LCC houdt vast aan twee koopavonden op vrijdag ERDÏVUIL agenaa LEZERS SCHRIJVEN Drie bestemmingsplannen in Oegstgeest Kritiek op standpunt vakbonden Van Wijk niet verkocht Raad Leiderdorp LEIDS SPANJE KOMITE OPGERICHT Ledenvergadering van Nieuw Wassenaar ADJ. VERSLUIS MET PENSIOEN ZATERDAG 25 OKTOBER ZATERDAG M-anrlao vossensteeg, Koddesteeg. Clarasteeg. ividduudg Qude Smge] (van Houtmarkt tot Hoge Morsweg, Morsweg (van Lage Mare), Oude Vest (van Havenplein Morsweg tot Hoge Morsweg), Mors- tot Mare), Lange Zandstraat, Vol- Smaragdlaan, Robijnstraat, Parel- Haarlemmerstraat Morskade, Rhijnhotweg, Agaath- Prinssessekade, Turfmarkt, Steen- Burcht: antiekmarkt. 8.30 uur :versstraac ö5. Oegstgeest: Sociëteit kaïnerbewoners en alleenstaan- Steenstraat lb: Wereldwinkel, des morgens geopend. Jeugddorp Zuid-West: 10 uur v.m. tot 1 uur nam. gelegenheid opvang peuters. Toegangsprijs^ 1,-. Trimcursus 10 uur v.m., r 10,- p.p. per mnd. LAK-Theater. Levendaal: Muzikaal Theater, 8.15 uur nam. bloemacti LEIDEN Het Leids City Cen trum, overkoepelend orgaan van de Leidse winkeliers in de binnenstad, blijft bij zijn standpunt dat de win kels op vrijdag 28 november en vrij dag 19 december open moeten kun nen zijn tot negen uur 's avonds. De argumenten daarvoor worden ge noemd in een brief die het LCC heeft toegestuurd aan het college van B. en W. van Leiden. Zoals be kend hebben de NVV-Bond Mercu- rius, de Dienstenbond NKV en de Chr. Bedrijfsbond HBV er bij het college op aangedrongen om geen toestemming te geven voor een koop avond op deze dagen. In de brief zegt het LCC dat open stelling op die dagen een harde eco nomische noodzaak is gezien de ach tergebleven omzetten in het afgelo pen jaar. Men wijst daarbij op de bij de wet geboden mogelijkheden daar toe en de korte periode van verhoog de belangstelling van 't publiek voor winkelen op koopavonden. Voorts' wordt gememoreerd dat het gemeen tebestuur aan deze wens van de win kelbedrijven ook tegemoet gekomen is in perioden dat de economie min der ongunstig was dan nu. Het argu ment dat de laatste jaren op zater dagen geen koopavond wordt gehou den gaat volgens het Leids City Cen trum niet op. In plaats van de koop avonden op zaterdagen werd altijd een compensatiemogelijkheid gebo den op de voorafgaande vrijdag. Het LCC zegt het een onbegrij pelijke zaak te vinden dat de plaat selijk gevestigde vakbonden moeilijk heden opwerpen, die kennelijk el ders in het land en met name in de aangrenzende winkelcentra, als Leid- senhage, Den Haag en Haarlem niet bestaan. Bij navraag is, zo zegt het Leids City Centrum, gebleken dat in deze centra het advies van het Centraal Overleg Detailhandel, ge vormd door werkgevers- en werk nemersorganisaties, wordt gevolgd. Met andere woorden dat probleem loos koopavonden zullen plaatsvin den op vrijdag 28 november en vrij dag 19 december. In de 'brief aan het college van B. en W. wijzen de Leidse winkeliers erop dat wanneer de gevraagde ver- gunng wordt geweigerd men slechts het alternatief kent dat de winkels op zaterdag 29 november en zater dag 20 december tot negen uur 's- avonds geopend kunnen zijn. In het advies dat in het Centraal Overleg Detailhandel tot stand gekomen is, wordt voorgesteld geen gebruik te maken van deze mogelijkheid, maar de voorkeur te geven aan koopavon den op 28 november en 19 december. Zoals wij donderdag reeds meldden vinden de bonden dat door het open houden van de winkels op deze avon den het personeel te zwaar belast wordt. LEIDEN In ons bericht van gisteren waarin we melding maakten