SnutyigMItid Academisch Ziekenhuis Leiden Medische Faculteit wie werkt nu eigenlijk aan een loket? wel, iedereen die zin heeft in afwisselend en verantwoordelijk werk sn samsom onderwijs Verpleegkundigen Eerste verpleegkundige Part-time verpleegkundige voor de nachtdienst Verpleegkundige Verpleegkundige Sfytytinwtófl Opts oktober start in't eethuisje "De Munnickhof" een skandinavische week. Ter gelegenheid daarvan staat er iets heel bijzonders op onze menukaart: Smorgasbord. Een skandinavische maaltijd die bestaat uit zo'n 20 verschillende specialiteiten. Voor 1975 kunt u net zoveel eten als u wilt. Elke avond vanaf zes uur kunt u, na reservering, bij ons genieten van deze heerlijke gerechten WOUBRUGGE. Pracht hoekhuis te koop voor- en achtertuin, garage en schuur, grote L-kamer, mooie keuken, badkamer (blauw), 4 slaapkamers, zol der met dakkapel, c.v. gas, in uitst. st. van onderhoud. Geen makelaarskosten prijs f 145.000, Te bezichtigen a.s. zondag Waterweg 28, Woubrugge met schuren, op 1800 m2 grond. Prijs f 125.000,k.k, INLICHTINGEN 071 155946. Bij het postkantoor Leiden kan met ingang van januari wederom een aantal loketambtenaren worden geplaatst. Daarom kunnen nu reeds jonge mensen in de leeftijd van 17 tot plusminus 25 jaar solliciteren. Afwisselend werk ismet mensen omgaan. Nou dan zit je goed aan een loket. Als loketambtenaar bij de PTT kom je de hele dag met mensen in contact. Je regelt alle voorkomende geldzaken, zoals het aannemen van stortingen en het uitbetalen van cheques maar ook alle handelingen van de Rijkspostspaarbank. Aan een zegelloket behandel je briefpost en pakketpost. bepaal je de frankering. adviseer je hoe een pakje het beste verstuurd kan worden. Ook het geven van inlichtingen hoort bij je werk. Verantwoordelijk werk is: je eigen kas beheren en de loketadministratie bijhouden. Voordat ie echter zo ver bent zal ie een gedegen theoretische en praktische opleiding hebben gevolgd van plusminus 7 maanden. Daarna ga je volkomen zelfstandig te werk en is het loket waaraan je zit, jouw loket. Welke vooropleiding wordt voor deze interessante functie gevraagd Als je in het bezit bent van een MULO (4)-, MAVO (4)- of HAVO-diploma of een overgangs rapport kan tonen van de 3e naar de 4e klas van de HAVO. kun e voor deze functie in aanmerking komen. Deze vooropleiding komt je goed van pas. Denk b.v. alleen maar eens aan de buitenlanders, die aan je loket kunnen komen. Snel goed verdienen Het salaris is al direct aantrekkelijk. Kijk zelf maar Bij indiensttreding Na 1 jaar 18 jaar 19 jaar 20 jaar 21 jaar 22 en 23 jaar 24 en 25 jaar 26 jaar *)voor ongehuwden bruto f1113,- f 1221,- f1328,- f1436,- f 1522,- f1619,- f1732,- netto f 879,- f 953,- f1025,- f1086,- f1133.- f 1186,^ f1247,- Het maximum te bereiken salaris is thans f 2235,- bruto per maand. Verder heb je recht op ten minste 20 werkdagen vakantie per aar (eventueel te verhogen met 1 of meer ,eugddagen afhankelijk van je leeftijd) en 7,8% vakantietoeslag. Heb je belangstelling Solliciteer dan nu. Je kunt dat doen door onderstaande bon in te vullen en in een ongefrankeerde omslag op te sturen naar de afdeling Werving van de personeelsdienst van het districtspostkantoor 's-Gravenhage. Antwoordnummer 2, 's-Gravenhage. Je kunt ook bellen (070) 46 45 40. Ik heb belangstelling voor de functie van lokettist(e). Geboortedatum bruto netto 17 jaar t 945,- f 765,- Adres 18 laar f 1046.- f 834.