de rijksoverhei vraagt lo soneel PERSONEEL PERSONEEL medewerker/ adjunct-secretaris (mnl./vrl.) groepshoofd informatieverwerking beleidsmedewerker support systeemanalist literatuuronderzoeker bouwkundige medewerker bureau werving en selectie documentalist cbef bureau maandstatistieken groothandel (mnl./vrl.) medewerkers bureau literatuurdocumentatie medewerker (mnl./vrl.) buitendienst-functionaris medewerker begrotingszaken/ feca-ambtenaar (mnl./vrl.) sectiehoofd archief administratief/ statistisch medewerker behandelingsambtenaar medewerkers onderafdeling uitkeringen (mnl./vrl.) administratief medewerker/secretaris medewerkers (mnl./vrL) administratief medewerker/typist PERSONEEL personeel personeel personeel PERSONEEL personeel r—'l r— vac. nr. 5-1885/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid Milieuhygiëne t.b.v. de Interdepartementale Stuurgroep Revalidatiebeleid Taak: voeren van secretariaten w.o. voorbe reiden van vergaderingen, verzorgen van de verslaglegging, meewerken aan het uitvoeren van beslissingen, aan de coördinering van maatregelen en voorzieningen alsmede aan het bevorderen van een goede samenwerking in en tussen de leden van de Stuurgroep en haar sub commissies, werkgroepen e.d.; bijdragen leveren aan parlementaire en Nederlandse inbreng in internationale organisaties werkzaam op het gebied van de revalidatie; vervangen van de Secretaris. Vereist: doctoraal examen Nederlands recht. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. 1 4307,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-1831/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: werkzaamheden op het gebied van informatieverwerking; mee verzorgen van de in- en externe communicatie, vnl. in de vorm van correspondentie. Vereist: diploma HAVO of MEAO administratieve richting of hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring op het gebied van documentatie. Diploma's SOD strekken tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. 1 3263,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-174011158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het Directoraat-Generaal voor het Weten schappelijk Onderwijs, Afdeling Financiële Zaken Instellingen Taak: analyseren van begrotingsrekeningen en accountantsrapporten betreffende de universi teiten en hogescholen en het daaruit samen stellen van beleidsbepalende informatie. Voorts als tijdelijk onderdeel van de taak analyseren en evalueren van de geraamde bedragen t.b.v. de subsidiëring van studentenvoorzieningen en onderhouden van contacten met de instellingen van wetenschappelijk onderwijs en de besturen van de stichtingen studentenhuisvesting l.v.m. voorzieningen voor studenten. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding met SPD en ervaring op het gebied van de overheidsfinanciën. Standplaats. 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3263,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-0700/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Dienst Informatieverwerking van de Rijkswaterstaat De Dienst Informatieverwerking is ingesteld met het doel de aanwezige en te verwerven kennis op het gebied van de automatisering bij de Rijks waterstaat te bundelen en te bevorderen. De automatiseringsactiviteiten liggen op diverse gebieden zoals wetenschappelijk onderzoek en doorrekenen van ontwerpen van waterbouw kundige en civiele constructiewerken; plannen en begeleiden van de uitvoering van grote werken enz. Taak: in overleg met opdrachtgevers en project leiders computerprogramma's zodanig operatio neel maken, dat snelle verwerking van op drachten gewaarborgd is; leiding geven bij interne verwerking van opdrachten; adviseren en voorlichten van gebruikers omtrent de te gebruiken programma's. Vereist: diploma HBS-B, Atheneum (met wis kunde), Gymnasium-B of HTS of hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring op het vak gebied Hydraulica strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris, afhankelijk v f 2884,- per maand. i leeftijd en ervaring, max. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Documentatie, Afdeling Documentaire Informatie De Afdeling Documentaire Informatie is belast met de systematische documentaire Informatie voorziening op het terrein van het onderwijs door opsporen en toegankelijk maken van het materi aal, het verschaffen van informatie en het samen stellen van publikaties. De gegevens worden behalve intern ook beschikbaar gesteld voor andere overheidsinstellingen en personen. Taak: verrichten van literatuuronderzoek met het oog op het geven van informatie ter beantwoor ding van schriftelijk en mondeling gestelde vragen; selecteren van binnen- en buitenlandse onderwijskundige literatuur in het algemeen en op het terrein van het basis- en voortgezet onderwijs, t.b.v. het samenstellen van bibliogra fieën en van de ontsluiting van het materiaal; samenvatten van beleidsdocumenten, onderzoek rapporten en -verslagen. Vereist: tenminste een afgeronde opleiding in het