lo vertaler MMoii vrouwelijke assistente de rijksoverheid vraagt medewerker onder afdeling studiebeurzen medewerker onder afdeling subsidiëring instructeurs metaai- opleiding, hand- en/of machinate metaal bewerking (mnl./vrl.) schoonmaker EXPLOITANT -ir randstad uitzendbureau verpleegkundigen attentie!! Welkom bij HEINEKEN gediplomeerde bejaardenverzorgsters en ziekenverzorgsters bejaardencentrum SINT JEROEN noordwijk MERCEDES BENZ DEALER L.I.A.M. L.I.A.M. B.V. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-280111158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Internationale Betrekkingen Taak: informeren over en verwerken van beurs- aanvragen van Nederlanders voor studie in het buitenland en van buitenlanders voor studie hier te lande; plaatsen van buitenlandse kandidaten en programmeren van hun studie bezoeken; opvangen en zonodig in de aanvang buitenlandse beursalen. Vereist: tenminste HBS/HAVO of hiermee ver gelijkbare opleiding. Goede kennis van de Duitse, Franse en Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk. Kennis van universitaire studie mogelijkheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2825,- per maand. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Directie voor Complementaire Sociale Voorzieningen Taak: behandelen van rapporten uitgebracht door Rijksconsulentschappen voor Comple mentaire Sociale Voorzieningen betreffende het uitvoeringsbeleid van de gemeenten op het terrein van de Wet Sociale Werkvoorziening, de Wet Werkloosheidsvoorziening, de Beeldende Kunstenaarsregeling en voeren van hiermee samenhangende correspondentie. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Diploma MBA of hiermee vergelijkbare op leiding, b.v. Gemeentefinanciën. Redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2471,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2825,- per maand aanwezig. voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Arbeids voorziening, Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen Taak: geven van praktisch en theoretisch ge richte instructie aan volwassen cursisten die worden opgeleid volgens het principe van de versnelde scholing, waarbij de voorbereiding op de uitoefening van dit vak in de maat schappij een belangrijke rol speelt. Vereist: MTS of WA bankwerken/draaien en ruime praktische ervaring. Nijverheidsakte strekt tot aanbeveling. Standplaatsen: 's-Gravenhage (vac. nr. 5-2740/1158) en Leiden (vac nr. 5-2741/1158). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2471,- per maand. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie Taak: schoonmaken van gebouwen en magazijnen. Standplaats: Leider1!. Salaris, afhankelijk van leeftijd, max. f 1436,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen onder nr. (071 )-14 38 44. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Voor de Technische Service Administratie ADMINISTRATIEF ASSISTENTE/TYPISTE Werktijden: 8.1517.00 uur. Voor de afdeling Information Systems ADMINISTRATIEF ASSISTENTE/TYPISTE Werbtyden: 13.30—17.00 uur. Voor de afdeling Export een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER die, bij voorkeur, eerder op heeft gewerkt. Werktijden: 8.1517.00 uur. export afdeling onze afdeling Personeels- 3M Nederland B.V. Rooseveltstraat 55, Leiden. Telefoon 071769330 Toestel 245 Gedacht wordt aan een energiek persoon, die geheel zelfstandig kan werken en over leidinggevende capa citeiten beschikt. Ervaring in soortgelijk werk strekt tot aanbeveling. Reflectanten dienen te beschikken over enig eigen kapitaal. Brieven onder no. 67313 aan het bureau van dit blad. RANDSTAD kan per direkt plaatsen TYPIST met technische kennis, onbep. tijd, Lei den. TYPISTES onbep. tijd Leiden, en omgeving TYPISTE M.T. onb. tijd Leiden Goede beloning, wekelijks kontante uitbetaling. Kom morgen op de koffie voor informatie en wellicht een leuke baan voor nu of over een paar weken. LEIDEN, Kort Rapenburg 6, telefoon 149541, Nieuwe Rijn 44. tel. 144841 KATWIJK. Parsstraat 19. tel. 01718—71215 ALPHEN, Klaproosstraat 39, tel. 01720-92023-22716 Alphen en Katwijk (tussen 14.00 en 17.00 uur) Aannemingsbedrijf v. Denzen B.V. KERKSTRAAT 32c - NOORDWIJKERHOUT TELEFOON 02523—2457 Gevraagd hoog- en laagspanning monteurs voor: kabelmontage, straatverlichting en huisaan sluitingen. 