvriendelijk is en geen energie ge bruikt. Veel mensen fietsen omdat ze het gewoon fijn vinden; anderen heb ben geen keus, met name schoolgaan de kinderen. Toch zijn de voorzieningen voor de fietsers ver achtergebleven, hoewel er hier en daar wat begint te ver beteren. Nog steeds zijn er onnodig gevaarlijke oversteken, ontbreken er fietspaden, moet de fietser soms kilo meters omrijden (b.v. Haagsche Schouw-Oegstgeestü) wordt hij als een tweederangs burger behandeld. En daarom maakt de werkgroep zich sterk voor de fietsers, bundelt de klachten en suggesties vanuit de bur gerij, hangt regelmatig aan de bel bij het gemeentebestuur. En komt óók in het geweer als de fietstunnels bij het station dreigen te worden opge offerd, wat haar dan weer betrekt bij de discussies over de busbaan. Wat de overige vragen van de heer Van den Berg betreft: de werkgroep bestaat niet uit ambtenaren, maar uit "gewone" burgers en een enkele student. De leden doen dit werk in hun vrije tijd, tikken de brieven die ze uitsturen zelf en betalen de kosten uit eigen zak. Iedereen die een stukje van zijn tijd beschikbaar wil stellen is welkom. Men kan ook altijd sug gesties en klachten opsturen naar de WERKGROEP FIETS p/a Kaiserstraat 63, Leiden. VRIJDAG 14 NOVEMBER Artsen Leiden Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van Zaterdag 10 uur (Morswegkwart., binnenstad tot Ojty. ring)H. G. M. Aelbers, Noordeinus- oord. Kool en Merenwljk): H A. M. M. tsl 122113; Wijk III Na vechtpartij met dodelijke afloop in Leiderdorp DEN HAAG De procureur-generaal bij het gerechtshof in Den Haag, mr. J. H. G. Boekraad heeft gisteren bevestiging ge vraagd van het vonnis van de rechtbank, waarbij de Turk S.K.B. werd veroordeeld tot twee jaar en zes maanden gevangenisstraf. De rechtbank achtte bewezen, dat de man 1 december 1974 in Leiderdorp zijn landgenoot Cakar viermaal met een mes zou hebben gestoken, waarna het slachtoffer is overleden. De ten lastelegging was dan ook zware mishandeling de dood ten ge volge hebbende. Verdachte was in hoger beroep gegaan, omdat hij blijft beweren onschuldig te zijn aan de steekpartij. De hoger-heroepbehandeling was eer der uitgesteld, omdat de verdediger ziek was en een getuige, de Turk S. Ozdemir, met vakantie was. De ze kwam nu getuigen. Hij vertelde war al eerder uit andere verklarin gen was gebteken: verdachte kwam met 'n meisje langs een garage waar enige Turken een auto aan het repa reren waren en had wat "vervelend" tegen het meisje gedaan, waaraan de Turken zich ergerden. Verdachte had een van de manne ntoegeroepen naar buiten te komen, omdat "hij hem wat had te zeggen", waarna hij de man op vriendschappelijke wijze had beetgepakt. Toen had getuige Ozdemir een klap gehoord en was kaan kijken. Cakar was in elkaar ge zakt en had nog gezegd: "ik ben gestoken". Ozdemir had verdachte zien wegrennen met een mes in de rechterhand. Daarna, had hij zich met het slachtoffer bemoeid-. In zijn requisitoir wees de procu reur- generaal erop, dat verdachte, hcewel gehuwd in Turkije, met een miesje aan het passagieren was ge weest en der invloed van drank ver keerde, het meisje had geprobeerd hem met water op te frissen. Hoe wel verdachte dit ontkende, was van hem bekend dat hij een stiletto be zat, H'et meisje had eerder verklaard dat zij moeilijkheden vrezend nog aan verdachte's borstzakk had gevoeld of het mes daar zat. Dat bleek niet zo te zijn, maar - aldus mr. Boekraad - zij heeft wellicht op dc verkeerde plaats gezocht. De pro cureur-generaal zei, dat de sfeer agressief was, omdat de vijf Turken in de garage niet gediend waren van