Grandioze jubileum-Show Home Centre haagse schouw 3 m? Uw pad naar Home Centre is geëffend Om zeker te zijn van uw goede keuze9 eerst kijken in Home Centre Haagse Schouw. Home Centre iubilee September 1975 Home Centre Haagse Schouw één jaar oud. Een kleuterleeftijd, waarin volwassen geschiedenis werd gemaakt! Ruim 150.00 bezoekers mochten we ontvangen. 122.450 maal hebben onze gastvrouwen een kopje koffie gepresenteerd. En bij feestelijke gelegenheden (waar het Home Centre vol van iszijn ook nog eens 21.877 glazen wijn uitgeschonken. Onze eigen besteldiensten reden in dit jaar bijna 290.000 km. om in meer dan 26.000 gezin nen nieuw woongeluk te bezorgen. Home Centre bleek in zo korte tijd een echt koopcentrum voor West Nederland te zijn. Dank u welDat gaan we vieren, een maand lang, met een Home Centre heeft de primeur u nu reeds de nieuwste beurskollektieste kunnen tonen. Nergens tekent zich beter de woontrend van de toekomst af alsjuistnu in Home Centre! Meer dan een kijkje waard. Om deze eerste Jubileum-showzo spektakulair mogelijk te maken, hebben onze inkopers kosten noch moeite gespaard. Top-suksessen uit de wereld van het wonen, worden op extra feestel ijke wijze gepresenteerd in een keuze rijkdom, waarmee Home Centre zichzelf en alle anderen verre overtreft. Een all-round meubelprogramma En een programma van goede naam: Europameubel. Meubelen voor het gehele huis: zitkamer,eetkamer, slaapkamer, tienerkamer, kinder kamer, kompleet met tapijten, gordijnen, vitrages, met de nadruk op kwaliteit en vormgeving. Europameubel, thuis in Europa, thuis in uw huis. Europameubel doet u zich thuis voelen in Home Centre. En leer als specialiteit Echt leder neemt in alle tijden een eigen plaats in onder de zitmeubelen. En niemand minder dan Mondileder verzorgt de leren meubel-kollektie in Home Centre. Een wereldwijde keurkollektie, waarin alle stijlen, kleuren, kwaliteiten en prijzen vertegenwoordigd zijn. Nergens vindt u groter keuze in echt leer. Vaak opvallend voordelig, vaak ook heel exklusiefAls leer u lief is koopt u in Home Centre. De nieuwste aanbouwkeukens Modern huishouden legt nieuwe normen aan de keukeninrichting. Schakel legt nieuwe normen aan deaanbouwkeuken. Daarom vindt u op elkformaateen Schakel-keuken die aansluit op uw wensen èn op uwwoonstijl. Eigen service dienst verzorgt deskundig de plaatsing en bijbehorende werkzaamheden. Eigen haard is goud waard September1974, Home Centre open, de weg naar Home Centre praktisch gesloten. Tallozen hebben toen zand, puin, stalen rijplaten, hobbels en kuilen getrotseerd om het woon-dorado Home Centre te bereiken. Het leek haast niet doenlijk, maar nooit hebben wij het spreekwoord "waar een wil is is een weg" zo aanschouwelijk voor ons gezien. Nu is (allang) het leed geleden. De vernieuwde en verbreedde Voorschoterweg, vlekkeloos gaaf geasfalteerd, leidt u als vanzelf tot op het eigen parkeerterrein, vlak voordedeur van Home Centre, waar charmante gastvrouwen u behulpzaam zijn bij uworiëntering in dit alles-omvattende kijk- en koopcentrum voor het totale wonen. Namens uw gastheren in Home Centre bieden zij u graag een geurig kop koffie of een feestelijk glas wijn aan! Als de open haard op weg is gemeengoed te worden, dan is een echte, kompleet als zodanig gebouwde schouwtoch iets bijzonders. En als Artischouwdie schouw voor u bouwt, bent u zeker van een artistiek ontwerp, waarin materialen en bouwstijl een harmonisch geheel vormen. Tussen haakjes: Artischouw presenteert u tevens luxe sanitairen bijzonder fraaie wand-en vloertegels. Voorschoterweg 45-49-Tel. 071-769325-Valkenburg 2H. (bij Leiden).

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 8