van het feit dat de gemeente Leiden op het punt zou staan enkele fabriekspan den aan te kopen is een vergis sing gemaakt. De fabriek van Van Wijk wordt niet door de gemeente aange kocht. Directeur Sohrandt: „Het betreft een hoekje grond van hooguit 40 m2 achter de fa briek tegen de spoorbaan aan, dat waarschijnlijk zal gaan wor den gebruikt als parkeerterrein voor de in aanbouw zijnde scho len" Er is volgens hem geen spiake van verkoop of een dis cussie over verkoop. laan, Saffierstraat, Turkooislaan, Berylstraat, Carneoolstraat, Barn steenpad, Kristalstraat. Opaalstraat, Toermalijnstraat. Lage Morsweg, P. C. Hooftlaan, Vondellaan. van Baerlestraat, Jacob Catslaan, Gerard Brandstraat Coornhertstraat. C. Huygenslaan. Brederostraat, Spieghelstraat, R. Visscherstraat. Tesselschadestraat Leeghwaterstraat, St. Buysingh- straat, Calandstraat, Leemanstraat. Conradstraat, Dijkstraat, Stuw- straat, Sluisstraat, Duikerstraat, Damlaan, Haagsestraatweg, Muider- kring, Cruqiuslaan. Woensdag Lammenschansweg (beide zijden van Zoeterwoudsesingel tot Station). Kamerlingh Onnespleln, de Sitter- laan, v. d. Waalsstraat, Buys Bal lotstraat, Hugo de Vriesstraat, Kap- teynstraat, v. d. Waalsplein, van Bemmelenstraat, Lorentzkade, Zee manlaan, van 't Hoffstraat. Bakhuis Roozeboomstraat. M. Treublaan, Stieltjesstraat, Fran- chimontlaan, v. d. Hoevenstraat, Kanaalweg (van v. VoUenhovenplein tot spoorlijn), v. d. Sande Bakhuy- zenlaan Beyerincklaan, Temminck- laan, Surmgarstraat, Burggravenlaan, Asserstraat, Scholtenstraat. Modder manstraat, Oppenheimstraat. Donderdag Havenplein, Haarlemmerstraat (van Haven tot Mare), Donkersteeg, Kul- persteeg, Dullebakkersiteeg, Hoog- landsekerksteeg. Pelikaanstraat Koestraat, Lege Werlstraat, Bouwe- louwensteeg, Duizenddraadsteeg, van der Werf straat. Meermanshor. Druckerstraat, Maredorpsedwars- straat. Grevenstraat. Voldersgracht. Noord- en Zuid Rundersteeg, Jan straat, Beestenmarkt, Nwe. Beesten markt, Kort Galgewager, Mors- straat, Smidsteeg, Narmstraat,. Kruisstraat, le en 2e Binnenvest gracht, St. Aagtenstraat. Lammer markt, Marksteeg, Lange Schei- straat, Nieuwe Mare, Oude Singel tvan Mare tot Turfmarktbrug), Fokkestraat. Oude Vest (van Turf markt tot Mare), Lange Mare. Vrouwenkerkhof, Vrouwenkerkkoor- steeg, Dolhuissteeg, Sionshof, St. ürsulasteeg, Caeciliastraat, Lange en Korte Lijsbetsteeg, Korte en Lange Agnietensttaat, Spijkerboor- steeg, Vestwal, 3e Binnenvestgracht. Reineveststeeg, Langegracht, Vrede hof, Houtmarkt, Noorderstraat, Hen drikstraat. Vrijdag Van Vollenhovenkade en plein, Snouck Hurgronjestraat. Huizinga- straat, Uhlenbeckkade, Colenbran- derstraat, Meyerskade, Duyvendak- straat, Kanaalweg (van Hoge Rijn dijk tot van VoUenhovenplein). Rijndijkstraat, Kanaalstraat. Dom straat, de Goejestraat, Cosijnstraat, Hartmanstraat, Roomburgerlaan. Hoge Rijndijk (van ütr. brug tot Wilhelminabrug)ütr. Jaagpad (van ütr. brug tot Wilhelmina brug). Catharinastraat. Rijnstroom- straat. Hoge Rijndijk en Ütr Jaagpao (beide van Wilhelminabrug tot Rhijnvreugd), Rhijnvreugd, Brugge- straat, Besjeslaan. Park „Die Ley- the", Roomburgerweg. Aarstraat Meerburgerkade en straat. Gouwe straat, Amstelstraat, Leedestraat. Wierickestraat, IJsselkade, Kasteel hof, Vliststraat, Zaanstraat, Maas straat, Merwedestraat. Drechtstraat Lingestraat, Spaarnestraat. Lek straat, Castellumweg. ZONDAG Clubhuis: Dansen. kamerbewoners Oegstgeest: Socië- Leidse Werkgroep Homofilie, i3 uur Middelweg 19c: Leids Poppentheater kindervoorstelling 2.30 uur nam Tel! 125802. Groene Kerkje. Oegstgeest: Zondag middagconcert Judith Jaixneg, piano, VlAANDAG Steenstraat lb: Wereldwinkel. 