verdachte's optreden, waarop hij was gaan vloeken. Huisvlijt Mr. Boekraad rekende verdachte erg aan, dat hij onder geveinsde vriendschap zijn landgenoot naar buiten had gelokt en daarna gesto ken. Vier messteken, waarvan een dodelijk. Hij wilde de mening van de psychiaters als zou verdachte in verminderde mate toerekeningsvat baar zijn geweest aanvaarden. De eis van de officier van Justitie voor de rechtbank achtte hij niet overdreven, maar omdat verdachte lang in voorlopige hechtenis had gezeten, wilde hij iets minder requi- reren en vroeg bevestiging van het rechtbank-vonnistweeeneenhalf jaar. Verdediger mr. G. Smelt uit Den Haag was van mening dat getuigen verklaringen niet alle gelijkluidend zijn, terwijl niemand heeft gezien dat verdachte heeft gestoken. Het slachtoffer heeft ook niet gezegd wie hem heeft gestoken. Mr. Smelt wees erop dat tussen het gebeuren en de verklaringen bij de politie ve le uren, waarin getuigen zouden hebben kunnen afsperken wat zij zouden verklaren. De verdediger zag een "blinde plek" in de verklaringen. Hij wees op de mogelijkheid dat het tweege vecht een meer-gevecht is geworden en het slachtoffer per ongeluk is ge stoken. Op de kleren die verdachte tijdens de steekpartij droeg, is geen bloed gevonden. Er is mogelijk een andere dader, aldus mr. Smelt, die vrijspraak vroeg. De procureur-generaal wilde bij zijn requisitoir blijven. Verdachte zei nog, dat hij wel bekent bij een vechtpartij met een man of vier be trokken te zijn geweest, maar bleef er bij dat hij onschuldig was aan de steekpartij. Uitspraak 27 november. VAAN OP DE OUDE TOREN WARMOND Na een fikse klim langs de steigers zette burgemeester De Vreeze van Warmond gistermorgen de windvaan op de Oude Toren. Hij kreeg daarbij assistentie van architect v. d. Sterre uit Leiderdorp onder wiens hoe de de restauratie wordt uit gevoerd. De windvaan is een antiek exemplaar dat begin 17e eeuw aan Warmond is geschonken door jonker Jan van Duivenvoorde, heer van Warmond en admiraal van Holland. De antieke vaan is gerestau reerd en opnieuw verguld door Elderhorst in Zoeter- woude. Om de stem van de Oude To ren weer te kunnen laten klinken zal door Warmond nog f 17.000.moeten wor den bijeengebracht. Daar om zal op 21 november een bliksemactie in Warmond worden gehouden. LEZING OVER "BESTUREN" LEIDERDORP Onder auspi ciën van de Leiderdorpse Sportraad wordt er dinsdagavond 18 november in de kantine van "Op Dreef" een lezing gehouden over het thema: het besturen van verenigingen en kadervorming. De heer Wuthrich van het NSF gaat deze lezing hou den. Alle leden en belangstellenden zijn van harte welkom. Aanvang 8 DEN HAAG Drie jaar gevan genisstraf met aftrek van het voor arrest luidde gisteren de eis van de procureur-generaal bü het Haagse gerechtshof tegen een 21-jarige ver dachte uit Leiden. Verdachte had een bankoverval gepleegd en 25.000 gulden buitgemaakt. In eerste instantie was verdach te door de rechtbank veroordeeld tot twee jaar gevangenisstraf, na dat de officier van juistie vier jaar had geëist. De officier was van het recht- bankvonnis, in hoger beroep gegaan. Het kostte de grootste moeite don derdag, om verdachte voor het ge rechtshof te laten verschijnen. Hij weigérde dat halsstarrig en verzette zich tegen zijn overbrenging naar de rechtszaal.. Uiteindelijk wist zijn raadsman, mr. D. J. van Schra- vendijk verdachte te bewegen ter zitting te verschijnen. De overval werd op 1 mei gepleegd op de Slavenburgbank aan het Ra penburg. Verdachte had de avond tevoren met ouders van zijn meisje in Bodegraven, ernstige onenigheid gehad. Hem werd