Werkloosheid in Leidse regio bleef ongewijzigd Raad: houten woning (nog) niet afbreken STRIJD OP KOMST IN ZUID-AFRIKA Bonaventura stijgt nog een plaats Duo's bij parkeer- controle scorers DINSDAG 13 MEI 1975 yVD-motie met 18-17 aangenomen LEIDEN De WD heeft gister- toe een vergunning avond de meerderheid van de raad De aanwezigheid v achter zich gekregen met een motie, woning is namelijk die door B. en W. (op wethouder Ver- bestemming die de gemeente boom na) duidelijk werd afgewe- de grond Het ging hierbij om de door het gemeenteraad heeft het vorige coUe- Van de houten woning Vlietweg 64a. De eigenaar van deze woning, C. J. M. Laken, heeft het huis destijds roepsprocedures is begonnen, is uit- as geweigerd. Zijn partijgenoot Duivesteijn een houten (PvdA) hield hem voor, dat bij een strijd met de consequente uitvoering van een der gelijk standpunt ook een aantal re- ogen heeft. De vorige creatiehuisjes aan de Vlietweg (ei- - - - heeft het vorige cblle- gendom van een broer van Laken) college voorgestane spoedige afbraak ge daarom opdracht gegeven om tot zouden moeten verdwijnen. Waal afspraak over te gaan. Doordat de wenste echter onderscheid te ma- heer Laken daarna een aantal be- ken: de houten woning is gebouwd, nen. is uit- terwijl de eigenaar goed wist, dat hij gebouwd, hoewel hem tot twee maal voering van het besluit opgehouden, tn strijd met de wet handelde, de Maar inmiddels zijn er geen juridi- recreatiehuisjes zijn betrokken door sche belemmeringen meer (het mi- msnsen die daar niet van op de nisterie van Volkshuisvesting heeft zich achter het standpunt van de ge meente gesteld) om de woning te slopen. In de raad werd gisteravond ech- o ter een motie, ingediend door Elzen- kerij heeft Het ÏTvolgens hém nood- ga (VVD) aangenomen, waarin wordt 2akelijk dat hij daar vlakbij woont, gezegd dat onder nader te bepalen HiJ overigens inmiddels aan de voorwaarden de afbraak moet wor- gemeente aangeboden om zijn wo- den uitgesteld tot het vast te stellen miig te zijner tijd zelf af te breken SCHOONEBEEK (ANP) Drie nieuwe bestemmingsplan in uitvoe- 20nder daarvoor schadevergoeding Nederlanders van 22 tot 24 jaar zijn ring wordt genomen. Deze motie van de gemeente te zullen claimen, gistermiddag op de autobahn bij Os- werd met 1817 aangenomen, nabriick met hun auto van de weg VVD geraakt toen zij een vrachtauto in- PPR/PSP/D'66 haalden. Zij werden Nederlanders zwaar gewond in Duitsland hoogte i Een overweging van raadsleden, die voor de motie stemden, was o.a. het feit dat de heer Laken bij zijn woning een arbeidsintensieve kwe- gewond CDA stemden verdeeld. Het college tenaen van ae auto waren: j. ±1. Blaauw uit Weiteveen, R. Brazks uit °mdat i H. Fischer uit Em- Vlootbezoek Voor het eerst sedert de Tweede Wereldoorlog zijn gisteren twee Amerikaanse oorlogsbodems de haven van Leningrad binnengelopen. Het zijn een fregat en een jager die ter gelegenheid van het feit dat 30 jaar geleden nazi-Duitsland capitu leerde een bezoek van vijf dagen aan de Sowjet-Unie brengen. Twee Sow- jetrussische marineschepen brengen tegelijkertijd een bezoek aan Bos- mijn gevoel laat spreken". Wethou der Waal verdedigde de afbraak, omdat hij wil voorkomen dat er een precedent wordt geschapen: de bouw was verboden, maar wie maar lang genoeg tegensputtert krijgt toch zijn zin. BANKROVER IN DE VAL vraag naar winkelbedienden (-16), stond een grotere vraag naar hore- capersoneel (plus 12) en kantoorper soneel (23). ton. Kraanmachinist gedood bij bedrijfsongeval ROTTERDAM (ANP) De 35-jari dame, een pistool in de rug ge G. Boogh