WEEKPRIJZEN WEEKHODFDPMJZEN NATIONAAL FONDS SPORT GEHANDICAPTEN EXTRA EINDHOOFDPRIJZEN PUZZEL 4 zo lozen B EINDHOOFDPRIJZEN bier CSari Lv. éfüiïseöte Twefi prijzen: een Conac accu type 54434. Ier waarde van f 169.35. Een geschenk van Continental Rub ber B V.. Amersfoort Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld. Ned. tekst, de gebergten in voelbaar re- lief, boldiameter 25 cm, winkel waarde 95.- Een geschenk van de Eerste Ned Globe Industrie. Veerallee 5. Zwolle. De Eerste Ned. Globe.Industrie biedt iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een cheque aan van 25.-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van ïchte globe (aanvragen op Een palissander tafelaansteker merk Kawee ter waarde van 44.-. een geschenk van Kart Wieden Import, Een open boeken- en opbergkast ter waarde van f 225,—, een ge schenk van Lundia B.V., Varsseveld. Een „Aero Flame" hobby set ter waarde van 39.50, een geschenk van Molen Techniek B V., West- Een wetenschappelijke elektronische 299.een geschenk van Sperry Remington Office Systems and Ma chines. Amsterdam Een verchroomde DUET dubbel wandige theepot, inhoud 10 koppen, ter waarde van 45.Aangebo- Twee pri|zen: een kompleet Neveda kant-en-klaarpakkel om zelf een wandkleed te borduren of te knopen. van f 90- Aangeboden door de Leidsche Wolspinnerij N V Leiden. Een koffiefilterautor 600 Een geschenk 123,— van Bime Twintig prezen een RaRa Gouden Puzzelwoordenboek ter waarde van 13.90. aarjgeboden door Sari BV. Uitgeveri|/Puzzelburo. Ridder kerk. UITGEVERIJ Ridderkerk Tel. 01804-13861 Van de extra postzegels, die U boven de 1(die u toch al moei plakken om aan de puzzel mee te doen) op de briefkaart plakt en van de extra girostortingen (eveneens boven de 1.-) wordt 20% in een pot gestort. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data in zijn procesverbaal vastgesteld (die hij alleen weet), waarop hij de pot van dat moment gaat uitkeren in ronde prijzen van 1000 - De notaris trekt - op de door hem vastgestelde data - zoveel maal een kaart uit alle in die week ingezonden kaarten als er duizenden in de pot zitten b.v. 19 632- betekent dat 19 inzenders dan een biljet van f 1.000.- thuis ontvangen. De overblijvende f 632 - blijft in de pot tot de volgende trekking U kunt die pot groter maken door meer dan f 1bij te plakken of te gireren. -*48 iventum éénpersoons electri- wakstroomdeken type HN 14. vaarde 150-, aangeboden Coninklijke Fabriek Invenlum. Een allessnijder type SM 5; geschenk ter waarde van van Bimex B V., Rotterdam. Een set Tiger-products (inhoudende een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals een iisblok- jeshouder - magnetische tlesopener vleesschalenset - maatbeker met deksel - etc) ter waarde van I 100.-. Een geschenk van Ver koopmij Plastic Varia BV. Geldrop tiger products fzuiger type AS 610 ter i f 61.50. aangeboden B.V.. Rotterdam. SKOL Bier elke telijke prijs. 26 cart voor de gelukkige v week een fees- •ns a 24 blikken nnaar! Wees blij en thuis! SKOL SKOL Brouwe- ■1 BH De eerste weekhoofdprijs: Een Golf Extra ter waarde van 10 996 80 van Pon s Automo bielhandel B.V.. Leusden. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie Ier waarde van 2695,- aangeboden door Philips Nederland B.V., Etndho- De derde weekhoofdprijs: Een 20-delige Summa encyclo pedie, beschikbaar gesteld door A. Oosthoek Uitgeversmi| N.V De Meern. De vierde weekhoofdprijs: Een springboxkombinalie. Deze unieke kombinatie bestaan de uit een stalen onderstel, een dikke polyetherlaan en een matras geeft uw slaapvertrek meteen allure. Een geschenk ter waarde van 1100.van Olga Matrassen LMF B.V. Leiden. De vijfde weekhoofdprijs: Een privé-brandkast ter waarde van 690 -. Een geschenk van Sperry Remington Office Sys tems and Machines. Amster dam. De zesde weekhoofdprijs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine met vrije arm. type 527, winkelwaarde 599.