door zijn schoon vader verweten een nietsnut te zijn, die nog niets had bereikt. De omgang met het meisje werd hem dan ook verboden. Op de terugweg van Bodegraven naar Leiden, bedacht hij een plan, om iets opzienbarends te doen. Hij maakte zich de keus door een sensationele sprong van het dak van een hoog gebouw, of het plegen van een roofoverval. Hij koos voor het laatste. Daarop stelde hij een „nepbom" samen en begaf zich naar de bank. Daar eiste hij geld en deelde mee, dat hij een bom in zijn bezit had. die spoedig zou ontploffen. Hij maakte zich met het geld uit de voeten. De jongeman boekte voor een wereldreis per schip en vrijwel zonder enig geld keerde hijterug, waarna hij werd gearresteerd. De feiten zelf werden door hem bekend. Mede gezien het groot aantal over vallen, die worden gepleegd, eiste de procureur-generaal genoemde straf. De verdediger bepleitte bevestiging van het rechtbank vonnis, ook om dat verdachte nu aan de studie is en dergelijke feiten niet meer door hem gepleegd zullen worden. Uitspraak op 27 november. LEIDEN De Leidse politie heeft in de afgelopen week een grote serie inbraken en diefstallen opgelost. Voor de officier van justitie in Den Haag is vandaag al voorgeleid een 27-jarige Leidenaar, die bekende in de afgelopen maanden achttien in braken en diefstallen ie hebben ge pleegd, waarvan drie in samenwer king met een 20-jarige stadgenoot. Tot de buit behoorde kostbare video en radioapparatuur, bromfietsonder delen, antiek en geld uit collecte - ZOETERWOUDE Er waren gisteravond 79 fraaie werkstukken te bezichtigen op de huisvlijtten- toonstelling die in Ons Huis werd gehouden en vooraf ging aan de ba zaar die vandaag plaats heeft. De ju ry Agnes van Gent- v.d. Krogt, Ire ne Vrenzen, wethouder W. Maan en mr. W. Bosman had dan ook een om vangrijke en verre van gemakkelijke taak. Nadat om half negen de ex positie voor het publiek was geopend werden door de heer D. Hulsbos, voorzitter van Jeugdraad, de prijzen uitgereikt. Meisjes t/m 16 jaar. 1. Annemarie v.d. Loo (6 jaar); 2. Esther Schoch (6 jaar); 3. Lia v. d. Loo. Dames 17 jaar en ouder: 1. Mevr. A. Hulsbos- van Kam pen; 2. Mevr. J. Verstegen- van Egmond; 3. Mew. R. Hulsbos- Ver stegen. Jongens t/m 16 jaar. 1. Henk v.d. Berg; 2. Eric Hulsbos; 3. Jaap Dorrepaal Heren 17 jaar en ouder: 1. C. v. Muyden; 2. A. Knetch; 3. .P. Popma. KLEUTERBURG De heer C. van Dijk heeft zich gisteravond niet meer herkiesbaar gesteld voor het bestuur van de Christelijke Kleuterschool Kleuterburg in Valkenburg. Zijn plaats wordt ingenomen door me vrouw van Duijvenvoorde-Korpers- hoek. Bij de Centramarkt aan het Diamantplein is in de nacht van woensdag op donderdag een in braak gepleegd. Er werden 750 pakjes en 10 sloffen sigaretten ont vreemd alsmede 220 pakjes shag. De ze rookartikelen vertegenwoordigen een waarde van f2340. Men is de zaak binnengekomen door forcering Lakenhal Het stedelijk museum De Laken hal heeft deze week het jaarverslag over 1974 het licht laten zien. Daar in een enkel interessant gegeven voor de buitenstaander. In 1974 kwamen er in totaal 35.207 bezoekers naar binnen .tegen 34.075 in 1973. H'et relatief lage cijfer is goeddeels te verklaren door het feit dat het aantal georganiseerde ten toonstellingen door ruimtegebrek be perkt moest blijven. Met ingang van 1 april 1974 werd voor het eerst sinds 1968 entree ge heven en daar zijn nauwelijks be zwaren tegen gemaakt door de be zoekers. Op 3 oktober werd het mu seum bezocht door niet minder dan 2700 bezoekrs: een absolute topper met stip. Maar het was verklaar baar: het buitengewone karakter van de