Alice Oppenheim wil graag creatiever werk gaan doen Leidse tv-omroepster verdwijnt van scherm .^toegelichte. ...en gisteren 11 Medico Olandeseeen stuk om te gaan zien Gewestelijk Orkest blijft in financiële nood TV morgen] DINSDAG 13 MEI 1975 Bij het Leidsch Studenten Toneel LEIDEN Op 14 juni van het vo rig jaar had in de Burcht de opvoe ring plaats van het studenten lustrumstuk 'BeNard', waarin Pamela Teves de Heks speelde en zondier meer imponeerde. Het lustrumstuk stond destijds onder regie van een acteur van de Haagse Comedie Jaap Wieringa. Gisteravond voerde het Leidsch Studenten Tooneel in de toneelzaal van Sociëteit Minerva het door Carlo Goldoni geschreven stuk "II Medico Olandese" op. Een zekere analogie tussen beide manifestaties is zonder meer aanwezig. Ook bij het stuk „II Medico Olandese" speelde Pamela Teves mee en ook dit stuk was geregisseerd door een acteur van de Haagse Comediè. Ditmaal was het echter niet Jaap Wieringa, maar Guido Jonkens. En dat Jonkers zijn hart heeft verpand aan de Co- media dell 'arte werd gisteravond zondfer meer duidelijk. Hij heeft het stuk van Goldoni, die hij tot zijn lie velingsschrijvers rekent, uit laten groeien tot een zelfstandig gebeuren, dat zijn kracht niet 'moet zoeken in povere persiflages op andere stukken uit het genre van de Comedia dell' arte. En in het overkoepelend gege ven van Goldoni heeft hij de juiste acteurs en actrices afgezet tegen de door de Venetiaanse toneelschrijver neergezette personen. Want hoewel Pamela Teves door haar gedegen neerzetten van Madame Marianna, het nichtje van Monsieur Planjer, een arts en filosoof ook ditmaal ge noemd dient te worden, was zij niet de enige, die door de spelbeleving overtluigend overkwam. Ook Caroli na, het kamérmeisje van Madame Marianne, gespeeld door Xandra van Rhee was overtuigend. Zij geeft haar spel veel meer inhoud dan zij ooit deed met de rol van mevrouw Sor bin (uit de eenacter „La Colonie" van Marivaux). Onmiddellijk moet hierbij worden gezegd, dat Xandra in deze rol van Carolina ook meer mo gelijkheden krijgt. Monsieur Planjer zelf, gespeeld door Robert-Jan de Graaf wekte de indruk met zijn ge zicht weinig expressies te kunnen uitdrukken. Zijn tekst vindt men vaak niet terug in zijn gelaatsuit drukking, die in het verlengde van de emotie zou moeten liggen. Wan neer hij Marianna voorhoudt, dat zij Leiden niet mag verlaten en zelf de dubbele betekenis van die woorden kent, moet zijn gezicht de daarbij vrijgekomen gevoelens weergeven. Pettizz, de dienaar van Monsieur Planjer, gespeeld door Roland de Ligny had een zekere mate van spontaniteit, die zeer wel paste bij de rol van dienaar. Het volgens hui dige reclamenormen aanprijzen van een drankje ging hem goed af. Mon sieur Gudenov, die lijdt aan hypo chondrie (gespeeld door Nicolaas Schaper) geeft Monsieur Planjer goed tegenspel, wanneer de laatste hem van malafide praktijken ver denkt. Een resumé van dit stuk van Carlo Goldoni lijkt mij om verschil lende redenen niet relevant. Zij, die het stuk gezien hebben ervaren het als overbodig en voor hen die „II Medico Olandese" nog moeten gaan zien wordt nu reeds een facet van de spelontwikkeling blootgelegd. Voor diegenen tenslotte die het stuk toch niet gaan zien heeft een resumé toch geen zin, omdat het het veel om vattend gegeven van Goldoni geen recht doet wedervaren. Men moet het stuk daarvoor echt wel zelf ge zien hebben. Bij die keuze vormt het bovenstaande wellicht een leidraad. A. C. KOEKEBAKKER JR. Door Pieter C. Rosier LEIDEN De AVRO-televisie verliest nog deze maand haar ge zicht. Het is het gezicht van Alice Oppenheim. die haar baan als tv- omroepster heeft