de rijksoverheid vraagt PERSONEEL! kmlft» SLAGERIJ LEO VAN DEN WENDEN allround slager, slagersleerlingen lo soneel PERSONEEL pereoneeKpg .PERSONEEL' JONGE ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER Gevraagd VERKOOPSTER Firma Van der Wiel, TIMMERLIEDEN uniek automatiseringsproject met geavanceerde toepassingen in academisch ziekenhuis - leiden operator medewerker informatievoorziening medewerker (mn../vn.> medewerker (mm./vn.) medewerker (mnl./vrl.) medewerker stafbureau personeelszaken (mnl./vrl.) medewerker (mnl./vrl.) controleur buitendienst medewerker tevens plaatsvervangend hoofd PERSONEElPersoneel WTTVTYTTTV Minimum-eisen: Mavo en verder studerend in de administratieve richting. Degene die belangstelling heeft voor deze functie verzoe ken wy te schrijven naar: BONDA'S VEEVOEDERBUREAU B.F., Leiden AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Leeftijd minimaal 19 jaar. Uitstekende condities. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch Nieuwe Rijn 62, Leiden, telefoon 07149250 of 24108. De B.V. Nederlandse Maatschappij voor Betonwerken bouwt omvangrijke utiliteitswerken voor opdrachtgevers in o.a. de medische, de industriële, de dienstverlenende en de onderwijs sektor. Daarnaast heeft Betonwerken zich gespecialiseerd in de bouw van overdekte zwembaden, bui tenbaden en sporthallen. Zoals zo'n 15 andere Gemeenten heeft ook Leiden ons als bouwer gekozen voor het nieuwe combi-bad „De Zijl". De bouw daarvan is reeds gestart en daarom zoeken wij op korte termijn Mannen die van aanpakken weten kunnen snel aan het werk bij een bedrijf, dat weet wat goede werkers toekomt. Zij kunnen zich op het bouwwerk, Timorstraat 55, Lei den, melden bij Hoofduitvoerder Kennis op maandag, dinsdag en woensdag, 's middags tussen half vier en half zee. Postbus 1020 - Eindhoven - Telefoon 040 - 433607 Telefoon bouwwerk Leiden: 071 - 20476. In het computercentrum van het Academisch Ziekenhuis Leiden werkt een team aan de realisatie van een geïntegreerd Ziekenhuis informatiesysteem. Informatie, zowel van medische aard als in de sector van de organisatie en administratie, moet worden verwerkt en geïnterpreteerd. De gebruikers in het ziekenhuis communiceren met het systeem via een groot aantal terminals en maken gebruik van de database. Het realtimeoperatingsystem, de database management software, de applicatiesystemen van uiteenlopende aard, dat alles wordt ter plaatse ontwikkeld. De apparatuur die hiervoor gebruikt wordt, bestaat uit een tweetal P D 11/45-computers, uitgerust met kaartlezers, ponsbandapparatuur, externe schijvengeheugens, magneetbandgeheugens en regeldrukkers. vac. nr. 75.202 Z.I.S. om de computer te bedienen, de programmeurs te assisteren bij het testen en het realtime systeem te bewaken. Gedurende de werkdagen wordt momenteel in twee shifts gewerkt. Hiervoor geldt een compensatieregeling. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer en de kenletters te richten aan: de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. universitair medisch centrum leiden De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475188 Bureau van de Universiteit (Secretariaat) secretaresse Taak: het t.b.v. de plaatsvervangend secretaris van de universiteit en de voor zitter van de Universiteitsraad: steno grafisch opnemen van brieven en nota's; voorbereiden, convoceren en notuleren van vergaderingen; verzorgen van stukken die bij de vergaderingen benodigd zullen zijn; verrichten van algemene secretariaats werkzaamheden. vereist: middelbare schoolopleiding; ervaring in een soortgelijke functie. salaris: maximaal 1.814,- bruto per maand. vakature nr. 475189 secretaresse Sylvius Laboratoria Taak: het t.b.v. de hoogleraar en de (Laboratorium voor wetenschappelijke staf verrichten van Medische Chemie) secretariële werkzaamheden. vereist: middelbare schoolopleiding; goede kennis van