Subsidie aan de Openbare Bibliotheek verhoogd Kreatief voorlopig nog dicht CDA-er L. L. Marselis nieuwe wethouder agenda KANDIDAAT Krediet school slechthorenden Afscheid schoolhoofd A. A. A. van der Heijden PAGINA 2 STAD EN RAND ZATERDAG 21 JUNI 197c IN VOORSCHOTEN: VOORSCHOTEN De Voorscho- tense gemeenteraad koos met grote meerderheid het lid van de CDA- fractie L. L. Marselis tot wethouder ln de vakature mevrouw ir. N. C. de Ruiter. De verkiezing vond plaats een half uur na middernacht. Het voorstel tot benoeming van een wet houder was op verzoek van de CDA- fractie aan het eind van de verga dering geplaatst omdat aan het be gin van de vergadering nog niet vast stond dat Marselis een benoe ming zou kunnen aanvaarden in verband met een nog niet beëindig de vergadering van het presidium van de Ziekenfondsraad, waarvan Marselis secretaris is. Hoewel de wetgever bezwaren heeft tegen een wethoudersfunctie heeft de heer Marselis gemeend het belang van de gemeente Voorschoten voorrang te moeten geven en is bereid de volle dige portefeuille van mevrouw De Ruiter over te nemen. Van de der tien aanwezige raadsleden stemden 11 leden voor de heer Marselis, 1 stem kreeg de WD-er De Keuning en 1 stem de CDA-er Scheele. Marselis was niet aanwezig bij de raadsvergadering. Esselaar, fractie-voorzitter van het CDA, vond de oorzaak van de be noeming van de heer Marselis een verdrietige zaak. De eerste vrouwe lijke wethouder van Voorschoten heeft de rit niet af kunnen maken. Hij wenste mevrouw De Ruiter een voorspoedig herstel toe, zij heeft nu ziekteverlof. Begeer, fractie-voorzitter van de VVD, constateerde dat de voorspel ling van de VVD is uitgekomen en dat drie wethouders inplaats van vier een te zware opgave voor een wethouder betekenen. Zodra zal blij ken dat onverhoopt Marselis ook gaat struikelen zal de VVD niet aarzelen een voorstel te doen om wederom tot vier wethouders in Voorschoten te komen. Goosens (PPV> gaf namens de progressieve fracties de nieuwe wet houders alle krediet nodig om zijn functie waar te maken. Burgemeester J. van der Haar bedankte de afgetreden wethouder voor de werzaamheden verricht in het belang van Voorschoten: „Zij is vol enthousiasme begonnen, het werk is haar boven het hoofd ge groeid en Voorschoten wenst haar een spoedig volledig herstel toe". Dwight Oarr weinig affiniteit VOORSCHOTEN De Voorschoten se gemeenteraad kon gisteravond akkoord gaan met de verhoogde subsidie verlening aan de openbare bibliotheek. Een bedrag dat onverwacht opgelopen is' van rond f150.000tot f27I.OOO,—. Mevrouw Bloembergen (VVD) meende dat de bibliotheek duidelijk een bijzonder waardevolle zaak is, maar daarnaast een dure. Zij pleitte voor het opnemen van een raadslid in het bestuur van de Stichting Openbare Bibliotheek. Potma (PPV) zag graag een in tensievere bewaking van de kosten ln de toekomst. Ter Mul (CDA) con stateerde dat de gemeente Voorscho ten beneden haar stand had geleefd al die jaren dat de bibliotheek in af gedankte schoolgebouwen gehuisvest was. Namens het CDA wees hy de gedachte van regionalisatie van de hand. Hij zag wel uitbreidingen van de bibliotheekwerkzaamheden zoals b.v. een informatiecentrum. Wethouder Oosterbaan (VVD) die ad interum dit voorstel verdedigde stelde dat de Stichting autonoom is en als zodanïg kan een gemeenteraad moeten verplichten dat een lid van die raad in het stichtingsbestuur wordt opgenomen Hij was de mening toegedaan dat de Stichting een goed beleid voert. De grote overschrijding van de kosten zijn ontstaan doordat een nieuwe c.a.o. voor de medewer kers afkwam en werd opgelegd door de hogeic overheid. Er is een nieuwe bibliotheekwet, waarin bepaald wordt dat een gemeente minstens