opgezegd. De Leidse omroepster, die nog geen half jaar geleden met haar gezinnetje van een fraai geres taureerd en door Monumenten zorg beschermd huisje aan de Oude Singel is verhuisd naar een wat statiger woning aan de Zoe- terwoudse Singel wil namelijk méér doen dan alleen maar pro gramma's aankondigen. Alice Op penheim heeft behoefte om crea tiever voor de camera's bezig te zijn en hoewel de televisiebazen van de AVRO haar in het ver leden al enkele malen hebben be loofd dat ze haar kans zou krijgen zijn deze beloften nog steeds niet nagekomen. Na zeven jaar een lieve gastvrouw in miljoenen huis kamers te zijn geweest heeft Leidse Alice er nu schoon genoeg van. Temeer omdat ze zelfs als; omroepster hoe langer hoe min der te doen kreeg. Met de invoering van introductie- filmpjes in de trant van, "Een gezellig avondje AVRO' is het wel eens voorgekomen dat Alice Oppen heim, die getrouwd is met de ho- boist Frank Minderaa en bovendien de zorg heeft over een tweejarig dochtertje, van 's- middags half zes tot 's-avonds kwart voor twaalf in d_- studio heeft gezeten zonder ook maar één keer in beeld te zijn ge weest. Alice loopt- dit risico dus ook op zaterdagavond 24 mei en woens dagavond 28 mei, wanneer ze zich voor het laatst in de studio van de AVRO- televisie present zal mel den. Voor de Leidse omroepster be tekent de beëindiging van haar te- le"-'*ie loopbaan overigens een grote teleurstelling. Het feit dat Alice Op penheim één keer een Schlagerfesti val mocht presenteren en enkele malen mocht meewerken aan een rijtestprogramma vindt ze zelf in geen enkele verhouding staan tot haar creativiteitsdrang. De char mante, donkerogige omroepmede- werkster, die haar informatie werk bij de AVRO-radio wel zal voortzet ten, blijkt drie laar geleden ook al haar ontslag bij de AVRO-teleVi- sie te hebben ingediend. "Ik had toen contacten met een andere omroepvereniging, waar men mij als presentatrice in een bepaald programma mee wilde laten functio neren', onthult Alice namelijk. 'Ze zijn daar bij de AVRO op een gege ven moment achter gekomen en hebben me vervolgens vast weten te houden met allerlei mooie belof ten. Maar van al die beloften is nooit wat terecht gekomen. Integen deel. figuren als Mies Bouwman, Sonja Barend en Herman Emmink werden naar voren geschoven en alle ldeeen waar ik mee kwam op draven werden afgewimpeld. Ze had- den gewoon geen ruimte meer voor me en ik moest maar de omroepster blijven'. Op de vraag of Alice Oppenheim een ambitieuze vrouw is, reageert de 35-jarigë omroepster bijna dank baar. "Ik heb nu eenmaal een ster ke drang om creatief bezig te zijn, zonder van mezelf de indruk te heb ben dat ik eerzuchtig ben. Ik heb gewoon een levendige natuur. Er kunnen plotseling allerlei ideeën en gedachten in mij opkomen, die ik meteen tot uitdrukking wil brengen, soms op het gebied van mijn werk, en ook wel hier in huis. Wat het te levisiewerk betreft had ik het aller liefst iets op het terrein van de zach te actualiteit willen doen. Het heeft niet zo mogen zijn en dat vind ik verschrikkelijk jammer. Als mijn man met het Residentie-Orkest op pad is of boven, studeert en mijn dochtertje op een geweldige manier door een voormalige buurvrouw kan worden opgevangen moet ik hier dan 's avonds thuis zitten borduren? Ik ben daarom wel heel gelukkig met NEDERLAND I 18.45 Paul us de boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Boy Dominic (NCRV) 19.30 Naar de eilanden van Indonesië (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Sam (NCRV) 21.10 NCRV Springtrofee 1974-1975 (NCRV) 22.10 Hier en Nu (NCRV) 22.50 Massale koorzang (NCRV) 23.05 Den Haag vandaag (NOS) 23.20 