-. Een geschenk van Singer B.V Am sterdam. De zevende weekhoofdprijs: Een hometrainer fiets Bicylette - waardoor u kilo s lichter wordt - ter waarde van 560,-. Aan geboden door Carnielli. De achtste weekhoofdprijs: Een Petri fotocamera plus tas type Computor II Een geschenk ter waarde van 520 - van B V Transcontinenla. Amster dam De vergunning voor het houden van deze puzzelac tie is verleend aanhet Na tionaal Fonds Sport Gehan dicapten. te Den Haag. De negende weekhoofdprijs: Een waardebon van f 500 - te besteden bij één der filialen van Witteveens Modemagazijnen De tiende weekhoofdprijs: Een waardebon van f 500. te besteden bij één der filialen van Witteveen s Modemagazij- Nct even anders Deze puzzelactie ten bate van het Natio naal Fonds Sport Gehandicapten bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om bovendien nog mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofd- prijzen moet u aan het einde van deze puzzelactie het totale aantal letters S uit alle 26 puzzel-diagrammen inzenden. Daarvoor telt u wekelijks die letters S in het puzzel-diagram, noteert ze en aan het einde van de puzzelactie telt u alle gevon den letters S bij elkaar op en zendt het to tale aantal in. Vijf prijzen een originele schoen Giemme NT. rubber gevoerd (waterdicht), winkelwaarde ca. 12,- van G. van Amersfoort Import-Export, Krullelaan 40, Zeist. Vier prijzen: een Jago-shawl ter waarde van ca. 10.-. Een ge schenk van Jan van Gooi, Amster- 7 Zareska prijzen: 7 kruissteek- kussenpakketten mei een winkel waarde van 19,en 7 kruissteek-loperpakketten met een winkelwaarde van 35,60 per stuk, 54,60. Kompleet erkbe- Achttien prijzen- een tafellaken r vier vingerdoekjes merk Birdy waarde van plm. 26.- een i schenk van Van Heek-Scholco B Almelo. Een groeibriljantring ter waarde vi 150.-. aangeboden door Jos I den. Kalverstraat 51Amsterdam. Een haarföhnsel type HTH 25 ter waarde van 77,75, een geschenk van Bimex B V Rotterdam Een Sankyo digitaalklok ter waarde van 125,een geschenk van B V. Transcontinenta, Amsterdam. Een FAM-stofzuiger ter waar 290 -. Een prachtige aan van FAM Ver Fabr te Maars Een haardroger type HLD 4. Een geschenk Ier waarde van 42. van Braun Electric Nederland BV, Rijswijk (ZH). Hel Beste Kookboek ler waarde van 69,95, een geschenk van Uitge versmij The Readers Digest N.VW, Een beauty set Shiseido ler waarde van 100.- aangeboden door Ellen Ney B.V., Amersfoort Een sch-ir-- en toiletspiegel CSL 1 ler waarde van 49,50. aangeboden door Braun Electric Nederland B V., Rijswijk (ZH). Een scheerapparaal Synchron 6007 ter waarde van 110.aangebo den door Braun Electric Nederland B.VRijswijk (ZH). Iriselte laat dons er nisch samengaan. Voor 1elke wei onze puzzelactie o.i pakket, bestaande uil donsdeken (goedgekeurd door de Ned. Ver. v. Huisvrouwen) en een ter waarde van Electric Nederland B.V. Rijswijk (ZH). Een Aero Flame rechaud ter waarde van 69,75. aangeboden door Mo len Techniek B.V.. Westzaan. Een luxe grill/bakoven met komplete grill-uitrusting en thermostaat ler waarde van 275,een geschenk van Moulinex B.V Gouda f 100 000,contant, te besteden naar eigen keuzen. Denkt u eens even in, wat u daar allemaal voor kunt kopen. Een Dickson sta-caravan. type 86 PS. met 3 slaapkamers en openslaande tuindeuren. houtkleur. de meubels in een De wanden zijn uitgevoerd i palissanderhoutdessin De caravan heeft een PVC vloerbedekking, met nylon tapijt bij de U-zit. Een grote DICKSON die qua opzet ook ..groots' is. Een geschenk t.w.v. 11.995.van BV Caravan Import Dick Wissink. Willeskop (bij Montfoort). Bij juiste invulling ontstaat op de sturen. Vergeel niet hel aanfal regels 20 en 60 horizontaal de letters S le tellen (zie de voor slagzin, die wij u vragen in te waarden). Horizontaal: 1meermalen; 5. tennisterm: 8. jongeling; 13. geestdrift; 14 toneelstuk met muziek; 16. nuk; 17. onderricht; 18. plaats in Gelderland, 19. oppervlaktemaat; 21open plek in het bos; 22. insekt; 24 lomp; 26. gesteente, 33. plaats in Gelderland; 34. de onbekende, 35. onder anderen (afk.), 36. noodsein; 37 boom; 39. cijfer lijst; 42 atmosfeer (afk 43 ri vier in Italië: 44 bijwoord; 46. koeiemaag; 47. lengtemaat; 48. koude lekkernij, 50. geluid van schapen; 53 kameraad: 55. lengterichting (afk.); 56 zie 35 hor., 58. bevestiging, 59. geluid van een schaap. 67 eerste vrouw 68. mak, 69. mannetjes bij; 70. zij. 71 ijzerhoudende grond. 73. zangstem; 75 ter at tentie (afk 76 delfstof. 