's Avonds na 18 uur telefoon 02523—34323712 De nieuwbouw van het verpleeghuis "Regina Pacis" verkeert in de fase van het bestek klaarmaken, dat betekent dat wij nü kontakt zoeken met verpleegkundigen (Diploma A, B of A B), die geïnteresseerd zijn: A. Om zich gedurende een geruime periode t.a.v. organisatie en verzorging te oriënteren in ons oude vertrouwde verpleeghuis. B. Om - indien nodig - bijscholingscursussen te volgen t.b.v. leidinggeven en organisatie. Na een ruime inwerkperiode, die voor iedere kandir daat verschillend kan zijn, wordt men bij gebleken geschikt heid aangesteld als afdelingshoofd of waarnemend afde lingshoofd. Gaarne nodigen wij belangstellenden uit voor een informatief gesprek, waartoe ook een rondleiding behoort. Bij het zoeken naar passende huisvesting wordt door ons bemiddeld. Uw schriftelijke reaktie, gericht aan het Hoofd Per- soneelzaken, wordt beantwoord met een afspraak voor een informatief gesprek. Een di rekte telefonische informatie bij Personeelzaken behoort ook tot de mogelijkheden. Heineken is geassocieerd met meer dan 50 buitenlandse brouwerijen. Uiteraard wordt met deze brouwerijen intensief gecorres pondeerd en vindt er een uitvoerige rapportering plaats. Het hieraan verbonden vertaai en correctiewerk (meestal van technische aard) wordt hoofd zakelijk verricht op de Vertaal- afdeling van het Centraal Secretariaat te Zoeterwoude. Door toename van de werkzaam heden is er op deze afdeling een plaatsingsmogelijkheid voor een vertaler Engels en Frans van dr 25 jaar oud. Voor deze functie is naast een goed ontwikkeld taalgevoel, een zeer goede kennis van de Franse en de Engelse taal vereist, die voorlopig minimaal op het niveau Hoofdcorrespondent moet liggen, terwijl een behoorlijke kennis van de Duitse taal gewenst is. Kandidaten dienen bereid te zijn, afhankelijk van reeds behaalde diploma's of aktes, verder te studeren voor de akte M.O.-A of het diploma Tolk-Vertaler voor één van de genoemde talen, en het diploma Hoofdcorrespondent en/of Tolk-Vertaler voor de andere taal. Ervaring op het gebied van technisch vertaal en/of correspon- dentiewerk wordt als een voordeel beschouwd. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met Mejuffrouw P. Christiaanse, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 te Zoeterwoude. Telefoon (071) 814565. Wij zoeken enkele om geplaatst te worden in ons moderne verzorgings centrum voor 170 bejaarden ter aanvulling van onze reeds aanwezige teams. Gezien de instelling van deze teams verwachten wij van u eveneens zelfstandigheid, toewijding en een zonnig karakter. Salariëring volgens de C.A.O. Voor huisvesting in Noordwijk kan eventueel worden zorggedragen. Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met de adj. direktrice en hoofd van de afdeling Verzorging zuster P. Eysink.Telefoon01719-19212. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Direktie van Stichting Bejaardencentrum St. Jeroen, Jeroenspark 1, Noordwijk. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selektie van de Dienst Personele- en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475389 Hüygens Laboratorium (werkgroep Molekulen in Aangeslagen Toestand) vakature nr. 475390 Universiteitsbibliotheek (Bibliografische Irlichtingen en Leenverkeer) hoger elektronicus taak: verrichten van elektronisch ont wikkelingswerk ter ondersteuning van de verschillende onderzoekingen; onderhoud van de aanwezige kostbare elektronische en mikrogolfapparatuur; in het bijzonder het onderhoud en beheer van de omvangrijke magnetische resonantie spektrometers. opleiding op HTS-elektronika-niveau; bereidheid om zich in een gevarieerd terrein van elektronische problemen in te werken. maximaal 2.471,bruto per maand. bibliotheekmedewerker (mnl./vrl.) taak: het verlenen van medewerking aan de behandeling van leenaanvragen. Deze taak omvat: de behandeling van via de post of de telex ontvangen leenaanvragen; de bibliografische controle van binnengekomen leenaanvragen betreffende boeken en tijdschriften die bij een andere bibliotheek moeten worden aangevraagd omdat ze in de eigen collectie ontbreken; de dienst verlenende en administratieve werkzaam heden in het kader van de uitlening van boeken en tijdschriften over de balie. opleiding op HAVO/Gymnasium-niveau; nauwkeurigheid; goede kennis van de moderne talen. Gegadigden die part-time willen werken kunnen eveneens solliciteren. salaris: maximaal 2.011,bruto per maand. vakature nr. 475391 Pathologisch Laboratorium (obductie-afdeling) secretaresse taak: het geheel zelfstandig uitroeren van algemene secretariaatswerkzaamheden t.b.v. genoemde afdeling, waaronder het uittypen van obductieverslagen, publicaties en het verzorgen van de correspondentie van het hoofd van de afdeling; het verrichten van werkzaamheden t.b.v. het onderwijs aan medische studenten; bijhouden van het geautomatiseerde archief. vereist: HAVO-diploma; secretaresse-opleiding; accuratesse; goede typevaardigheid. Leeftijd bij voorkeur boven de 20 jaar. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal 2.011,bruto per maand. Voor elke functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. vraagt voor haar centrale administratie te SAS- SENHEIM een voor het boeken op de Olivetti Boekhoudmachine- en verdere voorkomende of administratie werk zaamheden. Sollicitatie bijvoorkeur schriftelijk of telefonisch aan: VONDELLAAN 45 LEIDEN - TELEFOON 071—769303. toestel 14.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 20