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.15 Het menselijk lichaam (Teleac) 18.45 Paulus de boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Beertje Colargol (VPRO) 19.15 Rock Concert (VPRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Berichten uit de samenleving (VPRO) 20.35 Une femme mariée (VPRO) 22.05 Hoe het koninkrijk der Nederlanden er weer helemaal bovenop kwam en wat er daarna gebeurde (VPRO) 23.05 Zendtijd van het Simplisties Verbond (VPRO) 23.35 Journaal (NOS) De VPRO zendt deze zomer een serie van tien muziekpro gramma's uit. De eerste aflevering die vanavond (19.15 uur, Nederland II) op het scherm komt is geheel gewijd aan de popgroep "Sly and the Family Stone". 'Unie femme mariée? is de titel van een film van Jean-Luc Godard uit 1964, die de VPRO vanavond (20.35 uur, Neder land II) uitzendt. Godard behandelt in deze film, die over een driehoeksverhouding, gaat de problemen rond de vrije liefde naast het huwelijk. In de hoofdrollen: Macha Merü, Bernard Noël en PhïUippe Leroy. het feit, dat Chris van Hoorn, met wie ik straks voor het vierde seizoen het radio-programma Jumbo-Set ga doen, me de kans heeft gegeven om ook wat documentaires te maken. Het zijn klankbeeldjes, die meestal in de na-avond worden uitgezonden. Ik heb laatst nog een programmaa tje gemaakt over de mogelijkheden van plastische, chirurgie en ben nu be zig met een documentaire over de stand van zaken met betrekking tot de hygiëne in ons land. Het schenkt me overigens veel voldoening; dat ik steeds opnieuw een emotionele be trokkenheid voel met de mensen die ik interview. Het boeit me enorm om bijvoorbeeld een transsexueel, of iemand met flaporen te horen pra ten over de problemen, waarmee hij te kampen heeft". Alice Oppenheim hééft, met haar musicerende man, een grote liefde voor de klassieke muziek en beschikt bovendien over een behoorlijke ta lenkennis, opgedaan in het buiten land en tijdens haar Werk als KLM- stewardess in de jaren zestig. De vraag dringt zich dan onvermijde lijk, op of Alice niet uitermate ge schikt zou zijn geweest om een mu zikaal televisieprogramma als "Jon ge mensen op weg naar het concert podium" te presenteren. Alice Op penheim zegt in antwoord op deze vraag (die haar duidelijk verrast): "Cees vanDrongelen werd er voor ■uitgekozen, ik niet". En ze zwijgt, veelbetekenend. De mogelijkheid, dat dit laatste voor de graag geziene AVRO-omroepster de deur heeft dichtgedaan moet daarom lang niet uitgesloten worden geacht. Alice wil er zelf miets meer over los laten. Ze vertelt liever over haar werk bij de radio en over de interviews, die ze sinds kort voor Elsevier schrijft. Alice heeft zich wat het pu re journalistieke werk betreft ver plicht om tenminste eenmaal per maand een artikel af te leveren, voor het nummer van deze week, om maar een voorbeeld te noemen, een verhaal over abortus. KLANTENBINDING Ziet de radiomedewerkster en jour naliste Alice Oppenheim de taak van een televisie-omroepster nog wel als zinnig? Alice resoluut: Zeer zeker, want een televisie-omroepster zorgt meer dan wie ook voor de klantenbinding. Trouwens er zijn altijd nog wel pro gramma's, die om een inleiding of om achtergrondinformatie vragen. Bovendien moeten er wel eens pro grammawijzigingen worden aange kondigd of verontschuldigingen wor den aangeboden voor een technische storing. Ik weet trouwens dat de steeds terugkerende verschijning van een aardige omroepster op het me zei laatst nog toen ik van mijn ontslag bij de televisie vertelde: kind, hoe kun je het doen, het is net of je een winkel aan de drukste straat van de stad verkoopt. Maar ik heb mijn besluit genomen en dat staat