12.30 Herengracht 51: Unified Family, gebedssamenkomst 8.30 uur nam. Tel. Ontii: zerlaan 't Bruggehoofd, Steenschuur 11: Leidse Amateur Fotografen Verenig., Vormingscentrum Troef. Noordeinde 2a: Jazzballet. 6.307.30 uur nam.: groepen: Engels, naald en draad, recht - nam. - onrecht. 810 i Stadhuis: Com Bestuurlijke Aangelegenhe< le Binnenvestgracht 33: Artsen Lelden Voor spoedgevallen wordt de weekeinddlenst van zaterdag 10 u. vin tot zondag 24 uur waargenomen door de artsen: Wijk I (Morswegkwar- tier. Binnenstad tot Cltyring) J Mn. 'kr=. Gerard Brandstraat ninistraat 24, tel. 764035 LEIDERDORP De Leiderdorpse gemeenteraad, die aanstaande maan dag bijeenkomt, vergadert over on dermeer de navolgende agendapun ten: vaststelling van het subsidie- bednyj ove^ J.973 t.b.v. de afdeling Leidêrdorp van de Unie van Vrouwe lijke Vrijwilligers: toekennen van een subsidie over 1975 aan de stich ting Juridisch Advisebur. JDe Leid se Rechtswinkel" in Leiden; subsi diëring van de vereniging De Leid- sche Buitenschool" in Leiden; vast stellen van 't ontwerp-bestemmings- plan Voordorp; de aanleg van een voetgangersoversteekplaats over de Simon Smitweg aanpassen van de tarieven van een aantal plaatselijke belastingen en retributies per ingang van 1 januari 1976; het nemen van 'n aantal voorbereidingsbesluiten t.w. „Ceritrum", „Oranjèwijk" en „Does kwartier" en "Oude Rijn"; verkoop van grond in Voorhof-zuid aan de deelnemers in de stichting 'Dragon'; aanleg van een centrale antenne inrichting voor Voorhof en tenslotte het voorstel met betrekking tot de bestuurlijke herindeling. De vergadering vindt plaats in het gemeentehuis en begint om 8 uur. LEIDEN In Leiden is dezer da- gn het Leids Spanje Komité opge richt. Het comité zegt het als haar taak te zien om door middel van propaganda en publicaties aan de ondedrukking, die in het Spanje van dit ogenblik heerst en ëet verzet daartegen bekendheid te geven. Daar naast, zo staat in de oprichtingsver- Klaring zal zij zich bezighouden met het organiseren van een zo uitgebreid mogelijke steun aan het verzet. Mid delen die hiervoor gebruikt zullen worden zijn 't organiseren van hand tekeningenacties voor de vrijlating van het fascisme in het algemeen zal melen van geld voor de slachtoffers van het regime en voor verzetsgroe pen. Tenslotte zal het comité een to tale boycot van Spanje propageren en dit standpunt waar mogelijk met acties ondersteunen. Ter bestrijding van het faszisme in het algemeen zal he Leids Spanje Komité nauw gaan samenwerken met het Leids Chili Front. Het contact-adres van het Spanje Komité is Zijlstraat 7 in Lei- KATWIJK Morgen is de Katwijkse Kalkzand steenfabriek aan de Sandtlaan precies vijftig jaar oud. De zeven trouwe werkers van het eerste uurdie na al die jaren nog bij het bedrijf in dienst zijn (of nog maar net met pensioen), hebben gisteren een koninklijke onderscheiding gekregen. En omdat de jubilarissen uit drie verschillende gemeenten afkomstig warenmoesten er gisteren drie burgemeesters aantreden: burgemeester Vis uit Leiden, burgemeester Bos uit Katwijk en bur gemeester Van 't Wout uit Valkenburg. C. Zwanenburg, P. Zwanenburg en C. Snijders kregen hun eremedaille van burgemeester Bos. G. Lek werd gelukwenst door burgemeester Vis, evenals A. Era des en J. den Os. M. Serdijn kreeg zijn onderscheiding iT7/"" Koopmans. Wagnerlaan 69 M. Platteel-De Jongh, Die- penbrocklaan 6. tei. 3417. il Lempers, Churchilllaan 1-10140. Apotheken i