dertig- Renovatie van Verversbuurt nu definitief LEIDEN Wethouder Verboom heeft vrijdagmiddag een gesprek ge had met het wijkcomité Verversbuurt over de renovatieplannen. Besloten is dat de renovatie definitief doorgaat. Huurprijs zal na renovatie 2% van het geïnvesteerde kapitaal bedragen (conform wettelijke bepalingen) het geen wil zeggen dat de huren, inclu sief centrale verwarming, maar zon der stookkosten, tussen de f 130,— en f 160,— zullen liggen. De te betalen prijs voor de renova tie (is nog geheim volgens Verboom) zal in overeenstemming met de aan nemer worden vastgesteld, maar mag een (nog geheim) maximum niet te boven gaan. Als het op korte termijn lukt om een aannemer te vinden die met de financiële voorwaarden ak koord gaat, zullen de renovatie- werkzaamheden half oktober/eind oktober beginnen. ALPHEN AAN DEN RIJN B en W van Alphen hebben drs. A. J. M. Vaessen uit Wassenaar kandidaat nummer 1 geplaatst voor de func tie van direkteur aan de gemeente lijke scholengemeenschap in Al phen. Het betreft hier een nieuwe openbare school. In augustus wordt begonnen met Mavo/ Havo onder wijs. De bedoeling is, dat er later een atheneum-afdeling bij komt. Achter de kandidatuur van Drs. Vaessen, die momenteel conrector is bij de Louise de Colfgny Scholengemeen schap in Leiden, staan zowel de in specteur van voortgezet onderwijs, als de schoolraad in Alphen. De oudercommissie en het perso neel van de huidige Mavo school ge ven evenwel de voorkeur aan de heer J. Bakker, leraar te Bergen. B en W hebben hem als tweede ge plaatst op hun voordrachtsstuk. Der de is dhr. J. M. L. Kerbusch, leraar in Hoorn. as. donderdag een definitieve keu- De Leidse br andweer moest giste - ten in actie komen om een rijpaard uit de Haarlemmertrekvaart te ha len. Het dier is eigendom van slager Van der Zalm uit Oegstgeest. duizend inwoners moet hebben voor een zelfstandige bibliotheek. Hoe de uitwerking van die wet zal zijn is nog niet bekend. Naar aanleiding van de opmerking van Goosens (PPV) dat de bibliotheek rustig een kaartje stuurt voor een boete van 25 cent en dat kaartje frankeert met een post zegel van 35 cent, meende de wet houder dat dit nu wel afgelopen zou zijn omdat het Stichtingsbestuur op de publieke tribune aanwezig was. Drie CDA-leden stemden tegen het voorstel voor een aanvullend krediet voor de voorbereidingen betreffende de restauratie van het Ambachts- en Baljuwhuis. De woordvoerder, Meers hoek, verklaarde eerst de bestemming te willen weten en daarna pas tot restuaratde over te willen gaan. Mede op verzoek van Potma (PPV) wordt het rapport uitgebracht door de commissie ad hoe voor het Am bachts- en Baljuwhuis openbaar ge maakt. De nota gronduitgiftebeleid werd wederom verdaagd en zal behandeld wardep in de augustusvergadering. Aan de Noordeinde Scholengemeen schap voor LAVO en LEAO zijn in Leiden en naaste omgeving geslaagd voor het diploma lager economisch en administratief onderwijs: F. Fangler, H. Franse, H. Gordijn, F. van Leeuwen, K. Simmerman, K. Brinkman, H. van Egmond, C. Frank huizen, T. Koulen, G. Luijendijk, S. Oostra, E. Rijnsburger, C. Schuur- mans, E. Tampung, T. Vermeer, L. Verwoerd, J. Meyer, L. Camerling, J. Ravensbergen, L. van Erkel, W.Fles, S. Klink, P. Ligtvoet, E. Onderwater, H. Ramond, T. Reychard, K. Slin gerland, G. den Dubbelden, T. Hout- hoff, S. de Jager, B. van der Meel, M. Verhoeven, A. van Zonneveld, J. Cuvelier, G. van der Linden, J. Noor- dermeer, K. Siera, K. Smit, R. van de Assem, R. Leverht, R. Dickhoff, H. Heemskerk, J. de Bruin, M. Fle- rig, J. Witteman, H. de Goey, R. Leupe, G. Scheffer, P. Schroder, M. Boom, M. de Bruyn, J. van Donge, A. Dijkhuizen, A. Hanselaar, J. van der Zeeuw, S. van der Zeeuw, R. de