vast'. DUITSE TV DINSDAG 13 MEI scherm door de kijkers op prijs wordt gesteld. En dan gaat het echt niet alleen om dat leuke gezichtje, maar vooral ook om de persoonlijkheid en het karakter dat daarachter schuilt. Het vak van televisie-omroep ster moet trouwens niet worden on derschat. Een televisie-omroepster moet met zo weinig mogelijk woor den zo veel mogelijk kunnen vertel len en ze moet behalve over een groot concentratievermogen in ver baal opzicht over veel improvisatie talent beschikken'. Presenteert Alice Oppenheim nog steeds modeshows en personeels- avondjes? Toevallig moet ik deze week vier keer achter elkaar wat showtjes pre senteren in de Pander-passage in Den Haag. Maar nu ik binnenkort van het scherm verdwijn zal dat ook wel minder worden. Een kennis van Harp en fluit in Duivenvoorde VOORSCHOTEN In kasteel Dui venvoorde in Voorschoten wordt a.s. donderdagavond een concert gege ven. Piet Reyns (fluit) en Alex Bon net (harp) zullen werken spelen var Vinei, Fauré, Andriessen en Persi- naai. 21.15 (k) Informaties chettie. Het concert begint half gen- 22.45 (K)JoürnaaF. Sinds enige maanden haalt de TROS met de vooravond een geslaagd experiment uit. De TROS, met Pepper en de FBI toch al actief op het misdaadfront, heeft eens in de vier weken op de plaats waar andere omroepen vooral jeugd- en natuurfilms inzetten, „The six million dollar man" op het program ma staan. Dat is een volwassen crime-serie, want op de MIP-tv beurs in Cannes bood die Ameri kaanse firma MCA de serie ter verkoop aan naast McCloud, Kojak, Columbo en de in Nederland nog onbekende Baretta (een Italiaans- Amerikaans politieman met een duif die kunstjes uit kan halen) of de nog niet eens gemaakte Ellery Queen-serie, allemaal produkten die in Nederland niet meteen als trekker in de vooravond gebruikt worden. De TROS deed dat wel en met succes. Over het eerste kwartaal van 1975 bedroeg de gemiddelde kijk dichtheid over alle vooravonden 16 procent op Nederland 1 en 22 procent op Nederland 2 (10 procent is plusminus 1 miljoen kijkers). Over deze drie maanden waren er drie afleveringen van de man van zes miljoen, gemiddelde kijkdicht heid: 35,5, het dubbele van het gemiddelde. De waardering was 74, 74 en 73. Dat is prettig voor de TROS, de tijd is rijp voor een nadere beschouwing van Lee Majors in de rol van Steve Austin, de mechanische superman, vooral nu het VARA-sportprogramma FC Avondrood niet meer op het andere net zit. Volgens Televizier heeft Lee Majors gezegd dat zijn serie „een mixture van actie en humor" moet zijn. Om de aflevering „Atoombom te koop'" viel weinig te lachen. Actie was er volop, want Steve Austin haalde hardlopend een vrachtwagen in, sloeg enige vijanden een vliegtuig uit en brak ijzeren platen alsof het knabbelcrackers waren. Ik vond het nogal flauwekul, hoofdzakelijk om dat het zo bloedserieus gedaan was, ook omdat er zorgeloos met piot-ontwikkelingen werd omge sprongen, zodat de bionische zes- miljoen-dollar-mens onder andere de deur uit een vliegtuig kon trappen, een forse orkaan in het toestel veroorzakend en dan ineens was de wind weer stil. Spannend was het natuurlijk wel, een atoombom was gestolen en dat bleek een eng ding met allerlei buisjes, lichtjes en spiegeltjes. Het liep overigens goed af, al leek de atoombom (verkocht voor 60 miljoen dollar) door Steve Austin blijvend vernield. Het NOS-journaal bleek minister president Den Uyl te vergezellen op zajn toer door Canada. De premier onderwierp, volgens goed koninklijk gebruik de Niagara-watervallen aan een inspectie en drukte Nederlandse emigranten hartelijk de hand. Rien Huizing beloofde nog meer nieuws in het laatste