burgemeester Van 't Wout. OEGSTGEEST B. en W. heb ben besloten de heer H. J. van Hulst te benoemen tot milieu-ambtenaar. De heer Van Hulst is werkzaam bij de dienst gemeentewerken in Oegst geest. Hij werd gekozen uit 65 solli citanten, onder wie een aantal amb tenaren van de gemeente Oegstgeest. De heer Van Hulst is nog niet met zijn werkzaamheden begonnen, om dat hij herstellende is van een onge luk. 55 WASSENAAR Op dinsdagavond 28 oktober om 8 qur houdt de Buurt vereniging "Nieuw Wassenaar" in Kasteel De Wittenburg de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Bij de bestuursverkiezing stellen mevrouw A. A. van Woensel-Klene en de heren H. Bolland en Jhr. P. J. Six zich niet herkiesbaar. Als nieuwe bestuursleden worden voorgesteld mevrouw T. Huls- hof-Cath, mevrouw E. A. Buise- Meester en de heer W. Wielenga. Op de agenda staat voorts de be handeling van concept-statuten. Het bestuur is namelijk ninklijke goedkeuring aan te vragen. Gesproken zal voorts worden over 'buurtbewaking'. Na het huishoudelijke gedeelte omstreeks 9 uur zal de heer R. Houwink een voordracht houden on der de titel "Voor Dr. Cijfer werd het duidelijk als de getallen kwamen, maar voor de kleine Johannes bleef het duisternis". Op zaterdag 8 no vember organiseert de buurtvereni ging de traditionele St. Maartensop tocht, die om 5 uur begint bij de Bloemcampschool. wordit waargenomen zondagsdienst regki beiden 31 Oktober door: Zuider Apotheek. Lammenschansweg 7. tel 123553; Apotheek Van Breest Smallenburg, Loevestein 6, Leiderdorp, tel 890000. Tevens Apotheek Noord-Hofland, Thorbecke- weg 3, tel. 071-762877 en Oegstgeestse ïSSzif' zaterdag 1 Wilhelminapark Wijkverpleging Leiden Stichting Interkruis, Mid- Leiden Stichting delweg 38. tel. 121753. Leiderdorp Gezoi tel. 140131 ïdheidflzorg Lei derdorp. tel. 140131. Oegstgeest Stichting Interkruis, Lijtweg 7. tel. 154500. y oorschoten Gezondheidscentrum LEIDEN Een luchtfoto van de in aanbouw zijnde Noord- Hoflandbrug. Evenwijdig aan de Vliet loopt de Leidseweg met haaks daarop de Admiraal de Ruytersingel, die in de toekomst zal worden doorgetrokken. (Foto's Piet de Nijs en Henk van Weetering) LEIDERDORP Dinsdagavond aanstaande om 8 uur vergadert de commissie Verkeer en Vervoer in de raadszaal van Leiderdorp. De ver keersproblematiek op de Engelendaal wordt besproken met daarna een bespreking omtrent een alter natief tracé van de Schiphollün. Sinds het actiecomité Schiphollijn uit Warmond een nieuwe visie op tafel heeft gelegd voor de Schiphol lijn, die dan door Leiderdorp (aan de oostzijde van Rijksweg 4) zou lopen, is het tracé Schiphollijn voor Leiderdorp weer actueel. Het actie comité vraagt aan het Leiderdorps gemeentebestuur om een oordeel over haar nota Schipholspoorlijn. Zuinig zijn op binnenstad In het Leidsch Dagblad van 3 ok tober j.l. werden twee berichten ge publiceerd waarop wij willen rea geren. Het eerste bericht betreft „Vijf architecten voor bouw aan Wit te Singel en op Doelenterrein". Uit de zin „In maart van dit jaar ver leende staatssecretaris Klein van Onderwijs en Wetenschappen zijn toestemming voor dit projekt", valt op te maken dat de gehele procedure rond is en B. en W. èn de Gemeente raad van Leiden reeds hebben be sloten toestemming te verlenen. Ge noemde staatssecretaris gaf slechts toestemming tot 't uitwerken v. plan nen in samenwerking m. dé Rijksbouw meester en de gemeente Leiden, vooruitlopend op het nog te nemen gemeenteraadsbesluit. Inzake het Doelenkazerme-terrein, een zeer be langrijk te nemen besluit, omdat het