hoger beroepsonderwijs. Diploma GO-C voor literatuuronderzoeker c.q. bereidheid deze opleiding te gaan volgen. Kennis van het Neder landse Onderwijsbestel en van de Franse, Duitse en Engelse taal. Redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Adviescentrum Taak: meewerken aan het beantwoorden van adviesaanvragen i.v.m. rijkssubsidie voor nieuw-, aan- en verbouw alsmede voorzieningen aan scholen c.q. gebouwen voor Wetenschappe lijk Onderzoek en Onderwijs en kantoorge bouwen; beoordelen van. voorlopige en defini tieve ontwerpen, besteksbescheiden en resul taten van aanbestedingen; uitoefenen van controle op voortgang en uitvoering van ge subsidieerde werken (incidenteel). E.e.a. in overleg met collega's en met ambtenaren van subsidiërende ministeries. Vereist: diploma HTS-bouwkunde of hiermee vergelijkbare opleiding alsmede ruime ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3263,- per maand. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Hoofdafdeling Personeelszaken Taak: meewerken aan het behandelen van vacaturemeldingen en advertentie-aanvragen; selecteren van sollicitaties; oproepen van sollicitanten en verrichten van andere met de werving en selectie verband houdende werk zaamheden w.o. deelnemen aan de selectie procedure; onderhouden van in- en externe contacten; administratieve werkzaamheden m.b.t. bovengenoemde punten. Vereist: tenminste diploma MBO (personeels- richting) dan wel HEAO of hiermee vergelijkbare opleiding; b.v.k. enige ervaring op bovenge noemd terrein. Standplaats: 's-Qravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2471,- per maand. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Stafafdeling Externe Betrekkingen, Bibliotheek en Documentatiedienst Taak: excerperen en classeren van sociale vakliteratuur op het beleidsterrein van het Ministerie. Vereist: tenminste VHMO (Gymnasium, HBS, Atheneum, HAVO) met b.v.k. enkele jaren economie of rechten. Goede kennis van de moderne talen. Diploma GO-A of studie hiervoor strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. 1 2471,- per maand. voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Statistieken van Binnen landse handel en dienstverlening Taak: leiding geven aan de werkzaamheden van een groep van 8 medewerkers/sters belast met de controle en verwerking van gegevens van groothandelsondernemingen; meewerken aan de voorbereiding en uitvoering van nieuwe onder zoeken en de uitbouw van bestaande enquêtes; onderhouden van contacten met ondernemingen en organisaties op het gebied van de groot handel. Vereist: diploma HBS, Gymnasium of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma MBA; boek houdkundige ervaring, b.v.k. leidinggevend. Bereidheid om het diploma Algemene Statistiek te behalen. Standplaats: Voorburg. Salaris max. f 2707,- per maand; na het behalen van het diploma Algemene Statistiek max. f 3263, per maand. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Buitenlandse Zaken t.b.v. de Hoofdafdeling Onderzoek en Documen tatie Taak: selecteren en excerperen van artikelen uit merendeels buitenlandse periodieken op velerlei gebied met het accent op onderwerpen van internationale aard, met name ontwikkelings samenwerking en politieke, internationaalrechter- lijke en economische ontwikkelingen over de gehele wereld; meewerken aan de door het Bureau gepubliceerde referatenbladen en aan het verzamelen van documentatie op bovenge noemde terreinen, de ontsluiting hiervan en op aanvraag verstrekken van informatie dienaan gaande; verrichten van literatuurrecherches. Vereist: tenminste diploma VWO/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Vakopleiding en/of enige jaren hoger onderwijs strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. vac. nr. 5-180511158 voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Directie voor de Economische Voor lichting en Exportbevordering Taak: behandelen van aangelegenheden m.b.t. de organisatie van het economisch-commerciële voorlichtingsapparaat der overheid, in het bij zonder die aangelegenheden welke de samen werking betreffen tussen de Economische Voor lichtingsdienst en de officiële Nederlandse vertegenwoordigingen in het buitenland. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal. Economische scholing strekt tot aan beveling. Standplaats: 's-Gravenhage. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-1910/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken en Kabinet, Onderafdeling Post- en Archiefzaken Taak: toezicht houden op de toepassing/uit voering van de geldende regels op het gebied van Post- en Archiefzaken. Het - na een inwerk- periode - adviseren, instrueren en begeleiden van hoofden van Post- en Archiefzaken c.q. hoofden van administraties van diensten en in stellingen behorende tot het departement, die over geheel Nederland verspreid zijn, op het gebied van post- en archiefzaken. Rapporteren van bevindingen aan de leiding. Vereist: tenminste MULO-A of hiermee vergelijk bare opleiding. SOD I en II en ruime archief ervaring b.v.k. bij de overheid. Leeftijd: 30 - 45 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2825,- per maand. vac. nr. 5-1859/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Comptabiliteit, Onderafdeling Begrotingszaken en Financiële Economische Adviezen (Feca) Taak: werkzaamheden m.b.t. samenstelling en wijziging van de begroting; voorts opstellen van overboekingsbesluiten, toezicht op en rapporte ring omtrent uitvoering van de begroting, mee werken aan meerjarenramingen, beoordelen van voorstellen met financiële gevolgen. Vereist: de diploma's HAVO en MBA; b.v.k. enige ambtelijke ervaring op financieel gebied. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2471,- per maand. (mnL/vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken en Kabinet, Onderafdeling Post- en Archiefzaken Taak: leiding geven aan 4 medewerkers m.b.t. archiefwerkzaamheden, zoals registreren van inkomende en uitgaande stukken; bijhouden van de voortgangs- en afdoeningscontrole; vormen en ordenen van dossiers; aanleggen en bij houden van een inventaris; verzorgen van documentatie. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Archiefdiploma SOD I, alsmede SOD II of studerend daarvoor. Ervaring in archiefwerkzaamheden. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2471,- per maand. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. het Secretariaat Selectieve Investerings regeling Taak: groeperen en registreren van gegevens afkomstig van vergunningaanvragen en meldin gen inzake voorgenomen investeringsactiviteiten voorzover deze vallen onder de Wet Selectieve Investeringsregeling; samenstellen van statis tische overzichten en grafieken, op basis van genoemde gegevens naar diverse kenmerken zoals bedrijfstak, regio, aantal arbeidsplaatsen etc., alsmede signaleren van bijzonderheden In de gemaakte overzichten; toezien op juiste procedurele voortgang van de behandelde ver gunningaanvragen en meldingen binnen het Secretariaat; leggen en onderhouden van con tacten met CBS, CPB en andere instanties. Vereist: MULO/MAVO met wiskunde of hiermee vergelijkbare opleiding; statistische kennis en/ of ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2235,- per maand. (mnL/vrl.) vac. nr. 5-1825/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie van de Volkshuisvesting in de provincie Zuid-Holland Taak: behandelen van subsidie-aanvragen voor de bouw van particuliere huurwoningen en eigen woningen vanaf de Initiële subsidie-toekenning voorafgaande aan de bouw, tot en met de defini tieve vaststelling van de subsidie na voltooiing van de bouw; behandelen van correspondentie en adviezen ter zake; geven van voorlichting m.b.t. de subsidieregelingen voor de particuliere woningbouw. Vereist: diploma MULO/MAVO/MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding. B.v.k. goede rekenkundige ervaring en statistische kennis. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2235,- per maand. vac. nr. 5-0600/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Afdeling Centrale Uitvoering Rechts- ilingen Onderwijspersoneel De Onderafdeling Uitkeringen is t.b.v. personeel en gewezen personeel van onderwijsinstellingen o.iii. belast met uitvoering van de rechtspositie regelingen betreffende uitkeringen bij ziekte en ontslag. Vereist: diploma VWO/HAVO of hiermee verge lijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2235,- per maand. (mnL/vrl.) vac. nr. 5-1883/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid Milieuhygiëne t.b.v. de Interdepartementale Stuurgroep Drugbeleid Vereist: HAVO/VWO-opleiding; diploma's typen en steno of een secretariële opleiding. Standplaats: Leidschendam. vac. nr. 5-1090/1158 voor de Koninklijke Bibliotheek t.b.v. de Afdeling Centrale Catalogi De Centrale Catalogi, waarin het boekenbezit van ca. 230 Nederlandse bibliotheken is opgenomen, vormt het centrum van het onderlinge leen verkeer. Taak: behandelen van schriftelijke aanvragen, telefonisch verstrekken van inlichtingen en bij houden van het catalogusapparaat. Vereist: diploma HBS/HAVO/Atheneum of hiermee vergelijkbare opleiding. Men kan In de gelegenheid worden gesteld een erkend biblio theekdiploma te behalen, waarvan de kosten gedeeltelijk worden vergoed. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2011,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. (mnL/vrl.) voor het Ministerie van Volksgezondheid Milieuhygiëne t.b.v. de Interdepartementale Stuurgroep Revalidatiebeleid Taak: administratieve werkzaamheden; bij houden van een agenda; gereedmaken van vergaderstukken; bedienen van een telefoon; typewerkzaamheden en eenvoudige correspon dentie; verzorgen van registratie van post-, archief- en documentatiegegevens. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO; diploma typen en b.v.k. diploma steno. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1842,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bl] de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 19