bewaarder verpleegkundigen PERSONEEL1 personeel COMMERCIEEL TECHNISCH MEDEWERKER 10 IO sonsel PERSONEEL! PERS01\1EELPERSONEEL medewerkers (mnl.) medewerkers voor buiten- en binnendienst de rijksoverheid vraagt PERSONEElPersonee' Personeeimép'I personeel personeel peisoneel De Nederlandse Spanbeton My B.V. te Alphen aan den Ryn is een vooruitstrevend bedryf dat elementen voor geprefabriceerde beton constructies ontwerpt, vervaardigt en monteert. Voor de verkoopafdeling wordt gevraagd een voor de buitendienst. het onderhouden van kontakten met huidige afnemers het opsporen van potentiële afnemers het verwerven en begeleiden van aanvragen en opdrachten het signaleren van marktontwikkelingen het meedenken in de te voeren verkooppolitiek. Functie-eisen HTS bk/ww of gelijkwaardig niveau commercieel goede contactuele eigenschappen flexibiliteit representatief leeftijd 25-35 Jaar. Salariëring Overeenkomstig leeftijd en ervaring van f 2.051,tot f 2.866, bruto per maand. Vakantietoeslag 8%, 20 dagen vakantie. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een kort psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Nederlandse Spanbeton "dl Maatschappij B.V. piNJ Alphen aan den Rijn - Postbus 25 Telefoon 01720 91241. (MofV) met diploma B of A en B (part-time) Kandidaten dienen bereid te zijn om 10 nachten per maand aaneensluitend nachtdienst te doen van 23.007.00 Nadere informaties kunt u verkrijgen bij de heer J. Keeris, coördinerend verpleegkundige. Sollicitaties kunt u sturen aan de af deling Personeelszaken medische instrumenten is plaats 1 INSTRUMENTMAKERS Uitvoerige sollicitatiebrieven gaarne a Industrieweg 12, Zoeterwoude-Rijndijk. Telefoon 07199306. 3 mannelijke produktiemedewerkers vanaf 16 Jaar vrouwelijke produktiemedewerkers vanaf 16 Jaar vrouwelijke part-time medewerkers voor 's ochtends of *s middags. Ons bedrijf neemt in de levensmiddelenindustrie een vooraanstaande plaats nog voortdurend. Deze groei betekent voor serieuze medewerkers ook groeiende toekomstmogeüykheden tot interne promotie of speciale funkties. Serieuze gegadigden met belangstelling voor een funktie in de levensmiddelenindustrie nodigen wij gaarne uit voor een persoonlijk gesprek. Bel 71241 en vraag naar de heer P. J. de Haas. Ouwehand's Rederij en Visverwerking B.V. REDER1JSTRAiSt 19, KATWIJK AAN MB»- Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. de Huizen van Bewaring en Gevangenis te 's-Gravenhage en Rotterdam die opgeleid willen worden voor de funktie van Taak: het mentaal opvangen en begeleiden van gedetineerden; het observeren en rapporteren van de gedragingen van de gedetineerden; het regelend optreden in het belang van orde en rust; het zorgdragen voor de interne beveiliging; de materiële verzorging van de gedetineerden; begeleiding naar in de inrichting werkzame specialisten, zoals b.v. advocaten en maatschappelijk werkers. Vereist: voltooide lagere school; het bezit van diploma LTS of MULO/MAVO-4 strekt tot aanbeveling. Leeftijd: van 25 - 45 jaar. Opleiding: gedurende de eerste twee jaren volgt een opleiding ter verkrijging van het penitentiair vakdiploma. Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. Carrière- doorstroming naar kaderfunkties van de bewaking (hoofd mogelijkheden: bewaarder, huismeester) bij gebleken geschiktheid en een voltooide kaderopleiding. Overgang naar andere dienstonderdelen, zoals arbeid en groepsleiding is, indien men in het bezit is van het diploma LTS resp. MULO/MAVO-4 in beperkte mate mogelijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: van f 1522,- tot f 1732,- per maand met een doorloop tot f 1842,- per maand (excl. een onregelmatigheidstoelage van f 100,- per maand). Promotiemogelijkheid d.m.v. studie tot max. f 2011,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Vakantie-uitkering 7,8 Op zaterdag 16 augustus 1975 zal een voorlichtingsbijeenkomst worden gehouden te 's-Gravenhage of Rotterdam. Belangstellenden kunnen zich opgeven door onderstaande strook in te vullen en te zenden aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Bureau Voorlichting en Werving, Pompstationsweg 34 te 