terrein eigendom van de gemeente Leiden is en kosteloos uitsluitend aan Defensie ter beschikking is gesteld. Bij een andere dan een defensie bestemming, dient het terrein zonder enige voorwaarden of kosten (vergoe ding) door Defensie aan de gemeen te ter beschikking worden gesteld. In het door B. en W. gevraagde advies, dat de Adviesraad voor de Binnen stad op 28 augustus 1975 uitbracht en dat op 29 augustus 1975 in het Leidsch Dagblad werd geplaatst is deze eigendomskwestie genoemd, naast het advies de unieke kans te benutten door eerst een bestem mingsplan vast stellen, alvorens de bouw van een massa van die dan ook toe te laten. Wij moeten heel zuinig zijn op onze binnenstad en dit blijkt thans ook de mening Van 't ge meentebestuur te zijn mede afgaande op de berichten die zorgwekend kun nen worden genoemd, zo niet sterk verontrustend. Het tweede bericht „Leefbare Leid se binnenstad", waarin de brief aan de raadscommissies voor ruimtelijke ordening en bestuurlijke aangelegen heden van het buurtcomité „De Oude Morsch" wordt gepubliceerd, zouden wij willen aanvulen door te verwijzen naar het ongevraagde ad vies dat de Adviesraad voor de Bin nenstad op 17 juni 1975 aan B. en W. uitbracht en op 23 juni 1975 ge plaatst in 't Leidsch Dagblad. In dit advies „Woon- en Leefklimaat in de Binnenstad", wordt op dezelfde toe nemende onleefbaarheid gewezen, welke het buurtcomité „De Oude Morsch" in de hun hier genoemde brief van 17—9—''75 deden besluiten met: „Gelet op de aanbevelingen, gedaan door de Adviesraad voor de Binnenstad en op bovengenoemde tendensen lijkt het wenselijk, dat eindelijk het ambtelijk apparaat in beweging gezet wordt om daadwer kelijk de binnenstad leefbaar te ma ken. Kortom, wanneer komen de be leidsmaatregelen die deze problema tiek gaan aanpakken?" Het dagelijks bestuur van de ADVIESRAAD VOOR DE BINNENSTAD, Morsweg 10, Leiden. Fietstunneltje ware beter Het besluit van de Leidse gemeente raad om stoplichten voor een fiets- oversteekplaats over de Plesmanlaan bij de Haagsche Schouwweg aan te laten leggen geeft voor fietsers van en naar het universiteitscomplex en het Academisch Ziekenhuis reden tot tevredenheid. Desondanks is er wel enige be dachtzaamheid geboden. Al vele ma len ben ik getuige geweest van "bijna- ongelukken" op soortgelijke oversteek plaatsen bij de Vondellaan, waar soms auto's met snelheden, die ver boven de toegestane 50 km/u alle rode stoplichten negeren. Het ware beter geweest om een fietstunneltje aan te laten leggen in plaats van stoplichten die alleen maar een theoretische beveiliging geven. Verder heeft ook een verbinding tus sen Rjjnsburg en de Wassenaarseweg onder de rijksweg door, waar mo menteel een autoslonerii is gevestigd, reden van bestaan, zoals ook is ge steld door de verkeerswerkgroep Katwjjk—Valkenburg a. d. Rijn en de Leidse werkgroep „Fiets". Deze suggestie is ook overgenomen door diverse provinciale instanties. HENK J. M. SLOOS, „La Licorne" Hoofdstraat 99-LV. Valkenburg aan den Rijn. SOS-dienst SOS - Telefonische hulpdienst: Tel. 071-125202. Voor allen die in moeilijk heden verkeren Dag en nacht te be- Dierenhulpdienst Anna Paulownastr. 