uit Maassluis is giste- met haar als gijzelaar voor zich ren bij een bedrijfsongeval om het le- het bankpersoneel geld. ven gekomen. De kraanmachinist bezig met het verladen van koel menten op een vrachtwagen. De alarmknop gedrukt ogen waaraan de segmenten hingen ke politiewagens al LEIDEN In de maand april met 656 en daalde de vraag naar kwam er geen verandering in de mannen met 206. werkloosheidscijfers van het Gewes- r telijk Arbeidsbureau in Leiden. De Vrouwen AMSTERDAM (ANP) Dankzij geregistreerde arbeidsreserve van De geregistreerde arbeidsreserve snel ingrijpen is de Amsterdamse po- mannen bedraagt thans 2619 of 4,86 van vrouwen daalde met 19 en is nu litie gisteren erin geslaagd 'n bank- pr0oent van de afhankelijke man- 504. Deze daling betreft voorname- VprtrAllWPriCmQn rover in zijn auto klem te rijden, die nelijke beroepsbevolking. lijk horecapersoneel (-5), huishou- Cl II U U W dlMIld.ll enkele minuten tevoren met een buit Wel kwamen in de beroepsgroepen personeel (-5) en de greep van f5000 aan de haal was gegaan, onderling verschuivingen voor. Het minder geschikten (-12). De 35-jarige J. K., een Amsterdam- aantal werklozen in de bouwnijver- Het aanbod van vrouwelijke jeug- mer zonder beroep, was omstreeks heid daalde met 10. in de metaal- Higpn beneden 19 daalde met 33 en 11 uur het filiaal van de Algemene nijverheid met 12, in de landbouw thans 59. Het aantal schoolver- Bank Nederland aan de James met 7, bij het horecapersoneel met laatsters nam af met Wattstraat binnengetreden. Daar 20 en bij het kantoorpersoneel met draagt 18. Het aanbod bevonden zich op dat moment drie 12. Het werkloosheidcijfer bij de ujke parttime krachten is thans LEIDEN —De begane grond van clienten. Hij duwde één van hen, een groep losse arbeiders steeg met 20, 209. Tegenover dit grote aanbod het Prytaneum (Rapenburg 6) zal eiste bij de groep minder geschikten met staafc siechts een vraag naar vrou- in gebruik worden genomen door de 10 en bij de overige beroepsgroepen weiijke parttime krachten van 17. vertrouwensman van de Leidse uni- met 34. De vraag naar vrouwelijke arbeids- versiteit en enkele onderdelen van universiteit in Prytaneum Het werkloosheidspercentage het gebied van het g.s zich nog steeds op een hoog niveau, aldus het Arbeidsbureau. Verwacht wordt dat dit cijfer in de komende maand enigszins zal dalen. Gezien de geringe vraag naar arbeidskrach ten van het bedrijfsleven ten op zichte van het aanbod zal het werk loosheidscijfer zich voorlopig op een hoog niveau blijven handhaven. begaven het op een gegeven ogen- Wattstraat toe. Dat werd hem na enig overleg gereikt, maar intussen was op de neden 19 jaar daalde met 48 reden ettelij- thans 87. Het aantal werkzoekende tar de James schoolverlaters daalde met 10 naar Het aantal werkloze jeugdigen be- krachten nam toe met 17 eii is 212. Tegenover een daling blik. De man raakte bekneld tussen een van de 1.000 kg wegende seg- f5000,- menten, dat naar beneden was ge- kwam stort. Met ernstige verwondingen, De bankrover verliet de bank met De vraag naar mannelijke arbeids - Stapte in zijn auto. Hij krachten daalde met 33 en is nu r echter niet ver 553. De vraag naar bouwvakarbei- Reeds in de Wibautstraat werd ders is hetzelfde gebleven werd het slachtoffer naar het Zuider- hij door gierende politiewagens om- draagt 101. De vraag zonder verzet arresteren. horeca- L- singeld en klem gereden. K. liet zich personeel steeg met 17, de vraag naar metaalarbeiders daalde met 10 naar niet varerid-verkeerspersoneel met 13 en in de overige beroeps groepen met 39. In