de Engelse taal. salaris: maximaal 1.814,- bruto per maand. vakature nr. 475190 Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese vereist: salaris: analist(e)/laborant(e) Taak: verlenen van medewerking bij het onderzoek naar de inductie van chromosoomafwijkingen bij zoogdieren door chemische mutagentia. opleiding op MBO-niveau. maximaal 1.814,- bruto per maand. Voor iedere functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal 45,— bruto per maand. Het vakantiegeld bedraagt 7/2°lo van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. Wij vragen in ons modern bedrijf een Zaterdags vrij. Hoog loon. Sollicitaties 's avonds na 7 uur Sint Jeroensweg 6, Noordwijk. Telefoon 01719—12464. Wegens uitbreiding van onze cliëntenkring vragen wij voor spoedige indiensttreding: 1. MEDEWERKER op M.B.A.-niveau voor zelfstandige administratieve be geleiding van bedrijven en het samen stellen van jaarstukken. 2. MEDEWERKSTER op P.D.-niveau (voor halve dagen) voor bijwerken administraties, bere kenen van lonen etc. Accountantskantoor W. G. Binnendijk Langevaart 78 Rijnsburg. Telefoon (01718) 21839. Boekhoudingen-Belastingzaken-Verzekeringen (mnl./vrl.) vac. nr. 5-1539/1158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Centrale Afdeling Financiële Zaken. Afdeling Financieel-Administratieve Zaken Taak: meewerken in teamverband aan de ontwikkeling en daarna het beheren van een Centraal Informatiesysteem, zulks ter vergroting van de managementfunctie van de departemen tale (begrotings)administratie. Het systeem zal erop gericht zijn zowel in- als extern op een effectieve wijze te voorzien in financiële en andere (kwantitatieve) gegevens, die nodig zijn voor de jaarlijkse voorbereiding van de departe mentale begroting en het beheersen van het uitgavenbeloop. alsmede t.b.v. een meer ratio nele besluitvorming. Vereist: HEAO.of SPD/MO Handelsweten schappen: ervaring met analyse- en informatie technieken. Standplaats: "s-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 3334,- per maand. vac. nr. 5-1529/1158 voor het Ministerie van Buitenlandse Zaken t.b.v. de Directie Internationale Technische Hulp, Afdeling Uitvoering Technische Hufp, Bureau Materiaalvoorziening Taak: zorgdrager» voor tijdige materiaalvoor ziening t.b.v. projecten en individuele deskundi gen in ontwikkelingslanden: voeren van overleg met en adviseren van o.a projectleiders en deskundigen bij de keuzebepaling van het materiaal; aanvragen en beoordelen van offertes; plaatsen van bestellingen bij inkooporganisaties van de overheid of rechtstreeks bij leveranciers; corresponderen over materiaalvoorziening met personen en instellingen in ontwikkelingslanden en met adviesinstanties en inkooporganisaties: regelen van de verzekering alsmede verzending van goederen naar het buitenland; bijhouden van inventarisadministraties. Vereist: diploma MTS (b.v.k. E;. B.v.k. ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2239,- per maand. vac. nr. 5-1528/1158 voor het Kabinet voor Surinaamse en Nedetlands-Antilliaanse Zaken tb.v. de Afdeling Algemene Zaken Taak: berekenen van salarissen, pensioenen, uitkeringen enz., alsmede betaalbaarstelling van rekeningen, leiden van de huishoudelijke dienst en voeren van correspondentie. Vereist: diploma MULO/MAVO, ervaring op het gebied van salarisberekening bij de Rijksover heid, b.vJc. ten aanzien van de gemechaniseerde salarisberekening; redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2022,- per maand. vac. nr. 5-1558/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Directie Kunsten. Afdeling Toneel en Letteren Taak: werkzaamheden in het kader van de subsidiëring van toneelgezelschappen, afzonder lijke projecten en instellingen op het gebied van het toneel, w.o. beoordelen van taakstellende begrotingen; onderhouden van contacten met instellingen en andere subsidiënten; concipiëren van