dag en de tentoonstelling "Leiden '74". In 1973 kwamen er slechte 300 mensen kijken. Cath voorzitter van het comité Toe ristische Route; dat ter gelegenheid van het 400-jarig bestaan van de Leidse Universiteit voor het eerst de wandeltocht door Leiden organi seerde folders met een routebe schrijving uitgereikt. De folder is gedrukt in vier talen. Limerick op het üakest gekregen van de h.i.d. van de vo. en de d.h.i. van de p.w. De provincie vergat een verklarend zakwoordenboek in te sluiten. Concert De Valk Museum De Valk kreeg 22.606 be zoekers in de periode 1 april-18 september. 1904 bezoekers maakten gebruik van een consumptie uit de combi-Twin koffie-chocolade en fris- örankenautomaat, hetgeen een op brengst opleverde van f952,-. Ge lukkig hoefde over de frisdranken geen accijns te worden betaald. Onder leiding van Ad de Groot zal de oratoriumvereniging Wasse naar Vocaliter op 14 nov. haar jaar lijkse concert geven in de Dorps kerk, Van Handel en Bach zullen werken worden vertolkt. Solisten zijn de sopraan Esther Hillinga, de alt Ca rolyn Watkinson, de tenor Tony Klaasen, de bariton Frits van Er ven Dorens. Het begeleidend orkest "Intertexta" uit Schiedam brengt als instrumentaal intermezzo het Twee de Brandenburger concert van Bach ten gehore. Aanvang kwart over acht. vaardig d zijn door moeders uit de Pieters- en Academiewijk. De en tree is gratis. Voorts is er op maan dag een koffie-inn en een zoge naamde "stekjesbeurs". Plantenlief hebbers die stekjes hebben van planten kunnen die in De Vrolijcke Arke komen ruilen. Voor diegenen, die het nog niet wisten. De Vrolijc ke Arke is gevestigd aan de Lange Pieterskerkkoorsteeg. De elfjarige Petra Klarenbeek uit Oegstgeest heeft een prijs van f 300 gulden gewonnen in de lime rickwedstrijd van Van Gelder Pa pier. Gisteravond in de Rijnlandse Boekhandel kréég Petra haar prijs uitgereikt. Gefeliciteerd, Petra. Albert Mol bussen. Met deze diefstallen was een bedrag van ongeveer f 20.000,- ge moeid. De inbraken werden o.m. ge pleegd in sportkantines, in scholen en in kerken. Eveneens voor de officier is van daag een 19-jarige Leidenaar ge leid, die met een Voorschotenaar van dezelfde leeftijd een reeks in braken heeft gepleegd. Het tweetal heeft in totaal zestien inbraken op zijn naam staan. Het was deze jon gens voornamelijk om geld te doen. Ze namen in totaal voor ongeveer tienduizend gulden weg, o.m. in uni versitaire gebouwen, in garage bedrijven en in ziekenfondskantoren. Voorts blijken de twee 19-jarige jongens uit Leiden en Voorschoten, die deze week op heterdaad werden betrapt bij een inbraak in het win kelcentrum „De Kopermolen" in de Merenwijk. nog meer op hun kerf stok te hebben. Ze bekenden voor f 3.000.- aan radio-apparatuur in de Don Boscoschool te hebben gestolen en twee camera's ter waarde van f 4000,- in een winkel aan de Haar lemmerstraat. Het tweetal stal ook antiek en wel bij een inbraak in Voorschoten. In verband met deze laatste zaak is ook een 50-jarige Leidenaar aangehouden, die van heling wordt verdacht. Hot House In de jazzsociëteit Hot House treedt vanavond het kwartet Rein de Graaf/Dick Vennik op. Buiten Rein de Graaff (piano) en Dick Vennik (tenorsax en fluit) maken van dit kwartet deel uit Henk Ha- verhoek (bas en Eric Ineke (drums). H I D van een toegangsdeur. Provinciale staten berichten ons het navolgende: "De h.i.d. van de vo. en de bo. en de d.h.i. van de p.w. zijn van oordeel dat de woning ongeschikt is voor bewoning..." De tekst blijkt te slaan op een wo ning in Hazerswoude. De gemeente wilde het huis onbewoonbaar ver klaren, de eigenaar ging