de rijksoverheid vraagt PERSONEEL personeel SLEUTELTJES Hollandsche Befonit BV sonsel PERSONEELPERSONEEL enso SEIZOENARBEID. JONGELUI H. Verdegaal Zn. B.V. DYNAMISCHE PERSOONLIJKHEID ONDERWIJ ZER(ES) LATIJN 12 lesuren Biologie 13 lesuren (3e graad) fê> M personeel personeel peroneal persone ÏEEL kan direct plaatsen SECRETARESSES STENO-TYPISTES Ned. en/of mod. talen; TYPISTES Ned. en/of mod. talen; ADMINISTRATIEVE MEDEWERKSTERS VERPLEEGKUNDI GEN A. en B.; LABORANTES; FYSIO THERAPEUTEN (volgens N.Z.R.-tarieven) I.N.A.S.-HUISHOUD- KUNDIGEN CHAUFFEUR groot rijbewijs; (met erva ring in het rijden met oplegger) LOODGIETERS; AUTOMONTEUR DIESELTECHNIEK; ELEKTRO TECHNISCHE HULPMONTEURS; Steenstraat 41 Leiden. Tel. 32743* Personeel gevraagd bel Dactylo, Lelden Coster telefoon 43509. x Gevraagd meisje ln vaste dienst hotel Restaurant "Cap tain's Inn" Sotaweg 150, Roe- loi arendsveen Telefoon 01713-2464. x Vlvomarkt vraagt voor hele 01 voor halve dagen 1 meisje of mevrouw ln zijn groente of vleeswarenafdellng. Herenstr. 47, telefoon 071-49771. x Banketbakkerij Jacobs vraagt t zelistandlg a varing Nw. Rijn 43, Lelden, telefoon 071-20484. Gevraagd per 22 juni 2 win kelmeisjes van 17 Jaar bij Keurslager C. Alkemade, Haarlemmerstr. 299B. Lelden telefoon 22128. x B Gevraagd chauffeur rijbe wijs BCDE Transpotbedrljf C. Hogenes BV Utrechtse Jaag- middag nelden Algemeen Dagblad, Noordeln- voor halve dagen 18 voor onze corresponi Als je een mavo diploma, typ vaardigheid en enige dl handelscorrespondentie, varing op dit gebied strekt tot aanbeveling telefoon 071-46646 B Luba Luba Luba Luba vraagt Verpleegkundigen A. ook part-time Telefoon 071- Telefoon 071-40341. Luba -raagt chauffeu: Luba Luba -raagt Inkoopassistente. Zee, telefoon cing Duna Dell. Plcképlein 8, Noordwijk aan Zee. telefoon 01719—12600. bgg. 15006. X B Cemsto BV vr. voor ge bouwen buiten Lelden enkele schoonmakers, schoonmaak- 18—20.30 uur. Gun stig gelegen voor personen wonende in Sassenheim, Kat wijk. Rijnsburg en Valken burg. Aanm. tijdens kantoor uren, Papengracht 7a, Lelden B Cemsto BV vr. voor In de stad Leiden en Zoeterwoude enkele schoonmakers, schoon maaksters, echtparen voor de avonduren van 17.3020 uur. en van 1820.30 uur. Aanm. tijdens de kantooruren, Pa pengracht 7a, Lelden. x B WIJ vragen voor zo spoedig mogelijk een melsj* r bu reau BV, Oude Vest 9, Lei den, telefoon 07120345. X B Gevraagd zelfstandige wit wasser welke na Inwerkperlode de natwasafdeling zelfstandig woudsesingel 23. telefoon 071- 21839. ce B Gevraagd voor onmiddellijk eventueel tijdelijk een werk- telefoon 071- 22114 vanaf zon dag thuis. B Wie wil mij in de vakantie 1 of 2 ocht. ln de week ln de hulshouding helpen. liefst maandagochtend, f 3,- per vraagt 3e Jaars leerling kok. Zich te melden bil chefkok B. Neuteboom. Steenstraat 55. Leiden, telefoon 071-31851. B Voor ons restaurant aan de kust zoeken wij scholleren en - of studenten vanaf 17 Jr voor dlv. werkzaamheden. Brieven onder nummer 80650 v.d. blad. B Caissière gevraagd! Filiaal Albert Heyn de Kempenaer- mogelijkheden het vak worden opgeleid. Manege van Zeist Leldseweg 253B Voor schoten, telefoon 071-65145. B Schoonmaker of schoon maakster gevraagd voor een paar vonden in de week. Wij vragen voor het bloembollen pellen en lichte schuurwerkzaamheden Wü geven gaarne een goed loon naar prestaties. Hoofdstraat 31, Sassenheim (bushalte Warmonderdam). zoekt voor haar kantoor te Voorschoten zo spoedig moge- lijk kontakt met een voor de functie van administrateur. Bezit van het praktyk- diploma boekhouden is vereist. Sollicitaties kunt u richten aan postbus 122 te Wassenaar of telefonisch 0175112391, alleen 's avonds na 19 uur. Met spoed gevraagd aan de MONTESSORISCHOOL te Oegstgeest, een Liefst met enige ervaring in geïndividualiseerd onderwijs, ter vervanging van een zieke leerkracht per 1 augustus 1975. Chr. Lyceum Dr. W. A. Visser t Hooft, Kagerstraat 1 Leiden. Per 1 augustus 1975 (eventueel per 1 oktober 1975) zijn nog vacant: Brieven zo spoedig mogelijk aan de rector A. Middeldorp. Telefoon school 07151740, huis 07151227. medewerker (mnl./vrl.) Taak: assisteren van het plv. hoofd van de Bibliotheek bij de leiding en uitvoering van werkzaamheden, in het bijzonder m.b.L voor bereiding van de automatisering, integratie van een aantal taken, sanering van de bibliotheek administratie en verstrekken van literatuur- informatie. Vereist: GO-opleiding A 1/2 en D, of 2e cyclus BDA ervaring. Diploma Hogere of Middelbare agrarische school strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2972,- per maand. beroepenkundige (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Districtsbureau voor de Arbeidsvoor ziening Taak: inventariseren, analyseren en beschrijven van beroepen en functies in het bedrijfsleven, geven van beroepenkundige instructie aan ambtenaren van Gewestelijke Arbeidsbureaus. De functionaris ontvangt een interne opleiding, die theoretisch en praktisch van aard is en in totaal ongeveer drie jaar zal duren. Vereist: tenminste HAVO, redactionele ervaring. HBO strekt tot aanbeveling alsmede ervaring in het bedrijfsleven. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2972,- per maand. beleidsmedewerker (mnlVvrl.) vac. nr. 5-169911158 voor het Ministerie van Sociale Za^en t.b.v. het Directoraat-Generaal voor Algemene Beleidsaangelegenheden, Directie Arbeidsver houdingen, Afdeling Overlegstructuren en Bijzondere Groepen Taak: analyseren en becommentariëren van stukken betreffende de rechtspositie van over heidspersoneel in ruime zin in de stadia van interdepartementale voorbereiding, van behan deling in de Raad voor de Rijksdienst en Minis terraad en van behandeling in het Centraal Georganiseerd Overleg in ambtenarenzaken; werkzaamheden op het terrein van het minimum loon en -vakantiebijslag; opstellen van adviezen op beleidsniveau. Vereist: tenminste HAVO-opleiding, b.v.k. enige ervaring op rechtspositioneel terrein. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2972,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) \5-161411158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Directie Complementaire Sociale Voor zieningen, Afdeling Sociaal-economische Voor zieningen, Onderafdeling Complementaire Arbeidsvoorzieningen voor Hoofdarbeiders en Beeldende Kunstenaars Taak: o.m. meewerken bij de beleidsvorming en de centrale bemoeiingen met de uitvoering ta.v. de complementaire arbeidsvoorzieningen voor beeldende kunstenaars, zoals de behandeling van uitzonderingsverzoeken, van revisiezaken en verschillen van inzicht Vereist: HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2567,- per maand. plaatsvervangend hoofd bureau bibliotheek (mnlVvrl.) vac. nr. 5-1685/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofdafdeling Voorlichting Dit Bureau is het beheersonderdeel van de Afdeling Documentatie en Bibliotheek, waar vak literatuur op het gebied van Waterstaat, Scheep vaart, Luchtvaart, Wegverkeer en Vervoer wordt geanalyseerd. Taak: regelen van de dagelijkse gang van zakt*, in de bibliotheek; zich op de hoogte houden van de ontwikkelingen van de departementstaken en van nationale en internationale ontwikkelingen op het terrein van bibliotheekbeheer, teneinde de te verwachten consequenties te kunnen begroten, zowel op materieel als op personeel gebied. Leggen en onderhouden van contacten met dienstonderdelen teneinde op de hoogte te blijven van de daar levende interesses; zonodig Interesseprofielen opstellen. Onderhouden van externe contacten met o.a. boekhandels en uit gevers, en andere bibliotheken in binnen- en buitenland. Deelnemen aan commissoriale ver gaderingen en oriënterende besprekingen op het gebied van de organisatie, inrichting, samen werking enz. Gevraagd: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbaar diploma. Tenminste diploma A1 of A2 van de GO of Bibliotheekacademie 1e cyclus. Enige jaren ervaring in een bibliotheek en leidinggevende ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2239,- per maand. Promotiemogelijkheid bij opvolging van het Hoofd van het Bureau Biblio theek aanwezig tot max. f 2972,- per maand. financieel medewerker (mnlJvrl.) vcor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Financiën Binnenlands Bestuur, Afdeling Comptabiliteit en Provinciale Financiën, Bureau Provinciale Financiën Taak: verrichten van werkzaamheden m.b.t. het toezicht op de financiën van provincies, de financiële verhouding tussen Rijk en provincies en het provinciaal belastinggebied. Vereist: bezit van of vergevorderde studie voor het diploma Gemeenteadministratie I of diploma HEAO (economisch-juridische richting). Studie voor het diploma Gemeente-fïnanciën en/of ervaring op het terrein van de gemeentelijke/ provinciale financiën strekken tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage (centrum). administratief medewerker vac. nr. 5-0055/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening tb.v. het Secretariaat van de Huuradvies commissies in de ressorten Leiden en Alphen a/d Rijn Het Secretariaat van de Huuradviescommissies houdt zich bezig met het behandelen van ver zoeken om advies inzake huurproblemen. Taak: controle uitoefenen o.a. op kas- en maand verslagen; concipiëren van adviezen, brieven e.d.; verstrekken van inlichtingen aan het publiek; vervangen van de secretaris. Vereist: HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding, enige administratieve en/of juridische ervaring. Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1814,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Hoofddirectie van de Waterstaat, Afdeling Begrotingszaken Taak: behandelen van begrotings- en financiële zaken, w.o. opstellen van ontwerp-begroting en wetsontwerpen tot wijziging van de begroting met toelichtingen op die stukken; voeren van be sprekingen, opstellen van nota's, brieven, ver slagen, e.d. Vereist: diploma HBS/HAVO of hiermee verge lijkbare opleiding; ervaring op het gebied van financiële zaken en redactionele ervaring; aan vullende studie op financieel gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afl ervaring, n chef (mnl./vrl.) vac. nr. 5-164811158 voor het Ministerie van Financiën t.b.v. het Rijksinkoopbureau, Sectie Magazijn administratie van de nieuw op te richten Afdeling Coördinatie Inkoopzaken Taak: leiding geven aan 8 medewerkers van de sectie; vervangen van het hoofd van het Bureau Magazijn; zorgen voor administratieve ver werking van bestellingen, aanvulling van voor raden, voorbereiden van betaling aan leveran ciers en van facturering aan afnemende dien sten; voeren van correspondentie. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; tenminste Praktijkdiploma Boekhouden; ervaring op het gebied van magazijnadministratie. Standplaats: Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2239,- per maand. chef centrale type- en leeskamers omuMi vac. nr. 5-1691/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Afdeling Algemene Interne Zaken, Onderafdeling Secretarie Taak: leiding geven aan het personeel van de centrale type- en leeskamers, dat verdeeld is ii 4 groepen; voorbereiden en verdelen van het typewerk in samenwerking met groepchefs. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; type-ervaring; goede kennis van de Nederlandse taal; kennis van moderne tekstverwerkende apparatuur. Ervaring in soortgelijke werkzaam heden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2022,- per maand. administratief medewerker secretaresse/secretaris vac. nr. 5-0057/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Directoraat-Generaal van de Volks gezondheid. Stafbureau Beleidsontwikkeling Volksgezondheid Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO talenpakket De diploma's typen en steno. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1814,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. medewerker afdeling personeelszaken (mnl./vrl.) vac. nr. 5-1604/1158 voor de Rijks Geneeskundige Dienst Taak: werkzaamheden op het terrein van de rechtspositie, werving en selectie, vorming en opleiding, alsmede personeelsadministratie. Vereist: tenminste HAVO-opleiding; b.v.k. ervaring in het personeelswerk bij de Rijksover heid; bereidheid zich verder in het personeels werk te scholen. Aan de tewerkstelling gaat een stageperiode in de administratieve procedures van de Rijks Geneeskundige Dienst vooraf. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. Promotie mogelijkheid aanwezig. medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Financiën t.b.v. het Rijksinkoopbureau, Afdeling interne Controle Taak: controle op orderstelling, ontvangsten en uitgaven van het Rijksinkoopbureau. Vereist: diploma MULO/MAVO-4, Praktijkdiploma Boekhouden en enige jaren controle-ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2022,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2239,- per maand aanwezig. bibliotheekassistent (mnl./vrl.) vac. nr. 5-1593/1158 Taak: titelbeschrijven van in de catalogi op te nemen boeken, rapporten en tijdschriften- artikelen. Assisteren bij andere bibliotheek technische werkzaamheden. Vereist: tenminste MAVO-opleiding, diploma GO-A 1/2 of BDA (1e cyclus). Bibliotheek- en goede type-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2022,- per maand medewerker (mum.) vac. nr. 5-1705/1158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Directie Complementaire Sociale Voor zieningen, Afdeling Algemene Zaken Taak: o.m. werkzaamheden verbonden aan de behartiging van belangen van het personeel van de Directie op materieel terrein (toewijzing kilometervergoeding, reis- en verblijfkosten e.d.) en meewerken aan andere taken van de afdeling, zoals begrotingsvoorbereiding en huisvestings aangelegenheden. Vereist: tenminste diploma MAVO; MEAO of Praktijkdiploma Boekhouden en financiële ervaring strekken tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2022,- per maand. De salarissen zijn exclusief 7j vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18