Boer, R. Donders, J. Vosters, J. Ma- ghielse, H. Marke, L. Rijnsburger, L. Witteman, S. Sneep uit Oegst geest, R. van IJsveld uit Wassenaar, E. Jongeneel uit Leiderdorp, S. Stolk uit Voorschoten, G. van der Velden uit Zoeterwoude, D. Grootendorst uit Voorschoten, B. van Nooyen uit Leidschendam, A. Odijk uit Wasse naar, K. van Velzen uit Zoeterwou de, J. Nijenhuis uit Leiderdorp, F. Hoogenboom uit Wassenaar, M. van Loenhout uit Wassenaar, E. Koren hof uit Oegstgeest, M. van Baren uit Leidschendam, K. Janson uit Zoeterwoude, A. van Elk uit Oegst geest, K. van de Grijp uit Voorscho ten, C. de Gunst uit Oegstgeest en M. Opdam uit Zoeterwoude. LEIDEN De afgelopen maan den heeft een groot aantal kin deren uit Leiden en omgeving meegedaan aan het "Zomerlees- programma 1975". Dit is een lan delijke aktiviteit van de Jeugdbi bliothekenwaarbij de kinderen een aantal boeken lezen, hierover een opdrachtje moeten maken en als beloning een leesdiploma ont vangen. Deze week zijn er op alle vestigingen van de Openbare Bi bliotheek Leiden in het totaal aan 100 kinderen leesdiploma's uitge reikt. Op de foto neemt de direc teur va7i de Louise de Coligny Scholengemeenschap zijn diplo ma. Hij gaf zijn leerlingen het goede voorbeeld. Avondvierdaagse WARMOND Voor de tweede maal organiseren de Warmondse sportver enigingen 25, 26 en 27 juni een avond driedaagse. Een driedaagse die de wandelaars door Warmonds mooiste en vaak ook nog onbekendste streken zal voeren. De eerste avond gaat van De Pomp via het Bos van Kranz naar de camping, waar de lange afstand lopers ook nog de Hemmeerpoler in zullen gaan. Deze polder is altijd ge sloten voor publiek maar speciaal voor deze tocht is er een vergunning afgegeven. De tweede avond gaat via Endepoel I en n naar Oegstgeest en de derde avond gaat opnieuw de route richting polders. Koudenhoorn en Zwanburgerpolder staan dan op het programma. LEIDEN Al in 1959 verleende de gemeenteraad een krediet voor de houw van een school voor slechtho rende en spraakgebrekkige kinde ren, aan de ir. Lelylaan. Inmiddels^ bleek bij de uitwerking van de plan nen dat isolerende voorzieningen te gen de te verwachten geluidshinder van het verkeer noodzakelijk zouden zijn. Begin 1974 bleek een gunstiger terrein voorhanden te zijn aan de Robijnstraat hoek Diamantlaan waar geen maatregelen tegen geluidshin der noodzakelijk zouden zijn. B en W stellen de gemeenteraad nu voor om een aanvullend krediet van 3.653.000 gulden te verlenen voor WARMOND Het Kaagweek- programma vermeldt dit jaar ook, in navolging van buurtgemeenten waar dit een groot succes bleek te zijn, een echte markt voor 10 tot 13-jari- gen. In en om de Pomp zullen de marktkramen van de braderie op vrijdagmorgen beschikbaar zijn voor de jongelui. Zesendertig personen kunnen zich vgnaf nu opgeven bij mevrouw Van Laatum en Clara Sikking om op 3 juli hun eigen ver koopwaar aan de man te brengen. fgidaV' het huidige definitieve plan. B en W menen dat de banen die met de reeds lang ingeschakelde aannemer zijn ontstaan, aanleiding geven voor een onderhandse aanbesteding waar bij prijsopgave onder overlegging van een zogenaamde open begroting zal worden ingediend. De gemeenteraad vergadert maandagavond (half acht) over o.a. de volgende onderwerpen: herzie ning bestemmingsplan Stationsplein e.o. en de bouw van een derde per ron op het station; restauratie Hee renlogement en het Koetshuis van het Burchtcomplex; renovaties com plexen III AIIIB en IIIC van Ons Belang in het Haagwegkwartier; re geling woonruimteverdeling 1975 verbouwing en verhuur aan Stich ting Migrantencentra van Pand Hooigracht 1216; verhuur pand Nieuwe Rijn 20a; bouw runderhal op het terrein van de Groenoord- hal: wijziging elektriciteitsverorde ning; kabeltelevisie; de nieuwe brandpreventieverordening. met de Thomaskantor LEIDEN Voor een dertigkoppig publiek speelde gisteravond Swight Oarr op het orgel van de Marekerk. Werken van Bach besloegen een groot deel van het program ma, maar Oarr bleek met de Thomaskantor weinig affiniteit te vertonen. De contrapuntische com- positiewijze van Bach vereist van de executant een doorzichtige, mee stal gepuceerde benadering, terwijl Oarr een duidelijke voorkeur had voor zware, gebonden monumentali teit. Een genuanceerder registerkeuze had de Amerikaanse organist in Wen wir in höchsten Nöthen sein. maar het beoogde effect werd ten dele teniet gedaan door het orgel zelf, dat in het pedaal minder goed geïnto- neerd, om niet te zeggen vals klonk. Het Christe, Du Lamm Gottes van E.K. Rössler kende ik niet, en na het beluisteren ervan heb ik ook niet de behoefte, het beter te leren kennen. Anders lag het met het concerto del Sigr. Meck van Bachs tijdgenoot Walther, dat in de hoekdelen een tamelijk vlotte uitvoering kreeg. Het midden deel muntte uit door de fraai geko zen mixturen, doch het tempo ruba to was naar mijn smaak iets te ver doorgevoerd. Eigenlijk was ik het meest onder de indruk van Oarr's Franck-ver- tolking. De opbouw ervan was be heerst en logisch, bijna zakelijk; het tempo was uitzonderlijk strak en de registerkeuze contrastrijk. Of deze interpretatie historisch juist was, waag ik te betwijfelen, maar als „al ternatieve" vertolking was hij op zijn minst verdedigbaar. RON HARMS. Bloembakken vernield LEIDEN Drie jonge Leidenaars van resp. 18. 19 en 20 jaar oud, zyn vannacht om drie uur door de po litie aangehouden, omdat ze bloem bakken op het Stadhuisplein en in de Korevaarstraat hadden vernield. De jongemannen zijn voor een nachtje naar het politiebureau gebracht en 's ochtends verhoord. Twee mannen (resp. 46 en 24 laar oud) en een vrouw (43 j.) zijn giste ren aangehouden nadat ze kleding hadden gestolen uit een modezaak aan de Zijlsingel. OEGSTGEEST De Wilbert Drummers marcheerden gisteravond het schoolplein op van de Maria- school om een serenade te brengen aan het schoolhoofd A. A. A. v. d. Heijden, die afscheid nam wegens pensioengerechtigde leeftijd. Er wa ren vele belangstellenden gekomen o.a. burgemeester Van Eysinga, de wethouders Thorn en Temminck, de hoofdinspecteur van het Onderwijs, Boogaard, collega's, schoolbestuurs leden, leden van de oudercommissie, oud-leerlingen en ouders en pastoor Kooyman. Wethouder Temminck herinnerde eraan dat de heer Van der Heijden 21 jaar geleden in Oegst geest was gekomen. Hij had hem leren kennen als een voortreffelijk onderwijzer, die zich steeds in alle opzichten had ingezet voor de belan gen van de school en zijn leerlingen, kinderbeschermingswerk had gedaan en contact had onderhouden tussen kinderen en bejaarden. Hij bedankte ook namens de Oranjevereniging met wie hij op de prettigste manier in contact was geweest bij feestelijk heden. Waarderende woorden werden gesproken door de hoofdinspecteur van het onderwijs en door collega Koning namens het schoolhoofden convent. Van der Heijden had zich doen kennen als een man van gezag en van vrijheid en van grote inbreng in de Oegstgeester onderwijswereld. Van vele kanten werden geschenken aangeboden, waarbij enkele die nodig en nuttig zullen zijn by de vier- maandse reis, die hij gaat maken naar Afrika. Het scheidende school hoofd verklaarde in Oegstgeest hier een prettige tijd te hebben gehad. „Ik heb alleen maar prettige herinnerin gen. Nooit heb ik met iemand ruzie gehad en veel steun heb ik onder vonden van mejuffrouw Ruygrok, die nu als schoolhoofd gaat optreden". OEGSTGEEST De honderdvijftig