's-Gravenhage. Reis- (N.S. 2e klas) en/of buskosten worden vergoed. IO Naam: Straat: Leeftijd: Prov.: vac. nr. 5-0024/1158 Zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst op 16 augustus 1975 voor de funktie van bewaarder. N.V. In- en Verkoopkantoor L.T.B., Lisse Voor onze in- en verkoopadministratie alsmede de bewer king van het debiteurenbestand, vragen wij op korte ter mijn, een commercieel administratief medewerker/ster in de leeftijd van 18-22 Jaar in het bezit van het diploma MAVO of gelijkwaardige opleiding. Wij bieden een prettige werksfeer, een goede honorering alsmede secundaire arbeidsvoorwaarden. Mondelinge of schriftelijke reakties zien wij gaarne tege moet op ons adres: Grevelingstraat 16, Lisse, t.a.v. de heer J. P. Wijsman. Juwelier F. W. Plessen vraagt een vakkundige verkoopster leerlingverkoopster Onze gedachten gaan uit naar een represen tatieve verschijning die onze cliënten des kundige voorlichting kan geven. Leiden - Bevrijdingsplein 12 - Telefoon 66670. i groeit Bij de Rijksoverheid Is plaatsing mogelijk van mnl./vrl. De taak bestaat uit: het in de buitendienst leggen en onderhouden van kontakten met overheidsinstellingen, bedrijven en particulieren t.b.v. gerichte onderzoeken en studies over verschijnselen en aktiviteit in de maatschappij en het in de binnendienst kritisch bestuderen en analyseren van de beschikbaar gekomen gegevens en het verwerken van de verkregen resultaten tot rapporten. Vereist: tenminste diploma HBS, Gymnasium, Atheneum, HBO. Ervaring op redactioneel gebied en met het werken in teamverband strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 24-35 jaar. Standplaats; 's-Gravenhage. Salaris, bij indiensttreding max. f 2589,- per maand. Promotiemogelijkheden tot max. f 3916,- per maand aanwezig. Het salaris Is exclusief 7,8vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-0204/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 te 's-Gravenhage. medewerker archief internationale zaken (mnIVvrl.) voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken Taak: registratie en dossiervorming. Vereist: diploma MULO/MAVO; diploma SOD I of de bereidheid deze opleiding te volgen; lees vaardigheid t.b.v. in de Franse, Engelse en Duitse taal gestelde stukken. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2011,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. medewerker (mnlivrl.) Taak: het in een kleine groep verrichten van agendawerkzaamheden en dossiervorming. Vereist: diploma MULO/MAVO; diploma typen en/of type-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1842,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. administratief medewerker m*» vac. nr. 5-124611158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Interne Zaken, Subbureau Huisvestingszaken Taak: diverse werkzaamheden m.b.t. het aan kopen van meubilair, administreren daarvan in onderscheidene kaartsystemen en verrichten van controlewerkzaamheden: opstellen van kostenbegrotingen van meubilair; eenvoudig* correspondentie. Vereist: MULO/MAVO of hiermee vergelijkbare opleiding, diploma typen of ruime type-ervaring. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1842,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. typist/administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 5-187611158 voor het Ministerie van Volksgezondheid *n Milieuhygiëne t.b.v. het Secretariaat van de Afdeling Comptabiliteit Taak: typewerkzaamheden; lichte administra tieve werkzaamheden; collationeren van brieven en nota's; eventueel stenografisch opnemen e.g. typen van dictafoon. Vereist: de diploma's MULO/MAVO en typen. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1732,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7,8°/o vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. De directeur van het bejaardencentrum „Groot Hoogwaak" te Noordwijk aan Zee roept sollicitanten op voor de functie BEJAARDENVERZORGSTER Gegadigden dienen uitsluitend schriftelijke sollicitatie* te richten aan de directeur van voornoemd bejaardencea-* trum, postbus 1005 te Noordwijk aan Zee,

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18