- 19 jaar f1148,- f 904,- Woonplaats 20 jaar f 1249,- f 972,- 21 en 22 iaar f1350,- f1038,- Telefoon 23 en 24 jaar f1436,- f1086,- 25 jaar f1522,- f1133,- Huidige werkkring Diploma/opleiding POSTKANTOOR LEIDEN I Samsom Onderwijs bv is leverancier van schoolbehoeften, leermiddelen en uitgaven voor - tot dit moment voornamelijk - het basisonderwijs. Daarnaast hebben wij ons - voort bouwend op een jarenlange erva ring - gespecialiseerd in het com pleet installeren van scholen. Door uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij voor onze Verkoop bin nendienst een commercieel mede werker. De functie De commercieel medewerker zal belast worden met het behandelen van schriftelijke en telefonische aanvragen, het te woord staan van onze relaties in onze toonzaal en het begeleiden van orders met alles wat daarmee samenhangt. Onze eisen Voor deze boeiende functie denken wij aan een jonge man van ca. 25 jaar, die beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. Hij heefteen opleiding op HAVO-niveau en- be schikt over enige commerciële er varing. Hebt u interesse in deze veelzijdige baan en wilt u graag werken in een groep jonge, enthousiaste colle ga's? Aarzelt u dan niet uw schrifte lijke sollicitatie te sturen naar onze afdeling Personeelszaken, Wilhel- minalaan 1, Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer J. Tissingh. IC LT Samsom Onderwijs is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin opgenomen de activiteiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij nv en Wolters-Noordhoff nv. Afdeling klinische oncologie en radiotherapie vac.nr. 75.296 AZ. Op onze nieuw te openen afdeling Klinische Oncologie en Radio therapie kunnen op korte termijn verpleegkundigen met het diploma verpleegkundige-A, worden geplaatst. Taak: op de afdeling worden kankerpatiënten intensief behan deld. Hiervoor is een speciale inzet nodig. Een goed contact met de patiënten op deze afdeling is van groot belang, terwijl ook aan de verpleegtechnische vaardigheid hoge eisen worden gesteld. De mogelijkheid tot het volgen van een cursus Oncologieüs in de toekomst aanwezig. Verlangd: diploma verpleeg kundige-A. Salaris maximaal ƒ2011 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot Zr. M. van Starkenburg, hoofdverpleegkundige Afdeling Oncologie, telefoon 071 - 14 72 22, toestel 2431. Neurologie/intensive care vacjw. 75.295 AZ. Deze afdeling omvat 8 bedden. De taak zal bestaan uit het leidinggeven op de afdeling. Verlangd: Intensive Care diploma, ervaring in leidinggeven. Salaris maximaal 2235 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is in principe aanwezig. Endocrinologie balanspaviljoen vac.nr. 75.290 AZ. Op deze afdeling worden gemid deld 9 ambulante patiënten verpleegd ondermeer i.v.m. stoor nissen van de stofwisseling. Onze gedachten gaan uit naar b.v. 2 x 1 week nachtdienst per maand. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A. Salaris op basis van maximaal 2011 bruto per maand. Inwendige geneeskunde klasse paviljoen De Afdeling omvat in totaal 27 bedden en is verdeeld in twee eenheden van 13, respectievelijk 14 bedden. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A. Salaris maximaal 2011 bruto per maand. vac.nr. 75.289 AZ Op deze afdeling worden patiënten (volwassenen, kinderen, zuige lingen) opgenomen waarvan vitale levensfuncties (ademhaling, temperatuurregulatie, bloeddruk regulatie) kunstmatig dienen te worden overgenomen of bijgeregeld en bewaakt. De afdeling heeft een regionale functie. Verlangd: diploma zieken- verpleging-A. Het is in principe mogelijk in de nabije toekomst de cursus Intensive Care te gaan volgen. Salaris maximaal 2011 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. En de kenletters LD.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 28