Dot garanderen wij alleen: Twee jaar lang geen garagerekeningen op uw nieuwe Viva. «SM simm 139,- MEN'S ALPHEN a/d RIJN HOORN 126a TEL.01720-91348 (t.o. AVIFAUNA) HET MOTORHUIS moe luizen Geopend: mat/m vrij 8.30-12.30 en 14.00-17.30 uur. zaterdag: 10.00-16.00 uur. ip Koop tussen nu en 31 december a.s. een Vauxhall Viva, ongeacht het type, en twee^.^ jaar (en/of 40.000 km) krijgt u van ons geen rekeningen. Voor onderhoud niet. Voor reparaties niet. Voor servicebeurten niet. Voor onderdelen niet. Zelfs voor arbeidsloon niet. En dat geven wij u zwart op wit. DeVauxhallViva. Twee jaar lang dit alles gratis. U heeft al zo n ruime Viva v a. f. 9.999.- (inkl. BTW). uw GM-dealer: Leiden, Vondellaan 80, tel. 071-76 93 13 - Katwijk, Ambachtsweg 1, tel. 01718-7 10 46. Voorschoten, Julianalaan 46, tel. 01717-22 36. Leiden, telefoon 071133548 Haarlemmerstraat 65 t/o Rex O Künt natuurlijk zeil een nuts bouwen O kunt ook een „sleuteltje" Dlaatsen id de rubriek „woon- en bedrfjls- ruimte te koop gevraagd". Hollandse stacaravans met standplaats aan de kust Aangesloten op licht, water en riolering, uniek gelegen vlak bü bos, strand en duinen, caravanpark Sollasi Duinschooten, Noordwijkerhout. Diverse occasions. Verhuur van stacaravans. Modelcaravan dagelijks te bezichtigen. Caravan Import Dresselhuis TELEFOON 02526—3909. DIVERSE OCCASIONS. Sportieve trenchcoat in prachtige lodenstof. Erg komfortabel. Kleur jagergroen a Leiden: Breestraat 103 - 105 Met het hele gezin naar UF... Toch wel makkelijk ITlGlkcl Trenchcoat van het bekende merk Melka. Helemaal zoals een echte trench moet zijn. Tweedstof. In bruin en zwart Als u het Goedhart Bouwhuis bin nenstapt, krijgt u de kans al het moois dat uw huis fijner en kom- fortabeler maakt op uw gemak te bekijken. Uw kinderen, vinden een speelplaats in de creche en u be gint aan 'n lékker kopje koffie. Dan gaat .u Vrij en ongestoord kij ken naar keukens, tegels, sani-' tair, open haarden, bouwmateria len, luinartikeJen en keramiek. Er zijn deskundigèn bij de hand om u alle informatie te geven die u verlangt. Bij de receptie zijn fol ders over de onderwerpen waar u belang ih 'stelt. Kortom, het Goedhart Bouwhuis is er om u volledige voorlichting te geven. Maak er 'n góed gebruik van. De badkamer, de hal, het toilet en de huiskamer zijn blij met tegels. Maar ze stellen elk-voor.zich hun eigen eisen op hebstuk van vorm, kleur en kwaliteit. Daarom legt Goedhart er 500 verschillende soorten neer. Om u 'n goeie kans tot kiezen te geven. Tegels moe ten een leven lang tnee en mooi blijven als de eerste dag. Daaróm, vindt u bij Goedhart namen als Mosa, Sphi.nx, Villeroy en Boch, want die spreken van kwaliteit. Kom kijken en keus maken. Voor al in natuursteen (o.a. voor gevel en huiskamervloer) valt er aardig Wat te zien. 20 kompleet ingerichte keukens tonen u hoeveèl gemak er voor uw keuken te koop is. 20 verschil lende opstellingen bewijzen, dat er een keuken is die bij u past. 2 európese topmerken - SieMatic en Alno - laten zien hoever de keukentechniek gevorderd is in vormgeving, techniek, kómfort en klèurkeus. Aanrechtbladen in hout, staal, kunststof of betegeld spreken uw smaak aan. Voor ko ken, bakken, braden, spoelen, af wassen en ventileren is er een kollektie inbouwapparatuur die u enthousiast maakt. Kom er naar kijken en van genieten. Gok de tegels, het sanitair, de open haard, en de bouw- en siermaterjalen voor uw huis en uw turn verdie nen uw volle aandacht. Voor de inrichting van uw bad: kamer is het fijn als je goede voor beelden bij de hand hebt, die alle komfort die er te krijgen is uit buiten door de juiste "keuze van materiaal, kleuren en accessoires. Daarom heeft onze architekt er een paar voor u. ingericht. Kom er naar kijken, kies alvast uw kleu ren en ervaar wat er vandaag de dag allemaal te koop is aan lig- en zitbaden, wastafels, bidets, toi letten en accessoires. En let op de geraffineerd toegepaste tegelkeus uit eigen assortiment. Een baksteen en een baksteen verschillen van elkaar. Met 250 soorten stenen laat het Goedhart Bouwhuis u dat zien. Wie bouwen of verbouwen wil, vindt veel van zijn gading bij Goedhart. Steen strips orti wanden te verfraaien, gipsplaten om nieuwe te creëren. Gips- en höutwolcemëntplaten om nieuwe plafonds te leggen, eterniet om dè gevel te bekleden, isovers-glaswol voor isolatie en brandveiligheid, pannen en golf platen voor het dak en pvc-goten, buizen en hulpstukken voor alles wat afgevoerd moet worden. De lichtkoepel', het dakvenster en zelfs de zandbak.vindt u ook al bij Goedhart naast keukens, sa nitair, haarden en tegels. Kom kijken! stenen binnenmuren geVen uw huis meer allure en sfeer. Om dat te bereiken hoéft u uw huis niet Opnieuw te bouwen. Want sier- steenstrip kunt u zelf gemakkelijk' aanbrèngpn tegen e|ke wand die nu behangen is of uit vezelplaat» gips of stucwerk bestaat. Maak lelijke wanden, zélf mooi met schoonbretselwerk Haal bij Goed hart Bouwhuis uw edelstrip bak steenmuur in een doosje, wat lijm en cement en in een halve dag metselt u uw eigen interieur mooi er dan het was. 1 Verpakking is genoeg voor .0,5. m2 wand. Kom kijken en vraag inlichtingen. Van de vuurtjesstokers van vroe ger-zijn we, nu geworden tot de genieters van de open haard. Le vend vuur; middelpunt van sfeer en gezelligheid.' 7" Fraaie, 'gemet selde, schouwen 'aten u zien hoe een open- haard,, uw- huiskamer een nieuw gezicht geeft. Om het even of een Bellfires, een Ring- lever, een Jotul, een Oldenstijn of een Helex kiest, Goedhart ga randeert een goede vuurhaard. Natuurlijkzijn er ook de aan maakblokjes' en de Duraflame haardblokken die 2 uur zorgen- loos branden. Schuif'es gezellig bij in onze showroom en let me teen op onze keukens, tegels, sanitair en bouw- eh siermateria-1 len voor u,w huis en uw tuin, creche en koffie 20 variaties om uit te kiezen badkamers om je in te spiegelen voor 't grote en kleine karwei stenen muur om de gezelligheid zelf te maken van open vuur 500 variaties om uit te kiezen.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 20