liter bier die het mara thon-bowlingteam enkele weken geleden verdiende in het laatste uur van de strijd zijn gisteravond volledig geconsu meerd. Nieuive records werden daarbij niet gevestigd, hoog stens werd de schadevan vijftig uur zonder alcohol volledig ingehaald. IN LEIDEN: LEIDEN Hoewel er gewerkt wordt aan een oplossing, zal het Kreatief Sentrum in de Breestraat de eerstkomende weken nog niet open zijn. Gisteravond werd tijdens de redelijk bezochte bijeenkomst in het Kreatief, waar de moeilijkheden (zie krant van afgelopen donderdag) besproken werden, een commissie sa mengesteld die zal gaan werken aan plannen om het Kreatief weer open te stellen voor ontspanning. Half ju li, na de vakantie van staflid Ton Crone, zal de commissie de uitvoer baarheid van de plannen bespreken met de stafleden; men hoopt dan per 1 augustus het Kreatief weer open te hebben. De moeilijkheden zijn ontstaan door gebrek aan mankracht en ge brek aan geld; aldus beargumenteert de staf tenminste het afstoten van diverse activiteiten op het vlak van de ontspanning. Dientengevolge kon men in het Kreatief niet meer te recht voor gezelligheid en ontspan ning. Commissieleden van de sectie amusement menen echter dat deze sectie zelfstandig kan kraaien en zelfs geld oplevert. Ton Crone stel de dat hij evenwel verantwoordelijk was en op die manier overbelast zou worden. Bijkomend probleem is dat er mo menteel geen bestuur is van de stich ting die het Kreatief beheert. Er is een begeleidingscommissie gevormd onder andere om een bestuur samen te stellen. Bij de rijksinspectie kreeg deze commissie te horen dat 't Krea tief geen geld meer zou krijgen als er geen bestuur kwam; per 1 augus- Anne van de Zande, lid van de begeleidingscommissie, wees gister avond herhaaldelijk op de noodzaak van een bestuur, menend dat pas met een bestuur plannen besproken en gerealiseerd kunnen worden. Zy vroeg zich af of de aanwezigen op de bijenkomst uitspraken konden doen: "Het is niets om voor iets te zijn als je niet weet of het reali seerbaar is". Desalniettemin besloten de aanwe zigen tot instelling van een com missie. Hierbij hadden zij de toezeg ging van Ton Crone, een omstreden staflid in wie enkele vaste mede werkers him vertrouwen hadden op gezegd, dat hij mee zou werken als er een voor hem realiseerbaar plan zou komen waar het bestuur achter zou staan. Als de plannen van de commissie hem niet te verwezenlij ken leken, zou hij opstappen. Zaterdag De Burcht, Antiekmarkt. 9.80 u. v.m. Breestraat 19. Twentwel, sociëteit v. kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Geversstraat 65. Oegstgeest, sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden. Steenstraat lb. Wereldwinkel Lelden. 's morgens geopend. Zondag Antonius Clubhuls, dansen van 811 Geversstraat 65, Oegstgeest. sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden, 8—12 uur nam. Breestraat 19, Twentwel. sociëteit v. kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Maandag Begijnhof 2. sexueel-informatiecen- trum „Begijntje", van 11 uur v.m. tot 2 uur nam. en van 7.30—9 uur nam. Steenstraat lb. Wereldwinkel Leiden, 12.30—6 uur nam. Praethuys. Vrouwenkerkkoorstraat 9, napraatcursus esoterische wijsbegeerte. Rapenburg 10. gebouw Rehoboth, Leidse Amateur Fotografen Vereniging, 8 uur nam. Stadhuis, Raadsvergadering, 7.30 uur Schooltandverzorging GG en GD-gebouw, Roodenburger- straat la. tel. 20645. Spreekuren voor spoedgevallen van deelnemende kinde ren aan de Stichting Schooltandverzor ging Leiden gedurende de zomervakan tie: ma., wo. en vr. van 9.30—10 u. v.m. Artsen Leiden Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst v. zaterdag 10 u. v.m. tot zondag 24.00 uur waargenomen door de volgende artsen: Wijk I (Mors- wegkwartler, binnenstad tot Cityring): Rijnders. Ger. Brandtstraat 29, telef. 