bij de pro vincie in beroep en heeft nu ook nul KVB Burgemeester Van d»ar Haar van Voorschoten zal donderdag 20 no vember het KVB-kantoor aan de Beethovenlaan 69 B openen. Aanslui tend zal er van 16.00- 17.30 uur open huis worden gehouden. De Vrolijcke Arke Het clubhuis De Vrolijcke Arke houdt op zondag van 11 uur 's mor gens tot half vijf 's middags een tentoonstelling. Er zullen onder meer kleiwerkstukken en batikkle- den worden geëxposeerd die ver- Lustrum De wijkvereniging Actief bestaat vijf jaar. Alle aanleiding dus voor een groot feest. Op zaterdag 15 no vember wordt dat dan ook gevierd, 's middags is er van 14.3016.30 uur een receptie in het Bestuurshuis aan de Titus Brandsmalaan 76. In de Adlerkantine aan de Roosevelt- laan wordt 's avonds een feest avond gehouden voor alle wijkbe- Toeristische route Albert Mol, de bekende grapjurk uit het tv-programma "Wie van de drie" komt vrij dagmiddag 21 no vember naar Leiden. Om half vier zal hij in de Grote Burcht zijn dia's vertonen. Omdat dit gebeurt in het kader van de actie voor het Wereld Natuürfonds "Behoud van het tro pisch regenwoud" zal Albert Mol de dia's laten' zien die hij maakt tij dens zijn reizen naar Kenya, Me xico en Zuid-Amerika. Toegangs kaarten zijn gratis te krijgen bij AV Boek, Pieterkerkchoorsteeg 1 Collectanten voor de straatcollectie van 22 november zijn nog steeds welkom. Zij kunnen zich opgeven bij mevrouw Roetering, p/a Zoölo- logisch Lab, Kaiserstraat 63, tel. 130645 of bij AV Boek. Ruilbeurs In het Warmondse Trefpunt (He renweg 80) wordt morgen weer de jaarlijkse ruilbeurs gehouden. Ter ruiling kunnen worden aangebo den: postzegels, prentbriefkaarten, suikerzakjes, munten enz. De beurs is geopend van 's morgens 10 tot 's avonds vijf uur. Disc-jockey verkiezing in Katwijk KATWIJK Iedereen, die de leeftijd van zestien al heeft bereikt kan meedoen aan een disc-jockey verkiezing. Dis cotheek „Maribel", gelegen aan de Katwijkse Boulevard, nodigt hiervoor zoivel vrou welijke als mannelijke figu ren uit. De verkiezingen ivorden ge houden op twintig november, volgende week donderdag dus. Een telefoontje naar de discotheek is voldoende. De eerste prijs bestaat uit een stereo-cassette deck. Suggesties van buurtbewoners voor opknappen speelterrein aan Kanaalstraat LEIDEN Jarenlang was het meer dan droevig gesteld met het speel terrein grenzend aan de Kanaalstraat de Dozystraat en de Goejestraat. Een verschrikkelijke ravage was het er tot voor nog niet eens zo lang ge leden. Toen echter kreeg met name de oudere jeugd ineens belangstelling voor het vervallen terrein. Ze ruim den het op en bouwden er proviso risch een eigen honk. De gemeente vond dit zo'n aardig initiatief dat men besloot dit hele terrein op te knappen. Het geld daarvoor kwam op tafel, mede met behulp van een sub sidie van CRM, en onder leiding van de heer Cornet, waarnemend chef van de plantsoenendienst, werd een schets gemaakt hoe het er ongeveer uit moest gaan zien. In dat concept was ook aan de kleinere kinderen ge dacht, voor hen was er ruimte ge creëerd voor een zandbak en een voudig en ongevaarlijk speelmateriaal Voor de oudere jeugd bleef het "club huis" en verder waren er mogelijk heden geschapen voor balspelen. Gis teravond was er voor de buurtbewo ners gelegenheid om bij de heer Cor net te klagen, hem te prijzen, maar vooral om met suggesties te komen. Zo'n veertig bewoners hadden van die mogelijkheid gebruik gemaakt en waren om acht uur in de kantine van sportpark Roomburgh present. De heer Cornet hield eerst een korte inleiding, waarin hij de jeugd prees, die met hun initiatief de