vergelijking met april 1974 steeg het aantal werkloze mannen Huis ingestort Gisteren zijn zes mensen om het leven gekomen door dat een huis in de Italiaanse stad Tarente instortte. Vijf bewoners van het drie verdiepingen tellende ge- FILIPPIJNEN WILLEN 1700 AMERIKANEN WEGSTUREN de faculteit der letteren. Volgens ir. Antveünk, hoofd v. de af deling bouw zaken van de universiteit, zal er eerst 'n interne verbouwing moeten worden venrioht ailvcrens kblfren - Spaans en enkele Slavische talen - eind dit jaar in het gebouw kan worden ge huisvest. De vertrouwensman zal eerder in het pand worden onderge bracht. In het najaar zal de eerste ver dieping van het gebouw worden be trokken door het International Hou se, het ontmoetingscentrum voor bui tenlanders die de universiteit bezoe ken, en het International Centre, dat zich op administratief en organisa torisch gebied voor de buitenlanders beijvert. De tweede verdieping van het Prytaneum is nog steeds in ge bruik bij het studentenreisbureau NBBS. JOHANNESBURG (AP) De - van wapens en ammunitie, sabotage- zwarte nationalistische bewegingen uitrusting, telecommunicatie mate- zg voelden, dat de hebben te horen gekregen dat ze zich riaal, boten, uniformen en wat wordt gaven. beschreven als "andere infanterie uitrustingen". Het leger van Zuid-Afrika is het bouw brachten er het leven af. Drie gaan en treffen hiervoor thans hen sprongen uit de ramen toen voorbereidingen, onder meer door het be- het geven van nieuwe bestemmin gereed moeten maken guerrillastrijd in Zuid-Afrika zelf, heeft het dagblad Johannesburg Het leger van Zuid-Afrika is net ring heeft gisteravond in een offi- ir gisteren vanuit Dar Es Salaam machtigste en best uitgeruste leger c_eel communiqué meegedeeld dat de kranten in Frankrijk Voorlopige plannen 1 het deel van Afrika dat ten 2 uit- den van de Sahara ligt. Bovendien heeft de regering 1 breiding van de activiteiten zijn rige week opgesteld door de bevrij- langs plannen aangekondigd dingscommissie van de Organisatie Afrikaanse bataljons in de voor Afrikaanse Eenheid (OAU), al- vaten °P te leiden, dus de Star. Bijzonderheden over de nieuwe strategie zouden volgende maand tijdens een vergadering van de mi nisters van Buitenlandse Zaken van de organisatie in de Marokkaanse stad Rabat naar voren komen. Volgens de Star is de commissie van plan contact op te nemen met OAU landen en "bevriende regerin gen" buiten Afrika hun verwante weekbladen een bui tengewone subsidie van 60 mil joen frank wordt gegeven. De sub sidie is gedeeltelijk een tegemoetko- ming in de gestegen prijs van papier. JLis 'cTark gen aan Amerikaanse bases. Dit werd gisteren geschreven door de journalist Teodoro Valencia die beschikt over zeer goede contacten met de regering-Marcos. "Wij zijn al plannen aan het ma ken voor de dag dat wij de Ameri kanen kunnen doen weggaan," aldus Valencia. Op de Filippijnen bevinden zich Amerikaanse luchtmacht- de marinebasis Su- bic. Daar zijn ongeveer 1.7000 Ame rikaanse militairen gestationeerd plus ongeveer 70.000 hunner gezins leden en Filippijnse werknemers. Cactomanie in Hortus LEIDEN Berichten, als zouden in de Hortus twee kassen zijn gesloten omdat er kwa lijke stoffen werden verspreid, berusten op onjuistheid, zo be richtte een functionaris van de Hortus vanmorgen. "Er is sprake van een soort cactomanie. De mensen vinden het dan aardig om wat mee te nemen. Dat kun je vergelijken met een hoestbui: het gaat wel De ene cactuskas is altijd al gesloten geweest. Bezoekers kun nen er slechts onder begelei ding naar binnen. De functionaris bevestigde