60947; Wijk II (Groenoord, Kooi en MerenwJjk)F. F. W. Kehrer Burggra- venlaan 1. tel. 25820: Wyk III (Waard. Professorenwijk en Tuinstadwijk) J. v. Gent. Zoeterwoudsesingel 28, rel. 22538; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwar tier) F. Lahr. Zoeterwoudsesingel 8. tel. 21463. Leiderdorp S. P. Ouwerkerk, Loeve- stein 40. tel. 91037 Oegstgeest H. A. Reterlnk, Ter- weeweg 152. tel. 50394. Voorschoten S. v. d. Kooy. v. d. Ovelaan 13. tel. 6951 (zaterdag); B. van Beusekom. Plet Heinlaan 6. tel. 071- 63551 (zondag). Warmond A. de Gijzel. Sweiland- straat 16. tel. 01711-10834. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst c'er apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van vrijdag 20 luni tot vrijdag 27 luni door: Zuider Apotheek. Lammenschansweg 7, tel. 23553 en Apo theek Van Breest Smallenburg. Loeve- stein 7, Leiderdorp, tel. 99211. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Apotheek Noord-Hofland. Thorbecke- weg 3, tel. 071-62877 en Oegstgeestse Apotheek. Wilhelminapark 8. tel. 53274. W ijkverplegi.ng Leiden Stichting Interkruis. Mid delweg 38. tel. 21753. Leiderdorp Gezondheidszorg Lei derdorp. tel. 40131. Oegstgeest Stichting Interkruis, Uitweg 7. tel. 54500. Voorschoten Gezondheidscentrum, v. d. Waalslaan,' tel. 4641. Warmond Zr. A. Vriend Friezin - horst 23. Sassenhelm. tel. 02522-12022. SOS-dienst SOS te) hulpdienst tel 071 25202 Voor allen die tn moeilijkhe den verkeren das er. nacht te berei ken Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraut 15 Lelden Voor gewonde honden katten vogels e.d. Dag en nacht br.-eikbaar tel 34687 Dlerneambulance Tel 07134616 Moederhulp Bureau Moederhulp (niet gehuwd-» moederzorg). Terweepark 2. tel. 51068. mej. J Schrama (maatschappeWk werkster) Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Lelden. Aanvragen hulp betaarden en langd ï- rlg zieken en gezlnpverzoretng Mare 45 tel 49441 (ma t./m vril 9—10 uur voorm) Begijntje Sexueei voorlichtingscentrum Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl 7 8010 30 uur nam en wo 7.30—6.30 uur nam Koordstudio Centrum voor intermenselijke o«- crekkingen ontmoetingsruimte voor ca 25 tot SO-'nrlgen Oude Rlln 88, Lelden tel 44000 Voor advies Infor maties etc Werkdagen van 15-23 uur Ontmoetingsruimten Werkdagen 's avonds tot 23 uur Zaterdag eesloten, zondag van 20 tot 23 uur Tevens aangepast voor lichamelijk eehandl- capten Elke donderdag van 15—16 uur Koordstudio (Oude Rijn 88): Expo. sitie Wil van Aggelen (tot 14 juni). Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Donderdag 8.3010.30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Gespreksa vonden GespreksavondeD Baha-i gemeen schap Wo 8 uur nam Kennedylaan 11. Oegstgeest vr 8.16 uur nam Fred. Hendrikplantsoen 26 Leiderdorp Burgerraadsman Buro Burgerraadsman. Koornbrug- iteeg 7 (hoek Breestraat/Koornbrug- steeg) tel 071-43171 Spreekuren, ma. van 11.30-14.00 uur do van 19.00-21.00 uur LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidscü Dagblad B.V Witte Singel 1 Leiden. Postbus 54 Giro 57055 Telefoon directie en admini stratie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507 Hoordreda-cteur Han Muider Kwartaalabonnement f 35.90 Per post t 40Jü Jaarabonnement r 132.10 Jaarabonnement per post f 149.70 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden of) vooruit betaling te voldoen Bü automa tische overschrijving geen ad ministratie- en incassokiKrten Na.bezorging vaD 18 00—20.01) u Zaterdag van 16 0018 00 uur Telefoon 071-30500 indien tn gesprek 071-34539.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2