stoot tot de renovatie hadden gegeven. Daarna was het de beurt van de buurtbewoners. Bij rondvraag bleek niemand in eerste instantie bezwaar te hebben tegen de opzet. Alleen werd de aanwezige jongeren gevraagd 's avonds niet zoveel lawaai met hun brommers te maken. Verder kwamen er suggesties dooi de heer Lelieveldt, hoofd van het Bureau Voorlichting, werden geno teerd. Zoals het, inplaats van tegels, aanleggen van asfalt om bijv. rol schaatsen mogelijk te maken en het plaatsen van een hek rond de zand bak om de katten te verhinderen hun uitwerpselen in het zand te depone ren. De heer Lelieveldt dankte ten slotte de aanwezige buurtbewoners voor hun grote opkomst, maar vooral voor hun positieve bijdrage. tel. 141225; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier)C. J. M. Schrama, zaterdag vanaf 6 ;ondag Van Wijk. praktij ka., 12.3013 uur). ïlgen patiënten: laan 6. tel 5417. Apotheken De avond- nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt "waargenomen van 14 nov. tot 21 nov. door: Apotheek Centraal, Bree- straat 74, tel. 120552; Apotheek Beker, Lijtweg 4. Oégstgeest, tel. 155482. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Apotheek Noord-Hofland, Thorbecke- weg 3. tel. 071-762877. W ijkverpleging ilorp Gezondheidszorg Lei- rruiurp, tel. 140131, Oegstgeest Stichting InterkruAs, jtweg 7, tel. 154500. Voorschoten Gezondheidscentrum 12485. Vrijdag Herenstraat 45 (gebouw Staalwijk): jeugdsociètelt Time. 7.45—11.30 uur Hooglandse Kerkgracht 28: Open- Ten Katestraat (spee Bejaardensociëteit Humn Nieuwe Rijn 19: Club voor alleen- schap, 8.15 i Nieuwe H taanden, weduwen Steenstraat lb: Wereldwinkel, Stadsgehoorzaal: Concert door het Mendelssohn Trio. Camua, 8.30 i .15 Noordeinde 2a: Soosavond, 8 ZATERDAG De Burcht: Antiekmarkt, 9.3 tot 5 uur m versstraat 6( staanden. 8—12 Steenstr lb: i ;ns geopend Jeugddorp Zuid-West: 10 uur v.m. tot 1 uur nam., gelegenheid opvang peuters (toegang fl,tevens trim- cursus. 10 uur v.m. (f 10,p. pers. P'Havenplein: Intocht Sinterklaas. 2 StadsgehoorzaalSinterklaasmiddag, ner", 2.30 uur i ZONDAG „Mauro de zigeu- Clubhuis: dansen. 811 Geversstraat 65, Oegstgeest: socië teit voor kamerbewoners en alleen staanden, 812 uur nam. Nieuwe Rijn 20a: koffiemiddag Leidse Werkgroep Homofilie/COC, 13 Middelweg 19c: Leids Poppentheater, :indervoorstelling. 2.30 uur nam. Tel. 25802. Stadsgehoorzaal: koffieconcert door ïerard van Blerk. piano 11.30 u. v.m. Boerderij Meer rust. Warmond: Co medy Pipers (dixieland). 2.30 u. n.m. MAANDAG Steenstraat lb: Wereldwinkel. 12.30 lid-West, 2.30 Vergadering Gerr Niéuwe Rijn 20a: praatavond over dea k liegroep Man-Vrouw-Maatschap pij 8 uur nam. Hoogl. Kerkgracht. 4: Film-lunch, léentehuis Leiderdorp: Commis Architecten Arch i tecten - informatiecentrum Rij n - land Op werkdagen telefonisch bereik baar onder nr. 126385 Zitting op woensdagavond van 7.309.30 uur op Maatschappelijk Werk Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe. Morskwartier: buurthuis Morswiik._ To- paaslaan, tel 761196, LIEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 Leiden. Postbus 54 Giro 57055 Telefoon: 071-144941 Nabezorglng van 18 0020 00 u Zaterdag van 16 00—18 00 uur Te'efoon 071—130500 Indien in gesprek 071134539 Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement I 35.90 Per post f 40.30 Jaarabonnement f 132.10 Jaarabonnement p. post f 149.70 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden bij vooruit betaling te voldoen Bij automa tische overschrijving geen ad ministratie- en Incassokosten.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2