16, Lelden. Voor hulpverlening verongelukte honden, katten vogels e.d. In de gemeenten Leiderdorp Dag telef 134687 Moederhulp Bureau Moederhulp (nlet-gehuwoe- moederzorg), Tterweepark 2, tel. 151068, Weduwe en weduwnaars i telefoon (na 18 uur) 761112. LEIDERDORP De groepscom mandant van de Rijkspolitie in Lei derdorp, adjudant C. Versluis gaat met ingang van 1 november a.s. met pensioen. In verband met dit af scheid vindt op donderdag 30 okto ber in het Dorpshuis in de Hoofd straat een officiële bijeenkomst plaats. Belangstellenden zijn welkom tussen 16.00 en 17.00 uur om persoonlijk afscheid te komen nemen van de groepscommandant. Adjudant Slofstra wordt de nieuwe commandant in Leiderdorp. LEIDEN Van maandag 3 tot en met vrijdag 21 november wordt in het academiegebouw van de Leidse universiteit de tentoonstelling „Bo- caccio in Nederland" gehouden. De vakgroep Italiaanse taal- en letter kunde, van de universiteit, heeft ge tracht de tentoonstelling zó in te richten dat zij niet alleen voor spe cialisten, maar ook voor een ruimer publiek interessant is. Aanleiding voor de tentoonstelling is dat het dit jaar 600 jaar geleden is dat de Italiaanse humanist, dichter en pro zaschrijver Boccaccio overleed. Samenwerking met Leiden voor Broek- en Simontjespolder OEGSTGEEST B. en W. van Oegstgeest zijn van plan de negen bestemmingsplannen die momenteel in de gemeente gelden, tot drie te rug te brengen. Op die manier ont staan de plannen „Centrum", „Haas- wijk" en „Landelijk gebied". Wat het laatste plan betreft, merken B. en W. in hun aanbiedingsbrief bij de begroting voor 1976 op, dat de voorbereiding ervan moeilijk verloopt omdat er nog veel onzekerheden bei staan over de toekomstige bestenu ming van het gebied. Om die freden ziet het college ervan af het landelijk gebied in één plan samen te vatten. In de loop van het volgend Jaar zul len enkele deelplannen tot stand moeten worden gebracht voor de boezemlanden en de Broek- en Si montjespolder (noord-westelijk van de Leidse Merenwijk) Volgens B. en W. staat wel vast dat de Voorhofpolder een recreatieve be stemming zal krijgen. Dat geldt trouwens ook yoor het restant yan de Morsebelpolder, die nu, met uit zondering van het marineterrein, een agrarische bestemming heeft. Met de gemeente Leiden zijn nog altijd be sprekingen gaande over de bestem ming van dc Broek- en Simontjes polder. De bedoeling is dit gebied en het daarop aansluitende gebied te gen Warmond aan een recreatieve bestemming te geven. Tegen het door de gemeente Leiden ontworpen be- stemmingspan „De Kwaak" voor dit gebied, hebben B. en W, van Oegsti geest bezwaar gemaakt, omdat in dat plan bepaalde delen van de polder waren weggelaten, terwijl ze er uit planologisch oogpunt wel bij betrok ken zouden moeten worden. Overigens is er inmiddels in samen werking met de stedebouwkundige dienst van Leiden een nieuw plan gemaakt voor het gehele, binnen de gemeente Oegstgeest gelegen deel van de Broek- en Simontjespolder. Zodra belde gemeentebesturen het met elkaar eens zijn, zal dit plan De Kamphuizerpolder zal volgens B. en W. zijn agrarische bestemming moeten behouden. Daarom is een uit breiding van de wijk Buitenlust voor lopig niet te verwachten. Wel zullen er meer mogelijkheden worden ge creëerd om langs de Rijnsburgerweg te gaan bouwen. Een plan daarvoor is inmiddels aan de commissie voor openbare werken voorgelegd. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B V Witte Singel 1 Leiden Postbus 54 - Giro 57055 Nabezorglng van 18.00—20.00 u. Zaterdag vaD 16.00-18.00 uur. TelefooD 071—130500. Indien in gesprek 071—134539. Telefoon: 071—14494L Hoofdredacteur Han Mulder. Kwartaalabonnement t 35,90 Pe- post f 40.30 Jaarabonnement f 132,10 Jaarabonnement p. post f 149,70 Losse nummers f 0,50 Abonnementsgelden bij betaling te voldoen Bij automa tische overschrijving geen ad ministratie- en incassokosten.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2