brieven en nota's alsmede notuleren van vergaderingen. Gevraagd: b.v.k. diploma HBS, alsmede redac tionele ervaring en financiële kennis (niveau tenminste Praktijkdiploma Boekhouden) Ambtelijke ervaring en aanwijsbare belangstel ling voor de kunst (in het bijzonder toneel) strekken tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. vac. nr. 5-1590/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat, Afdeling Personeel Taak: werven en selecteren voor functies van lager niveau; organiseren van periodiek te houden introductiebijeenkomsten voor nieuwe personeelsleden; assisteren m.b.t. opleiding, vorming en begeleiding van lager personeel: houden van exit-interviews met personeelsleden van lager niveau die op eigen verzoek de dienst verlaten: concipiëren van brieven en voorstellen van niet-routinematige aard. Vereist: diploma HBS/HAVO; ervaring en diploma's op het gebied van personeelszaken strekken tot aanbeveling Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2022,- per maand. vac. nr. 5-150911158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Lb.v. de Centrale Afdeling Internationale Be trekkingen, Afdeling Voorlichting Buitenland. Studiebezoeken en Congreszaken Taak: in het kader van gesloten culturele ver dragen en deelneming aan studiebeurzenpro gramma's van Internationale organisaties o.a.: verzorgen van studiebezoeken en studiepro gramma's voor buitenlanders aan Nederland; voorbereiden van uitzending van Nederlanders; regelen van de financiering; geven van algemene voorlichting. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Redactionele ervaring. Actieve beheersing van tenminste 2 vreemde talen. Kennis van meerdere talen strekt tot aanbeveling. Standplaats; Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-1591/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Directie Financieel Economische Zaken en Comptabiliteit Taak: na een inwerkperiode op de Afdeling Financiële Inspectie het ter plaatse instellen van onderzoeken bij de onder het ministerie ressor terende diensten, welke over geheel Nederland zijn verspreid. Dit houdt in: controleren van comptabele administraties, van de financiële afwikkeling van bestekken en overeenkomsten voor uitvoering van werken e.a.; controleren van jaarrekeningen van door het ministerie gesubsidieerde instellin gen: opmaken van rapporten over uitgeoefende controles. Deze werkzaamheden houden o.m. in, dat rekening moet worden gehouden met het feit, dat men, behoudens de weekeinden, gedurende langere tijd aaneensluitend van huis kan zijn. Vereist: diploma HAVO met handelsweten schappen en economie c.q. MEAO administra tieve richting c.q. HBS. Diploma MBA. Studie voor of bezit van SPD. alsmede controle ervaring strekken tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2567,- per maand. Carriëre- mogelijkheid aanwezig. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-1326/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Rijks Psychologische Dienst, Onder afdeling Informatieverwerking Taak: mede-ontwerpen, controleren en eva lueren van procedures in de keten werkvoor- bereiding-operating en nabewerkingen. Houden van eindcontrole op de voor de productie afdeling bestemde verwerkingsdocumentatie en zonodig geven van richtlijnen voor wijzigingen en/of aanvullingen. Mede leiding geven aan ca. 10 medewerkers en coördineren van de werk zaamheden. Zorgdragen voor inrichting en beveiliging van de computerruimte alsmede vaststellen van voorschriften voor opslag en beveiliging van informatiedragers en bestanden. Vereist: diploma HAVO met wiskunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring als operateur op middelgrote tot grote systemen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2239,- per maand. Carrièremogelijkheden aanwezig. De salarissen zijn exclusief 7\ vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 22