78. elk een; 81niet gesloten; 83. Russisch vorst: 84 ouderwetse kinderverzorgster 1:1mooi Gelderland; 2 Engels bier burcht, 4. voegwoord, 5. naai gerei; 6. riviertje: 7 langzame; 9 Nederlands Genootschap (afk.); 10. kunstenaar; 11. hou ding; 12. plek; 14. voorzetsel; 15. slede; 18. huldigen; 20. ver banningsoord voor Napoleon; 23. voorzetsel; 25. sieraad aari hel oor; 27. omroepvereniging; 29. afgod; 30. loot; 31. speel goed; 32. sterk smakend zaad in kaas; 38. ondergrondse spoorweg; 40. reeds; 41. getij de; 42. bewijs, dat men ten tijde van de misdaad elders was; 43. persoonsbewijs (afk 45. mu zieknoot. 47. bijwoord; 49. sociaal-democratisch (afk 51. Spaans landvoogd, 52. gevan genis: 53 ton, 54 zwemvogel: 57. hoofd van abdij; 58 zoet broodbeleg. 60 waar men mee veegt. 61. vlijt, 62. lofdicht; 63. karakter. 64 schapevacht; 65. stukjes vlees aan pen; 66. om gang van toren, 71 plaats bij s-Hertogenbosch; 72. voor naam van zangeres Valk; 73. papegaai, 74. dicht; 77. motor- rennen in Assen; 79 bi|woord; 80. getijde. 82 public relations (alk). LET OP! Het postbusnummer is in DEN HAAG Postbus 10109 Oen Haag p£d 3224109 Nat Puzzelaktie Leidsch Dagblad/ .J„ Alphens Dagblad Den Haf LET OP. Uw inzending is slechts geldig, wanneer u tenminste 1gireert of een extra postzegel van 1,(boven de normale por to) bijplakt. Inzendingen zon der deze extra postzegels zijn De gewonnen prijzen kunnen niet geruild worden. Evenmin kan daarover gecorrespon deerd worden met de betref fende fabrikant of deze krant. U kunt op twee manieren uw oplossing(en) inzenden Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wi|ze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal 1over op nevenstaande girorekening. De slagzin (slechts éen per kaart) schrijft u op de voorzijde onder ..Medede lingen". U kunt géén girobetaalcheques inzenden. Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale pórto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Vermeld 'duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. Uw oplossingen - u mag net zoveei inzenden als u wilt - moeten zaterdag a s in ons be zit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart gebruiken (tenminste f 1.of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste 1extra bo ven de normale porto van 35 cent) De trekking wordt wekeli|ks ver richt door notaris J. H Birkhoff te Den Haag. bij wie ook de op lossingen en het daarin voor komende aantal letters zijn ge deponeerd. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd of getelefo neerd BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter S in deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet in. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal letters S uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de geweldige eindhoofdprijzen en extra eindhoofdprijzen. HBHHHB EERSTE PRIJS Een VW Scirocco TS. met 85 pk motor, t.w.v. 16 553. van Pon s Automobielhandel B.V., Leusden. TWEEDE PRIJS: Een Dickson loer-caravan. type 466 LT. uitgevoerd in alu minium beplating met ingebrande kunstharslak. Deze cara van heeft dubbele ramen, een gasheater, een koelkast. 220/12V omvormer, een elek. waterpomp en veel kastruim- te. Een geschenk ter waarde van ƒ9.195.van B V. Caravan-Import Dick Wissink. Willeskop (bij Montfoort). DERDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vacantie voor twee per sonen naar Indonesië. U vliegt met een Bo-707 van de Bel gische Luchtvaart Maatschappij Sabena. VIERDE PRIJS: Een prijzenpakket bestaande uit; een wasautomaat Lavamat Princess SL ter waarde van 1685,aangeboden door N.V. Electriciteits Maatschappij AEG, Amsterdam; een waardebon van 500,te besteden bij één der filia len van Witteveen s Modemagazijnen B.V.; een privé-brandkastje ter waarde van 690.en een re kenmachine met print ter waarde van 595,aangeboden door Sperry Remington Office Systems and Machines. Am sterdam: een gasfornuis type Pelgrim de Luxe RTL ler waarde van 685.een geschenk van Pelgrim B.V Gaanderen VIJFDE EN ZESDE PRIJS: Een geluidsprojector Sankyo Sound-600. projector voor ge bruik met super 8 en single 8 film. voor magnetische geluids opname en -weergave, ter waarde van 1235.-. Een geschenk van B.V Transcontinenta. Amsterdam. ZEVENDE PRIJS. Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760. win kelwaarde 1179.Aangeboden door Singer B V., Am sterdam. ACHTSTE PRIJS; Voor een |aar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blik ken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N V te Breda.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 24