het bericht dat sommige cactussen hallucinogene stoffen bevatten, (sterkwerkzame stoffen, die zonder 't bewustzijn aan te tas ten, andere belevings- en waar nemingsstoornissen kunnen ge ven). Vooral de Mexicaanse soor tien hebben dit soort stoffen. "Plotseling duikt er weer een bericht op en dan lijkt het of er iets spectaculairs aan de hand is. Maar dat is niet zo. Bij Vroom en Dreesmann wordt ook wel eens wat vermist. Daar moet je rekening mee houden". LEIDEN/ROME. Het basketbal team van de scholengemeenschap Bonaventura Kijckenborg is offi cieus in de eindrangschikking van de wereldkampioenschappen in Ita- len, want wanneer er een selectie van de beste spelers uit de Leidse re gio was gemaakt dan was "Bonaven tura" nog sterker geweest. De kracht van de Leidenaars de negende naar de achtste trouwens opvallend. Op de lijst plaats opgeschoven omdat de Chine- beste spelers prijkten vier Bonaven- volksrepubliek in de strijd om turianen de zevende en achtste plaats tegen Moerer Israël verstek liet gaan. De Israëli': Van Rooden, Maassen. 1 Beredsen, Hans Rooden kwam met zijn 120 punten daardoor reglementair met in 5 wedstrijden ook hoog op de top- 20-0 en de technische commissie van scorerslijst. En in tegenstelling tot de Internationale Schoolsport Fe- landen als Finland (6de), Israël (7de) en China heeft Bonaventura een bijzonder goed doelsaldo: 112 punten positief (427-315, vorig Jaar 5 punten negatief). Coach Kallen- deratie (ISF) verlangt de diskwalifi catie van China, hetgeen terugzet ting naar de vijftiende en laatste plaats inhoudt. De basketbalcom missie heeft in Rome echter nog berg is dan ook tevreden geen uitspraak durven doen omdat prestaties van zijn ploeg al is er één de materie "politiek" te zaak wordt nu doorgeschoven r ligt, belangrijk punt waarop hij (en met hem vele andere coaches) scherpe de "topleiding" van de ISF. De Oos- kritiek heeft: de organisatie in Ita- tenrijkse ISF-commissaris Beier: "Voor mij is er maar één mogelijk heid, China is vijftiende". Sommige teams kregen geen avondeten, er was geen programma of wedstrijdreglement, de teams daarnaast dus de loting die geen loting was maar een plaatsing. In de strijd om de eerste plaats ze- werden 60 kilometer buiten Rome gevierde gastland Italië, r de wijze van samenstelling team rezen bij de ISF-afgevaardig- verband met den nogal wat vraagtekens. De Ita- het nieuws is), lianen kwamen in feite met een na tionale ploeg in plaats van met een schoolteam, geen wonder dus dat de Door de slechte verbinding met Ro- "Azzurri" Joegoslavië in de finale met 88-70 inpakten. Trouwens ook het Balkanland kwam met een se lectie van alle scholen uit Zagreb, hetgeen officieus ook door de spelers De Juiste resultaten werd toegegeven. En in het licht 1 het internationale gemarchandeer komt de prestatie van de Nederland Nederland-Griekenland 61-75 Nederland-Ierland 105-51 Nederland-Israël 62-64 ploeg in een ander licht te staan. Nederland-Denemarken 108-60 Ons land is te eerlijk om te Nederiand-België 91-65. FBI duikt weer in het Dallas-drama WASHINGTON (UPI) De Amerikaanse federale recher che (FBI) onderzoekt opnieuw foto's van drie armoedig gekle de mannen, die na de moord op president John F. Kennedy in 1963 in Dallas tijdelijk door de politie in hechtenis werden ge nomen. Volgens welingelichte kriD- gen in Washington geschiedt het onderzoek in opdracht van de commissie-Rockefeller. Deze commissie gaat na of de gehei me diensb(CIA) zióh aan onwet tige activiteit schuldig heeft ge maakt. Er is een theorie, dat de dood v president Kennedy niet