journaal. Daarin analyseerde Joop den Uyl voor de NOS-microfoon de situatie van de Nederlanders, veelal bloemenkwe- kers, in Saint-Catherina, van wie er een derwaarts was gegaan uit vrees voor het socialisme. Het nieuwe NCRV-programma „Van huis.... uit" bleef in onnozelheid niet achter. Het betrof een soorfi proefaflevering van een informatief amusementsprogramma, een catego rie die veel aandacht verdient maar zelden respect afdwingt. Via het jonge gezin van Rob van Dijk (onderwijzer-koorleider) werden problemen aangekaart. Het gaac goed met deze familie. Dat was ook wel de bedoeling van dit'programma dat met groot koor in close-harmo- ny besloten werd, want zei Rob van Dijk niet: „Ruzie krijgen dat is niet de opzet van dit programma?". Over trimmen, vrijetijdsbesteding en ko ken konden enige deskundigen wat lozen en veelgehoorde informatie kwijt en verder viel te vernemen dat Rob van Dijk als onderwijzer veel strafwerk geeft, maar als koorleider altijd vrolijk en altijd enthousiast is. RADIOPROGRAMMA DINSDAG 13 MEI Duitsland I 17.05 (K) Kinderprogramma. 17.25 (K) Kinderprogramma. 17.55-18.00 (K) Journaal. (Regionaal programma: NDR: 9.30-10.00 (S) Sesamstrasse. ,18.00 (K) Informat. programma. 18.30 (K) Aktualiteiten. 18.45 (K) Zand mannetje. 18.55 (K) Nordschau-Maga- zln. 19.26 (K) Lokalseite unten links, tv-serle. 19.59 (Z/W) Programma overzicht. WDR: 8.20-11.45 (K) School televisie. (9.30-10.00 (K) Sesamstrasse). 18.05 (K) Lokalseite unten links, tv- serie. 18.40 (K) Aktualiteiten. 19.20 (K Graf Luckner, tv-serie). 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (K) Kllmbim. 21.00 (K) Der Sohn eines Landarbeiter wird Bauarbeiter und baut sich edn Haus, film. 22.40-23.00 (K) Journaal, kommentaar en weerbe richt. Duitsland II 17.10 (K) Die Niagara Story, film. 17.40 (K) Aktualiteiten en muziek. 18.20 (K) Mannerwlrtschaft. 18.56 (K) Barbapapa. 19.00 (K) Journaal. 19.30 Partij. KRO: Hilversum I P.P.: 18.19 Boere: 18.30 Nieuws. 18.41 Echo. 18.50 Pro gramma voorbeschouwing. 19.00 (S Zin in muziek: amateurs geven de toon aan. 19.45 Instemmen met velen: het gezongen woord in de liturgie. AVRO: 20.00 (S) Vanavond: muz.ek, vrolijkheid en verstrooiing. 22.30 Nws. 22.40 Radiojournaal. 22.50 (S) Van- uws. 23.20 (S) Er floot 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.21 Gesproken brief. 18.25 (S) Or gelconcert: lichte muz. 18.43 Toppers van toen (gr.). 19.25 (S) Bary-nage: praten en platen. NOS: 19.50 Program ma over Roemenië. 20.00 Nieuws. KRO: 20.05 Overweging. 20.15 (S) Mün- chner Philharmoniker met soliste: klas sieke muziek. 20.55 Babel/dokumenten literair programma. 21.55 (S) Müncher Philharmoniker (vervolg). 22.30 Babel/ satire: literair programma. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum III NOS: 18.03 De vakaturebank. 18.10 Joost mag niet eten. VARA: 19.02 Drie loopt achter. Poprekonstruktie. 20.02 (S) Nashville. 21.02 (S) Jazz en blues. 22.02 (S) (P)opdonder. 23.02 (S) Wachten op middernacht. 0.02 (S) Hilversum II VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend- .ymnastiek. 7.20 Cirkel: nleuwspn gymnastiek. 7.20 (8) In de Roode Cirkel: nieuwsprogramma met aktua liteiten, achtergronden, commentaren en muziek. (8.00-8.10 Nieuws). 9.00 (S) Licht orkest met zangsolisten. 9.35 Wa- Licht orkest met zangsolisten. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Radioweekblad. 11.00 Nieuws. NOS: 11.03 Jazz uit het Historisch Archief: oude Jazz. 11.30 Programma over Roe menië. VARA: 12.00 Bladel - Centraal: rechtstreekse gesprekken. 13.00 Nieuws. 13.11 Dingen van de dag. 13.25 <S) Een middagje stoomradio: 'n progn - ma vol goede Jeugdherinneringen: 16.00 Nieuws. 