het werk was van één man, Lee Oswald, maar het resul taat van een samenzwering. Volgens aanhangers van deze theorie zouden twee van de drie genoemde zwervers gelijken od Howard Hunt en Frank Sturgis, twee mannen die in relatie ston den met de CIA en die schuldig zijn bevonden aan de inbraak in het hoofdkwartier van de Demo cratische Partij in het Waterga- te-gebouw. Een deskundige van de FBI op het gebied van de fotografie is naar Dallas gereisd om in totaal tes foto's van de zwervers te be kijken en na te gaan hoe zij zijn genomen. Voetbal Wrexham heeft giste ren in Cardiff de beker van Wales gewonnen (3-1) en zich daardoor verzekerd van de deelname aan het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars. Wrexham had de eerste wedstrijd al 1 met 2-1 gewon- LEIDEN In de gemeente Leiden zijn op dit ogenblik 8 parkeercontro- leoirs actief .Heit WD-raadslid! Kuijers wilde gisteren tijdens de vergadering van de verkeerscommissie weten, waarom deze controleurs altijd met zijn tweeën opereren. Inspecteur La Riviëre van de Leidse politie deelde mee dat het noodzakelijk wordt ge acht voor de veiligheid van deze men sen. In de praktijk blijkt dat een par- keercontroleur op zijn weg langs de meters, borden en schijven soms automobilisten ontmoet die niet al tijd even redelijk reageren op een "bon". Daarom is men er ook toe overgegaan om de parkeercontro- leurs uit te rusten met een appa raatje, waarmee ze contact kunnen onderhouden met het politiebureau Congreshal voor de Jehova's ARNHEM (ANP) Gisteravond is in Bennekom Europa's tweede congreshal van de Jehova's getuigen in gebruik genomen. Deze hal is in vier maanden tijd gebouwd en heeft een waarde van zeven miljoen gul den. 3,2 miljoen gulden daarvan is op gebracht door schenkingen en het res tant kwam van Nederlandse Jeho- cinelle GEERTSEMA GAAT IN KASTEEL MIDDACHTER WONEN ARNHEM (ANP) De com missaris der koningin in Gelder land mr. W. J. Geertsema, is van plan tot zijn pensioen zijn werk te blijven vervullen. Na zijn pensionering in 1983 zal hij echter weer in het westen gaan wonen. Zijn woning in Wasse naar zal hij daarom niet verko pen, maar verhuren. Mr. Geert sema zei dit gisteren op een pers conferentie, waarin hij een over zicht gaf van zijn anderhalf jaar durende huisvestingsproblemen, na zijn benoeming. Het gezin Geertsema gaat in kasteel "Middachter" in De Steeg wonen. Er zal een niet op zegbaar hiuurcontraot worden getekend tot 1983. het jaar waar in de Gelderse commissaris met pensioen hoopt te gaan. In september zal hij het kasteel gaan bewonen, na anderhalf jaar huisvesting in diverse hotels. In de huurkosten draagt het rijk voor dertig- vijfendertig duizend gulden per jaar bij. De rest moet de heer Geertsema privé betalen. "Dat is meer, dan de rond twaalf procent die commissarissen zelf van hun inkomen moeten betalen voor hun huisvesting", zo zei hij. De bestaande ambtswoning, voor de Gelderse 'commissaris achtte de heer Geertsema niet geschikt. Het huis is naar zijn idee te klein om ontvangsten te organiseren of culturele mani festaties zoals voordrachten ka merconcerten en dergelijke te geven. Dit laatste ziet hij als zijn taak. Snelwandelaars AV Holland in interland va's getuigen in de vorm beid en bouwmaterialen. Dagelijks hebben gemiddeld honderd vrijwil ligers aan de bouw meegeholpen. Het ontwerp en de uitvoering ge beurden ip eigen beheer. LEIDEN Twee leden van de at letiekvereniging AV Holland zijn uit genodigd voor een interland-wed strijd. Het zijn de in Leiden wonende snel wandelaars Dirk Maassen van de Brink en Nico Schroten. Laatstge noemde wandelde in het verleden voor de Rotterdamse Wandel Ver eniging (RWV) maar hij heeft on langs besloten in 't vervolg voor AV Holland uit te komen Beiden zullen starten in de vijf lahden-ontmoeting tussen België, Luxemburg, Zwitser land, Denemarken en Nederland op zat. 24 mei. De snelwandel-inter land vindt plaats bij het Franse Mar- afstand van LEIDEN Er wordt dezer dagen hard "gepiekerd" in ons land. Tienduizenden scholieren van het voortgezet onderwijs doen hun eindexamen en vaak worden gymnastieklokalen als wat groot uitgevallen "zweetkamertjes" in gericht. Zoals bijvoorbeeld in het Rijnlands Lyceum. Er waren er vanochtend zelfs bij die om zich beter te kunnen concentre ren de schoenen hadden uitge trokken. 35 km. Behalve Maassen Brink en Schroten bestaat de Neder landse ploeg nog uit Tjabel Ras, Gerrit van Tol, Jan Vos (alle drie RWV) en Martin Broek (Wolstad, (Tilburg). John van Dijk (Foreholte) 16 Harrie van der Zwet (SC Lisse) 16 Jaap Sohilthuizen (Lugdunum) 13 ZATERDAGAMATEURS Ed Langereis (SVOW) 13 Gerrit Broer (TAW) 14 Leo Holl (RCL) (+1) 12 Aad Keizer (Rands.ad Sport) 12 DAMESVOETBAL Mary van der Meer (Wet. Girls) 51 Marion de Groot (Wet. Girls) 43 Nel van Beelen (KRV) 2> 39 Cricketteam van Ajax verliest OEGSTGEEST. De traditie, die wil dat het cricketteam van Ajax de eerste competitiewedstrijd verliest is ook dit jaar vcortwezet. UD 2 bleek in Oegstgeest sterker F .Snieder (10) opende rustig Voorts moest Ajax het hebben van T. Eldering (14) en A. Kantebeen, 75 all out. Vele gemiste vangkansen waren er de oorzaak van dat er vervolgens een wel zeer onnodige nederlaag werd geleden: 77 voor 7. F. de Jongh 3-30 en de fu rieus bowlende J A. de Jongh (3-10) waren de enige succesvolle Aiax- bowlers A.s. zaterdag speelt Ajax 2 uit tegen Klein Zwitserland Op tweede Pink sterdag volgen de duels ACC 2-Ajax en VOC 4-Ajax 2. Schaken KNSB-COMPETITIE Ge baseerd op de prognoses zijn de eindstanden: HOOFDKLASSE 1 en kampioen Desisco/WGM 1 18, 68 Va2. Philidor I/Leeuwarden 13, 50; 3. Utrecht I 12. 51%; 4. Eindho ven I 9, 4512: 5. Charlois I 9, 41; 6. Groningen I 8, 48; 7. Philidor 1/ Leiden 8, 40%; 8. DD I 7, 44; 9. VHS I (degradant) 5, 38% en 10. Moer- wijk I (gedegradeerd) 1_ 22%. EERSTE KLASSE A Kampioen BSG I 18, 64%. Gedegra deerd zijn VAS/ASC H 2, 34 en Het Oosten I 2, 31. EERSTE KLASSE B 1. en kampioen Rotterdam I 17, 60; 2. VAS/ASC I 16. 60; 3. SMB I 12, 48%; 4. MEMO II 9, 42%; 5. Euro poort I 9, 40%; 6. DD II 6 42%; 7. Zutphen I 6, 37%; 8. Spangen I 5, 42%; 9. LSG I (degradeert) 5, 41% en 10 ASV I (degradant) 5, 34%. TWEEDE KLASSE A Kampioen Zwols SC I 16, 60%;. De gradanten zijn ESG I 5, 37% en Ha ren I 1, 25%. TWEEDE KLASSE B 1 en kampioen Het Witte Paard 1 15 52%; 2. HSG I 14, 53%; 3. Phili dor U/Leiden 13, 49; 4. ZSC/Saende I 11, 49; 5. Amstelveen I 10, 48%; 6. Utrecht II 9. 46; 7. Desisco/WGM H 8. 44%; 8. BSG H 6. 39; 9. VW I (degradant) 3, 35 en 10. Amersfoort II (degradeert) 1, 33. TWEEDE KLASSE C 1 en kampioen Overschie I 13/14 52%/53%; 2. VHS II 12/13, 50Z51; 3. Den Haag I 12/13, 47%/48; 4. DSC I 12, 53; 5. Voorschoten I 12, 50: 6. Moerwük H 10/11, 47/47%; 7. Pst Mat I 7, 40%; 8. DD III 5, 37; 9. Rijs wijk I (degradant) 3, 37 en 1.0 Phili dor IH/Leiden (degradeert) 2 34. TWEEDE KLASSE D Kampioen Maastricht I 15, 53%;. Gedegradeerd zijn SMB III 3 35 en Venlo I 2, 33%. Naar de tweede klasse KNSB pro moveren: Groningen III; Kijk Uit I; Dom/Tuindorp I; LSG 2; Chariois II; Goes I; GESS I en Pion/Groes- beek I.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 12