16.03 (S) Een zoen van Jovv. hoorspel. 16.56 (S) Metropole Orkest. Minister wil alleen tijdelijke hulp bieden Scheer Je weg. WOENSDAG 14 MEI Hilversum I TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Ont- bijt-Soos. (7.30 Nieuws. 7.41 Aktua. 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek de DEN HAAG (ANP) Minister Van Doorn van CRM is niet be reid het Gewestelijk Orkest van Zutd-Hollano op te nemen in de rijkssubsidieregeling voor orkesten. Tijdens een mondeling overleg met de tweede- kamercommissie voor CRM verklaarde de bewindsman zich bereid een handreiking van tijde lijke aard te doén: Opneming in de rijkssubsidierege ling zou betekenen, dat hét rijk on geveer f 1 miljoen moet bijdragen. De tijdelijke handreiking (voor 1976) zal liggen in de orde van grootte van f 400.000, hetzelfde bedrag als voor 1975 is toegezegd. Het Gewestelijk Orkest van Zuid- Holland verkeert in financiële moei lijkheden. De provincie Zuid-Hol land, dreigend met liquidatie, vroeg minister Van Doorn het orkest op te nemen in de rijkssubsidierege ling. 'Dat is ongewenst', aldus de bewindsman tijdens het overleg. het verslag thans gepubli ceerd is, 'omdat dan vooruit gelo pen zou worden op de nota orkesten- bestel, welke in concept gereed is'. 'In die nota is, naar het zich laat aanzien, geen plaats voor een door het rijk te subsidiëren gewestelijk orkest. De taken van het orkest kun nen zeer wei door andere reeds be staande orkesten worden uitgevoerd. Tijdens het overleg wees de be windsman er op, dat door toedoen van de provincie Zuid-Holland het Gewestelijk Orkest ontstond. Aan vankelijk droeg de 'provincie ook het grootste gedeelte van de finan ciële lasten. 'Lagere overheden ma ken op onjuiste wijze gebruik van hun bevoegdheden wanneer ze op ei gen gezag activiteiten ontwikkelen die er vroeg of laat onvermijdelijk toe leiden dat financiële steun aan het rijk gevraagd moet worden', al dus minister Van Doorn. licht muziekprogramma. 10.00 Mededelingen. 12.30 Nieuws. 12.41 Ak- tua-magazlne. 13.15 (S) Sport na sport, programma voor de Jeugd. 13.45 (S) Akkordeonorkest met zangsolisten: amusementsmuziek. 14.15 (S) Close- up: NCRV: 16.00 Evangelisch-lutherse mlddagdlenst. 16.20 (S) Klanksnoer: klassieke muziek. 16.55 (S) De ma gische cirkel, seriehoorspel (9). Over heidsvoorlichting: 17.20 Tekst en uit leg. driewekelijkse rubriek van het mi nisterie van O. en W. NCRV: 17.30 Nieuws. 17.32 (S) Hier en nu. Drle op boterbam. 9.03 Pep op drie. 11.03 (S Drie draalt op verzoek. 12.03 (S) Drie tussen de middag: KRO's pauzeprogramma. 13.03 Pop-Kontakt: De Theo Stokkinkshow. 16.03 De Hltmeesters: De Vincent van Engelen show Nederland I NOS/NOT: 9.16-11.10 (ged. K) Schooltelevisie. KRO: 15.30 (K) Wat heet oud: programma voor en over de ouder wordende mens. 16.10 (K) De rode autobus. 17.00-17.25 (K) Wlckie de Viking. NOS: 18.45 (K) Paulus de boskabouter. 18.55 (K) Journaal 19 05 (K) Van gewest tot gewest. SOCUTE- RA: 19.50 (K) De groene Eilanden van de Sahel. NOS: 19.55 (K) Trek king Staatsloterij. PP.: 20.00 Anti Revolutionaire Partij. NOS: 20.10 IK) Finale Europa Cup n Voetbal. 21.05 (K) Journaal. 21.13 (K) Voetbal - Finale Europa Cup n (2e helft). 22.10 (K) Kijken naar kinderen. 22.36 (K) Panoramiek. 22.50 Den Haag van daag. 23.05-23.10 (K) Journaal. WOENSDAG 14 MEI Nederland n NOS: 18.45 (K) Paulus de boskabouter. 18.55 (K) Journaal. KOR: 19.05 (K) Als Je toch ln de buurt bent. KOR- KRO/RKK: 19.30 (K) Kenmerk. NOS: 20.00 (K) Journaal. EO: 20.20 iK) Holland ze zeggengevarieerd programma. 21.50 (K) Nader beke ken. 22.20 (K) Alleluia: koor-

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 5